вторник, 20 апреля 2021 г.

У Ржищеві триває облаштування гімназії “Гармонія”

У Ржищеві триває облаштування гімназії “Гармонія”

У Ржищевській гімназії “Гармонія” розпочали ремонтувати їдальню. У планах – заміна вікон, електропроводки, каналізації та косметичний ремонт. Передадуть їдальні і дороговартісне обладнання для харчоблоків. Ремонт здійснюється за фінансової підтримки голови осередку партії “Європейська Солідарність” у Ржищівській ОТГ.

Про це KV стало відомо із повідомлення прес-служби “Європейська Солідарність” Київщини.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Приміщення гімназії має давню історію – вже 152 роки тут навчаються ржищевські діти. Звісно, будівля потребує капітального ремонту. Цього року я планую зробити проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт і, відповідно, далі шукати можливість залучити обласні кошти на будівництво. Це – довготривалий процес. Тому, як проміжне розв’язання проблеми, прийнято рішення зробити частково ремонт приміщення їдальні, яка знаходиться в окремому корпусі, й одержати таке необхідне обладнання. Адже це нагода покращити якість харчування учнів”, – йдеться у повідомленні.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Також там зауважили, що нове обладнання для процесу якісного приготування їжі коштує понад півмільйона гривень, тож не можна було втратити можливість одержати його.

За словами ж директорки гімназії “Гармонія” Наталії Федорченко, гімназія брала участь у конкурсі проєктів на одержання харчоблоків. Але їм відмовили саме через те, що будівля їдальні не відповідає необхідним вимогам. 

“Голова організації в Ржищівській ОТГ, депутат Київоблради (фракція “Європейської Солідарності”, – KV) Руслан Олександрович Кузьменко особисто зустрівся з керівництвом Департаменту освіти і науки КОДА та домовився, що ми виконаємо необхідний ремонт і нас включать до переліку тих освітніх закладів, які одержать це обладнання для їдалень”, – розповіла директор.

Крім цього, завдяки фінансової підтримки голови осередку партії “Європейська Солідарність” в Ржищівській ОТГ нещодавно було здійснено і косметичний ремонт фасаду гімназії. 

Наталія Володимирівна розповіла, що фасад будівлі за п’ять років втратив свій естетичний вигляд і потребував оновлення. Коли ж адміністрація закладу звернулася з цим питанням до голови осередку партії “Європейська Солідарність” в Ржищівській ОТГ – він одразу запропонував свою допомогу.

“Ми з нетерпінням чекаємо початку нового навчального року, адже дуже сподіваємося, що нашим учням сподобається новий колір гімназії – колір гармонії, що і відповідає нашій назві”, – каже Наталія Федорченко.

Нагадаємо, у березні, в розпал пандемії, постачальником засобів індивідуального захисту для населення Ржищівської громади став волонтерський штаб “Європейська солідарність” для допомоги малозабезпеченим жителям громади, людям з інвалідністю та людям похилого віку. Так, наприклад, ними були зібрані одні з перших продуктових наборів. Фонд закупив 7000 масок та передав у Ржищівський штаб “Європейської Солідарності” партію продуктів, де вони були відсортовані в набори та відправлені людям. 

Читайте: Київщина освоїть майже мільярд гривень на будівництво шкіл і дитсадків

Фото: гимназия Гармония

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новости киевской области, новости киевщины, мнение, позиция, школа, позиція, европейская солидарность, власть киевщины, ржищев, Руслан Кузьменко, ржищевская ото, новый учебный год, гимназия гармония, наталья федорченко

вторник, 20 апреля 2021 г.
14:25
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
16:02
На Київщині розпочалися роботи на 6 об’єктах “Великого будівництва” 2021 року
15:40
“Слуги народа” предлагают Раде учредить институт медицинского омбудсмена
15:23
В Центре реабилитации детей родители годами вынуждены носить детей на руках по лестницам из-за неработающего лифта
15:05
Глава Департамента общественных коммуникаций КГГА Роман Лелюк в 2020 году более чем вдвое увеличил свои накопления наличными
14:45
Жители столичного микрорайона Осокорки просят возобновить курсирование маршрутки №459
14:23
В столице за сутки от коронавируса умерло 36 человек
14:14
“Слуги народа” предлагают Раде усилить ответственность родителей за нарушение их несовершеннолетними детьми ПДД
14:04
Стартовали продажи квартир 10-го дома жилого комплекса “Сырецкие Сады”
13:51
“Слуги народа” предлагают со следующего года запретить получать право постоянного пользования землей
13:42
Шесть членов ОБК-5 сложили свои полномочия, но на работу комиссии это не должно повлиять
13:25
КГГА разработала официальный отказ заявителям на получение спецпропусков в коммунальный транспорт
13:03
На Киевщине создали госпитальный совет
12:45
Захворювання на коронавірус виявили в 647 жителів Київщини
12:25
Кличко проигнорировал частичный обвал несущей стены моста Метро, поддавшись внушению Густелева и Комарницкого - Шнайдер
12:01
С 1 сентября 2021 года пенсии будут выплачивать только на банковскую карту
Календарь событий