п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Управлять жилым фондом Киева назначен менеджер человека из окружения Януковича

Управлять жилым фондом Киева назначен менеджер человека из окружения Януковича

Новым директором КП “Спецжилфонд” 2 января был назначен Константин Павлович Федотов.

Об этом KV узнала из сообщения на портале “Наши гроши” с ссылкой на данные Единого реестра юридических лиц и физических лиц-предпринимателей.

Константин Федотов ранее был известен как директор ООО “БФ Завод” Леонида Юрушева. “БФ Завод” занимается производством металлоконструкций для зданий.

В публикациях СМИ Федотов также упоминается как финансовый директор фирмы “Ярославов Вал” того же Юрушева, а также как руководитель одного из проектов этой компании - строительства отеля “Fairmont”.

Компания “Ярославов Вал” занимается строительством, покупкой-продажей недвижимости, а также сдачей в аренду частной и государственной недвижимости. Фирма известна такими застройками как: гостиницы “InterContinental” на Большой Житомирской, “Fairmont Grand Hotel Kyiv” на Подоле, “Ривьера на Подоле”, бизнес-центр “Leonardo” на углу Владимирской и Хмельницкого (совместно с “Эста Холдинг” Рината Ахметова ).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Напомним, 10 октября директором уже упомянутого выше Департамента строительства и жилищного обеспечения КГГА, которому подчиняется “Спецжилфонд”, также был назначен экс-менеджер Юрушева - Александр Спасибко. С 2006 и до недавнего времени он был бессменным директором того же самого ООО “Ярославов Вал”.

Для справки: “Спецжилфонд” - это коммунальное предприятие, которое занимается содержанием жилищного фонда столицы и выступает в качестве заказчика при осуществлении ремонта, реконструкции, строительства жилых домов и сооружений. Также КП может привлекать инвестиции для аналогичных работ в нежилом фонде и паркингах. “Спецжилфонд” основан Киевсоветом и относится к сфере управления КГГА, а именно подчиняется Департаменту строительства и жилищного обеспечения КГГА. До Федотова, “Спецжилфонд” на протяжении 14 лет возглавлял Николай Надточий.

Леонид Леонидович Юрушев - украинский предприниматель, основатель банка “Форум”, владелец девелоперской компании “Ярославов Вал” и компании “Скандинавия”, совладелец Кременчугского сталелитейного завода.

Родился в 1946 году в городе Донецке в татарской семье. В молодости Юрушев был соратником бывшего президента футбольного клуба “Шахтер” Ахатя Брагина, входил в “Енакиевскую группу”, в составе которой он занимался операциями на валютном рынке, был близко знаком с окружением Виктора Януковича.

После смерти Брагина в октябре 1995 года, Юрушев был вынужден покинуть Украину и в  течение пяти лет прожил в Вене где получил австрийское гражданство.

В Украину Юрушев вернулся в начале 2000-х и уже вскоре активно занялся бизнесом. Он входит в число самых богатых людей страны.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: спасибко, спецжилфонд, федотов, юрушев

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.