среда, 1 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 6 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Власівка: СТ

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Недра: Краснодонська, Рубежанська, Северодонецька, Бичківська, 27-го З'їзду, Лопотюка, Польова, Чорнобильська, Краснолуцька, Каменобродська, Лесі Українки, Шахтарська, Стаханова, Стахановський, Тихий

Семенівка: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Перемога: Старокиївська, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Нова, Партизанська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Баришівський

Бзів: Братів Гуріних, Сонячна, Зоряна

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Білоцерківський

Трушки: Зарічна, Польова, Вулиця невизначена

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква: Першотравнева, Олеся Гончара, Привокзальна, Водопійна, Симона Петлюри

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 16 год

Білоцерківський

Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності

Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська

Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова

Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір

Біла Церква: Ленінське

Терезине: Дружби, Ленінське

Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена

Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова

Сухоліси: Польовий, Польова

Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича

Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна

Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода

Степок: Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Фурси: Ярослава Мудрого

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Фастівка: Центральна, Лісова, Кільцева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Томилівка: Набережна, Спортивна, Слави, Шевченка, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби, Хоздвір, Залізничний, Залізнична, Садова, Валок, Новоселів, Молодіжна

Блощинці: Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Клубний, Замковий, Степова, Польова, Садова, Надрічна, Шкільна, Ставок

Блощенці: ім. С.І. Мельниченка, Польова

Чепеліївка: СТ

Ремонтні роботи

з 10 по 23 год

Богуславський

Медвин: Шостакова, Прокопенкова, Денисія, Миколія, Волосна, Олександра Бочарова, Шостаковий

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Богуславський

Ісайки: Весела, Лісова, Ярська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Воронькiв: Українська, Красна

Процiв: Берегова, Озерна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Воронькiв: Берегова, Кийлівська, Польова, Зарічна, Красна, Дачна

Сошникiв: Ліченка

Кийлiв: Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Воронькiв: Молодіжна, Паркова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Рогозiв: Центральна, Іванківська, Котляревського, Перемоги, Березняки, Івана Богуна пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Рогозiв: Вітчизняна, Центральна, Гарматний, Шаруна, Братуся, Озерна, Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Ревне: Українська, Квартальна, Шкільна, Радгоспний, Солідарності, Садова, Виноградна, Вишнева, Шевченка, Будівельників, Гагаріна, Польова, Бориспільська, Жовтнева, Бригадна, Горького, Новонарізна, Новопрорізна, Радгоспна, Медова, Паркова, Центральна, Миру, Столична, Смарагдова, Ягідна, Волошкова, П.Зубаня, Молодіжна, Дружби, Новоселів, Яблунева, Київська, Полунична, Соснова, Малинова, Персикова, Смородинова

Щасливе: Фестивальний

Кийлiв: 1 Рудяківська

Процiв: Дружби, Хутірська, Пролісок

Петропавлівське: Центральна

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Бориспільський

Процiв: Дружби, Пролісок, Висока дамба, Берегова

Вишеньки: Млиново

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Бориспільський

Лебедин: Богдана Хмельницького, Садовий, Садова, К.Маркса, Сулими Івана, Чапаєва, Незалежності, Лесі Українки, Пушкіна, Котовського, Котовського пров., Пушкіна пров., Шевченка, Північна, Гагаріна, Шевченка пров., Петра Базюченка

Кучаків: Івана Франка, Польова

Сулимівка: Садова, Леніна, Першотравнева, Івана Богуна, Лісова, Підлісна, Давидюка, Польовий, 8 Березня, Вишневий, Виноградна, Озерна, Комсомольська, Лугова, Піонерів, Ворошилова, Піонерська, Петра Зеленського, Незалежності, Паркова, І.Сулими, І.Незнала, Слави, Радянська, Горького пров., Західна, Гетьмана Калнишевського, СТ

Гора: Центральна, Шевченка

Мала Стариця: Леніна, Михайлівська, Мічуріна, Польова

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Бориспільський

Сеньківка: Миру, Гагаріна, Шевченка, М.Вербицького, Набережна, Нова, П. Чубинського, Садова, Польова, Лугова, Калинова, Лютнева

Бориспіль: Завокзальна, Л.Курбаса

Мартусівка: Бориспільська, Заводська, Дружби, Будівельна, Гагаріна, Каштанова, Виноградна, Мойсеєва

Григорівка: Стасюка, Красилівська, Лісова, Бориспільська

Дударкiв: Незалежності

Перегуди: Центральна

Гнідин: Кравченка

Гора: Івана Котляревського пров.

