вторник, 11 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 3 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 3 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 3 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Швачиха: Зоряна, Швачиська, пров. Гайовий, СТ "Електрод", Солов'їна, Старокиївська, Лісова, Морозівська, Білозірська, Братерська, Бориспільська, Колесника, Садова, Тітенка, Селянська, Індустріальна

Власівка: Комсомольська, Польова, Степова, Вересневий, Шкільний пров., Берізка, Вереснева, Космонавтів, Садова, СТ, Лесі Українки, Парникова, СТ "Берізка-2", Світанок

Морозівка: Жовтнева

Сезенків: Центральна, Лісний, Шевченка, Цвілія, Гагаріна, Садова, Поліська, Сонячна, Сумська, Миру пров., Роменський, Королівський

Баришівка: Колесника, Білозірська, Братерська, Селянська, Старокиївська

Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Борщів: Грушевського, Лесі Українки, Переселенців, Незалежності, Лесі Українки пров., Шевченка, Тихий Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Семенівка: Аршавська, Піщана, Будівельників, Коротченко, Братів Греськів Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Леляки: Вигонська, Квітнева, Мирна, Горького, Калинова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Мала Вільшанка: Шевченка, Гагаріна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Мала Антонiвка: Олексія Цмокна, Володимира Козака, Ставок Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Мала Антонiвка: Шевченка, Польова Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Чепеліївка: Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова Реконструкція з 9 по 17 год
Богуславський Богуслав: Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Саварка: Луганська, Ворошиловоградська, Люльки, Старобільський, Шахтарський Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Сошникiв: Солонська, Щорса

Вишеньки: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Стариця: Стасюка, Козацька, Квіткова, Скіфська, Будівельників, Щаслива

Григорівка: Стасюка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Остапа Вишні, Григора Тютюнника, Яновського, Багряного, Молодіжна, Яновського пров., Б.Іванова, Севастьяна, В.Стуса, Крапивницького, П.Грабовського, Севастьяна пров., Ясна, Юрія Яновського, В.Стуса пров., Князя Бориса, Сулими

Мала Олександрівка: Мічуріна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Теплична, 2 Лютневий, Валентина Лисиці, Польовий, Польова

Глибоке: Полковника Радієвського, Героїв Майдану

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Київська, Садово-Дачна, Погребняка, Дачна, СТ “МВС України”, Садова, Яблунева, Блізниченка, СТ “Агро”, Бориспільська, Лінія, Л.Шевцовой, Хаврука, Виноградна, Артема, Вербицького, Костенка, Виставкова

Сошникiв: Іванова

Мала Олександрівка: Горіхова, Гагаріна, Київська, Окружна, Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Лісова, Мічуріна, Степова, Будівельників, Костенка, Франка, Ліни Костенко, Весняна, Перемоги, Польова, Курчатова, Комарова, Корольова, Щаслива, Райдужна, Мальовнича, Малинова, Лазурна

Велика Олександрiвка: Кільцева, Лесі Українки, Молодіжна, Кочнєва, Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Чубинського, Бориспільська, Озерна, Тиха, Сухомлинського, Європейська, Чкалова, Авдеєва, Броварська, Перспективна, Грушевського, Каштанова, Сонячна, масив Ферма, Войтюка

Бориспіль: Київський Шлях, Сірова пров.

Безуглівка: 2 Степова, Щаслива, Веселковий пров., Березова, Курчатова, Тюльпанова, Корольова, Набережна, Гагаріна

Кiрове: Пащенкових

Лебедин: Сулими Івана

Процiв: Івана Кудрі

Капітальний ремонт з 10 по 16 год
Бородянський Бородянка: Джерельна, Велика

Пісківка: Шкільна

Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Олександра Лістрового, Козацька, Київська, Молочна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Калинівка: Центральна, Васильківська, Лисенка, Ватутіна, Матросова, Садова, Лесі Українки, Вишнева, Гагаріна, Промисловий, Індустріальна, Короленка, Київська, Сонячний, Вишневий, Зоряна, Калинова, Квіткова, Квітковий, Зоряний, Проектна, Вулиця невизначена, Виноградна, Лісова, Сунична, Кленовий, Центральний, Спортивна

