среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 4 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Біла Церква: Січневого Прориву, Крижанівського Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Трушки: Лесі Українки, Шевченка, Жовтнева, Молодіжна, Першотравнева, Поповича

Матюші: Перемоги

Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Трушки: Надрічна, Набережна, Водяний Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Трушки: Лесі Українки, Миру Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Трушки: 40 років Перемоги, Надрічна Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Потіївка: Вишнева, Молодіжна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Томилівка: Залізнична, Новоселів, Молодіжна, Залізничний Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Пилипча: Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Миру, Гагаріна пров., Садова, Соборна, Лесі Українки Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Крижанівського, Сквирське Шосе, Січневого Прориву Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Леваневського, Леваневського пров. Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Богуславський Чайки: Садова, Набережна, Замлиння, Урожайна Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Богуславський Біївці: Самсонова Гора, Стадіонна, Вербова, Покровська, Зелений Яр, Виноградна, Шкільна, Богуславська, Садова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Глибоке: Виноградна, Центральна, Калинова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Головурiв: Шевченка, Чумацький шлях, Чкалова, Гарфункіна, Паркова, Київська, Дружби, Вишнева, Мисливська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Воронькiв: Дачна, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська

Бориспіль: Київський Шлях

Займище: Горького

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Польова, Московська, Мисливська, Івчука, Лугова

Бориспіль: Київський Шлях

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Млиново Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Процiв: Дружби, СТ “Симфонія”, Веселкова, Берегова, Пролісок, Висока дамба, Вишнева, Урочище Млиново

Бориспіль: Шевченка, Нова ІІ, Київський Шлях, Броварська, Спортивна

Гнідин: Урочище Млиново, Урочище Гатне, Салютна, Лугова, Дачна, Млиново, СТ “Княжий затон”, Виноградна, Л-123 “Лютіж”, Польова, Зелена

Вишеньки: Приозерна, Садова, Б.Хмельницького, Набережна, Млиново, Зелена, Нова, Берегова, Лугова, Леніна, Шлюз, Придніпровська, Дамба-3, Вербова, Ялтинська, Роздільна, Центральна

Дударкiв: Лесі Українки

Кийлiв: Рудяківська

Петропавлівське: Тополина

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Бородянка: Запоріжська, Автомобілістів, Побутовиків, Полупанова, Південна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Шибене: Шевченка, Піонерська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Пархоменка, Соборна, Броварська, Лесі Українки, Євтушенка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Тростинка: Шевченка, Щорса, Миру, Молодіжна Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Вишгородський Пірново: Київська, Калініна, Дубечанське лісове господарство, Набережна, Лугова, Луговий, Польова, Горького

Вища Дубечня: Пиреї, Шкільна, Леніна, Шевченка, Соборна, Кірова, Ватутіна, Прибережна, Чернігівська, Свято-Казанська, Молодіжна, Комсомольська, Софіївська, Круглівська, Затишна, Покровська, Тарасівська, Лугова, Урочище Кругле

Воропаїв: Київська, Чарівний пров., Святопокровська, Українська, Чарівна, Коцюбинського, Польовий, Молодіжна, Шевченка, Незалежності, Заводський, Муравище, Злагоди, Героїв, Каштанова, Партизанська, Шолуденка, Лісова, Клюзько, Комсомольська, Піщана, Піщаний

Ровжі: Ровжівське лісництво

Димер: Шевченка

Вахівка: Леніна

Круги: Ватутіна

Глібівка: Холодкова

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Хотянівка: Київська, Деснянська, Деснянський, Садова, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Вишгородський Катюжанка: Київська, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Шевченка, Покровська, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Рагівка: Яблунева, 40 років Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Підгайне: Сергієнко, Лугова, Садова, Хмельова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Ворзель: Березова, Котляревського, Чкалова, Березовий пров., Ворзельська, Кичеївська, Білостоцька, Бучанська, Композиторів, Героїв Ворзеля, Пушкіна, Героїв Ворзеля пров., Залізнична, Миру, 1-го Травня просп., Свободи просп., Крилова, Паризької Комуни, Курортна, 8 Березня, Тургенєва, Чернишевського пров., Чернишевського, Борщагівська, 1-го Травня, Ворошилова, Стражеска, Лермонтова

Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Травнева, Гагаріна, Церковна, Зарічна, Шкільна

