вівторок, 16 липня 2024 г.

Систему видеонаблюдения киевского ПТУ передали на баланс КП “Информатика”

Систему видеонаблюдения киевского ПТУ передали на баланс КП “Информатика”

Департамент коммунальной собственности Киевской горгосадминистрации (КГГА) передал на баланс столичного КП “Информатика” системы видеонаблюдения, установленные в Государственном учебном заведении “Центр профессионального образования информационных технологий, полиграфии и дизайна Киева”.

Об этом KV стало известно из приказа Департамента коммунальной собственности КГГА. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Закрепить на праве хозяйственного ведения за коммунальным предприятием “Информатика” исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) основные средства согласно приложению”, – сказано в документе.

В приказе уточняется, что передача имущества производится с целью эффективного использования имущества коммунальной собственности территориальной общины Киева.

Согласно документу, на баланс КП “Информатика” передаются системы видеонаблюдения в помещениях “Центра профессионального образования информационных технологий, полиграфии и дизайна Киева” по адресам ул. Шутова, 13 и ул. Корчака, 8.

Системы видеонаблюдения были приобретены в 2016 году, суммарной балансовой стоимостью 34,5 тыс. гривен. Остаточная стоимость передаваемой техники составляла на 1 января 23,844 тыс. гривен.


Ранее KV сообщала, что КП “Информатика” до конца 2020 года будет использовать сервера и каналы передачи данных ООО “Гигаклауд” для нужд Киева. ООО за это заплатят 10,5 млн гривен. Частная фирма получила такой лакомый подряд без конкурса, лишь на том основании, что уже третий год предоставляет в пользование КП свои мощности.

Читайте: КП “Информатика” заплатило очередные 300 млн гривен за автоматизацию внешнего освещения Киева

Напомним, КП “Информатика” за 2 млн гривен закупило комплексное обслуживание инфраструктуры центра обработки данных еще не построенного ситуационного центра по противодействию угрозам в Киеве. Подрядчик – ООО “Инжениринг-Аналитика” – должен обеспечить техническое обслуживание Clоud-платформы и мониторингового центра. Работы будут выполняться на протяжении 2020 года. 

Читайте: Подчиненным Юрия Назарова помешали потратить без конкурса 65 млн бюджетных гривен на “китайские термометры”

Фото: соцсети

КиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, департамент коммунальной собственности, кп информатика, система видеонаблюдения, видеокамера, центр профессионального образования информационных технологий, полиграфии и дизайна киева

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.