воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 9 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Бородянському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Польова, Шевченків шлях, ім. Григорія Сковороди, Новий, Чкалова, Цегельна, З.Космодем'янської, З.Космодем'янської пров., Шкільний, Павлова, Павловський, Садова, Волошина Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Лукаші: Єдності, Вишнева, Павлоградська, Будівельників, Індустріальна, Зоряна, Криворізька, Долгінцевська, Горнорудна, Західна, Саксаганського, Терновська, Поліська, Медова, Лесі Українки, Шахтарська, Інгулецька, Соборна, Шевченка, Червоноармійська, Київська, Дніпропетрівська, Сонячна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Коженики: Вишнева, Провальна, Нагірна, Садова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Панаса Мирного, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Гагаріна, Левада Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Калинівка: Гагаріна, Лісова, Росьова, Корсунська, Росьовий, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Святогірська, Нагірна, Лісна, Лісовий, Лісовий – 2, Нагірний, Тиха, Мальовнича, Крутий Узвіз, Яблунева, Яблуневий, Вишнева Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Богуславський Іванівка: Садова Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Богуславський Саварка: Луганська, Ворошиловоградська, Люльки, Старобільський, Шахтарський Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонна, Стадіонний Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна Технічне обслуговування з 5 по 19 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна Капітальний ремонт з 5 по 19 год
Бориспільський Воронькiв: Кільцева, Вишнева, Мазепи, Центральна, Я.Ручко Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Кийлiв: Дачі Дніпра

Бориспіль: Ватутіна, Старокиївська, Гоголя, Котляревського, Бежівка, Володимира Момота, Євгена Коновальця, Київський Шлях, Кошового, Ленінградська, Соборна, Сергія Камінського, Бабкіна, Бабкіна пров., Військове містечко

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Аеропорт Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Володимира Момота Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Нова

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Франка

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Загальці: Незалежності, Шевченка, Франка Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Загальці: Квітнева, Гідності, Дружби, Правди Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Качали: Шкільна, Лесі Українки

Бондарня: Шевченка

Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Качали: Кооперативна Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Миколи Матвієнка, Вишнева, Молодіжний, Миколи Матвієнка пров., Вишневий пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Козинці: Шевченка, Франка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Гоголів: Гоголя, Черняховського, Остапа Вишні, Котляревського, Гоголя пров., Черняховського пров., Чернишевського, Чернишевського пров. Реконструкція з 9 по 20 год
Броварський Гоголів: Кошового, Вербицького, Чубинського, Богуна

Княжичі: Гузара

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Гоголів: Київська, Преображенська, Кожедуба, Русановича, Замкова, Володимирська, Володимирський пров., Магдебургська, Франка, Кошового, Зоряний пров., Європейська, Кільцева, Молодіжна, Винарського, Незалежності, Миру, Пушкіна пров.

Бровари: Глинки

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Бульвар Незалежності, Незалежності, Гончаренка Аверкія

Рудня: Лебідська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Погреби: Соборна, Єдності, Суворова пров., Завбірська, Суворова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: Карла Маркса, Спартаківська, Котляревського, Київська, Мічуріна пров., Мічуріна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: Шевченка, Ярова, Франка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: 1 Мічуріна пров., 2 Мічуріна пров., Мічуріна, Заводська, Мічуріна пров., Кільцева, 1-го Травня, Небесної Сотні, Покровська, Квітки-Основ'яненка, Володимирська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Кодаки: Котовського, Садова, Леніна, Кармелюка, Гоголя, Шевченка, Грабовського, Івана Франка, Корнійчука, Першотравнева, Високогірна, Нечуй-Левицького, Щорса, Барахтянська, Райдужна, Новоселицька Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Кодаки: Леніна, Ювілейна, Польова, Максима Рильського, Кільцева, Ломоносова, Васильківська, Жовтнева, Космонавтів, Площа Леніна

