вівторок, 9 серпня 2022 г.

Представители МВД объявили о готовности поддержать право граждан на вооруженную защиту с использованием короткоствольного нарезного оружия, - УАВО

Представители МВД объявили о готовности поддержать право граждан на вооруженную защиту с использованием короткоствольного нарезного оружия, - УАВО

Вчера, 27 ноября, состоялось второе заседание рабочей группы по разработке законопроектов “Об оружии” (№1222 и №1222-1). В результате рабочая группа приняла решение отправить оба законопроекта на доработку в Комитет по вопросам правоохранительной деятельности.

Об этом KV стало известно из сообщения на сайте Украинской ассоциации владельцев оружия (УАВО). 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Сообщается, что участники рабочей группы не согласились предпочесть законопроект 1222-1, несмотря на давление МВД.

Отмечается, что ключевую роль в обсуждении сыграл вывод Института государства и права им. Корецкого НАН Украины.

“В процессе дискуссии представители МВД объявили о готовности поддержать право граждан на вооруженную защиту с использованием короткоствольного нарезного оружия”, – подчеркнули в УАВО.

В результате рабочая группа отправила оба законопроекта на доработку, в результате которой должен быть выработан комплексный законопроект, который урегулирует сферу оборота оружия среди гражданского населения. Разработать законопроект, как ожидается, должны будут авторы обоих поданных законопроектов.

Напомним, глава наблюдательного совета УАВО Георгий Учайкин в своем интервью KV сообщил, что отсутствие закона об обороте оружия среди гражданского населения стимулирует коррупцию в МВД, а страна теряет деньги из-за отсутствия легального рынка оружия для граждан. Также от отметил, что законопроект 1222-1, поданный как альтернативный законопроекту 1222, несет в себе огромные коррупционные риски.

Читайте: Георгій Учайкін: “Треба спитати в людей, чи хочуть вони мати право на збройний самозахист або цілком розраховують на захист поліції”

Отметим, после того, как в начале сентября 2019 года Владимир Зеленский отбросил идею легализации гражданского огнестрельного оружия, депутаты президентской фракции предложили два варианта закона об оружии. Критики уже заявили, что один из них – явно на руку “черному рынку” и людям в полицейских мундирах.

Читайте: Петиция о принятии закона об оружии на сайте президента набрала необходимые 25 тысяч голосов

Фото: сайт УАВО

КиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, новости украины, мвд, оружие, рабочая группа, самооборона, закон об оружии, законопроект 1222, законопроект 1222-1

понеділок, 8 серпня 2022 г.
20:44
В Ірпені відключатимуть електроенергію на 45 вулицях
20:24
Від початку широкомасштабної війни у столиці одружилися більше 12 тисяч пар та народилося 6 тисяч малюків
20:04
У Вишгородському центрі первинної медико-санітарної допомоги затвердили тарифи на платні послуги
19:46
Дії військових рф на ЗАЕС є ядерним тероризмом, – Держатомрегулювання
19:23
Колаборанти Стремоусова намагались створити паралельні органи влади на Київщині
19:02
На Донецькому напрямку ворог намагається завдати максимальних втрат українським підрозділам, - Генштаб ЗСУ
18:43
Кілери спецслужб рф планували вбивства очільників розвідки та Міноборони України, - СБУ (фото,відео)
18:21
У Макарові на Київщині вже місяць працює мобільний шпиталь, який передала Данія (фото)
18:06
У Києві тимчасово не збирають плату за паркування на муніціпальних майданчиках
17:45
Суд призначив 10 років ув’язнення танкісту армії рф за розстріл будинку в Чернігові
17:24
Олексій Кулеба: На Київщині триває розбір завалів та вивіз будівельного сміття (відео)
17:03
“Українська команда” відправила для військових швидкі та спецодяг для пожежників, - Палатний
16:46
ТРЦ Gulliver запрошує бажаючих привітати з екранів торгівельного центру Україну в День Незалежності
16:28
Колишньому міністру оборони Єжелю оголосили підозру за сприяння окупації Криму
16:03
Олексій Кулеба: На Київщині тривають ремонтні роботи на пошкоджених об’єктах соціальної сфери
15:43
Безпілотники “Байрактар” будуть виробляти в Україні
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.