воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 7 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 7 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 7 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Бородянському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Ставищанський Гостра Могила: Соборна, Вітряний, Центральна, Мирний Технічне обслуговування з 15 по 18 год
Ставищанський Любча: Набережна, Польова Технічне обслуговування з 11 по 15 год
К.-Святошинський Крюківщина: Тургенєва, Лісна, Лісний, Західний, Нова, Новий, Сахравська, Польова, Мічуріна, Привокзальна, Кільцева, Ярова, Балукова, Ленінградська площа, Ленінградська, Південний, Першотравнева, Пошта, до вимоги, Солов'їна, Козацька, Чумацька, Миру, Соснова, Сонячна, Яблунева, Боярська, Новосільська, Залізнична, Слов'янська

Боярка: Полярна

Тарасівка: Шевченка, Ярова, Шкільна, Горького, Абрикосова, Олініченко, Братів Чмілів, Маяковського, Н.Олійниченка, Островського, Довженка, Київська, Комарова, Кірова, Надії

Софіївська Борщагівка: Печерська, Скіфська

Гатне: Курганна, Ярова

Ходосівка: Островського, Молодіжна

Вишневе: Балукова, В.Чорновола, Першотравнева

Шпитьки: Лугова

Шевченкове: Ранкова

Реконструкція з 10 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Ярослава Мудрого, Космічна, Шевченка, Нова Капітальний ремонт з 10 по 12 год
Білоцерківський Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Баришівський Волошинівка: Гагаріна, Нова, Заозерна, Молодіжна, Шкільна, Дарницька, Миру, Коцюбинського Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Васильківський Кожухівка: Шкільна, Валентина Загороднього, Б.Хмельницького, Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Франка, Данилівська, Лугова, Вишнева, Дружби, Дачна, Народна, Сонячна, Урожайна, СТ "Будівельник", Поле, Садова 2, Садова 3, Садова 1, Центральна 2, Польова, Залізнична, Лінійна, Дачний Кут, СТ "Калинівське", Скіфська

Данилівка: Лесі Українки, Центральна, Незалежності, Вакуленка, Нова, Шляхова, Грушова, Травнева, Зоряна, Н.Верещак, Д.Галицького

Іванковичі: Котовського

Липовий Скиток: Садова, Бобрицька, Академічна, Польова, Лугова, Незалежності, Кооперативна, Зарічна, СТ "Озерне", СТ "Квітковод", Шевченка, СТ "Стави"

Бобриця: Бобрицька

Березанщина: Щаслива

Варовичі: Нова, Леніна, Варовицька, Романенка, Вінницька, Дружби, Поліська, Університетська, Озерна, Зарічна

Глеваха: Чекістів

Калинівка: Індустріальна

Реконструкція з 9 по 19 год
Богуславський Богуслав: 8 Березня, 1 Гаражна, Любові, Зоряна, Виноградний, Святогірська Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Оташів: Невизначена

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Хохітва: Стадіонна, Шкільна, Лісова, Лісовий, Нагірний, Нагірна Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Богуслав: Франка Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Медвин: Олександра Бочарова, 1 Олександра Василенка пров., Олександра Василенка, Набережна, Набережний, Заводський, Шевченка, Хрещатик, Лісова Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Баришівський Волошинівка: Механізаторів, Будівельна, Вулиця невизначена, Дарницька Реконструкція з 9 по 18 год
Баришівський Волошинівка: Гагаріна, Нова, Заозерна, Молодіжна, Шкільна, Дарницька, Миру, Коцюбинського Реконструкція з 9 по 18 год
Миронівський Великий Букрин: Героїв Дніпра, Дніпровська, Сіндрякова

Світле: Стрільця

Малий Букрин: Прорізна

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Тетіївський Денихівка: Польова, Центральна, Нова, Леніна, Шевченка, Шкільна, Лісова, Дем'яна Бєдного, Стадіонна, Космонавтів, Лиса Гора, Радянська, Лесі Українки, Лермонтова, Франка, Робітнича

