вівторок, 9 серпня 2022 г.

Увеличение зимних каникул не сэкономит для Киева много газа

Увеличение зимних каникул не сэкономит для Киева много газа

Увеличение зимних школьных каникул в Киеве приведет лишь к незначительной экономии теплоносителя. Котельные все равно будут работать, школы придется прогревать за несколько дней до возобновления учебного процесса, плюс теплосети могут не выдержать перепадов температур.

Об этом KV стало известно из письма исполнительного директора ОАО "Киевэнерго" Юрия Магеры первому заместителю главы КГГА Игорю Никонову.

ПИСЬМО

По информации ОАО "Киевэнерго", для обеспечения нормального температурного режима в школах, прогревать здания необходимо начинать за несколько дней до возвращения детей с каникул. При существующем графике осенних, зимних и весенних каникул ориентировочная экономия составит всего от 8,3 до 14,2 млн куб. м газа (или около 0,5% в сравнении со среднегодовым потреблением газа "Киевэнерго").

Кроме того, Юрий Магера сообщил, что отключение отопления в школах на время каникул не даст существенного сокращения потребления газа еще и потому, что котельные все равно будут работать, отапливая другие объекты.

В письме руководства "Киевэнерго" также сказано, что длительное (до 45 суток) отключение отопления в школах может происходить только при условии полного слития воды с внутридомовых и внутриквартальных сетей, а это может привести к прорыву трубопроводов во время повторного включения из-за резкого перепада температур.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Кроме того, длительное отключение тепла повлечет за собой и длительное прогревание помещений.

"В любому случае мероприятия по снижению температуры в помещениях мы не считаем технически безопасными и экономически выгодными", -  добавил исполнительный директор Киевэнерго.

Он также отметил, что в случае снижения температуры в помещении с 18°C до 16°C, за счет уменьшения температуры прямой сетевой воды, экономия газа в отопительный период составит около 500 млн куб. м.

фото gigamir.net

КиевVласть

Владимир Горбунов

Теги: газ, киевэнерго, школа, отопление, зима, экономия, теплосети, температура, каникулы, шестидневка

вівторок, 9 серпня 2022 г.
10:31
В одному зі столичних ЦНАПів відкрився пункт медичної допомоги
10:20
Петиція про заборону в’їзду громадянам рф в Україну впродовж пів століття очікує на розгляд президента
09:48
Україна отримає від США додатково 4,5 млрд доларів допомоги, - ЗМІ
09:38
Ворог за добу втратив 300 осіб, з початку вторгнення “демілітаризовано” 42 640 загарбників, - Генштаб ЗСУ
09:20
Через виступи в росії фігуриста Віктора Петренка позбавили стипендії
08:57
В.о. постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані відвідала Ірпінь
08:43
В новому пакеті допомоги Україні будуть боєприпаси для HIMARS та артилерії, - Пентагон
08:21
Зберігається загроза завдання ворогом ракетних та авіаційних ударів з території і повітряного простору республіки білорусь, - Генштаб
понеділок, 8 серпня 2022 г.
20:44
В Ірпені відключатимуть електроенергію на 45 вулицях
20:24
Від початку широкомасштабної війни у столиці одружилися більше 12 тисяч пар та народилося 6 тисяч малюків
20:04
У Вишгородському центрі первинної медико-санітарної допомоги затвердили тарифи на платні послуги
19:46
Дії військових рф на ЗАЕС є ядерним тероризмом, – Держатомрегулювання
19:23
Колаборанти Стремоусова намагались створити паралельні органи влади на Київщині
19:02
На Донецькому напрямку ворог намагається завдати максимальних втрат українським підрозділам, - Генштаб ЗСУ
18:43
Кілери спецслужб рф планували вбивства очільників розвідки та Міноборони України, - СБУ (фото,відео)
18:21
У Макарові на Київщині вже місяць працює мобільний шпиталь, який передала Данія (фото)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.