Кулибаба: Першотравнева

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Кодаки: Васильківська, Ломоносова, Київська, Кільцева, Жовтнева, Нова, Леніна, М.Островського, Ювілейна, Петровська, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Митниця: Шулявка, Леніна, Центральна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Рихта: Подільська, Шевченка, Рихта, Лісна Реконструкція з 9 по 19 год
Вишгородський Рудня-Димерська: Чорноморська, Київська, Леніна, Молодіжна, Гайворонського, Комунарська, Меліораторів

Гута-Катюжанська: Київська, Садова, Лісна, Річна, Польова

Вахівка: Леніна, Шпака пров., Шевченка, Набережна

Любидва: Любидва, Вахівська

Сичівка: Грощенків

Володимирівка: Шевченка, Єрмошина, Лісна, Урочище Романієве

Катюжанка: Шевченка, Радянська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Катюжанка: Шевченка

Рудня-Димерська: Леніна, Молодіжна, Гайворонського

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Рудня-Димерська: Леніна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Михайлівка: Росьовий, Польова, Шевченка, Героїв Революції, Жовтнева, Берегова, Набережна, Кооперативна, Лісова, Лісовий пров. Реконструкція з 9 по 20 год
Володарський Руде Село: Комсомольська, Молодіжна, Славутська, Хмельницька, Дружби народів, Заводська, Миру, Робітничий, 1-го Травня

Володарка: Квітнева

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Усівка: Молодіжна, Центральна, Центральний пров., Шевченка, Українська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Згурівський Шевченкове: Шевченка, Українська, Лісова, Пушкіна, Гагаріна, Корольова Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Червоний відділок: Червоний відділок, Урожайна, Яблунева, Вулиця невизначена Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Черевки: Урожайна, Садова, Леніна, Травнева, Шевченка, Шкільний, Мисливська, Шкільна, Українська, Вулиця невизначена

Мала Березанка: Шевченка пров., Хутір Левченково, Козацька

Олександринівка: Олександринівка

Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Черевки: Травнева, Шевченка Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Набережний, Тракторна, Юності, Набережна, Шевченка, Шкільна, Берегова, І. Кирія, І.Кирія площа, Шевченка пров. Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Молодіжна, Молодіжний, Вулиця невизначена Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Хорольська, Лохвицька, Гагаріна, Миргородська, Лубенська, Будівельників, Дружби, Молодіжна Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Миру, Корольова, Будівельників, Полтавська, Дружби, Миргородська, Молодіжна Реконструкція з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Толочина, Ватутіна, Івана Проскури, Київська

Підгайне: Сергієнко

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Центральна, Східна, Шевченка, Щорса Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Мечнікова, Соборна, Чехова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Красний Пахар, Промислова, Я.Мудрого, Янтарна, Вишнева, Індустріальна, Лесі Українки, Героїв Дніпра, Польова, Володимирська, Шевченка, Шкільна, Петрівського, Теплична, 40 років Перемоги, Молодіжна, Шкільний Масив, Космонавтів, Амосова, Ф.Г. Світанок ІІІ, Святомихайлівська, Північна, Зоряна, Б.Хмельницького, Райдужний, Окружна, Грушевського, Незалежності, Господарська, Назарія Яремчука, Боярська, Енергетиків, Соборний пров, Прорізна, Приміський, Козацький, Одеська, Приміська, Святоюріївська, Лісний пров., Київська, Об'їзна, В.Чорновола, пров. Затишний

Дмитрівка: Травнева

Юрівка: Горохівська

Вишневе: Київська, Промислова, Ломоносова, Залізнична, Вітянська

Білогородка: Леніна

Шпитьки: Гагаріна

Петропавлівське: Молодіжна, Польова

Крюківщина: Лісна

Боярка: Магістральна

Личанка: Польова

Музичі: Ватутіна

Тарасівка: Зелена, С. Лов'ягіна, Вітянська

Технічне обслуговування з 9 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Шевченка

Шевченкове: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Бобриця: Сонячна, Липова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бобриця: Молодіжна, Леніна-Садова, Козацька, Садова, Шевченка Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бобриця: Козацька, Шевченка, Леніна-Садова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бобриця: Набережна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бобриця: Польова, Південна, Янтарна, Польовий пров., Білогородська, Соснова, Озерна, Петра Короля, Мічуріна

