среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 6 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Тетіївський Дзвеняче: Центральна, Набережна Технічне обслуговування з 18 по 20 год
Тетіївський Теліжинці: Перемоги, Шевченка, Набережна, 60-річчя Жовтня

Хмелівка: Василівська

Технічне обслуговування з 16 по 18 год
Тетіївський Теліжинці: 60-річчя Жовтня Технічне обслуговування з 14 по 16 год
Таращанський Круті Горби: Тараса Шевченка, Б.Хмельницького, Гагаріна, Шпилівська, Ярівська Капітальний ремонт з 13 по 20 год
Тетіївський П'ятигори: Ватутіна, Сікорського, Київська, Польова, Горького, Світанковий, Макаренка, Учительський, Набережна, Тихий Технічне обслуговування з 13 по 14 год
Тетіївський П'ятигори: Сікорського Технічне обслуговування з 11 по 13 год
К.-Святошинський Боярка: Сільгосптехнікум

Юрівка: Шевченка, Шкільний Тупик, Гайова, Лісна, Горохівська, Довженка, Паркова, Польова, Зелена, Кооперативна, Кооперативний, Нова, 40 років Перемоги, Шкільний, Сіверська, Набережна, Васильківська, І.Мазепи, Соснова, Лугова

Вишневе: Європейська

Бобриця: Лісна

Тарасівка: Жовтневий, Патріотів, Шкільна, Василя Погребного пров., Шевченка, Комарова, Бондарчука, Грушева, Комсомольська, Липова, Сливова, Вишнева, Березова, Черешнева, Київська, Щаслива, І.Вентова, Б.Хмельницького, Парникова, Сіверська, Вентова, Л. Бикова, Братів Щеглов

Крюківщина: Південний

Віта-Поштова: Боярська, Звенигородська, Грушевського, Ревен Яр

Нове: Виноградна

Гатне: Ярова

Софіївська Борщагівка: Скіфська, Пушкіна

Забір'я: Жовтнева

Реконструкція з 10 по 18 год
Тетіївський П'ятигори: Сікорського Технічне обслуговування з 10 по 11 год
Іванківський Чкаловка: Гагаріна, Польова, Шевченка, Ніни Сосніної, Лісовий Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Іванківський Радинка: Тараса Шевченка, Професійна, Миру, Центральна, Поліська Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Реконструкція з 10 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Зелена, Висоцького пров., Ворзельська, Свердлова, О.Кошового, Північна, Висоцького, Сонячна, Зарічна, Ворзельський, Ф. Кричевського, Рубежівська, Бучанська, Стоянська, Бучанський, Львівська, Стоянка 2 Кошевого

Стоянка: Свердлова, Садова

Дмитрівка: Гуца, Фестивальний

Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Зоря Войково: Гагаріна, Гагаріна пров., Леніна, пров. Перемоги

Зоря: Сонячна, Димерська

Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Київська, Садова, Ватутіна, Курортна, Ворзельська, Квіткова, Молодіжна, Леніна Реконструкція з 9 по 19 год
Бородянський Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Реконструкція з 9 по 18 год
Макарівський Королівка: Петровського, Шкільна, Клубна, Леніна

Макарів: Стуса Василя

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Обухівський Козин: Київська, Урожайна, Мистецька, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Озерна, Садова, Рудики, Нова, Вереснева, Тихий, Прикарпатська, Лугова, Луговий пров., ж/м “Козинський”, Пайова, Набережно-Лугова, СТ “Ватра”, Сосновий, Гостинний, СТ “Лужок”, Городній пров., ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський, Придорожна, Вересневий, Лобановського, Дачна

Плюти: Малишка, Плютовська, Лугова, Пархоменка, Невизначена, Сосновий, Ж/м Лісовий, СТ “Луговий”, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, пров. Січневий, Серпневий

Українка: Лугова, Юності, Соснова, Київська, СТ "Вычислитель", СТ “Ватра”, СТ “Лужок”, СТ “Орія”, СТ “Дубок”, ГО "Спілка співвласників "Левада"", СТ “Луговий”

Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м

Київ: Старообухівська

Нещерів: Садова

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Горького, Садова, Васильківська

Красна Слобідка: Шевченка

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Тарасівка: Шевченка

Кулі: Вишнева

Чистка траси з 9 по 19 год
Обухівський Плюти: Плютовська Чистка траси з 9 по 19 год
Богуславський Чайки: Садова, Набережна, Замлиння, Урожайна Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Вишгородський Демидів: Стовпова, Свято-Михайлівська, Варвари Довженко, Київська, Молодіжна, Васильєва, Вербова, Фастова, Шевченка, Б.Хмельницького, Маяковського, Річна, Французький бульвар, Казкова

