вторник, 11 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 4 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Дубове: Арсеньева, Першотравнева, Дубового, СТ

Григорівка: Миру, Жовтнева, Щаслива, Горького, Вишнева, Молодіжна, Садова

Яблуневе: Ферма №1, Шевченка, Ранкова, Зоряна, Яблунева, Промислова

Баришівка: Центральна

Березань: Шевченків шлях, Березанський шлях

Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Коржі: Шевченка, Гаєва, Бійми, Грушевського, Садова, Польова, Лесі Українки, Перемоги, Стадіонна, СТ Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Власівка: Космонавтів, Шевченка, Вереснева, Лугова, СТ "Калина"

Сезенків: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Чупира: 4 відділення, Робітнича (4 відділення)

Озерна: Їдальня, Адмінбудинок, Заправка, Клуб, Хоздвір

Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Чупира: 4 відділення, Робітнича (4 відділення)

Озерна: Їдальня, Адмінбудинок, Заправка, Клуб, Хоздвір

Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Озерна: Новоселівська, Лесі Українки, Незалежності, Липки Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Мала Антонiвка: Шевченка, Польова Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Ярослава Мудрого, Василя Стуса пров., Незалежності, Поповича, Московська, Героїв Космосу, Василя Стуса, Соборна, Садова Реконструкція з 9 по 20 год
Богуславський Шупики: Нова, Кирилівська, Самарка, пров. Жовтневий, Шупики Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Семигори: Стадіонна, Лозова, Шевченка, Горького, Соснова, Макаренка, Котки Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Шупики: Нова, Кирилівська, Самарка, пров. Жовтневий, Шупики Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Щасливе: Франка, Надії пров.

Гора: Бориспільська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Ревне: Садова, Солідарності, Виноградна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Ревне: Паркова, Шкільна, Шевченка, Квартальна, Польова, Садова, Бориспільська, Центральна, Миру, Столична

Щасливе: Фестивальний

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Петропавлівське: Поліська, Абрикосова, Травнева, Бортницька, Бориспільська, Дружби, Яблунева, Чорнобильська, Калинова, Зернова, Малинова, Польова, Вишнева, Городська, Вчительська, Малинна, Садова, Молодіжна

Петрівське: Молодіжна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Проліски: Броварська, Центральна Технічне обслуговування з 10 по 16 год
Бородянський Бородянка: Джерельна, Велика

Пісківка: Шкільна

Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Красилівка: Благодатна, Луговий, Миру, Космонавтів, Ставковий, Мирний, Лугова, Мічуріна, Молодіжна

Гоголів: Європейська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Незалежності пров., Соснова, Незалежності, А.Дармостука, Тітенка, Тургенєва пров., Тургенєва, Тітенка пров., Хлібна, Молочна, Прорізна, М.Семенця, Терешкової пров., Терешкової Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Крячки: Прорізна, Народна, Матросова, Симиренка, Добра, Вишнева, Весела, Абрикосова, Садове Кільце, Центральний, Травнева, Центральна, Святкова

Березанщина: Весняна, Науки, Васильківська

Путрівка: Підлісний, З’єднання, Підлісна

Крушинка: Щаслива

Реконструкція з 9 по 18 год
Васильківський Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Капітальний ремонт з 18 по 18 год
Вишгородський Козаровичі: Приморська, Б.Хмельницького Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лебедівка: Сваромська, Соборна, Кургузова Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова

Рачки: Леніна

Ожегівка: Шевченка

Володарка: Зарічна

Чистка траси з 6 по 20 год
Згурівський Аркадіївка: Кременчуцька, Польова, Першотравнева, Полтавська, Миру, Леніна, Набережна Чистка траси з 8 по 17 год
Згурівський Мала Березанка: Перемоги, Шевченка, Козацька, Франка, Набережна, Набережний пров., Шевченка пров., Хутір Левченково, Савицької, Космонавтів

Черевки: Травнева, Шкільний, Жовтнева, Леніна, Зоряний, Урожайна, Вулиця невизначена, Мисливська, Молодіжна, Шкільна, Польовий, Українська, Садова, Шевченка, Урожайний

Любомирівка: Набережна

Вільне: Вільне, Гагаріна, Шевченко

Олександринівка: Олександринівка

Левченкове: Космонавтів

Згурівка: Заліснянська

Нова Олександрівка: Вулиця невизначена, Юності, Чернинська, Солом`янська, Українська

Технічне обслуговування з 10 по 16 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Горького, Ватутіна, Горького пров., Лісовий, Паркова, Лісова, Семеніївська, Молодіжна, Ковельська

Мироцьке: Паркова

Ірпінь: Полтавська

Буча:

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Неграші: Шевченка, Гагаріна, Ватутіна, Петрівського, Озерна, Шляхова, Садова, Коцюбинського

Музичі: Гагаріна, Ватутіна, Леніна, К.Маркса, Зарічна, Жовтневий, Лугова, Дружби, Кооперативна, Вільхова

