четвер, 11 серпня 2022 г.

Площадь перед Центральным железнодорожным вокзалом Киева ожидает реконструкция

Площадь перед Центральным железнодорожным вокзалом Киева ожидает реконструкция

У чиновников Киева много планов относительно реконструкции площади перед центральным вокзалом. Главные новшества - шлагбаумы, отделяющие территорию от “чужого” транспорта, и новые парковки.

Об этом KV стало известно из сообщения издания "Вести".

Как рассказал директор КП “Киевтранспарксервис” Владимир Першин, движение на площади непосредственно перед вокзалом ограничат, отделив ее шлагбаумами, а перед этим участком построят разворотный круг.

“Это нужно, чтобы оптимизировать на ней движение транспорта и увеличить площадь стоянок. Регулировка шлагбаумами уберет оттуда лишний, транзитный транспорт. Согласование схемы будет идти во много этапов, отношение к ней будут иметь много органов, КП, так что схема пока что в начальном виде. Но за основу будут браться наработки предыдущих годов”, - уточнил он.

Также, по его словам, перед вокзалом планируют увеличить количество паркомест - за счет зеленого островка, на котором обустроят парковку. Среди прочего, в КП настаивают, что в левом крыле вокзала необходимо достроить многоуровневый паркинг, который “завис” в статусе недостроя еще с 2001 года, а на его крыше построить автостанцию.

Читайте: От Кличко требуют открытого назначения директора “Киевтранспарксервиса”

В департаменте транспортной ифраструктуры КГГА будущую площадь перед вокзалом видят похожей на подъезд к “Жулянам”. К слову, саму реконструкцию планировали к Евро-2012, но тогда проект так и не был реализован.

Площадь перед ж/д вокзалом перестроят по примеру

Фото: autolux.ua

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

“Согласно проекту, планируется ограничение въезда на площадь. На подъезде будет установлен шлагбаум. Заезжаешь - получаешь жетон. К примеру, 10 минут будет бесплатно. Потом - согласно установленному тарифу. Сама же дорога будет иметь две разводки и состоять из четырех полос. Две полосы будут для общественного транспорта, две другие для частного. Скверов и фонтанов там не будет, скорее, наоборот, по максимуму все закатано в асфальт. Касательно ярусного паркинга вокзала - пока его трогать не будем (решается вопрос с продлением договора аренды земельного участка). Вообще делается это все для того, чтобы ограничить заезд на площадь автобусов с зазывалами и упорядочить парковку. Будет проведен тендер, на основе которого определим победителя. Заказчиком данных работ является “Киевпарктранссервис”, - рассказали изданию в пресс-службе департамента транспорта Киева. 

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: новости киева, реконструкция, парковки, вокзал, площадь, киевпарктрансервис

четвер, 11 серпня 2022 г.
13:38
У Києві Держпродспоживслужба розпочала моніторинг дотримання заборони паління в ресторанах
13:20
Сейм Латвії визнав росію країною що підтримує тероризм
12:47
Обухівська громада на Київщині передала гуманітарну допомогу найменшим мешканцям містечка для переселенців
12:35
Мінветеранів запрошує долучитися до Всеукраїнського забігу “Шаную воїнів, біжу за героїв України”
12:03
Київські митники виявили 9 посилок з виробами військового призначення часів СРСР
11:46
Петиція про легалізацію еротики та порно в Україні очікує на розгляд президента
11:27
СБУ затримала підозрюваного у передачі московитам даних про західне озброєння (відео)
11:02
Петиція про скасування рішення зупинки транспорту в Києві під час повітряних тривог набрала необхідну кількість голосів
10:45
На столичному Печерську проблеми із водопостачанням через аварію на водопроводі
10:25
У Вишеньках на Київщині поліція виявила незаконне насадження конопель (фото)
10:02
Втрати рашистів сягнули 43 тисяч вояків та 1 846 танків, - Генштаб ЗСУ
09:43
У Києві 11 серпня ярмарки пройдуть у шести районах (адреси)
09:23
На Київщині почав роботу ще один Центр безпеки
09:04
“Укрзалізниця” призначає на сьогодні додатковий рейс поїзда Запоріжжя - Київ
08:46
Великобританія надає Україні додаткові РСЗВ М-270
08:26
В Київському метро сьогодні, 11 серпня, пройде безпековий тренінг
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.