понеділок, 8 серпня 2022 г.

Рейтинговое агентство S&P повысило рейтинг Киева до “B-”

Рейтинговое агентство S&P повысило рейтинг Киева до “B-”

Международное рейтинговое агентство S&P Global Ratings 24 ноября 2016 года повысило кредитный рейтинг Киева с "СС" до "В-". Рейтинг повышен в связи с досрочным погашением муниципальных долговых бумаг на сумму 1,9 млрд гривен. Прогноз рейтинга – "Стабильный".

Об этом KV стало известно из сообщения рейтингового агентства.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Вопреки ожиданиям нашего базового сценария Киев досрочно погасил выпуск облигаций в национальной валюте серии G объемом 1,9 млрд гривен, срок погашения которых должен был наступить 6 декабря 2016 года. В связи с этим мы повышаем кредитный рейтинг Киева с "CC" до "B-", - сказано в сообщении агентства.

Также S&P отмечает, что прогноз "Стабильный" отражает мнение экспертов агентства о том, что отсутствие коммерческого долга и высокие финансовые показатели Киева будут компенсировать недостатки управления финансами и ограниченный доступ к финансовым рынкам.

В S&P оценивают показатели ликвидности Киева как "менее чем адекватные", при этом коэффициент покрытия расходов на облуживание и погашение долговых обязательств является чрезвычайно высоким, хотя и волатильным.

"По нашим оценкам, остатки денежных средств на счетах бюджета в последние 12 месяцев составляли в среднем 4,4 млрд грн (около 150 млн долларов). Мы применяем консервативный подход и корректируем сумму остатков денежных средств на 50%, поскольку эти средства находятся на счетах в Государственном казначействе Украины и доступ к ним может быть ограничен, принимая во внимание дефолтную историю центрального правительства. Даже с учетом этой корректировки коэффициент покрытия расходов на облуживание и погашение долга будет превышать 100% в ближайшие 12 месяцев", - считают эксперты агентства.

Также в сообщении отмечается, что S&P может понизить рейтинги Киева в случае понижения суверенных кредитных рейтингов Украины, или если эксперты рейтингового агентства будут отмечать наращивание коммерческого долга после получения специального разрешения от центрального правительства и, как следствие, более низкие финансовые показатели города, чем ожидается в настоящее время.

Напомним, в сентябре рейтинговые агентства Fitch и S&P понизили рейтинг столицы из-за ожидания реструктуризации долга.

Читайте: Киев полностью погасил внутренние долги - КГГА

В ноябре текущего года Международное рейтинговое агентство Fitch Ratings повысило для Киева рейтинги дефолта эмитента в национальной и иностранной валюте в связи с тем, что Киев полностью рассчитался по внутренним облигациям серии G, а также в связи с недавним повышением агентством рейтинга Украины до "B–".

Подробнее: Агентство Fitch повысило рейтинг Киева

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, рейтинг киева, рейтинговое агентство, standart and poors

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
Календар подій
Містобудівні порушення і російський слід: ДІАМ ввела в експлуатацію скандальний довгобуд у столичному Соцмістечку
5 серпня 2022 г. 09:00
Містобудівні порушення і російський слід: ДІАМ ввела в експлуатацію скандальний довгобуд у столичному Соцмістечку
Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ) ввела в експлуатацію скандально відомий довгобуд – житловий комплекс (ЖК) “Будинок на Будівельників” (вул. Будівельників, 30, Дніпровський район Києва). Окремі народні депутати називають цю подію ледве не історичною, адже таким чином 130 інвесторів зможуть заселитися у свої квартири. Проте, окремі експерти вказують на те, що громада Соцмістечка, де знаходиться даний ЖК, активно виступала проти зведення цих багатоповерхівок, Верховна рада дозволяла використовувати свій “бренд” для заманювання інвесторів (генпідрядником було підпорядковане парламенту підприємство), а столична і державна влада зробили все для легалізації порушень, які допустили забудовники. Не менш цікавим є той факт, що офіційний ексвласник ТОВ “Юга-Групп” (орендар землі під цим комплексом) В'ячеслав Юткін довгий час працював у структурах російського олігарха Олександра Лебедєва.
Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Макарівській громаді
4 серпня 2022 г. 09:00
Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Макарівській громаді
Водночас з поточними ремонтами житла в Макарові, яке зазнало пошкоджень від рук росіян, такі ж роботи проходять в селах однойменної громади – Андріївці та Ситняках. В обласній владі вирішили не вигадувати велосипед та довірили роботи підрядникам, з якими давно тісно співпрацюють. Так, в Андріївці житлові будинки відновлює ТОВ “Тетрастрой”, яке також ремонтує біля сорока будівель в Макарові. Поточними ремонтами в оселях мешканців Ситняків займається ТОВ "Київдортехнологія". Останнє до війни отримало від влади столичного регіону 7 дорожніх підрядів, які тепер слідчі СБУ вивчають в рамках кримінального провадження за підозрою в розкраданні державних коштів. Історія з понівеченої Макарівської громади – дев'ята частина циклу КиївВлади “Поранена Київщина”.