понеділок, 8 серпня 2022 г.

С завтрашнего дня на Киевщине вводится запрет на вылов раков

С завтрашнего дня на Киевщине вводится запрет на вылов раков

С 10 декабря 2018 года по 30 июня 2019 года устанавливается запрет на лов раков в рыбохозяйственных водных объектах Киевской области.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевского рыбоохранного патруля на странице в сети Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как сообщается, запрет на вылов раков установлен приказом Управления Госрыбагенства Киевской области в целях обеспечения охраны этого вида водных биоресурсов во время его естественного воспроизводства и увеличения их запасов в водоемах Киевской области.

Отмечается, что научные исследования Института рыбного хозяйства НААН Украины подтверждают, что температура воды в водоемах и в воздухе, соотношение полов и миграционные процессы свидетельствуют о нормальном ходе подготовки к спариванию. Через две-три недели после оплодотворения самка откладывает икру под брюшко для дальнейшего вынашивания, которое длится около семи месяцев. Обычно, выход молодежи происходит в июне, когда температура воды достигает 21-23 ° C. Исходя из этого, оптимальными сроками запрета является декабрь - июнь.

Также сообщается, что ловля раков в запрещенный период является нарушением природоохранного законодательства, в результате которого наступает административная ответственность (штраф до 680 грн.). Кроме того, нарушителю придется оплатить убытки в размере 25,50 грн. за каждого незаконно выловленного рака.

Напомним, Киевский рыбоохранный патруль использует сообщения рыболовов-любителей для поимки браконьеров. В день патруль получает около 10 подобных сообщений. К сожалению, большинство из них не подтверждаются, а в некоторые случаях таким образом сами браконьеры пытаются дезориентировать рыбоохранный патруль.

Читайте: Киевский рыбоохранный патруль активно использует наводки рыбаков для поимки браконьеров

Фото: www.capital.ua

KиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, киевский рыбоохранный патруль, раки, запрет на вылов раков

понеділок, 8 серпня 2022 г.
08:07
Ворог продовжує ведення розвідки, не жаліючи особового складу, - Генштаб ЗСУ
неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.