Катюжанка: Заводська

Козаровичі: Київська, Соборна, Б.Хмельницького, Незалежності, Лесі Українки, Комсомольський, Мирний, Ірпінська, 1-го Травня, Першотравнева, Бірківська, Приморська, Білаша, Поштова, Гостєва, Нова, Шевченка, Грушевського, Спортивна, Володимирська, Буслівська, Лукашенка

Димер: Вишнева, Соборна, Космонавтів, СТ "Травневий гай", Пашкова

Вороньківка: Кудрявцева

Нові Петрівці: Леніна, Ворошилова пров., Ватутіна, Нова, Жовтнева, Комсомольська, Лермонтова, Ново – Київська, Гагаріна, Ворошилова

Реконструкція з 9 по 20 год
Фастівський Фастів: Квітнева, Квітневий, Волошкова Реконструкція з 9 по 16 год
Білоцерківський Томилівка: Набережна, Спортивна, Слави, Шевченка, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби, Хоздвір, Залізничний, Залізнична, Садова, Валок, Новоселів, Молодіжна

Блощинці: Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Клубний, Замковий, Степова, Польова, Садова, Надрічна, Шкільна, Ставок

Блощенці: ім. С.І. Мельниченка, Польова

Чепеліївка: СТ

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Путрівка: Путрівська, Калинівський пров. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Миронівський Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Томилівка: Садова, Лісова, Центральна, Валок, Лісовий Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Квітнева, Матросова, Сікорського, Київська, Зарічна, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 10 год
Васильківський Путрівка: Путрівська, Калинівський пров. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Пухівка: Нова, Садова, Яблунева, Котовського, Ялинкова, Молодіжна, Каштановий, Лісовий, Лісова, Миру, Журавлина Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Потіївка: Вишнева, Молодіжна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Гайок: Миру, Зелена, Шкільна, Шкільний, Мічуріна, Польова Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Володимирівка: Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісова, Лісовий пров., Вишнева Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Студеники: Лісова, Садова

Козлів: Гайова, Колгоспна, Майдан, Жулі, Гаманець, Шлях, Лої, Піщана, Польова, Касяни, Шкільна, Барабаші, Бойка, Загребля, Красоловки

Переяславське: Привокзальна, Лесі Українки, Польова, Горького, Переяслівська, Центральна, Молодіжна, Заводська, Гагаріна, Вишнева, Дружби, Прорізна, Бориса, Поліська, Серпнева, Вереснева, Ранкова

Жовтневе: Молодіжна, Переяславська, Кравченка, Миру, Діагональна, Шевченка, Корзуна, Шкільна, 1 Діагональний, 2 Діагональний, Леніна, Польова, 40 років Перемоги, Кравченка пров.

Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Кiрове: Чапаєва

Лебедин: Чапаєва, Сулими Івана

Кучаків: Івана Франка, Чапаєва

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Літки: Молодіжний, Челюскіна, Грушевського, Буслівський, Коцюбинського, 8 Березня, Пушкінський, Лесі Українки, Грушевий, Б.Хмельницького, Харченка, Покровська, Гагаріна, Костенка, Тиха, Некрасова, Сонячна, Калинова, Рибальський, Бузковий, Шевченка, Каштанова, Набережна, Савченка, Луговий, Кошового, Київська, Літківська, Урочище "Лозовик", Лісова, Яблунева, Садова, Велика Садова, Зоряна, Армійська, Озерний, Дарницький, Молодіжна, Буслівська, Травнева, Миру, Північна

Бервиця: Ступака, Котовського, Шевченка

Соболівка: Ватутіна, Островського, Київська

Літочки: Ватутіна, Озерна

Рожни: Б.Хмельницького, Літківська, Молодіжна, Літківський пров., Травнева

Богданівка: Богдана Хмельницького

Семиполки: З.Космодем'янської, Дніпровська

Залісся: Резиденція

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Баришівський Селище: Паризької Комуни, Халаїма Григорія Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Баришівка: Богдана Хмельницького, Центральна, Коцюбинського Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський Кiрове: Молодіжна, Горького, Леніна, Пащенкових, Лугова, Привокзальна, Озерна

Кучаків: Молодіжна, Пащенкових

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Лизогубова Слобода: Дружби, Шкільна, Українська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Ромашки: Набережна, 8 Березня, Заболотня, Виноградова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Руда: Лісова, Ювілейна, Медична

Шамраївка: Центральна, Медична, Ювілейна, Лісова

Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Пустоварівська, Володимирівська, Кобилянської Чистка траси з 8 по 18 год
Яготинський Яготин: Маяковського, Заводська, Перемоги, Набережний, Шевченка, Молодіжний, Клубна, О.Олеся, Філатова, Будівельна Чистка траси з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Ватутіна, Леніна, Лермонтова, Щорса, Горького пров., Шмідта, Джерельна, Покровська