Шпитьки: Паркова

Вишневе: Південна

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бобриця: Польова, Косогірна, Польовий пров., Білогородська, СТ "Леополіс", вул Косогірна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Зоряна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Зоряна Реконструкція з 8 по 20 год
Кагарлицький Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна Реконструкція з 9 по 19 год
Кагарлицький Жовтневе: Червоноармійська, Лісова Реконструкція з 9 по 18 год
Кагарлицький Ліщинка: Леніна

Расавка Ліщинська: Степова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Кагарлицький Липовець: 8 Березня, Садова, Перемоги, Лугова, Невизначена Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Липовець: Перемоги, 1-го Травня, Миру, 8 Березня Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Липовець: Садова, 1-го Травня, Миру Реконструкція з 8 по 18 год
Макарівський Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Грузьке: Піонерська, Леніна, Заводська, Ватутіна

Бишів: Брусилівська

Чистка траси з 9 по 19 год
Макарівський Козичанка: Шевченка Чистка траси з 9 по 19 год
Миронівський Великий Букрин: Героїв Дніпра, Шевченка, Запорізька

Малий Букрин: Михайлівська, Прорізна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Олександрівка: Юровка, Мисливська, Садова

Вікторівка: Мічуріна

Карапиші: Польова, Садова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р Реконструкція з 9 по 19 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ "Сонячний"

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Лесі Українки, Лесі Українки пров., Іващенка Олега, Чернишевського, Чернишевського пров., Шкільна, Ломана, Мірошніченка, Грушевського Михайла, Потапенка Ярослава, Польова, Польовий, Генерала Іваневського пров., Іваневського генерала, Чехова пров., Грушевського Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Горбані: Леніна, Гагаріна, Переяславська, Перемоги, Горького, Жовтневої Революції, Космонавтів

Чопилки: Центральна, Б.Хмельницького пров., Б.Хмельницького, 2 Шевченка, 1 Шевченка пров., Гора, Шевченка, 2 Шевченка пров.

Улянівка: Шкільна, Середня, Підгірна, Молодіжна, Польова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Шевченка, Мала Підвальна, Валовий Перекат, Сковороди Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова

Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Партизанська, Кучеренка, Озерна, Шкільна Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Кучеренка, Центральна, Слави, Шкільна, Молодіжна, Кучеренка пров., Партизанська Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Центральна, Слави, Механізаторів, Лугова, Механізаторів пров., Широка, Губаря пров., Губаря, Кучеренка пров., Кучеренка, Озерна, Шкільна

Мазінки: Пушкіна

Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Центральна, Механізаторів, Механізаторів пров., Леніна пров., Широка

Стовп'яги: Шкільна

Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Харківці: Альтицька, Слави, Польова, Героя, Чапаєва, Леніна Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Шкільна, Озерна Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Центральна, Володі Ганзі, Шкільна Реконструкція з 8 по 17 год
Рокитнянський Запруддя: Набережна, Шевченка

Телешівка: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Малі Єрчики: Шевченка, Центральна, Лісова, Польова, Київська, Космонавтів

Буки: Роставична, Слобідська, Береговий, Першотравнева, Леніна, Соборна, Маріі-Григорович, Шовковична, Космонавтів, Польова, Бакожин, Космонавтів пров., Млинова, Шевченка, Набережна, Мийка, Лісова, Волинська, Жовтнева

