среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 4 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Баришівський Березань: Шевченків шлях Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Героїв Небесної Сотні, Шевченків шлях, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Буденний: Набережна, Гагаріна, Червона Зірка, Шевченка, Травнева

Михайлівка: Дружба

Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Іванівка: Шевченка, Молодіжна, Зоряна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Скребиші: Калинова, Вишнева, Юрківська, Шевченка, Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Храпачі: Шкільна, Ярова, Колгоспна, Молодіжна, Млин Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Глушки: Центральна, Молодіжна, Весняна, пров. Поштовий, 1-го Травня Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Соборна, Польова, 3 Гаражна Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Богуславський Медвин: Жовтнева

Богуслав: Миколаївська

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Мисайлівка: Лісова, Ярі, Нагірна, Лесі Українки, Грушевського Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: 4 Гаражна, Франка, Ярова, Миколаївська, Польова Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Богуслав: Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, Ватутіна, Гранітна, Гоголя, Затишний Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Богуслав: Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Мисайлівка: Котляревського, Космача, Кірова, Набережна, Шевченка Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Бориспільський Мирне: Леніна, Центральна Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Бориспільський Мирне: Садова

Кийлiв: Набережна

Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Бориспільський Тарасівка: Мирнинська, Нова, Дімітрова, Шевченка, Авіаторів

Мирне: Рудяківська

Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Бориспільський Старе: Лісова, Сріблянська, Загатка, Герасименка, Перемоги, Левадна, Дніпрова, Шевченка, Польова, Садова, Заводська, Партизанська, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний, Заповідна, Берегова, Шевченка пров., Військовий полігон

Вишеньки: Короленка

Сошникiв: Герасименка

Займище: Лісова, Дачна, Лугова, Польова, І.Франка

Мирне: Молодіжна, Іващенка, Нова, Рудяківська, Центральна, Лесі Українки, Березнева, Польова

Щасливе: Садова

Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Бориспільський Мирне: Центральна, Фермерська

Малі Єрківці: Дружби, Центральна, Садова

Старе: Гагаріна, Садовий

Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Сошникiв: Іванова, Ліченка, Іскрівська, Революційна, Зоряна, Стрімка, Молодіжна, Калініна, Герасименка, П. Тригуба, Ліченка пров., Жовтнева, Коцюбинського, Лісова, Зелений Гай, Чапаєва, Боженка, Щорса, Солонська, Комарова, Гагаріна, Щучинська

Гнідин: Лугова, Млиново, Шкільна, Шкільний

Старе: Лісова, Левадна, Сріблянська, Молодіжна, Герасименка, Садова, Гагаріна

Чубинське: Яблунева

Бориспіль: Київський Шлях, Лермонтова, Григора Тютюнника, Пилипа Орлика, Головатого

Кийлiв: Озонна

Дударкiв: Миру

Вишеньки: Б.Хмельницького, Чубинського

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Мартусівка: Молодіжна, Бориспільська, Мойсеєва, Перемоги, Дружби, Гагаріна, Заводська, Широка, Чубинського, Лесі Українки Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Байди-Вишневецького, Толстого, Миру, Полтавська, Лютнева, Сергія Камінського, Київський Шлях, Толстого пров., Георгія Тороповського, П.Грабовського Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Тургенєва, Стасюка, Чернігівська, Бориса Гмирі, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Михайла Врубеля, Котляревського Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Шкільна, Привокзальна, Генерала Небогатова, Франка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Квіткова, Привокзальний, Шкільний пров., Амосова, Вербна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Загальці: Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Мирча: Зелений-Гай Реконструкція з 8 по 17 год
Бородянський Загальці: Незалежності Реконструкція з 8 по 17 год
Бородянський Качали: Молодіжна, Шевченка, Шевченко-Нова Реконструкція з 8 по 17 год
Бородянський Качали: Кооперативна, Лесі Українки, Торфяне Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Індустріальна, Жовтневий, Поштова, Польова, Полтавська, Михайлівська, Центральна, Нова, Семашка, Паркова, Перемоги, Ігнатова, Набережна, Лугова, Ковельська, Пушкінська, Чернігівська, Черкаська, Авіаторів, Лесі Українки, Гагаріна, В.Чорновола, Чорновола

Бабинці: Заводська, Травнева

Немішаєве: Заводська

Блиставиця:

Реконструкція з 9 по 15 год
Броварський Погреби: Теплична, Гончара, Майданівська, Гайова, Єдності, Тепличний пров., Горького, Лугова, Нова, Райдужна, Озерна, Гайдара Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Погреби: Кодацька, Висока Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Горобинова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Заворичі: Каштанова, Жовтнева, Зарічна, Широка, Прорізна, Шевченка, Шевченка пров., Калиновий Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Ксаверівка: Київська, Я.Барабася, Шевченка, Шкільний, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Ксаверівка: Рубаніка, Механізаторів, Озірний, Озірна, Київська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Ксаверівка: Південна, Південний, Київська