Високе: Бевзюка, Жовтнева, Шевченка

Клюки: Центральна, Миру, Садовий, Полярна, Молодіжна, Шевченка, Сонячна, Цвіткова, Гагаріна

Тетіїв: Коцюбинського

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Макарівський Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Немішаєве: Шкільна, Інститутська, Пушкіна Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Нова

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Франка

Реконструкція з 9 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри Реконструкція з 9 по 20 год
Обухівський Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р Реконструкція з 9 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри Реконструкція з 9 по 20 год
Макарівський Осиково: Чапаєва, Ватутіна, Ватутіна пров., Київська, Івана Мазепи, Горького Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Вишгородський Вишгород: Межигірського Спасу, Ватутіна, Калнишевського, С.Палія, Шкільна, Старосільська Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Макарівський Великий Карашин: Київська, Костопільська, Кузнецова, Косівська, Ровенська, Дубнівська, Островського, Жовтнева, Дружби, Будівельна Чистка траси з 9 по 19 год
Баришівський Волошинівка: Механізаторів, Будівельна, Вулиця невизначена, Дарницька Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Кагарлицький Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна Реконструкція з 9 по 19 год
Яготинський Богданівка: Миколи Кагарлицького, Луначарського Чистка траси з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Мічуріна, Постишева, Садова, Горочанський, Горобинова, Лугова, М.Буяло, Кутузова, Зоряна, Південна, Ковпака, Дударківська

Бровари: Мічуріна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Зазим'є: Польова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Пухівка: Леніна, Пархоменка, Леніна пров., Дубрівська, Першотравнева, Ватутіна, Солов'їна, Лугова

Погреби: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Бортники: Набережна, Південна, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Господарство Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Капустинці: Шевченка, Сквирська, Миру, Першотравнева, Ворошилова, Куйбишева Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Гоголя, Заводска, Світлогорська, Лінійна, Лисенка, Молодіжна, Леніна, 40 років Жовтня

Софіївська Борщагівка: Пушкіна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня Реконструкція з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Северинівська, Б.Хмельницького, Варшавська, Героїв, Натана Рибака, Дзержинського, Мінеральна, Калініна, Радянська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Рокитнянський Синява: Шевченка, Першотравнева, Таращанська, Щорса, Набережна, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Згурівський Аркадіївка: Шевченка, Леніна, Першотравнева, Миру, Л. Українки Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Васильківський Порадівка: Щорса, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Весняна

Руликів: Космонавтів

Варовичі: Нова

Мала Солтанівка: Південна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Пухівка: Леніна, Пархоменка, Леніна пров., Дубрівська, Першотравнева, Ватутіна, Солов'їна, Лугова

Погреби: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Хотянівка: Київська

Старі Петрівці: Виноградний, Б.Хмельницького пров., Тичини пров., Садова, урочище "Старий Сад"

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Перша Лінія, 1 Лінія, СТ“Флора”, Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська

Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева, Вулиця невизначена, Петрівська, Петрівський пров., Урочище Кагати, Нагірна, Старий Сад, Букаєвиця, Дачна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, Горіховий, Дубровська

Воропаїв: Лугова

Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса, Набережно – Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Гречка, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Ворошилова, Урочище “Княжне”, Жовтнева, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна, Блюхера, Шкільна, Куйбишева, Ватутіна, Лермонтова-Новопрорізна, Лермонтова, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, Горького пров., 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ново – Київська, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив "Ягоди", Богдана Хмельницького

Вишгород: Шолуденка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Старі Петрівці: Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Пірново: Київська, Калініна, Дубечанське лісове господарство, Набережна, Лугова, Луговий, Польова, Горького

Вища Дубечня: Пиреї, Шкільна, Леніна, Шевченка, Соборна, Кірова, Ватутіна, Прибережна, Чернігівська, Свято-Казанська, Молодіжна, Комсомольська, Софіївська, Круглівська, Затишна, Покровська, Тарасівська, Лугова, Урочище Кругле