Буча: Суворова

Ірпінь: 1-го Травня, Миру

Коцюбинське: Шевченка

Нові Петрівці:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська

Буча: Енергетиків, Героїв Майдану пров., Санаторний, Польова, Комсомольська, Києво-Мироцька, Нове шосе, Чкалова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська, Університетська, Степанівська, Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: 2 Лінія, Северинівська, Сосніних, Дачна, Котляревського, Лугова, Капітана Зайцева, Гончара, Варшавська, Ленінградська, О.Кошового, Спартака, 6 Лінія, Ломоносова, Польовий, Героїв, 74 Cтрілкової Дивізії, Лесі Українки, Гостомельське Шосе, Чапаєва, Яблуневий пров., 9 Лінія, Річний пров., Калініна, Б.Хмельницького, Квіткова, Стельмаха, Воїнів Інтернаціоналістів, Підгірна, Полтавська, Дзержинського, Привокзальна, Львівська, Привокзальна площа, 11 Лінія, Жовтнева, Авіаконструктора Антонова, 10 Лінія, Лісова, Гоголя

Буча: Грушевського, Кірова, Полтавська

Гостомель: Незалежності, Дачна, Українська, Рекунова, Яснополянська, Київська

Коцюбинське: Залізнична

Боярка: Білогородська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: В.Симоненка, Шкільна, Черешнева, Затишний, В.Петріва, І.Андруха, Толстого, І.Богуна, М.Левицького, Б.Хмельницького, Леніна, Вокзальна, Є.Коновальця Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Уляники: М.Рильського, Уляники Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Макарівський Королівка: Леніна, Петровського, Клубна, Шевченка, Олександра Кравченка, Освіти, Шкільна, Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Херсонська, Меліораторів, Шульги, Гагаріна, С.Юлаєва

Новомирівка: Піскова, Хутір Пісочний, Мирна, Нова Мирівка

Ферма: Дружби, Щаслива, Комарова, Садова

Чапаївка: Ковпака

Макарівська Буда: Гагаріна, 1 Травня

Волосінь: Ковпака, Чапаївка, Короленка

Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки, Покровська, Короленка, Миру, Закарпатська, Лісова

Кодра: Шевченка

Мотижин: В.Довгича, Шевченка

Соболівка: Лісна

Макарів: Стуса Василя

Мостище: КТП в полі

Пашківка: Центральна

Чистка траси з 8 по 20 год
Макарівський Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Миронівський Пії: Пиі, 1-го Травня, Тракторна Капітальний ремонт з 18 по 19 год
Миронівський Малий Букрин: М.Букрин, Михайлівська, Прорізна, Петра Сагайдачного, Жукова

Великий Букрин: В.Букрин, Сіндрякова

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Миронівський Козин: Козин, Зарічна

Маслівка: Маслівка, Незалежності, Садова, Борисенка Петра, Шевченка, Польова, Богдана Хмельницького, Шкільна, Кооперативна, Лобаса, Захарченка, Гагаріна, Комарова, Титова, Молодіжна

Миронівка: Миру, Чкалова

Чистка траси з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Миронівка, Кільцева

Росава: Київська, Кондратовича, Бібліотечна, Квітневий, Вишневий, Трасовий, Аптечний, Тракторна, Новосілка, Зарічна, Миру, Зелений хутір, Лугова

Зеленьки: Шпака, Польова, Лугова, Росавська, Центральна, Ф.Чередника, Коцюбинського, Миру, Садова, Братів Морозових, Ветеранів пров., Зелена, Кобзаря

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Горобіївка: Лісова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Кип'ячка: Драчівська, Кип'ячка, Драчі, Котовського, Кип'ячка, Незалежності, Вулиця невизначена, Першотравнева, Кутузова, Лермонтова, Тарасовка, Червоноармійська, Пушкіна, Калініна, Шкільна, Гагаріна, Запорізька, Севастопольська, Кримська

Росава: Шевченка

Горобіївка: Лісова, Рябоконя, Нагірна, Набережна, Горобіївка, Шевченка

Тарасівка: Зелена

Пії: Пиі, 1-го Травня, Молодіжна

Малі Прицьки: Шевченка, Яблунева

Ємчиха: Миру

Македони: М.Пріцьки, Жовтнева

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Липовий Ріг: Дніпровська, Козацька, Кленова, Шевченка, Набережна, Ярова, Лісова, Коцюбинського

Пії: Центральна, Молодіжна, Тракторна, Пиі

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Красна Слобідка: Першотравнева, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Красна Слобідка: Стовпова, Гагаріна, Набережна, Якуніна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Красна Слобідка: Шевченка, Вербова, Грушко, М.Рильського, Чубаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Чистка траси з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Комарова, Гетьмана Івана Сулими, Хмельницького Богдана, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Хоцьки: 8 Березня, Пролетарська, Новосільський, Новосільська, Миру, Південна, Золотоніська, Піонерська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Комсомольська, Шевченка, Комунарська, Жовтневий, Жовтнева, Старий Шлях, Першотравнева, Першотравневий, Чапаєва, Новосільська, Миру, Гельмязівська, Новосільський, Паркова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Світанок: Київська, Свято-Миколаївська, Садова, Польова, Ювілейна, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Паркова, Катеринопільська, Саратовська, Гельмязівська, Золотоніська, Колгоспна, Балаклаєвський, Пролетарська, Черкаська, Бовищанська, Піонерський, Колота, Молодіжна, Іванова, Піонерська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Жовтнева, Колгоспна, Жовтневий, Черкаська, Золотоніська, Садова, Шкільна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Світанок: Польова, Ботанічна, Ювілейна, Свято-Миколаївська, Лесі Українки, Садова, Київська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Піонерська, Садова, Чапаєва, Старий Шлях, Виноградна, Травнева, Колота, Піонерів, Піонерський, Колгоспна, Кільцева, Шкільна Реконструкція з 8 по 18 год
Рокитнянський Ромашки: Покровська, Жовтнева, 8 Березня, Польова, Нагірний

