четвер, 19 травня 2022 г.

Размер платы за вывоз мусора в Киеве останется пока без изменений - Андрей Грущинский

Размер платы за вывоз мусора в Киеве останется пока без изменений - Андрей Грущинский

С мая 2019 года изменился ряд положений закона "О жилищно-коммунальных услугах". В связи с этим в платежках киевлян вместо услуги по вывозу бытовых отходов появится услуга по обращению с твердыми бытовыми отходами. Но жителям столицы пока не нужно ожидать изменения стоимости этой услуги.

Об этом в интервью KV сообщил председатель правления ЧАО "Киевспецтранс" Андрей Грущинский.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По его словам, изменение ряда положений закона "О жилищно-коммунальных услугах" подразумевает две важные новации: с 1 мая 2019 года тариф на захоронение отходов будет устанавливать уже не НКРЭКП, а орган местного самоуправления и поменяется  название услуги по вывозу мусора.

“В платежках уже не будет услуги по вывозу мусора, а будет услуга по обращению с твердыми бытовыми отходами, - сообщил Андрей Грущинский. По его словам, изменение названия расширяет суть услуги, при этом ее стоимость меняться пока не будет.

Читайте: Петро Пантелеєв: “Сподіваюся, що зміни до Закону “Про житлово-комунальні послуги” будуть прийняті до кінця березня”

“Услуга по обращению с твердыми бытовыми отходами будет состоять из трех составляющих: вывоз, захоронение и переработка. Пока третья составляющая - переработка - законодательно недоработана. Однако она дает возможность органу местного самоуправления устанавливать тариф не только на вывоз и захоронение, но и на переработку мусора. А, следовательно, у города появится возможность гарантировать оплату такой услуги”, - пояснил Андрей Грущинский.

Эта третья составляющая тарифа, по его словам, необходима для того, чтобы появилась возможность построения мусороперерабатывающего комплекса.

Напомним, ЧАО “Киевспецтранс” 30 июля 2018 года обратилось в Киевсовет и КГГА с инициативой реализовать проект строительства “современного мусороперерабатывающего комплекса мощностью 450 тыс. тонн твердых бытовых отходов в год для потребностей Киева и ускорения закрытия в установленном порядке ТБО №5 в селе Подгорцы. Эти планы в КГГА одобрили.

Читайте: Киев получит европейский мусороперерабатывающий завод через два года

Фото: https://biz.nv.ua

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, тариф, изменения, киевспецтранс, вывоз мусора, андрей грущинский, вывоз отходов, вывоз бытовых отходов, переработка отходов, закон о жку, обращение с твердыми бытовыми отходами, захоронение отходов

четвер, 19 травня 2022 г.
11:08
Костел святого Миколая в Києві відвідає архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер
10:43
Артилеристи ЗСУ знищили командний пункт 810 бригади рашистів разом з трьома офіцерами
10:25
В Ірпені на Київщині 21 травня можна буде отримати гуманітарну допомогу
09:56
Рашисти вже втратили в Україні 28,5 тисячі вояків та 203 літаки, - Генштаб ЗСУ
09:30
У Києві 19 травня ярмарки пройдуть у шести районах міста (адреси)
09:01
Станція сортування сміття в Києві відновлює роботу (оновлений графік)
08:28
Московити планують залучити до бойових дій студентів з окупованої Донеччини, - Генштаб
08:10
Мешканцям Києва пропонують доєднатись до акції зі здачі крові
07:15
Двоє чоловіків підірвались на міні московитів у Київській області
середа, 18 травня 2022 г.
22:49
Майже 100 тисячам маріупольців загрожує смертельна небезпека через поширення інфекційних захворювань, - Денісова
22:10
МЗС попередило, що за в'їзд на окуповані території з боку росії іноземним журналістам закриють в'їзд до України
21:49
“Ядерні терористи не розуміють наслідків” – українські енергетики прокоментували наміри рф красти електроенергію із Запорізької АЕС
21:25
Росію закликали вивести війська з Придністров'я
21:01
“Укрзалізниця” з 20 травня запускає поїзд Київ-Шостка
20:44
Посольство США відновило роботу в Києві
20:21
ДСНС отримала 85 дронів для проведення розвідки в екосистемах та розмінування
Календар подій
Керівниця благодійного фонду Наталія Носова: “Наразі треба 15 тис. доларів, щоб купити десять нових професійних швацьких машин для виготовлення бронежилетів” (відео)
18 травня 2022 г. 14:00
Керівниця благодійного фонду Наталія Носова: “Наразі треба 15 тис. доларів, щоб купити десять нових професійних швацьких машин для виготовлення бронежилетів” (відео)
До початку повномасштабної війни росії проти України киянка Наталія Носова (на фото) мала власний бізнес з пошиву весільних суконь. Але 24 лютого для неї, як і всіх українців, історія змінилась – вона разом з однодумцями-волонтерами почала виробляти розвантажувальні жилети, плитоноси та бронежилети для сил Територіальної оборони (ТрО), а згодом і для Збройних Сил України (ЗСУ). Ця робота, як і у всіх волонтерів, відбувалась на добровільних засадах та за пожертви. Оскільки роботи ставало все більше, в травні Наталія Носова відкрила благодійний фонд для збору коштів на виготовлення бронежилетів та іншої амуніції для наших сил оборони. Наразі для розширення роботи потрібні не дуже великі кошти – для закупівлі нових швацьких машин треба всього 15 тис. доларів.
У Київраді не наважилися віддати Павлу Фуксу будівлю на вулиці Кирилівській, 103
18 травня 2022 г. 09:00
У Київраді не наважилися віддати Павлу Фуксу будівлю на вулиці Кирилівській, 103
Керівництво столиці поки що “передумало” передавати в оренду благодійній організації (БО) “Фонд пам'яті “Бабин Яр” приміщення площею майже 4 тис. кв. м на вул. Кирилівській, 103 (Подільський район), яке знаходиться на балансі “Клінічної лікарні “Психіатрія”. Однією з причин для цього, цілком можливо, послугував суспільний резонанс навколо даної події: окремі депутати Київради обурилися, що під час війни влада міста планує “обдарувати” комунальним майном осіб, які пов'язані з російським олігархатом – Павлом Фуксом (на колажі праворуч), Михайлом Фрідманом та Германом Ханом. Таким чином питання створення в столиці “Музею історії забуття трагедії Бабиного Яру”, який планувалося розмістити на вищевказаній локації, поки що зняте.