Вишеньки: Боженка

Мала Стариця: Леніна, Новоселів, Чапаєва, Пархоменка, Михайлівська, Степова

Кучаків: Польова

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Бориспільський

Гора: Мирний

Велика Стариця: Стасюка, Заплавна, Будівельників, Козацька, Квіткова, Щаслива, Жовтнева, Скіфська, Юрія Веклича, Поліська, Тарасівська

Сеньківка: Миру

Григорівка: Стасюка, Лісова, Красилівська

Дударкiв: Незалежності

Мала Олександрівка: Космічна

Андріївка: Козацька

Перегуди: Мічуріна

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Бородянський

Нова Гребля: Вабля

Вабля: Вабля, Вишнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Броварський

Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

Броварський

Пухівка: Нова, Садова, Яблунева, Котовського, Ялинкова, Молодіжна, Каштановий, Лісовий, Лісова, Миру, Журавлина

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Рожни: Свободи, Старе село, Річна, Нова, Шевченка, Левадна, Придеснянська, Стрілецька, Кільцева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Зоря Войково: Гагаріна, Гагаріна пров., Леніна, пров. Перемоги, Щорса, Перемоги, Миру

Зоря: Сонячна, Димерська, Перемоги

Велика Димерка: Вокзальна, Садова, Комунальна, Бобрицька, Вереснева, М.Миронець, Тарасівська, Степана Разіна, Пушкіна, Богданівський, Квітнева, Заліська, Лісова, Квітневий, Богданівська, Відродження, Січнева, Пушкіна пров., Городня, Північна, Вишнева, Докучаєва, Покровська, Чернігівська, Сковороди, Окружна, Молодіжна, Котовського, Бобрицький, Волошкова, Тополина, Грушевського

Гоголів: Жовтнева, Миру

Семиполки: Миру

Богданівка:

Рожни: Старе село

Требухів: Парникова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова

Зазим'є: Промислова

Пухівка: Деснянська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Анатолія Луценка, Зазимський шлях, Київська, Петропавлівська, Оболонська, Амосова Миколи, І.Гонти, Благодатна, Оболонський, Староміський пров., Тургенєва, Озерний, Деснянський, Коновальця Євгена, Тихий, Армії УНР, Биківнянська, Янченка Дмитра, Сєрова, Маяковського, Пластунська, Полуботка Павла, Чепурного, Чехова, Юрія Шевельова, Богомольця академіка, Електриків, Переяславський шлях, Княжицька, Лугова, Перонна, Івана Пулюя, Герцена, Ярмаркова, Зеленського Євгенія, Парковий, Франка, Ремонтників, Пушкіна, Благодатний пров., Удовиченка Олександра, Лисенка, Симиренка Платона пров., Леонтовича, Дорошенка, Запорізька, Стельмаха, Ступака, Слуцька, Гончара, Павла Тичини, Л.Глібова, Глібова, Бульвар Незалежності, Єдності, Богунського, Красилівська, Катерини Білокур пров., Коцюбинського, І.Сірка, Остряниці Якова, Барбона Миколи пров., Піщаний, Філатова пров., Садова, Бориспольця, Івана Батечка

Княжичі: Нова

Заворичі: Шевченка

Соболівка: Ватутіна

Погреби: Промислова

Зазим'є: Київська

Підключення/відключення споживачів

з 9 по 17 год

Васильківський

Мала Солтанівка: Зарічна, Першотравнева

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Кіно", Першотравневий

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Загородня, Центральна

Застугна: Грушевського, Кар'єрна

Порадівка: Запорізька

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Митниця: Шулявка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Митниця: Польова, Київська, Фастівська, Молодіжна, 1 Травня, Сонячна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Кулибаба: Першотравнева

Порадівка: Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Васильківський

Безп'ятне: Загородня, Васильківська, Грушевського, Центральна, Квітнева

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Вишгородський

Катюжанка: Леніна, Заводська, Зінченко, Лісна, Ранкова, Вишнева, Південна, Сім'ї Дяківських, 60-річчя Жовтня

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Вишгородський

Катюжанка: Шевченка, Київська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Володарський

Володарка: Шкільна, Молодіжна, 30-річчя Перемоги, Калинова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Миру, Кооперативна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Миру, Ярослава Мудрого, Прибережний, Яблуневий, 30-річчя Перемоги

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Івана Франка, Польовий пров., Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, 9 Травня, Луговий, Соборний, Польовий

Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська

Пархомівка: Свято – Покровська, Шевченка, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги

Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Іванківський

Кухарі: Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Іванківський

Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська

Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова

Рудня-Левківська: Дружби

Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Жерева: Жеревська

Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби

Зимовище: Миру

Яхнівка: Яхнівська, Річна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Іванківський

Блідча: В.Кібенка, Шевченка, Миру, Шкільна

Коленці: Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Гостомель: Свято-Покровська, площа Рекунова, Нова, Вербицького, Сонячний, Сонячна, Леніна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Буча: Толстого пров., Шота Руставелі, сім’ї Красовських, Дніпровська, Толстого, Миколи Гамалія, Ворошилова пров., Старояблунська, Дмитра Вишневецького, Гамалія

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Макаренка, Чайковського, Франка, Зарічна, Франка пров., Новоірпінська, Поповича, Яблунева, Донецька, Курортна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська

Хотів: Ветеринарний пров.