Воропаїв: Київська, Чарівний пров., Святопокровська, Українська, Чарівна, Коцюбинського, Польовий, Молодіжна, Шевченка, Незалежності, Заводський, Муравище, Злагоди, Героїв, Каштанова, Партизанська, Шолуденка, Лісова, Клюзько, Комсомольська, Піщана, Піщаний

Ровжі: Ровжівське лісництво

Димер: Шевченка

Вахівка: Леніна

Круги: Ватутіна

Глібівка: Холодкова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Лесі Українки, Максима Рильського, Короленка, Слободянський, Горького, пров. Горького Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Загородній пров., Загородня Чистка траси з 8 по 18 год
Броварський Рожівка: Лісова, Піщана, Ватутіна, Лесі Українки, Тичини Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярослава Мудрого, Короленка, Чайковського, Гоголя, Лермонтова, Тетері Павла, П. Мирного Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Соснова: Радянська, Жовтневої Революції, Перемоги, Поліська, Берегова, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Забір'я: Вишнева, Франка, Грушевського, Незалежна, Лесі Українки, Проектуєма, Залізняка, Васильківська, Соснова, Гонти, Незалежності

Софіївська Борщагівка: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Македони: Македони, Шахтобудівників, Садова, Центральна, Торезька, Джерельна

Малі Прицьки: Яблунева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Святомихайлівська, Шульгівка, Франка, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Тарасівка: Комарова, Шевченка, Садова, Довженка, Братів Щеглов пров., Кірова, Київська, Ватутіна, Північний, Ярова, Островського

Нове: Чкалова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Тарасівка: Радянська, Космонавтів, Калініна, Боженка, Вишневий, Коцюбинського, Маяковського, Пушкіна, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Баришівський Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Поправка: Зелена, Клубний, Садова Чистка траси з 8 по 18 год
Баришівський Веселинівка: Б.Хмельницького, Горького, Київська, Квіткова, Гагаріна, пров. В.Дарди, Чехова, Пушкіна, Корольова, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Бориспіль: Котляревського, Гоголя, Дем`яна Кошмана пров., Лермонтова, Дем`яна Кошмана, Гоголя пров., Братуся, Івана Миколайчука, Глибоцька, Сонячна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Проліски: Щаслива Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Зоряна, Кільцева, Калинова, Комарова, Комарова пров., Ломоносова, Бродівська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Ялинкова, Абрикосова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Старокиївська, Лермонтова, Київський Шлях, Радянська, Ватутіна, Гришинська, Володимира Момота, Котляревського, Данила Амеліна, Некрасова, Садова, Мічуріна, Жовтнева, Бориса Дробинського, Шевченка, Лютнева, Головатого, Толстого, Коцюбинського, Ганни Берло, Шкільний, Лобановського, Новопрорізна, Гоголя, Дем`яна Кошмана пров., Дем`яна Кошмана, Гоголя пров., Братуся, Івана Миколайчука, Глибоцька, Сонячна, Гришинський пров., Марка Вовчка, Олексія Потапенка, Квітневий, Верхній Вал, Шолом-Алейхема, Героїв Небесної Сотні, Ботанічна, Павла Дришлюка, Репіна, Чехова, Крилова, Митрополита Шептицького, Нижній Вал, Франка, Європейська, М.Карпенка, Нижній Вал пров., Тараса Трясила, Дружби, Скіфська, Нова, 1-го Травня пров., Першотравнева, Першотравневий, Кооперативний, Банківська, Стадіонна, Байди-Вишневецького, Миру, Полтавська, Сергія Камінського, Толстого пров., Георгія Тороповського, П.Грабовського, Чубинського, Новопрорізний, 60 Років СРСР пров., Молодіжна, Пушкіна, Деснянська, 60 Років СРСР, Прорізний, Калинова, Л.Курбаса пров., Бежівка, Привокзальна, Каховська, Дружби пров., Богдана Хмельницького, Сорочинська, Будівельний пров., Мануільського, Богдана Хмельницького пров., Бабкіна пров., Ясна, Михайлівська, Привокзальний, Весняний, Січнева

Васильки: Польова

Процiв: Веселкова

Гнідин: Вишнева

Велика Стариця: Стасюка

Дударкiв: Щорса пров.

