понеділок, 8 серпня 2022 г.

Послезавтра ЕС рассмотрит вопрос продвижения безвизового режима для Украины

Послезавтра ЕС рассмотрит вопрос продвижения безвизового режима для Украины

17 февраля страны-члены Европейского союза (ЕС) рассмотрят вопрос дальнейшего продвижения безвизового режима для Украины. До этого дня ВРУ необходимо рассмотреть пакет безвизовых законопроектов

Об этом KV стало известно из сообщения заместителя министра иностранных дел Украины Елены Зеркаль, которое цитирует РБК-Украина.

"Важно, чтобы завтра мы могли показать, что мы осознаем необходимость принятия этих законов (безвизового пакета законопроектов, - ред.) потому, что в среду будет заседание группы представителей стран-членов ЕС, на которой предварительно будет рассматриваться вопрос, разделять ли законодательные инициативы, которые касаются Грузии и Украины, или остаться в одном пакете, или уже продвигать это через Европейский Совет уже на следующей неделе", - сообщила Зеркаль.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Кроме того, по словам замминистра, у ЕС остаются вопросы к Украине относительно принятия законодательной базы по совершенствованию процедуры конфискации и ареста имущества, работы Агентства по вопросам поиска и возврата активов, законодательства относительно функционирования антикоррупционной прокуратуры и другие.

Напомним, Европейская комиссия 18 декабря приняла шестой отчет по выполнению Украиной требований Плана действия визовой либерализации. В отчете говорится, что Украина отвечает всем критериям, и комиссия в начале 2016 года внесет законодательное предложение по изменению регламента ЕС. Т.е. будет рекомендовать Совету ЕС исключить граждан Украины из перечня граждан других стран, которые нуждаются в получении виз для краткосрочных поездок в страны Шенгена.

Министр иностранных дел Украины Павел Климкин в конце прошлого года заявил, что безвизовый режим с ЕС может заработать через 5-7 месяцев

Читайте также: Европарламент одобрил рекомендацию о предоставлении безвизового режима для Украины

Фото взято отсюда

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, Новости, вру, безвизовый режим, Европейский союз, пакет безвизовых законопроектов, елена зеркаль

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.