Телешівка: Окружний, Зелений, Нагірний, Запорізька, Шкільна, Лугова, Прорізна, Луговий пров., Шевченка, Слобідська, Молодіжна, Молодіжний, Колгоспний, Польова, Київська, Набережний, Набережна, Колгоспна, Зарічна, Кільцевий, Шкільний, Садова, Рибний, Лісний пров.

Рокитне: Незалежності, Ентузіастів, Заводська

Ольшаниця: Військова

Рокитне-2: Зарічна

Шарки: Господарство

Чистка траси з 8 по 17 год
Сквирський Горобіївка: Польова Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Руда: Лісова, Ювілейна, Медична

Шамраївка: Центральна, Медична, Ювілейна, Лісова

Чистка траси з 8 по 18 год
Таращанський Калинове: Молодіжна, Таращанська, Озерний, Виногірська Капітальний ремонт з 12 по 20 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Б.Хмельницького, Героїв Чорнобиля, Революції, Паркова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Таращанська, Шевченка пров., Богунського пров., Литвинівська, Луговий пров., Молодіжна, Озерний, Виногірська, Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна, Вишнева, Новоселівська

Плоске: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 14 год
Таращанський Тараща: Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Степове: Молодіжна, Площа Слави, Жовтнева, Будьоного, Людвіга Свободи, Дружби Технічне обслуговування з 18 по 20 год
Тетіївський Дородка: Чапаєва Технічне обслуговування з 16 по 18 год
Тетіївський Стадниця: Колгоспна, Піонерська, Заводська, Нагірна, Космонавтів, Перемоги Технічне обслуговування з 14 по 16 год
Тетіївський Стадниця: Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська Технічне обслуговування з 13 по 14 год
Тетіївський Денихівка: Колгоспна Технічне обслуговування з 11 по 13 год
Тетіївський Високе: Леніна, Прорізна, Шевченка, Жовтнева Технічне обслуговування з 10 по 11 год
Тетіївський Денихівка: Шевченка, Шкільна, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 10 год
Тетіївський Ненадиха: Шкільна, Ізмаїльська, Кагарлуцького, Одеська, Садова, Білгород-Дністровська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Денихівка: Набережна, Космонавтів, Молодіжна

Одайпіль: Миру

Технічне обслуговування з 7 по 8 год
Фастівський Червоне: Гагаріна, Фастівська, Польова, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Шевченка, Боженка, Покровська, СТ "Приозерний" Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Дачна, Гагаріна, Лісна, Лісний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Жукова, Покровська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Ставки: Шевченка, Шевчука, Озерна, Озерний пров. Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Гагаріна, Джерельна, Гагаріна пров., Ярова Реконструкція з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Толстого, Глібова, Толстого пров., Мисливський Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 3 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 22 сентября 2021 г.
07:15
Сегодня, 22 сентября, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 22 сентября 2021 года
вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
17:05
Кличко отобрал у Генпрокуратуры землю в Лабораторном переулке
16:44
В ночь на завтра, 22 сентября, в Деснянском районе Киева проведут промывку сетей водоснабжения (адреса)
Календарь событий
Карантинный спецпропуск. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (13-19 сентября 2021 года)
21 сентября 2021 г. 19:00
Карантинный спецпропуск. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (13-19 сентября 2021 года)
Руководители предприятий критической инфраструктуры не уверены, что смогут оперативно получить спецпропуски на общественный транспорт для своих работников в случае ужесточения карантина. Два фонтана в столичном Соцгороде многие годы остаются в запущенном состоянии. Жители одной из новостроек на Подоле сетуют на то, что ООО "Домостроительная компания "Фундамент" некачественно проложило водопроводные сети. КП “Дирекция строительства дорожно-транспортных сооружений Киева” так и не восстановило благоустройство после ремонта дождевой канализации на части территории Дарницкого района. Индивидуальные теплопункты в столице устанавливают, а кто их должен обслуживать – пока вопрос. Об этом и многом другом — в очередном обзоре запросов и обращений депутатов Киевсовета от КиевVласть.