середа, 24 квітня 2024 г.

Тривають постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій Київщині, - Кулеба

Тривають постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій Київщині, - Кулеба

На Київщині залишаються найбільш небезпечними напрями: Житомирська траса, Буча- Ірпінь- Гостомель, Макарів та північ Вишгородщини. Тривають бої у деяких населених пунктах Баришівської, Калитянської та Великодимерської громад. Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюючи житлові масиви та критичну інфраструктуру.

Про це KV стало відомо з повідомлення голови Київської облдержадміністрації (КОДА) Олексія Кулеби в Телеграм-каналі.

"Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами. Сьогодні планується проведення евакуація населення через гуманітарні коридори з Бучі, Ірпіня, Гостомеля та Бородянки. Гуманітарна допомога направляться у всі 7 районів Київщини", – йдеться у повідомленні.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Також в КОДА надали оперативну інформацією про ситуацію на Київщині станом на 10 березня.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Білоцерківський район. Обстрілів не зафіксовано. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Населені пункти з електроенергією, газом та водою. Активізувався волонтерський рух для підтримки військових та населення. Проводиться організація надання гуманітарної допомоги. Продовжується робота з формувань екіпажів для доставки вантажів та евакуації населення.

Бориспільський район. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна. Сили оборони – у підвищеній боєготовності. Планується підвищення рівня бойових навичок. Постійно забезпечується вирішення гуманітарних питань.

Бучанський район. Уночі бої в Ірпені, Макарові та Бородянці. Артилерійські обстріли. Ведеться вогонь по житлових будинках та цивільному населенню. Зокрема 9 березня організована евакуація населення гуманітарними коридорами з Ворзеля, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Бородянки. Попри домовленості, ворог не впустив колони автобусів до Гостомеля, Бородянки та Бучі. Вдалося провести евакуацію 15 тисяч людей з Ворзеля та Ірпеня. Колона приватних авто з напрямку Буча- Ірпінь йшла майже до 2 годин ночі. Загарбники продовжують розташовувати техніку вздовж Немішаївсько громади, Михайлівської Рубежівки та Бучі. Відсутнє газопостачання в Ірпені та Коцюбинському. Зараз у районі готуються до продовження евакуації та доставки гумдопомоги.

Броварський район. Зафіксовано пересування ворожої техніки селами Броварського району. Бойові дії в Калитянській (села Бервиця, Мокрець, Заворичи, Семиполки), Великодимерській (Гребельки, Кулажинці, Русанів, Світильня, Велика Димерка, Богданівка, Шевченкове, неподалік сіл Бобрик та Рудня) та Баришівській (Перемога, Рудницьке) громадах.

Крім того, ситуація в цій частині району залишається дуже напруженою. У населених пунктах Калитянської громади, а саме в Мокреці та Заворичах,  відсутній зв'язок. Електропостачання частково відновлене. У селі Заворичі внаслідок обстрілу ворожих артилерійських систем згорів місцевий храм та декілька приватних будинків, що розташовані на східній околиці села. У результаті бойових дій у с. Світильня частково зруйновані амбулаторія та приміщення сільради. У селі Рудницьке вдалося відновити електропостачання. У селищі Калинівка та селі Скибин внаслідок обстрілу пошкоджено будинки.

Постійно проводиться організація надання гуманітарної допомоги, медичних препаратів та засобів. Уся гуманітарна допомога, що надходить до району, ділиться між громадами.

Вишгородський район. Ніч пройшла відносно спокійно. Північ району залишається окупованою ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. Йде постійне перегрупування сил загарбника. У ночі відбувся обстріл в районі с. Лютіж. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Але загарбник не дає можливості допомогти окупованим громадам. Людям, які самостійно виходять з окупованої території, надається допомога та евакуюють.

Обухівський район. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню. Авіаударів не зафіксовано. Укріплюються блокпости.

Фастівський район. Ситуація стабільна та контрольована. Фастівська міскрада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні.

Нагадаємо, що жителів Коцюбинської громади, які залишились у своїх домівках, за можливості просять сьогодні, 10 березня, після 12:00 підійти до селищної ради для запису. Це необхідно для надання у подальшому допомоги. 

Читайте: На Бучанщині від удару авіабомби загинула молода дівчина, зруйновано близько десятка будинків

Фото: коллаж KV

КиевVласть


Інна Міхно

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новини київської області, кода, война, олексій кулеба, війна з росією, напад росії, оперативні дані, ситуація на київщині, Теги новости украины

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.