Кiрове: Польова

Артемівка: Травнева

Воронькiв: Миру

Щасливе: Фестивальна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Мазепинці: Івана Мазепи, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Щербини, Шкільна, Новоселів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Дрозди: Лісова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Дрозди: Набережна, Травнева, Куриленка, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Тарасівка: Радянська, Космонавтів, Калініна, Боженка, Вишневий, Коцюбинського, Маяковського, Пушкіна, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: 1 Мічуріна пров., 2 Мічуріна пров., Мічуріна, Заводська, Мічуріна пров., Кільцева, 1-го Травня, Небесної Сотні, Покровська, Квітки-Основ'яненка, Володимирська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Мічуріна, Академіка Байраківського, Франка, Пушкіна, Кармелюка пров., Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ставищанський Гостра Могила: Соборна Технічне обслуговування з 8 по 11 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Луговий, Ставкова Технічне обслуговування з 8 по 11 год
Кагарлицький Очеретяне: Стогова, Новікова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Липова, Соборна, Радіаторна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Гатне: Джерельна, Озерна, Козацька, Каштанова, Доброго Дуба, Березнева, Мічуріна, Садова, Доброго шляху, Жулянська, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Гагаріна, Яблунева, Шкільна, Володимирська, Прикордонна, Південна, Київська, Щасливий пров., Ватутіна, Парковий, В. Швеця, Березневий

Крюківщина: Київська, Котирло, Я.Мудрого, Червоноармійська, Шкільна, Жовтнева, Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров., Археологічна, Сагайдачного, Парникова, Афінська, Дніпровська, Захисна, Мальцева, Благовісна, Єдності, Світанкова, Одеська, П. Орлика, Ярова, Жулянська, Европейська

Вишневе: Першотравнева, В.Чорновола, Григорія Сковороди, Піонерська, Шевченка, Святоюрівська, Південна, Освіти, І. Мазепи, Затишна, Балукова, Свободи, Сонячна, Кутузова, Ватутіна, Садова, Святошинська, Промислова, Лесі Українки, Лісний, Європейська, Київська, Зелена, Машинобудівників, Весняний, Б.Хмельницького, Козацька, П.Дорошенка, Василя Стуса, Миколи Хвильового, І. Франка, Стуса, Сагайдачного Петра, Островського

Хотів: Т.Наливайко, Вигінська, Червоноармійська, Суворова

Лісники: Суворова, Клубна

Тарасівка: Братів Щеглов пров., Шевченка, Бондарчука

Софіївська Борщагівка: Вишнева, Весняна, Чорновола, Соборна, Велика Кільцева, Мала Кільцева, Промислова, Кільцева, Асканія, Чорновола пров., Хутір Фермерський вул. Вишнева, Пушкіна, Травнева, Миру

Петропавлівська Борщагівка: Трояндова, Щорса, Леніна, Жовтнева

Боярка: Маяковського, Б.Хмельницького, Молодіжна

Княжичі: Леніна

Лісне: Лісна

Святопетрівське: Лесі Українки, Шевченка, бульв. Шевченка

Юрівка: Лугова

Малютянка: Затишна

Мрія: Західна

Забір'я: Зелена

Мила: Підлісна

Гореничі: Спортивна

Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Білогородка: Леніна, Володимирська, Гетьманська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Сергіївська, Ярославська, Кобзаря, Світанкова, Різдвяна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Фізкультурна, Ярова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Шевченка

Шевченкове: Шевченка

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Механізаторів, Ярова Реконструкція з 8 по 20 год
Вишгородський Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шевченка, Дніпровська, Шевченка просп.