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Загородній пров., Загородня Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Кривець: Шевченка, Садова, Клубна, Зарічна, Стадіонна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Ломана, Гаражний, Пролетарська, Володимира Великого, Січнева Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Видна, Франка, Танкістів пров., Олімпійська, Курчатова, Танкістів, Комарова, Котляревського, Чкалова, Корольова, Шевченка, Озерна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Лук'янівка: Центральна, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Кашперівка: Київська, Калинова, Чехова, Спортивна, Панченка, Франка, Загородня, Підлісна, Матросова Технічне обслуговування з 15 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри Реконструкція з 9 по 20 год
Тетіївський Кашперівка: Київська, Калинова, Чехова, Спортивна, Панченка, Франка, Загородня, Підлісна, Матросова Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Фастівський Фастів: Озерний, Комунальний, Суворова, Озерна, Олександра Цьопича, Молодіжна, Л.Чайкіной, Олександра Цьопича пров., Кутузова, Кутузова пров. Реконструкція з 10 по 18 год
Фастівський Фастів: Кутузова пров., К.Строкова, Кутузова Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Фастівський Бортники: Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Триліси: Шляхова, Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Горького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Чумацький Шлях, Луговий, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Кожанка: Шевченка, Кільцевий, Лугова, Луговий, Шевченка пров., Садова, Садовий, Миру пров., Завокзальна, Андрія Сабадаша, Скрипака, Дружби, Сергія Гуріча, Андрія Галущенка, Півнянська, Вишнева, Інтернаціональна, Заводський, Півня, Піонерська, Софіївська, Новоселицька, Поштова, Заводська, Гагаріна, Миру, Гагаріна пров., Нова

Дмитрівка: Шевченка, Ігоря Струтинського, Миру, Тітова пров., Пушкіна, Садова, Лісова, Кільцева, Пушкіна пров., Польова, Унавська, Тітова, Некрасова, Некрасова пров., Гагаріна, Вінницька, Вулиця невизначена, Незалежності

Волиця: Тесленка, Шкільна, Унавська, Косовських, Горького, Шевченка, Гагаріна, Бояринцева, Квітнева, Транспортна

Півні: Незалежності, Лесі Українки, Горького, М.Рильського, Шевченка, Тітова, Підгірна, Петровського, Польова, Набережний, Береговий, Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Жоравка: Польовий стан, Першотравнева, Шкільна, Шевченка, Полтавська

Годунівка: Кравченка, Борщика, Перемоги, Поліська

Богданівка: К.Білокур

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Чистка траси з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Толбухіна, Ціолковського, Фурманова, Ціолковського пров., Карпенка Карого пров., П.Орлика Чистка траси з 8 по 16 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.)

(Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 8 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:33
Украинский народ лишили права болеть за украинца. Артур Палатный раскритиковал госорганы за не показ боя Усик-Джошуа по ТВ
17:03
В Киеве прошел Климатический марш (фото, видео)
16:06
В Святошинском районе высадили еще 13 “слоновых деревьев”
15:01
За останню добу на коронавірус захворіли 132 жителя Київщини
14:04
В столичном хостеле в результате пожара погиб мужчина
13:05
Ректор НМУ им. Богомольца отрицает принуждение студентов к вакцинации под страхом исключения из вуза
12:02
Коммунальщиков просят восстановить благоустройство после реконструкции коллектора по ул. Литвинского, 52/16
11:03
За сутки в Украине выявили 4 647 новых носителей коронавируса
10:06
Двойной праздник: Усик стал объединенным чемпионом мира в супертяжелом весе в 12-ю годовщину своего успешного сватовства (фото, видео)
09:04
Под Броварами подросток на мотоцикле сбил насмерть женщину на велосипеде
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
Календарь событий
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
24 сентября 2021 г. 12:00
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
ООО “Контур Девелопмент” из орбиты небезызвестных братьев Дмитрия и Леонида Крючковых (на коллаже слева и справа) смогло через суд добиться разрешения на реконструкцию здания конца XIX столетия по ул. Антоновича, 7-А без согласования с органами охраны культурного наследия. Недавно Окружной административный суд Киева (ОАСК) отменил пять соответствующих положений градостроительных условий и ограничений (ГУО). Также эта компания смогла убедить служителей Фемиды в том, что она имеет право не придерживаться требований высотности, которые ограничивают высоту объекта после реконструкции 9 этажами. Ситуацию, вероятно, все еще может изменить Департамент градостроительства и архитектуры Киевской горгосадминистрации (КГГА), обжаловав судебный вердикт в апелляционной инстанции.