Бобриця: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська

Буча: Енергетиків, Героїв Майдану пров., Санаторний, Польова, Комсомольська, Києво-Мироцька, Нове шосе, Чкалова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Новозаводська, Рекунова, Нова, Бучанське Шосе, Свято-Покровська, Дніпровська

Михайлівка-Рубежівка: Європейська

Горенка: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Ківшовата: Маковецька

Маковецьке: Лісова

Круті Горби: Тараса Шевченка, Б.Хмельницького, Гагаріна, Шпилівська, Ярівська, Сергія Циганка, Набережна, Лесі Українки

Лука: Заводська, Стадіонна, Лучанська, Садова

Капітальний ремонт з 8 по 14 год
К.-Святошинський Петрушки: Дачна, Квіткова, 40 років Перемоги, І. Богуна, Медова, СТ "Надія", Затишний, Заозерний, Шевченка, СТ "Петрушків Яр", СТ "Реклама", СТ “Контур”

Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна, Центральна, Лугова, Шевченка, Незалежності, Лермонтова, Соколина, Зоряна, Щаслива, Яблунева, Кришталева

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна, Фермерська, Гарматний, Лесі Українки, Гагаріна, Сологуба

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Гурівщина: Тарасівська

Святопетрівське: Кооперативна

Віта-Поштова: Київська, Кільцева, Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Щорса, Шевченка, Центральна, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Ватутіна, Леніна, Лермонтова, Щорса, Горького пров., Шмідта, Джерельна, Покровська

Бобриця: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ставищанський Ясенівка: Молодіжна, Миру, Першотравнева Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Михайлiвка: Шевченка, Залізнична, Польовий Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Олексіївка: Центральна, Садова

Михайлiвка: Берегова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Тарасівська, Шевченка, Замковий, Польова, Лисенка, Донбасівський, Старий, Васильківська, Франка, Загородня, Зелена, Іванівський Тупік, Зелений, Київська, Київський, Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Січових Стрільців, Криворізький, Кібенка, Лікарняний, Ягідна, Хрещатик, С.Шамрая, Східна, Базарний, Будаївського, Нова, Амбулаторна, Малий, Транссигнальна, Парковий, О. Ткаченко пров., Богданівська, Новобогданівська, О.Богомазова, Вокзальний, Азовська, Лугова, Кооперативна, Криворізький Тупик, Прорізна, Харківський, Вишнева, Матросова, Артилерійська, 1 Піщана, Самійленка, Васильківський, Лікарняна, Декабристів, Озерна, Зелений Тупик, М.Гирявця пров., Некрасова, М.Шляхового, Калинова, Крилова, Деснянська, 2 Піщана, Б. Іваницького, Витвистий Тупик, Байкальський, Агрономічна, Волинський, Фестивальна, Лісодослідна, Злагоди, Кримський, Білогородська, Молодіжна, Шкільна, Б.Хмельницького, Дежньова, Соборності, Пушкіна, 50 років Жовтня, Леніна, Сади,25 лінія, Проектована, В.Петріва, Боярка, Лесі Українки, Пролетарська

Нове: Чорновола, Боярська, Тополиний, Хабарова, Садова, Чкалова пров., Чкалова, Польова, Залізнична, Садовий, Мічуріна, Боярський, Вишневий, Тарасівська, Незалежності, Квітнева, Сагайдачного, Івана Мазепи, Богуна, Кочергіна

Крюківщина: Франка, Грушевського

Гатне: Райдужна

Забір'я: Вишнева

Ходосівка: Квітнева, Мазепи

Стоянка: Тичини

Святопетрівське: Київська, Святоюріївська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Бобриця: Козацька, Янтарна

Білогородка: Поляна

Вишневе: Промислова, Європейська

Хотів: Паширова, Б.Хмельницького, Лікарняний

Софіївська Борщагівка: Київська

Тарасівка: Боженка, Залізнична

Лісники: Ватутіна

Музичі: Леніна

Новосілки: Академічна

Бузова: Зоряна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Щорса, Шевченка, Центральна, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Бишів: Гагаріна, Захисників України, Мічуріна, Нова, Підгаївська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Макарів: Шевченка, Б.Хмельницького, Героїв Крут, Героїв Чорнобиля, А/С Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Макарівський Калинівка: Лісова, Зоряна, Руданського, 50р.Перемоги, Малинова, Степаненка Леоніда, Київська, Благодатна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Макарівський Макарів: Заводський, Ярослава Мудрого Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Макарівський Калинівка: 50р.Перемоги, Київська, Малинова