Нові Петрівці: Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Леніна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Поляна, Жовтнева Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Виноградна, Миколаївська

Шевченкове: Виноградна

Реконструкція з 8 по 20 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Б.Хмельницького, Шевченка, Володимирський, Пушкіна, Калинівський, О.Романенка, Шкільний, Макаренка, Калинівська, Центральна, Київська, Франка, Чкалова, Набережна, Лісова, Олега Кошового, Індустріальна, Кільцева, Степова, Зарічна, Суверенна, Вулиця невизначена

Кожухівка: Молодіжна, Газова, О.Понежди, Кільцева, Джерельна, Набережна, Михайлівська, Незалежності

Данилівка: Молодіжна, Данилівське шосе

Глеваха: Нова

Плесецьке: Центральна

Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Б.Хмельницького, Шевченка, Володимирський, Пушкіна, Калинівський, О.Романенка, Шкільний, Макаренка, Калинівська, Центральна, Київська, Франка, Чкалова, Набережна, Лісова, Олега Кошового, Індустріальна, Кільцева, Степова, Зарічна, Суверенна, Вулиця невизначена

Кожухівка: Молодіжна, Газова, О.Понежди, Кільцева, Джерельна, Набережна, Михайлівська, Незалежності

Данилівка: Молодіжна, Данилівське шосе

Глеваха: Нова

Плесецьке: Центральна

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Мирча: Зелений-Гай Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Мирча: Чкалова, 1-го Травня, Коцюбинського, Миколи Петровського, Шевченка, Насті Крицької, Центральна Реконструкція з 8 по 19 год
Рокитнянський Рокитне: Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 8 год
Бородянський Мирча: Миколи Петровського, Чкалова Реконструкція з 8 по 19 год
Бородянський Мирча: Центральна, Шкільна Реконструкція з 8 по 19 год
Вишгородський Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська

Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий

Толокунь: Лісна

Рови: Шевченка

Синяк: Депутатська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Мар'янівка: Гагаріна, Комсомольська, Профспілкова, Красікова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Мар'янівка: Фастівська, Гончарова, Калініна, Водоп'янова, Фастівський, Миру, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Мар'янівка: Декабристів, Шевченка, Шкільна, Новоселів, Красікова, Гагаріна, Комсомольська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Мар'янівка: Чапаєва, Рильського, Новоселів Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Залізнична, Заводська Реконструкція з 8 по 20 год
Бородянський Загальці: Поповича, Незалежності, В.Дубичанська, Правди, Миру Чистка траси з 8 по 17 год
Бородянський Дружня: Радянська, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Згурівський Згурівка: Тракторний стан, Московська Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Московська, Толстого, Сонячна, Чернігівська

Черевки: Шкільна

Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Толстого, Поліська, Перемоги, Котовського, Українська Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Кошового, Морянська, Заможна, Визволителів, Заможний пров., Залізнична, Московська Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: СТФ, Переяславська, Франка Реконструкція з 8 по 20 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Шевченка, Генерала Шовколовича, Успенська, Успенський пров., Соборності, Генерала Небогатова, Центральний пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Згурівський Згурівка: Залізнична Реконструкція з 8 по 20 год
Бородянський Козинці: Шевченка, Франка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Згурівський Згурівка: Заводська, Залізнична Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Толстого, Поліська, Перемоги, Котовського, Українська Реконструкція з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська

Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий

Толокунь: Лісна

Рови: Шевченка

Синяк: Депутатська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Старі Петрівці: Жовтнева, Власова, Івасюка, Князя Святослава, Леніна, Жовтневий пров., СТ "Дозорний", Героїв, Грушевського Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Лебедівка: Лебедина, Соборна, Шолуденка, Прибережна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Лебедівка: Сваромська, Соборна, Шевченка, Затишна, Кургузова, Чкалова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Лебедівка: Шевченка, Ватутіна, Калинова

