субота, 20 квітня 2024 г.

Прокурор Киева Говда перевел подчиненных на мессенджер, разработанный военными специалистами РФ

Прокурор Киева Говда перевел подчиненных на мессенджер, разработанный военными специалистами РФ

Прокуратура Киева использует в своей работе корпоративный мессенджер CommFort, разработчиком и собственником которого является новосибирское ООО “КоммФорт софтваре”. Учредители этого ООО - российские ядерщики и военные специалисты. По сути, речь о том, что киевская прокуратура работает на российском шпионском ПО.

Об этом KV стало известно из публикации на Facebook Александра Леменова.

Активист отмечает, что с назначением на должность прокурора Киева "молодого и умного", как называл Говду генпрокурор Юрий Луценко, столичную прокуратуру перевели на “чудо” корпоративной коммуникации - приложение CommFort.

Как указано на сайте разработчика, CommFort - это корпоративный мессенджер с поддержкой видеоконференций. Программа позволяет “общаться в каналах, обмениваться сообщениями, публиковать объявления с возможностью комментирования, передавать файлы целыми папками, демонстрировать рабочий стол, осуществлять обычные и видеозвонки, проводить видеоконференции и т.п.”

На том же сайте указано, что разработчиком и владельцем исключительных прав на ПО CommFort является ООО “КоммФорт Софтваре” (ИНН 5403216499, КПП 540301001, ОГРН 1085403016148, адрес: Россия, г. Новосибирск, ул. Сибиряков-Гвардейцев, 44 / 6- 192).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Александр Леменов обнаружил цепочку связей между разработчиком этого ПО и российскими военными. Так, согласно его изысканиям, руководителем и единственным контактным лицом разработчика CommFort является Максим Викторович Миргородский. Человек с аналогичным именем упоминается, как ведущий экономист государством научного центра РФ "Институт физики высоких энергий".

Вполне возможно, что у Максима Миргородского есть брат по имени Сергей. В интернете есть упоминание о Сергее Владимировиче Миргородском - доценте кафедры военно-воздушных сил и радиоэлектронной борьбы факультета военной подготовки Южного федерального университета Российской Федерации.

Сергей Миргородский является соавтором статьи "Стратегия комплексного решения задач защиты информации с позиции виртуализации процессов помихостийкого кодирования". Как указано в конце этой статьи, ее обнародованию способствовал доктор технических наук, профессор Иван Илларионович Сныткин. Профессор Сныткин в настоящее время является заметным деятелем Ставропольского высшего военного авиационного училища, а ранее преподавал в Ставропольском высшем военном училище связи.

“Таким образом, военнослужащие Российской Федерации способствовали более качественной коммуникации коллег из прокуратуры города Киева”, - отметил в своем посте Александр Леменов.

Напомним, заместителем Романа Говды был назначен бывший зампрокурора Луганской области Андрей Андреев. Журналист Владимир Бойко считает, что Андреев назначен на высокую должность в Киеве в знак благодарности за задержание бывшего главы парламентской фракции Партии регионов Александра Ефремова.

Читайте: Луценко назначил нового заместителя прокурора Киева

КиевVласть

Павел Царев

Теги: новости киева, роман говда, александр леменов, CommFort

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.