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Балукова, Новосільська, Археологічна, Шкільна, Ярова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Боярка: Зелена, Білогородська, Гоголя, Хрещатик, Кримський, Соборності, Білогородський, Сумський, Полтавський, Білогородський Тупик, Віталія Королюка, Василя Стуса, Академіка Вернадського, Садова, Фрунзе, Романа Шухевича, Леніна, Вербна, Б.Хмельницького, Калинова, Партизанська, Надії, Миру, Родини Кістяківських, Боярка, Сосновий, Житомирський, Лісна, Кібенка, О. Ткаченко пров., Є.Коновальця, Молодіжна, Залізнична, Шкільна, Таращанська, В.Починка, Жуковського, Затишний, Перемоги пл., Маяковського, Тарасівська, Базарний, Заводска

Крюківщина: Мічуріна, Київська, Балукова

Тарасівка: Зоряна, Залізнична, Механізаторів, Ватутіна

Жорнівка: Комсомольська

Музичі: Ватутіна

Петропавлівська Борщагівка: Сонячна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Кринична, Дальний Яр

Білогородка: Кринична, Ярова, Фізкультурна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Віта-Поштова: Ярова, Франка

Вишневе: Затишна, Святошинська

Дмитрівка: Молодіжна

Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле

Круглик: Лісна

Нове: Правика, Богуна

Тарасівка: Космонавтів

Хотів: Набережна

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

К.-Святошинський

Ходосівка: Грушева, Ягідна, Калинова, Тарасівська

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Кагарлицький

Мирівка: Миру, Народна, Вишнева, Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Ржищів: Джерельна, Паризької Комуни, Січових стрільців

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Черняхів: Шевченка, Шевченка пров., Приозерна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Черняхів: Староцерківська, Берегова, Ворошилова, Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Макарівський

Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Макарівський

Борівка: Зоряна, Центральна, Я.Клименко

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Новосілки: Каховська, Будівельна, Поліська, Київська, Підлісна, Калиновий Кут, Нова, Озерна, КТП в полі, Прорізна, Миру

Лишня: Київська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Кодра: Варшавська

Борівка: 1 Травня, Лісова, Центральна, Зоряна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Борівка: Молодіжна, Закарпатська, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Рожів: Молодіжна, Миру, Леніна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Макарівський

Рожів: Миру, Щорса, Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Миронівський

Миронівка: Гагаріна, Соборності, Стрільця, Франка, Пироженка, Пушкіна, Академіка Ремесла, Ватутіна, Григорія Сковороди, Черняховського

Карапиші: Кривошеї

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Миронівський

Шандра: Шандра, Євпаторійська, Вишнева, Сімферопольська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Миронівський

Шандра: Шандра, Сімферопольська, Севастопольська, Вишнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Обухівський

Красне Перше: Андрія Малишка, Шевченка, Загребля, Лесі Українки, Косинки, Юності, Соборна, Радянська, Жовтнева, Садова, Новоселиця, Виноградна, Набережна, Нова, Підгірна, Миру, Гагаріна, Франка, Ярова

Долина: Шевченка, 48 Стрілецького полку, Калинова, Миру, 8 Березня, Франка, Солов`їна, Лісова, Садова, Космонавтів, Першотравнева

Трипілля: Шевченка

Великі Дмитровичі: Польова

Макарів: Радянська

Підгірці:

Дерев'яна: Садова, Автошлях Київ-Знам’янка 47 км, СТ “Діброва”

Обухів: Трипільська, Київська, Каштанова

Красна Слобідка: Пушкіна, Першотравнева

Козіївка: Гагаріна, Миру, Польова

Козин: СТ "Берегиня"

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Обухів: Каштанова, Трипільська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Козин: Дамба, Іржавська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Обухівський

Козин: Солов'яненка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Обухівський

Козин: Лісова, Рудиківська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Обухівський

Підгірці: Київська, Васильківська, Нагірна, Польова, Боровкова

Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова, Польова, СТ "Родник", Зелений Гай, Межигірський пров.

