среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 5 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 5 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 5 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Київська, Шевченків шлях, Героїв Небесної Сотні Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Привокзальна, Набережна, Новий, ім. Григорія Сковороди, Цегельна, Калинова, Кооперативна, Загайного Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Буденний: Набережна, Гагаріна, Червона Зірка, Шевченка, Травнева

Михайлівка: Дружба

Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Павлівка: Садова, Осіння Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Колгоспна, Кільцева Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Богуславський Мисайлівка: Кірова, Вишнева, Гагаріна, Нова, Сливова, Сонячна, Яблунева, Лісова, Космача, Г. Бондаренка, Грушевського Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Богуславський Мисайлівка: Набережна, М.Гризун, Центральна

Дибинці: Олексія Вовченка

Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Богуславський Хохітва: Шевченка Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Богуславський Богуслав: Вишнева, 4 Гаражна, Толстого Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Пушкіна, Дібровина, Лесі Українки, Млин, Центральна

Богуслав: Я.Мудрого

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Шупики: Нова, Кирилівська, Самарка, пров. Жовтневий, Шупики Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Ісайки: Гуньківка, Лабзівка, Тарасенкова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Медвин: Прокопенкова, Олександра Бочарова, 2 Першотравневий Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Шупики: Нова, Кирилівська, Самарка, пров. Жовтневий, Шупики Капітальний ремонт з 11 по 16 год
Бориспільський Глибоке: Довженка, Перемоги, Окружна, Героїв, Нова, Квітнева, Перемоги пров., Суворова, Ватутіна, Гагаріна пров., Гагаріна, Грушевського, Шевченка, Шевченка пров., Мічуріна, Весняна, Польова, Виноградна, Центральна, Калинова, Садова, Польовий, Квітневий, Леніна, Паркова, Калиновий пров., Ясенева, Журавлина, Озерна, Молодіжна, Вишнева, Фестивальна, Гайова, Вишневий пров.

Гнідин: Польова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Мирча: Насті Крицької, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Мічуріна, Постишева, Садова, Горочанський, Горобинова, Лугова, М.Буяло, Кутузова, Зоряна, Південна, Ковпака, Дударківська

Бровари: Мічуріна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Русанів: Молодіжна, Київська, Спеціалістів Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Першотравнева, Польовий, Польова, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Степова, Коцюбинського, Київська, Парникова, Покровська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Курчатова, Є.Безсмертної, Пушкіна, Покровська, Вереснева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: Карла Маркса, Жовтнева, Карла Маркса пров., Жовтневий, Київська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Погреби: Озерна, Набережна, Пушкіна, Підгірний пров., Островського, Пушкіна пров. Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Вишгородський Боденьки: Шевченка, Лугова, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Луговий

Сувид: Піщана

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Ровжі: Мисливська, Партизанська

Синяк: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Жукин: Перемоги, Дружби, Київська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Вища Дубечня: Жовтнева, Лугова, Леніна, Перемоги, Київська, Лісова, Соборна, Лісовий, Шевченка, Визволителів, Прибережна

Пірново: Київська

Реконструкція з 8 по 18 год
Вишгородський Вища Дубечня: Молодіжна, Комсомольська, Софіївська, Круглівська, Затишна, Покровська, Тарасівська

Вахівка: Леніна

Круги: Ватутіна

Реконструкція з 8 по 18 год
Володарський Володарка: Кооперативна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Аркадіївка: Шевченка, Леніна, Незалежності, Миру, Українська, Л. Українки, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Франка, Озерна, Переяславська, Незалежності, Б.Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Феневичі: Поліська, Затишний пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Обуховичі: Шляхова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Малютянка: Танкістів, Ботанічна, Гоголя, Лісна, Ювілейна, Матросова, Перемоги, Пимоненко, Молодіжна, Виноградова, Травнева, Декоративна, Воровського, Оленівська, Амосова, Кобзарська, О.Пересвіта, Зелена

Бобриця: Козацька

Гореничі: Бородавки, Леніна

Боярка: Б.Хмельницького

Білогородка: Левадна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стави: Першотравнева, Ватутіна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Макарівський Великий Карашин: Київська, Костопільська, Кузнецова, Косівська, Ровенська, Дубнівська, Островського, Жовтнева, Дружби, Будівельна Чистка траси з 9 по 19 год
Макарівський Березівка: Житомирська, Лесі Українки, Архітектурна Чистка траси з 9 по 19 год
Миронівський Миронівка: Козацька, Соборності, Слободяника, Паризької Комуни, Привокзальна пров., Коцюбинського, Конституції, Вишнева, Попова, Тракторний, Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Підгірці: Боровкова, Жорновки, Лісова

Романків: Лісова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Реконструкція з 9 по 19 год
П.-Хмельницький Жовтневе: Урожайна, Кравченка, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяславське: Шевченка, Нова, Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Буки: Бакожин, Шовковична, Космонавтів, Космонавтів пров., Млинова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ставищанський Гейсиха: Садова, Нова, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Миру, Свободи, Франка, Степова, Меліораторів, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Івана Мазепи, Колгоспна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Купальська, Автомобілістів, Енергетиків Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Тетіївський П'ятигори: Київська, Квітнева, Паркова, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Базарна, Паркова, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Центральна, Нова, Радгоспна Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Фастівський Малополовецьке: Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Малополовецьке: Горького, Центральна, Паркова, Коцюбинського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Панфили: Польова, Центральна, Мирний Чистка траси з 8 по 19 год
Яготинський Засупоївка: Шевченка, Польова

Яготин: Дарницька

Чистка траси з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 4 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
17:05
Кличко отобрал у Генпрокуратуры землю в Лабораторном переулке
16:44
В ночь на завтра, 22 сентября, в Деснянском районе Киева проведут промывку сетей водоснабжения (адреса)
16:25
На Подольском мосту, помимо Комарницкого, с подачи Кличко зарабатывает Рувин и его “семейство” - Беловол
16:14
ВР предварительно одобрила законопроект “о фрилансерах”
Календарь событий