Гвоздів: СТ "Теремок"

Личанка: Пролетарська, Центральна, Дамбова

Білогородка: Фізкультурна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Чабани: Одеське Шосе, Машинобудівників

Вишневе: Машинобудівників

Софіївська Борщагівка: Лісова

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Круглик: Кардон, Квітнева, Лугова, Квіткова, Вітянський пров., Вітянська, Лісна, Озерна, 7 років Жовтня, Максимова

Кременище: Максимова

Хотів: Богомольця, Паширова, Б.Хмельницького

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Віта-Поштова: Ярова, Франка

Вишневе: Затишна, Святошинська

Дмитрівка: Молодіжна

Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле

Круглик: Лісна

Нове: Правика, Богуна

Тарасівка: Космонавтів

Хотів: Набережна

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Реконструкція з 9 по 16 год
К.-Святошинський Лісники: Обсерваторна, Погрібного, Сонячний, Сонячна, Чапаєва, Козача, Виноградна, Громової, Ватутіна, Лісна, Ватутіна пров., Перепічки, Виноградний, Суворова, Лісний, Гайова, Клубна, Тельмана, Колгоспна, Вітряні Гори, Вітряна, Свердлова, Колгоспний, Кутузова, Ігнатенків, Високий Замок, Припечки пров., Куцьова, Південна, Кільцева, Панська, Кутузова пров., Захрестова, Стежки, Козинська, Пошта, до вимоги, Підлісна, Кирикова, Пухнаста, Ковбин Яр, Ігорева, Яровий, Леніна, Шевченка, Центральна, пров. Кроків, Молодіжна, Сагачівська, Прорізний пров., Глинище, Квіткова, Монастирська, пров. Семенків, Висока, Невизначена

Петропавлівська Борщагівка: Котляревського, Сковороди

Гатне: Курганна

Хотів: Шевченка

Вишневе: Південна

Ходосівка: Лесі Українки, Озерна, П. Мирного, Софіївська, Археологічна, Феодосія Печерського, Старокиївська, Обухівське шосе, Поштова, Франка, Володимирський, Володимирська, Благодатна, Приозерна, Чорновола, Стуса

Кременище: 50 років Перемоги

Київ: Бродівська, Дніпровське шосе, О. Жуків, Ліснича

Крюківщина: Київська

Гореничі: Леніна

Тарасівка: Шкільна, Кірова

Чабани: Одеське Шосе

Чапаївка: СТ "Городник"

Лісне: Лісна

Стоянка: Житомирське Шосе

Забір'я: Вітянська

Нове: Святошинська

Боярка: Сади,28 лінія

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Макарівський Грузьке: Піонерська, Леніна Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Миронівський Вікторівка: Польова, Мічуріна, Яблунева

Матвіївка: Польова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Маслівка: Маслівка, Незалежності, Богдана Хмельницького, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна, Борисовське поле, Можайська, Металургів, Заповітна, Наливайка, Тітовського, Привітна, Ранкова, Криворізька, Костомарова Миколи, Свободи, Героїв Дніпра, Волошкова, Леонтовича Михайла, Нахімова адмірала, Весняна, Літня, Житня, Вечірня, Володимира Мономаха, В. Глібовича, Грушевського Михайла, Кожум'яки, Пєсклова, Гончара, Хмельницького Богдана

Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова, Шевченка

Дем'янці: Партизанська, Кучеренка, Озерна, Шкільна, Центральна, Молодіжна, Кучеренка пров., Володі Ганзі

Козлів: Піщана

Чистка траси з 9 по 16 год
П.-Хмельницький Пристроми: Першотравнева, Гордіївська, 1-го Травня, Свободи, Набережна, Сонячна, Черняховського, Козацька, Незалежності, Шевченка, Польова, Покровська, 30 років Перемоги, Молодіжна, Перемоги, Миколаївська, Броварська Чистка траси з 9 по 16 год
Рокитнянський Савинці: Садова, Набережна, О.Кобильченко пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Руда: Миру, Квітнева, Івана Лучинського, Ювілейна, Заводська Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Каленна: Перемоги, Весняна, Миру, Шевченка, 8 Березня Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Кобзаря, Слобідська, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький Реконструкція з 9 по 17 год
Ставищанський Василиха: Наумова, Кооперативна, Веселий, Водопійна, Польова, Громадська, Шкільний Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ставищанський Василиха: Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Б.Хмельницького, Героїв Чорнобиля, Революції, Паркова Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Мала Березянка: Шевченка, Кооперативний, Ярова, Короленка, Перемоги, Кооперативна, Польовий, Польова, Лесі Українки, Колгоспна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Лука: Шевченка, Заводська, Світанкова, Лучанська, Гоголя, Київська, Видний пров., Гнатова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Реконструкція з 9 по 18 год
Тетіївський Дібрівка: Центральна, Першотравнева, Коцюбинського, Молодіжна, Молодіжний, Весняна, Космонавтів, Середня, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Фастівець: Снітинська, Снітинський, Дружби, Нова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастівець: Дружби, Шевченка, Леніна пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Житомирська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Червоне: Набережна, Горького, Гагаріна, Фастівська, Набережний, Польова, Садова, Білоцерківська, Горького пров., Дачна, Шевченка, Молодіжна, Вулиця невизначена, Іподром