Кодаки: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Ксаверівка: Хутір, Західна, Михайлівська, Пенза, Південна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Старі Петрівці: Жовтнева, Власова, Івасюка, Князя Святослава, Леніна, Жовтневий пров., СТ "Дозорний", Героїв, Грушевського Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Лебедівка: Ягідний, Сваромська, Польовий, Калинова, Лісовий, Шевченка, Затишна, Ватутіна, Урочище “Рябіна”

Осещина: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Лебедівка: Сваромська, Соборна, Кургузова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Лебедівка: Лебедина, Шолуденка, Соборна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шевченка, Дніпровська, Шевченка просп.

Нові Петрівці: Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Рови: Леніна, Шевченка, Дніпровська, Рови, Шевченка пров., Лісна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Вища Дубечня: Київська, Леніна, Соборна, Прибережна, Шевченка, Шкільна, Набережна, Жовтнева, Лугова, Перемоги, Лісова, Лісовий, Визволителів, СТ "Дубечня"

Пірново: Пірново, Поштова, Леніна, Піонерська, Комсомольська, Радянська, Партизанська, Заповідна, Пірнівське лісництво, Калініна, Левадна, Прирічна, Червоноармійська, Чкалова, Деснянський, Київська, Кірова, Набережна, Урочище “Газосклад”, Л. Українки, Банкова, Лугова, Шолуденка, Миру, Горького, Червонофлотська, Деснянська, Дубовий гай, БВ "Полянка", Урочище ”Зайків пісок”, І.Франка

Воропаїв: Шевченка, Київська, Муравище, Лугова, Незалежності, Садова, Молодіжна, Садовий

Реконструкція з 8 по 18 год
Вишгородський Глібівка: Лесі Українки, Соборна, Кільцева, Урочище "Зелений бір", Вулиця невизначена

Новосілки: Ореханова

Ясногородка: СТ "Ясногородка-1", СТ "Сонячний", Приморська

Реконструкція з 10 по 17 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева Реконструкція з 10 по 18 год
Володарський Ожегівка: Лесі Українки, Шевченка, Луговий, Польовий Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Пайки: Пайки Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Чкаловка: Гагаріна, Польова, Шевченка, Ніни Сосніної, Лісовий Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Полідарівка: Полідарівська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Соснівка: Лісна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Буча: Центральна, Гагаріна, Лугова, Гагаріна пров., Садова, Водопроводна

Ірпінь: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Крюківщина: Тургенєва, Лісна, Лісний, Західний, Нова, Новий, Сахравська, Польова, Мічуріна, Привокзальна, Кільцева, Ярова, Балукова, Ленінградська площа, Ленінградська, Південний, Першотравнева, Пошта, до вимоги, Солов'їна, Козацька, Чумацька, Миру, Соснова, Сонячна, Яблунева, Боярська, Новосільська, Залізнична, Слов'янська

Боярка: Полярна

Тарасівка: Шевченка, Ярова, Шкільна, Горького, Абрикосова, Олініченко, Братів Чмілів, Маяковського, Н.Олійниченка, Островського, Довженка, Київська, Комарова, Кірова, Надії

Софіївська Борщагівка: Печерська, Скіфська

Гатне: Курганна, Ярова

Ходосівка: Островського, Молодіжна

Вишневе: Балукова, В.Чорновола, Першотравнева

Шпитьки: Лугова

Шевченкове: Ранкова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Звенигородська, Зелена, Миру, Грушевського, Франка, Васильківська, Одеська, Вишнева, Лисенка, Гоголя, Соснова, Горіхова, Матросова, Боярська, Кільцева, Кар'єрна, О.Стовби, Відродження, Янтарна, Довженко, Озерна, Стовби Олександра пров., К.Маркса, Шляхова

Боярка: Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Проектована, Б.Хмельницького, Романа Шухевича, Територія технікума, Сільгосптехнікум, Білогородська, Волинський, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Франка, Фестивальна, Агрономічна, СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8

Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева

Стоянка: Польова, Тичини

Забір'я: Грушевського

Нове: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Боярський, Соборна, Богуна, Івана Мазепи, Правика, Козацька, Гулак-Артемовського, Садова, Святошинська, Сільгосптехнікум, Яблунева, Промислова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська

Новосілки: Єрмоленко

Кременище: 50 років Перемоги

Капітанівка: СТ "Берізка-2"

Тарасівка: Київська, Сільгосптехнікум, Весняна, Садова, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська

