вівторок, 9 серпня 2022 г.

Третьяков: законопроект, предусматривающий поддержку предпринимательской деятельности ветеранов, уже в Раде

Третьяков: законопроект, предусматривающий поддержку предпринимательской деятельности ветеранов, уже в Раде

В Верховной Раде уже зарегистрирован законопроект №9335, который предусматривает поддержку предпринимательской деятельности ветеранов.

Об этом KV стало известно из сообщения на странице народного депутата, председателя Комитета по делам ветеранов и людей с инвалидностью Александра Третьякова в соцсети Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Законопроект предоставляет возможность использования пониженных размеров единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование для работающих ветеранов и предприятий, созданных ветеранами и членами семей погибших в русско-украинской войне. Он также имеет целью стимулирования руководителей предприятий трудоустраивать участников боевых действий и членов семей погибших.

“Я прекрасно помню времена, когда в первой половине 90-х уволился с военной службы и решил уйти в бизнес. Тогда, конечно, к этому побудила ситуация в стране и армии - нужно было искать способы кормить семью. Сейчас вопрос создания условий для ведения бизнеса ветеранами после возвращения с фронта еще более важен. Потому что это и есть тот самый хороший пример адаптации участников боевых действий к мирной жизни”, - заявил он.

Автором законопроекта стала народный депутат Ирина Фриз, которая на днях возглавила Министерство по делам ветеранов.

“Идея зародилась на недавнем форуме “Ветеран - успешный предприниматель”, который проходил в ноябре в Николаеве. Комитет Верховной Рады по делам ветеранов и лиц с инвалидностью, который я возглавляю, подхватил эту законодательную инициативу и мы готовы отстаивать ее в сессионном зале. Этот законопроект стал результатом работы опытной команды ветеранов, волонтеров, военных экспертов и народных депутатов. Фактически, это совместный продукт людей, которые знакомы с проблемами ветеранов не на словах. И самое важное для меня, что эта инициатива шла от тех, кому потом по этим правилам работать. Надеюсь, что депутаты различных групп и фракций поддержат его в сессионном зале”, - отметил Третьяков.

Читайте:

Фото: фейсбук Александра Третьякова

KиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новости киева, новости украины, верховная рада, законопроект, Александр Третьяков, ветераны, предпринимательская деятельность, ирина фриз

вівторок, 9 серпня 2022 г.
11:11
На Білоцерківщині затримали злодія, який обікрав школу, дім культури та житлові будинки (відео)
10:49
Сьогодні та завтра, 9 та 10 серпня, в Київському зоопарку святкують день народження горили Тоні (фото)
10:31
В одному зі столичних ЦНАПів відкрився пункт медичної допомоги
10:20
Петиція про заборону в’їзду громадянам рф в Україну впродовж пів століття очікує на розгляд президента
09:48
Україна отримає від США додатково 4,5 млрд доларів допомоги, - ЗМІ
09:38
Ворог за добу втратив 300 осіб, з початку вторгнення “демілітаризовано” 42 640 загарбників, - Генштаб ЗСУ
09:20
Через виступи в росії фігуриста Віктора Петренка позбавили стипендії
08:57
В.о. постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані відвідала Ірпінь
08:43
В новому пакеті допомоги Україні будуть боєприпаси для HIMARS та артилерії, - Пентагон
08:21
Зберігається загроза завдання ворогом ракетних та авіаційних ударів з території і повітряного простору республіки білорусь, - Генштаб
понеділок, 8 серпня 2022 г.
20:44
В Ірпені відключатимуть електроенергію на 45 вулицях
20:24
Від початку широкомасштабної війни у столиці одружилися більше 12 тисяч пар та народилося 6 тисяч малюків
20:04
У Вишгородському центрі первинної медико-санітарної допомоги затвердили тарифи на платні послуги
19:46
Дії військових рф на ЗАЕС є ядерним тероризмом, – Держатомрегулювання
19:23
Колаборанти Стремоусова намагались створити паралельні органи влади на Київщині
19:02
На Донецькому напрямку ворог намагається завдати максимальних втрат українським підрозділам, - Генштаб ЗСУ
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.