Копачів: Горького

Обухів: Київська

Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена

Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська

Українка: Зв'язку

Григорівка: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Паращина: Садова

Рославичі: Поле

Гвоздів: СТ "Смерічка – 2"

Технічне переоснащення

з 10 по 20 год

П.-Хмельницький

Студеники: Переяславське Шосе, Переяславське Шосе пров., Мохорівка, Лісова, Якушева, Акаційова, Студениківська, Вишнева, Козелецька, Якушева пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Положаї: Жовтневої Революції, Космонавтів, Шевченка пров., Шевченка, 1-го Травня, Молодіжна, 8 Березня

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Рокитнянський

Ольшаниця: Рогозянська, Центральна, Рокитнянська, Шкільна, Вулиця невизначена

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Ольшаниця: Гороховатський, Шевченка, Прибережний, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Ольшаниця: Рогозянська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Ольшаниця: Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Ольшаниця: Піонерська, Центральна, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Острів: Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Маківка: Господарство

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Синява: Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров., Шевченка

Технічне переоснащення

з 9 по 20 год

Сквирський

Буки: Бакожин, Шовковична, Космонавтів, Космонавтів пров., Млинова

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Розкішна: Завгороднього, Клубна, Шкільна, Клубний

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Розкішна: Галянта Віталія, Лісова, Садова, Молодіжна, Шкільна, Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Розкішна: Гагаріна, Франка, Незалежності

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Розкішна: Лісова

Ставище: Лісова

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Розумниця: Радісна, Жовтнева, Шевченка, Миру, Перемоги, Садова, Набережна

Бесідка: Шевченко, Перемоги, Дружби, Зелена, Надобенка, Сонячна, Польова, Вишнева, Виноградна, Шкільний, Шкільна

Розкішна: Козацька

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Брилівка: Першотравнева

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Таращанський

Лук'янівка: Центральна, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Лісовичі: Молодіжна, 9 Травня пров., Перемоги, Макаренка пров., Короленка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Виговського Івана, Коцюбинського Михайла, Пилипченка, Молодіжна, Білоцерківська, Таращанського Полку, Сікевича Володимира, Полуботька, Борідченка, Орликівка, Франка, Героїв Небесної Сотні, Видна, Михайлівська, Івана Мазепи

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук'янівка: Центральна, Колгоспна, Набережна, Шевченка пров., Шевченка, Садова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Мала Березянка: Колгоспна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Загребельна, Ярова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна

Велика Березянка: Великоберезянська

Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Кислівка: Шевченка, Садова, Видна, Вишнева

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Кашперівка: Чумацький шлях, Богдана Хмельницького, Партизанська, Січнева, Урожайна, Крилова, Весняна, Патона, Зарічна, Цвіткова, Молодіжна, Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Тетіївський

Денихівка: Набережна, Космонавтів, Молодіжна

Одайпіль: Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Пушкіна, Заборовського пров., Заборовського, Космонавтів, Пушкіна пров., Зарічна, Унавська, Соборна, Княгині Ольги, Свято-Покровська, Покровська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Соборна, Річна, Річний, Косовського, Миру, Осипенка, пров. Соборний

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Кожанка: Шкільна, Зубарська

Технічне переоснащення

з 10 по 19 год

Фастівський

Фастів: Заборовського, Княгині Ольги, Боженка Олександра Гавриловича, Береговий пров., Берегова, Щастя, Свято-Покровська

Технічне переоснащення

з 10 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 5 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

среда, 1 декабря 2021 г.
08:34
Правила адаптивного карантина для “желтой” зоны в декабре станут жестче
08:04
С 1 декабря 2021 года в Украине выросла “минималка”
07:15
Сегодня, 1 декабря, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 1 декабря 2021 года
вторник, 30 ноября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 1 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Скульптуры основателей Киева переодели в честь героев Марка Твена (фото)
20:04
В ночь на среду, 1 декабря, в Деснянском районе проведут промывку водопроводных сетей
19:58
На столичной Троещине вандалы повалили Ханукию
19:42
Данишевская формально освободила место для Князева во главе Верховного Суда
19:34
Темпы ввода в эксплуатацию нового жилья в Киеве вырастут, - коммерческий директор “Интергал-Буд” Лаевская
19:25
Четырех директоров фирм подозревают в хищении 181 млн гривен средств АО “Артем-банк”
19:13
KAN Development опубликовали ролик о строительстве ЖК UNIT.Home в ноябре
19:06
Вместо Руснака президент назначил главным контрразведчиком СБУ Поклада
19:04
Завтра, 1 декабря, в центре Киева будут ограничивать движение, общественный транспорт изменит работу (схемы)
18:43
Сильный ветер ломал деревья в Киеве и обесточил десятки населенных пунктов на Киевщине (фото)
18:38
На День провокатора Нацкорпус кличе вийти на Майдан
Календарь событий