Осещина: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Б.Хмельницького, Павлова, Попова Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Б.Хмельницького, Шевченка, Володимирський, Пушкіна, Калинівський, О.Романенка, Шкільний, Макаренка, Калинівська, Центральна, Київська, Франка, Чкалова, Набережна, Лісова, Олега Кошового, Індустріальна, Кільцева, Степова, Зарічна, Суверенна, Вулиця невизначена

Кожухівка: Молодіжна, Газова, О.Понежди, Кільцева, Джерельна, Набережна, Михайлівська, Незалежності

Данилівка: Молодіжна, Данилівське шосе

Глеваха: Нова

Плесецьке: Центральна

Реконструкція з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Зеленського, Тітова, Бащенка, Медова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Південна, Чехова, Островського Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Лук'янівка: Центральна, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: 1-го Травня, Молодіжна, Народна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Переяславської Ради площа, Богданівська, Успенська, Верхній Вал, Кріпосна, Ковальська, Сікорського Михайла, Літописна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Дощова, Ярмаркова, Січових Стрільців, Борисовське поле, Теплична, Новорічна, Заповітна, Миргородська, Різдвяна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Крут, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Дніпровський, Небесної Сотні, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Магдебурзького права, Гімназійна, Покровська, Київська, Річна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Коцюбинського Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Сковороди, Мазепи Івана, Річна, Гімназійна, Сікорського Михайла, Переяславської Ради площа, Ярова, Яровий, Київська, Заболотнього Академіка, Косогірна, Замкова, Нова, Новий, Кріпосна, Кривий Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Семінарський пров., Рози Люксембург пров., Мала Підвальна, Малопідвальний, Фабрична, Велика Підвальна, Києвобрамський, Києвобрамська, Ломана, Ломаний, Анучина Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Вишгородський Вороньківка: Кудрявцева, Лесі Українки, Чапаєва

Гаврилівка: Леніна, Ватутіна, Садова, Шевченка, Свято-Троїцька

Раківка: Гагаріна, Котовського

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Вишгород: Набережна, Шевченка, Шевченка просп., Шолуденка, Прожекторний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бородянський Пісківка: Ніни Сосніної Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Нові Петрівці: Преображенська, Лілейна, Затишна, Богдана Хмельницького, Лісова, Черкаська, Ягідна, Луцька, Масив "Музейний", Драгоманова Михайла, Василя Сухомлинського, Музейна, Довженка, Соборна, Павла Тичини, Львівська, Виноградна, Колоскова

Старі Петрівці: Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Розкопанці: Вузький, Піщана, Польова, Кільцева, Крутий Спуск, Росьова, Росьовий пров., Садовий, Першотравнева Технічне обслуговування з 6 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 6 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
17:33
Украинский народ лишили права болеть за украинца. Артур Палатный раскритиковал госорганы за не показ боя Усик-Джошуа по ТВ
17:03
В Киеве прошел Климатический марш (фото, видео)
16:06
В Святошинском районе высадили еще 13 “слоновых деревьев”
15:01
За останню добу на коронавірус захворіли 132 жителя Київщини
14:04
В столичном хостеле в результате пожара погиб мужчина
13:05
Ректор НМУ им. Богомольца отрицает принуждение студентов к вакцинации под страхом исключения из вуза
12:02
Коммунальщиков просят восстановить благоустройство после реконструкции коллектора по ул. Литвинского, 52/16
11:03
За сутки в Украине выявили 4 647 новых носителей коронавируса
10:06
Двойной праздник: Усик стал объединенным чемпионом мира в супертяжелом весе в 12-ю годовщину своего успешного сватовства (фото, видео)
09:04
Под Броварами подросток на мотоцикле сбил насмерть женщину на велосипеде
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
Календарь событий