п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Сотрудница банка на доверчивых гражданах “заработала” 8 млн гривен

Сотрудница банка на доверчивых гражданах “заработала” 8 млн гривен

За два года сотрудница одного из банков, отделение которого расположено в городе Узин Белоцерковского района, обманула 32 человек и незаконно завладела денежными средствами на общую сумму около восьми миллионов гривен.

Об этом KV узнала из сообщения Белоцерковского ГО ГУМВД Украины в Киевской области.

В ноябре 2014 года в Белоцерковский горотдел милиции обратилась клиентка отделения одного из банков в городе Узин и сообщила, что сотрудник банка получила от нее средства в сумме 14 тыс. гривен для обмена на иностранную валюту.  Но теперь и деньги не возвращает и на телефонные звонки не отвечает.

По данному факту следственным отделом Белоцерковского ГО было открыто уголовное производство по ст. 190 Уголовного кодекса Украины (мошенничество).

Выяснилось, что сотрудником, получившим средства для осуществления операции по обмену валюты и не вернувшем деньги, является 29-летняя местная жительница. Во время проведения следственных действий правоохранители установили, что для данной работницы, такие мошеннические действия были “обычным делом”. Под предлогом того, что она работает в банке, она наживалась на чужих деньгах. Таким образом, молодая женщина обманула 32 клиентов банка и незаконно завладела “кругленькой суммой” - около 8 млн гривен.

В большинстве случаев мошенница говорила людям о возможности получения прибыли в результате проведения операций, связанных с обменом валюты, и обещала в этом помочь. Однако, никакие операции она не проводила, а деньги попросту присваивала.

Кроме этого задокументирован факт, когда мошенница пообещала закрыть кредитный счет и для этого получила кредитную карту от клиента банка. Однако, она не только не выполнила своих обещаний, но и открыла еще один новый кредитный счет, с которого сняла и присвоила денежные средства в размере более 20 тыс. гривен.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

“Прокуратурой района работнице банка сообщено о подозрении по ч.ч. 1, 2, 3, 4 ст. 190 УК Украины по факту незаконного завладения денежными средствами, а судом избрана ей мера пресечения в виде содержания под стражей. Досудебное расследование в указанном уголовном производстве продолжается”, - говорится в сообщении.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: банк, белая церковь, милиция, арест, узин, мошенница, банкирша

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.