Макарів: Сонячна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Набережно – Дніпровська, Леніна, Кірова, Межигірська, Святослава Князя, Гречка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Межигірська, Свято-Покровська

Вишгород:

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Шевченка, Пугачова, Сонячна, Урицького пров., Соборна, Кіщука Володимира, Калинова, Революції Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Броварський Шевченкове: Ковпака, Затишна, Вокзальна, Першотравнева, Матросова, Гвардійська, Польова, Молодіжна, Паркова, СТ "Шевченково", Київська, Гоголівська, Б.Хмельницького, Незалежності, Лесі Українки, Садова, Докучаєва, Сагайдачного, Михайлівська, Вишнева, П.Ангеліной, Глібова, Вчительська, Мічуріна, Кільцева, Перша Кільцева, Друга Кільцева, Окунинівська, Довженка

Рудня: Ковпака, Молодіжна

Богданівка: Урожайна, Грушева, Богдана Хмельницького, Східна, Мешкова, Лучова, Лучовий, Високовольтна, Абрикосова, Липова, Матросова, Малинова, Теплична, Сливова, Озерна, Гагаріна, Шевченка, Польова, Парникова, Освітянська, Подильна, Очеретна, Заліська, Жовтнева, Окружна, Лермонтова, Травнева, Висока, Молодіжна, Ломоносова, Яблунева

Велика Димерка: Соборна, Богданівська, Вишнева, Вокзальна, Польова, Леніна пров.

Тарасівка:

Реконструкція з 8 по 19 год
Таращанський Чернин: Участки, Ювілейна, Ковалівка, Попівка, Лобківка, Перенька, Канівщина, Шкільна, Набережна, Центральна, Бондарівка

Северинівка: Шкільна, Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка

Красюки: Лісова

Тараща: Видна

Лісовичі: Перемоги

Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: Польовий, Декабристів Реконструкція з 8 по 18 год
Іванківський Термахівка: Шевченка, Малинська, Поліська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Радинка: Тараса Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Обухівський Матяшівка: Садова

Григорівка: Колгоспна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бородянський Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна

Берестянка: Центральна

Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська

Бородянка: Леніна

Шибене: Кооперативна

Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Матяшівка: Коноша, Першотравневий, Героїв Небесної Сотні, Першотравнева, Травневий, Бузкова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Виповзки: Свято-Троїцька Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Матяшівка: Героїв Небесної Сотні, Пушкіна, Ватутіна

Григорівка: Яблунева, Пушкіна, Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пологи-Вергуни: Одинця, Щорса, Макаренка, Набережна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пологи-Вергуни: Одинця, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пологи-Вергуни: Одинця, Макаренка, Підгірна, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Виповзки: Садова, Перемоги, Свято-Троїцька Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Щасливе: Леніна, Бориспільська, Садова, Лесі Українки, Перспективна, Квіткова, Спортивна, Озерна, Мальовнича, Урожайна, Шкільна, Каштанова, Райдужна, Лисенка, Фестивальна, Героїв Майдану, Світанкова, Соснова, Святкова, Фестивальний, Молодіжна, Олімпійська, Фермерська, Польова, Зарічна

Бориспіль: Першотравнева

Велика Олександрiвка: Незалежності

Проліски: Паркова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Виповзки: Шевченка, Свято-Троїцька, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Виповзки: Свято-Троїцька Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Безп'ятне: Загородня, Васильківська, Грушевського, Центральна, Квітнева Реконструкція з 8 по 18 год
Фастівський Мала Снітинка: Гагаріна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Мала Офірна: Комсомольська, Першотравнева, Стеценка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Дачний масив "Унава", Дачний, Без назви, 8 Березня, Кірова, Дачна, Озерна, Дачний масив "Світанок", Вишнева, Річна, Леніна, СТ "Іскра", вул. Вишнева, СТ "Іскра", вул. Садова, Тихий пров., Чумацький Шлях Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Чумацький Шлях, Луговий, Леніна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Дачна, Садова, Гагаріна, Квітнева, Мічуріна, Шкільна Технічне обслуговування з 7 по 8 год
Білоцерківський Біла Церква: Євгена Деслава, Ставищанська, Селянська, 1 Піщана, Піщана, Максима Залізняка, Дружби Технічне обслуговування з 6 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 5 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 22 сентября 2021 г.
07:15
Сегодня, 22 сентября, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 22 сентября 2021 года
вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
17:05
Кличко отобрал у Генпрокуратуры землю в Лабораторном переулке
16:44
В ночь на завтра, 22 сентября, в Деснянском районе Киева проведут промывку сетей водоснабжения (адреса)
Календарь событий