понедельник, 20 сентября 2021 г.

Томенко: Прикриваючись приватизацією, Кличко збирається розпродати 600 об’єктів, що належать киянам

Томенко: Прикриваючись приватизацією, Кличко збирається розпродати 600 об’єктів, що належать киянам

Київрада дозволила чиновникам Київської міськдержадміністрації (КМДА) приватизовувати об'єкти комунальної власності, навіть не проводячи аукціонів по багатьом із них. У такий спосіб мер Києва Віталій Кличко збирається розпродати 600 об’єктів, що належать киянам. 

Про це KV стало відомо з повідомлення лідера громадського руху “Рідна країна” Миколи Томенко в Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Київрада дозволила чиновникам КМДА приватизовувати об'єкти комунальної власності, навіть не проводячи аукціонів по багатьох із них. Причому рішення так хитро сформульовано, що поза аукціоном буде можливість продати перш за все 31 комунальне приміщення столиці за заниженими цінами для нинішніх орендарів. А загалом до списку приватизації внесено близько 600 об'єктів комунальної власності. Фактично це власність наша з вами, всіх киян. А міський голова Кличко хоче продати ці 600 об'єктів. Мета ніби благородна – позбутися непрофільних активів та поповнити казну столиці кругленькою сумою. Але це тільки на словах. Насправді ж це шахрайська схема, яку вигадав Віталій Кличко, щоб уникнути проведення відкритих торгів та вигідно (читай за безцінь) віддати власність киян “потрібним людям”, – написав Микола Томенко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Він підкреслив, що Віталій Кличко робить все не для киян, а для потрібних йому людей.

“Вже настав час вголос назвати імена цих “достойників”: це партнери ексдепутата БПП, президента фан-клубу Кличків Сергія Алєксєєва (майже 1,5 тис. кв. м поряд з відомим готелем Володимира Кличка); 7 приміщень належить громадським організаціям та родичам депутата з фракції “Єдність” Омельченка, а раніше активному депутату від Черновецького і Януковича Павлу Тесленку”, – розповів Микола Томенко.

Читайте: Брат для брата: як Віталій Кличко “віджав” будівлю в центрі Києва

Він нагадав, що мова йде стосовно рішення “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Києва, які підлягають приватизації”. 

“Цей документ протягли свого часу заступник голови КМДА Володимир Слончак та директор Департаменту комунальної власності КМДА Андрій Гудзь. А коли ухвалювалось це ганебне для всіх киян рішення, міський голова Кличко демонстративно ігнорував заклики опозиційних депутатів провести приватизацію відкрито, через продаж кожного приміщення на електронному аукціоні в системі Prozorro. Як відомо, диявол ховається в деталях: закон про приватизацію комунальної власності в окремих випадках дозволяє прямий викуп орендарем, якщо той провів ремонт приміщення. Ще одна цікава шпаринка для шахрайства: серед орендарів, які претендуватимуть на прямий викуп власності, повно громадських організацій, які орендували власність киян за символічну 1 гривню на рік, та ще й начебто провели “ремонт” на “запаморочливу” суму,” – пояснив лідер ГР “Рідна країна”.

Він також нагадав, що “Верховний суд двічі визнав дії Департаменту комунальної власності КМДА та його кишенькових бірж такими, що не відповідають закону та скасував результати тих аукціонів через недопуск людей, які хотіли заплатити за власність дорожче”.

“Віталій Кличко не полишив своєї ганебної практики обкрадання киян і досі. Нова “прихватизація” від КМДА цього разу охоплює вже значно ласий шматок – 600 об'єктів продати за безцінь. Це вам не морозиво в дитини відібрати! Та й не факт, що майбутні володарі комунальної власності збережуть її цільове призначення. Тобто кияни лишаться музеїв, бібліотек, навіть без підвалів, на приватизацію яких потрібна згода всіх мешканців будинку. Наш громадський рух “Рідна країна” домагатиметься перегляду нечесної та непрозорої приватизації, а також повернення у власність киян всіх незаконно “прихватизованих” Кличком та його “друзями” об'єктів,” – пообіцяв Микола Томенко.

Читайте: Томенко: Бюджет Києва повинен бути в інтересах киян, а не друзів мера

Фото: KV

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: позиція, новини києва, КМДА, Віталій Кличко, київрада, мер, Микола Томенко, рішення, приватизація, комунальна власність, сергій алєксєєв, андрій гудзь, володимир слончак

понедельник, 20 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 21 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:24
В Киеве наступила метеорологическая осень
20:05
С начала года столичная служба занятости трудоустроила 111 участников боевых действий
19:43
Госадуитслужба выявила множественные нарушения при начислении зарплат в муниципальных структурах Киева
19:35
“Киевавтодор” заплатит 35 млн гривен за текущий ремонт Надднепрянского шоссе
19:26
В Киеве выявили очередных нелегалов
19:05
Горсовет Украинки добавил средств на социнфраструктуру и ЖКХ общины
19:03
За ремонт Ковельского путепровода КП “Киевавтодормост” заплатит почти 60 млн гривен
18:46
В столице наблюдается рост заболеваемости гриппом и ОРВИ
18:26
Заказчиком моста через озеро Жандарка определили КП “Плесо”
18:04
До кінця року на Київщині завершиться “Велике будівництво” ще 2 спортивних об'єктів
17:52
Уже понад 600 закладів освіти на Київщині готові до роботи в “жовтій” зоні епіднебезпеки
17:40
В Киеве феерично прошел Чемпионат мира по Truck Pull-2021
17:27
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 4 человека
17:03
“Велике будівництво”: завдяки спільним зусиллям держави, області й громад ще більше дітей Київщини навчатимуться в комфортни умовах
16:56
Депутата обуховского горсовета Малышева подозревают в крышевании нелегального бизнеса
Календарь событий
В Киевсовете намерены продлить пребывание на Трухановом острове фирмы из окружения Азарова
20 сентября 2021 г. 14:00
В Киевсовете намерены продлить пребывание на Трухановом острове фирмы из окружения Азарова
На одном из ближайших заседаний Киевсовет может согласовать возобновление на 10 лет договора аренды 1 га земли на Парковой дороге (Труханов остров, Днепровский район) для ООО “Яхт-клуб “Локомотив”. Компания, которой владеют люди из окружения экс-премьер-министра Украины Николая Азарова (на коллаже), получила в аренду эту землю на основании решения суда в 2009 году. Примечательно, что в начале нынешнего года столичные власти намеревались “изгнать” указанное ООО с данного участка. Официальным основанием для этого было то, что арендатор не использовал землю по целевому назначению – отмечалось, что на ней нет имущества, которое компании необходимо обслуживать и эксплуатировать согласно договору аренды. Впрочем, спустя полгода на участке таинственным образом “всплыла” построенная несколько десятилетий назад лодочная станция, в связи с чем ООО “Яхт-клуб “Локомотив” получило аргументацию для своих аппетитов, а руководство города сменило “гнев на милость”.