Петропавлівська Борщагівка: Вишнева

Бобриця: Лісна

Хотів: Енергетиків

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Малютянка: Танкістів, Ботанічна, Гоголя, Лісна, Ювілейна, Матросова, Перемоги, Пимоненко, Молодіжна, Виноградова, Травнева, Декоративна, Воровського, Оленівська, Амосова, Кобзарська, О.Пересвіта, Зелена

Бобриця: Козацька

Гореничі: Бородавки, Леніна

Боярка: Б.Хмельницького

Білогородка: Левадна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Малютянка: Лісна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Кременище: Сіверська Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Демиденка, Челюскіна, Будівельників, Журавлина, Січових Стрільців, Одеська, Архітекторів, Гоголя Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Росавська, Незалежності, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Серпнева, Серпневий, 1-го Травня, Каштанова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: 1-го Травня, Каштанова, Сергієнко пров., Сергієнко, Перспективна, Демиденка, Одеська Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Б.Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Кагарлицький Расавка Слобідська: Загоруйка, Тичини, Гончара, Шевченка, Берегова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Комарова, Соборна, Незалежності, Лісна

Кагарлик: Котляревського

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Макарівський Копилів: Заводська Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки

Кодра: Шевченка

Мотижин: В.Довгича, Шевченка

Макарівська Буда: 1 Травня

Соболівка: Лісна

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Макарівський Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Миронівський Маслівка: Маслівка, Кооперативна, Лобаса, Захарченка, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Македони: Македони, Шахтобудівників, Садова, Центральна, Торезька, Джерельна

Малі Прицьки: Яблунева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Обухів: Київська, Миру, Піщана, Каштанова

Українка: Промислова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Обухівський Перше Травня: Нова, Центральна, П. Гудима, Чорноморська, Зарічна, Верхній, Зелений, Першотравнева

Нові Безрадичі: Тиханська

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Обухівський Макарів: Польова, Радянська

Матяшівка: Героїв Небесної Сотні, Садова, Пушкіна, Ватутіна, Польова

Обухів: Лукавиця ж/м, Чумацький шлях, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р, Малишка

Григорівка: Набережно-Польова, Героїв Майдану, Польова, Героїв Майдану пров., Леніна, Кринична, Шкільна, Молодіжна, Зої Космодем'янської, Яблунева, Набережна, Лісова, Колгоспна, Козацька, Сонячна, Криничний, Пушкіна, пров. Калініна, Заводська, Садова, Біла Вежа, Вишнева, Щаслива

Семенівка: Гоголя

Дерев'яна: Польова

Красна Слобідка: Садова, Стовпова, Гагаріна, Польова, Користень, Набережна, Якуніна, Руди, Шевченка, П. Коломийки пров., Лісова

Перше Травня: Лісова

Ленди: Сонячна, Зелений, Озерна, ж/м Боженка

Руди: Руди

Макарівка: Радянська, Шевченка

Українка: Промислова

Тарасівка: Пушкіна

Гусачівка: Шевченка

Підгірці: Лісова

Долина: Космонавтів

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Обухівський Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р Реконструкція з 9 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: 40-річчя визволення Переяславщини, Ярмаркова, Соборна, Коцюбинського пров., Солонці, Коцюбинського, Дорошенка Петра, Дорошенка Петра пров., Федора Лободи, Белінського, Чехова, Чехова пров., Курченко Надії, Дощова, Вулиця невизначена Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Козлів: Гайова, Колгоспна, Майдан, Жулі, Гаманець, Шлях, Лої, Піщана Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Острів: Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Миньківці: Квітнева, Прикарпаття, Дружби народів, Миру, Відродження Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Бесідка: Садова, Першотравнева

Буковина: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Салиха: Центральна, Молодіжна, Щаслива, Зарічна Чистка траси з 8 по 18 год
Таращанський Станишівка: Великоберезянська, Лесі Українки, Польова, Набережна, Безіменна, Ярова, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Степове: Молодіжна, Площа Слави, Жовтнева, Будьоного, Людвіга Свободи, Дружби Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри Реконструкція з 9 по 20 год
Фастівський Фастів: Бенардоса, Будівельна, Будівельний, Героїв України, Мічуріна, Лісна, Будівельник Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Незалежності Чистка траси з 8 по 16 год
Яготинський Гензерівка: Острівна

Лозовий Яр: Коцюбинського, Франка, Незалежності

Чистка траси з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 3 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
17:05
Кличко отобрал у Генпрокуратуры землю в Лабораторном переулке
16:44
В ночь на завтра, 22 сентября, в Деснянском районе Киева проведут промывку сетей водоснабжения (адреса)
16:25
На Подольском мосту, помимо Комарницкого, с подачи Кличко зарабатывает Рувин и его “семейство” - Беловол
16:14
ВР предварительно одобрила законопроект “о фрилансерах”
Календарь событий