Кищинці: Леніна, Островського, 1-го Травня, Пролетарський, Лісна, Ватутіна, Островського пров., Березневий, Щорса, Молодіжна, Кошового, Набережна, Річний, Рядового Кохна

Пилипівка: Островського, Леніна, Лісна, Річний, Щорса, Річна, Молодіжна, Б.Хмельницького, Матросова, Чапаєва, Червоноармійський, Скакодуба, Декабристів, Червоноармійська, Набережна, Папаніна, Папаніна пров.

Пришивальня: Леніна пров., Набережна, Леніна, Лісний, Лісна

Єлизаветівка: Польова, Без назви, Вулиця невизначена, Вишнева, Шевченка

Королівка: Леніна, Франка, Прорізна, Осипенка, Декабристів, 1-го Травня, Жовтневий, Шкільна, 8 Березня, Шкільний, Жовтнева, Річна, Комарова, Першотравневий, Річний, Польовий пров.

Паляниченці: Шевченка, Польова, Набережна, Садова, Лесі Українки, Коцюбинського, Комарова, Ярослава Мудрого, Кільцева, Володимирська, Молодіжна, Толстого, Кооперативна, Гагаріна, 1-го Травня, Дачна, Ярослава Мудрого пров., Вулиця невизначена, Ковалівська

Фастів: Андрія Шептицького

Велика Снітинка:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 3 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 10 мая 2021 г.
16:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
В Киеве возле станции метро “Бориспольская” заметили потерявшегося олененка (видео)
17:04
Столичные правоохранители сообщили о подозрении 55-летнему хулигану “заминировавшему” Верховную Раду
16:04
В столице за сутки выявили сотню новых носителей коронавируса
15:05
Журналисты подсчитали во сколько бюджетных средств обойдется столице реконструкция Труханова острова
14:04
За останню добу на коронавірус захворіло 184 жителів Київщини
13:03
Кличко просят восстановить благоустройство в межквартальных проездах в Подольском районе
12:02
Украина получила еще полмиллиона доз вакцины CoronaVac (фото)
11:03
ТРЦ Gulliver открывает сезон экскурсий на крыше
10:04
За сутки в Украине выявили около 3 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
09:04
В Киеве результате пожара в многоэтажном доме погибла женщина
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 10 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 10 мая 2021 года
воскресенье, 9 мая 2021 г.
18:03
В КГГА хотят создать специальный список для выдачи спецпропусков для проезда в транспорте в случае введения локдауна
17:08
Полиция составила протокол на 16-летнего киевлянина за нацистское приветствие во время акции у парка Вечной Славы
16:06
Мэр Киева Виталий Кличко почтил память павших во время Второй мировой войны и поздравил ветеранов с Днем Победы (фото)
Календарь событий
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
30 апреля 2021 г. 09:30
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
В августе 2021 года Высший антикоррупционный суд (ВАКС) может закрыть уголовное производство, в рамках которого расследуется причастность руководства КП “Информатика” к крупной растрате бюджетных средств. Речь идет о закупке этим коммунальным предприятием в 2016-2017 годах систем видеонаблюдения у ООО “Каргон” и ООО “Интелекшуал Констракшн”. Сотрудничество указанного КП с этими компаниями, по информации аудиторов Киевской горгосадминистрации (КГГА), привело к потере городским бюджетом около 30 млн гривен. Именно аудиторский отчет лег в основу уголовного производства, открытого Национальным антикоррупционным бюро (НАБУ) в сентябре 2019 года. Но детективы этого бюро, по мнению судей ВАКС,  явно затягивают не самое сложное дело: провалили проведение судебно-товароведческой экспертизы, фактически ничего не делали по этому делу с августа 2020 года. 
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
29 апреля 2021 г. 12:00
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
В Киеве бюджетные средства вливаются в обустройство очередного парка в отсутствии оформленной для этого земли. На сей раз речь идет о заливе Берковщина, где на берегу Днепра Ян Табачник и Иосиф Кобзон с санкции Киевсовета ранее планировали построить высотный многофункциональный комплекс. Теперь “Киевзеленстрой” там обещает построить парк “Прибрежный” (по документам работы значатся как “капремонт благоустройство парка”). Подрядчик  – ООО “Евротехнологии групп” – в минувшем году получил за соответствующие работы 6,8 млн гривен, сейчас подписан договор еще на 33,7 млн гривен. В учредителях этой компании ранее значился замначальника управления  капвложений “Киевзеленстроя” Тарас Бойправ. Наверное, не удивительно, что указанное ООО сделали генподрядчиком создания парка еще до его победы в первом тендере.