четверг, 20 января 2022 г.

У Білій Церкві збираються реконструювати Київський обласний ліцей-інтернат фізкультури та спорту

У Білій Церкві збираються реконструювати Київський обласний ліцей-інтернат фізкультури та спорту

В місті Біла Церква на Київщині збираються реконструювати Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту. Для цього в Київській облдержадміністрації (КОДА) за 6,74 млн гривень замовили ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" розробку відповідного проєкту. Документацію повинні підготувати до кінця 2022 року. 

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 19 листопада 2021 року Департамент регіонального розвитку КОДА уклав з ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" (*) договір на розроблення проєктної документації по реконструкції комунального закладу “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту” в місті Біла Церква по вул. Леваневского, 52/4. Ціна договору – 6,74 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

До 31 грудня 2022 року "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" повинен виконати інженерно-геодезичні вишукування, проектно-вишукувальні роботи, підготувати проєктну документацію та провести експертизу проекту.

Згідно із технічним завданням, у проєкті повинні передбачити реконструкцію 5-поверхового адміністративного блоку будівлі Київського обласного ліцею інтернату фізичної культури та спорту і будівництво легкоатлетичного манежу з 6 біговими доріжками, секторами для стрибків у довжину, стрибків у висоту, стрибків із жердиною, сектором для штовхання ядра, тренажерною залою, волейбольним та баскетбольним майданчиком, тенісним кортом, стадіоном з мініфутболу, індрохокею, гандболу, бадмінтону, єдиноборств та гімнастики.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Також відмічається, що реконструкцію заплановано виконати у дві черги: 1 черга – будівництво легкоатлетичного манежу, 2 черга – реконструкція адміністративного блоку.

Нагадаємо, проект реконструкції Київського обласного ліцею інтернату фізичної культури та спорту замовили на виконання Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки (рішення Київської обласної ради VІІІ скликання від 9 вересня 2021 року № 118-05-VIII “Про внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки”).

Читайте: В Білій Церкві з'явиться середньовічний парковий комплекс “Гюргівська фортеця” (фото)

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" зареєстровано у 2016 році. Статутний фонд – 50 тис. гривень. Основний вид діяльності – інша діяльність із забезпечення трудовими ресурсами. Засновники – Ілля Скляр (5%) та Валентина Никитюк (95%). Директор – Олександр Семенчук.

За даними Clarity Project, ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" в результаті участі у публічних закупках отримало 59 підрядів на 72,89 млн гривень. З установами Київщини нинішнє співробітництво – перше.

На сайті Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту зазначено, що заклад функціонує з 1996 року у приміщенні 5-ти поверхового гуртожитоку ДВНЗ “Білоцерківського механіко-енергетичного технікуму”. На сьогодні у закладі навчається 224 ліцеїста, у тому числі діти-сироти, діти-напівсироти та діти із багатодітних сімей. 117 ліцеїстів проживає в гуртожитку.

Департаментом регіонального розвитку КОДА керує Алла Бондар. Голова КОДА – Василь Володін.

* ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" (код ЄДРПОУ: 40256686)

Фото: Google Maps

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевщины, новини київщини, новини київської області, закупки, белая церковь, реконструкция, василь володін, проект, василий володин, закупівлі, реконструкція, біла церква, алла бондар, ліцей інтернат, всеукраїнський центр державно-приватного партнерства, лицей интернат

четверг, 20 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 21 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:26
В Киеве на Оболони поселились десятки лебедей (фото)
20:03
“Велике будівництво” в дії: у новозбудованій Академії спорту в Бучі вже провели близько 20-ти змагань
19:44
Бродский и Шуфрич переоформляют песочный бизнес возле Украинки
19:28
Киевлян предупреждают о сильных порывах ветра в пятницу, 21 января
19:19
На Київщині за рік відкрили 14 нових медичних закладів
19:10
Піддавати життя утриманців інтернатів небезпеці - неприпустимо, - Добрянський
19:07
Финансовый комитет Рады рекомендовал парламенту одобрить законопроект Зеленского об экономическом паспорте
19:02
На Дарнице обнаружили крупную несанкционированную мусорку (фото)
18:56
Майже 29 тисяч квадратних метрів було реконструйовано в освітніх закладах Київщини за рік
18:45
За 11 месяцев прошлого года количество жителей Киевщины увеличилось на 6,5 тысяч
18:33
В “Интергал-Буд” обнародовали данные о ходе строительства ЖК “Сырецкие Сады” в декабре
18:23
У Київський області провели пресконференцію за результатами реалізації програми “Велике будівництво-2021”
18:11
На столичном Печерске при пожаре погибла женщина
18:04
Депутаты Украинской общины снова соберутся на земельную сессию
17:58
“Велике будівництво-2021”: понад 29 тисяч жителів сіл на Київщині отримали доступ до якісної медицини
Календарь событий