середа, 24 квітня 2024 г.

Рыбоохранный патруль Киевщины разоблачил 610 нарушений правил рыболовства за полгода

Рыбоохранный патруль Киевщины разоблачил 610 нарушений правил рыболовства за полгода

Сегодня, 16 декабря, исполнилось 6 месяцев с того момента, как новый рыбоохранный патруль Киевщины следит за соблюдением правил рыболовства на водоемах области. За это время рыбные патрульные провели 476 рыбоохранных рейдов, разоблачили 610 нарушений правил рыболовства, зафиксировали нанесенный рыбному хозяйству ущерб на сумму более чем 1,2 млн гривен.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Госрыбагентства.

"Рыбоохранный патруль - это орган с качественно другими стандартами работы. Перед ним была поставлена ​​задача: качественно другой контроль водоемов. Не количественные показатели, мелкие нарушения рыбаками-любителями, а выявление значительных и серьезных нарушений. Ребята справились, обнаружили нарушений с убытками на 1,2 млн гривен. Это такой показатель, как у ликвидированной рыбинспекции - за год. С нового 2017 года у патрульных Киевщины будет новая техника, новые лодки - и мы сможем показать еще лучшие результаты в борьбе с браконьерством и нарушениями правил рыболовства", - сообщил председатель Госрыбагентства Ярема Ковалив.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Сообщается, что в рамках проведенных оперативных мероприятий Киевским рыбоохранным патрулем было изъято 6 213 кг биоресурсов, из которых 1 273 кг - у рыбаков-промысловиков и 2 750 кг - при незаконном приобретении или сбыте.

Кроме этого, отмечается, что было задержано 68 транспортных средств и 527 орудий лова. За время работы патрульными составлено 387 дел и направлено в суд для привлечения нарушителей к административной ответственности.

"Работа рыбоохранного патруля постепенно приводит к детенизации промышленного вылова рыбы на Киевщине. В активный период промысла на Киевском водохранилище вылов увеличился на 30%, в Каневском - на 57%. Увеличился не потому, что рыбаки стали больше ловить, а потому, что рыбный патруль должным образом контролирует рыбоприемные пункты и отчетность о вылове", - подчеркнул Ковалив.

Читайте: Уловы рыбы на Киевском водохранилище выросли в 4-5 раз

Напомним, 45 рыбных патрульных Киевщины (41 мужчина и 3 женщины) были отобраны из 2 тысяч претендентов на открытом конкурсе. Они прошли профессиональное обучение у украинских и стажировку у европейских специалистов. "Пилотный" рыбоохранный патруль начал работу 16 июня 2016 года на Киевщине.

Читайте: Первый рыбный патруль в Украине заработал на Киевщине

9 сентября Верховная Рада проголосовала за законопроект, предусматривающий выделение 15 млн грн на оснащение киевского рыбоохранного патруля современными лодками и техникой.

Планируется, что на протяжении 2017 года 26 управлений рыбоохранного патруля заработают во всех регионах Украины.

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киевской области, ущерб, рыбоохранный патруль, рыбоохранные рейды, нарушение правил рыболовства

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.