Здорівка: Одеський Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Декабристів, Кривова, Чорновола В., Авіаторів, Київська, Володимирська, Зарічна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Плесецьке: Васильківська, І. Франка, Жовтнева, Нова, Центральна Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Вишгородський Лебедівка: Ягідний, Сваромська, Польовий, Калинова, Лісовий, Шевченка, Затишна, Ватутіна, Урочище “Рябіна”

Осещина: Леніна

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Толокунь:

Дмитрівка: Льва Р.Ф., Назімова, Дмитрівка

Петрівське: Р.Ф.Льва

Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Аркадіївка: Кременчуцька, Польова, Першотравнева, Полтавська, Миру, Леніна, Набережна Чистка траси з 8 по 17 год
Іванківський Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Воїнів Інтернаціоналістів, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров., 11-лінія, 12-лінія, Авіаторів, Євгена Патона, Дачна, Степова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Новосілки: 1-го Травня, Шевченка, Журавлівка Реконструкція з 8 по 17 год
К.-Святошинський Вишневе: Машинобудівників, Європейська, Святошинська

Стоянка: Дачна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гнатівка: Північна, Перепелина, Меліораторів, ст. Житомирська, Київська, Московська, Електриків, Софіївська, Стеценка, Торгівельна, В. Чорновола, Перемоги, Білогородська, Виноградна

Білогородка: Різдвяна

Тарасівка: Коцюбинського

Гореничі: Леніна, Нова, Кленовий узвіз, Будівельна, Гагаріна

Хотів: Паширова, Травнева

Боярка: Михайла Грушевського

Петрушки: Шевченка

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Садова, Берегова, Дачна, Болгарська, Ярошівська, Набережна, Зарічна, Жулянская, Святошинська, СТ "Медик" Лінія 3, Садовий, Лугова, Парникова, Київський, Береговий, Черешнева, Озерна, Толстого, Колективні сади, Соборна, Велика Кільцева, Лісова, Пушкіна, Травнева, Никольська Борщагівка, Київська, Київський проспект, СТ "Залізничник", Асканія, Вишнева, Квітнева, Горького, СТ "Дружба", Васнецова, с/т “Медик”,вул. Садова Лінія, Скіфська, СТ “Дружба”, лінія 1, Гагаріна

Хотів: Вітянська

Боярка: Незалежності

Вишневе: Святоюрівська, Святошинська, Київська

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Музичі: Набережна, Долиногірська, Підгірна, Підлісна, Першотравнева, Урожайна, Ватутіна, Прорізна, Космічна, Енгельса, Надозерна, Космічний, Леніна, Лугова, Шевченка, Приозерна, Літня, Гагаріна, Щорса, Польова, Затишна, Молодіжна, Ентузіастів, Ярова, Чорноморська, Севастопольська, Київська, Центральна, Підлужна, Перспективна, Проектна, Народна

Шпитьки: Леніна

Лука: Центральна, Вавілова, Лесі Українки, Польова, Шевченка, Теплична, Лісна, Стуса, Вишнева, 1,4 км в сторону Музичів, Прибережна, Святкова, Музичанська, Толстого, Пісенна, Паркова, Лука, Лука-2

Гореничі: Гайдая, Цвіткова

Неграші: Зелена, Будівельна, Петрівського, Затишна

Тарасівка: Шевченка, Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Макарівський Червона Слобода: Лесі Українки, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Польова, Крайова, Дачна, Заводська

Рожів: Червона Площа, Котовського, Здвижка, Комсомольська, Польова, Бондарівка, Шевченка, Висажна, Молодіжна, Миру, Леніна, Щорса

Великий Карашин: Радянська, Леніна, Перемоги, Ровенська, Дубнівська, Брусилівська, Набережна, Польова, Шевченка, Нова, Ланова, Островського, Коломійська, Будівельна, Франка, Косівська, Галицька, Дружби, Київська, Костопільська, Кузнецова, Жовтнева

Карашин: Окружна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Макарівський Ясногородка: Довгий Брід, Підлісна

Мостище: Щорса

Реконструкція з 10 по 17 год
Миронівський Миронівка: Деркача, Деркача пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Польове: Миру

Потік: Будівельників, Незалежності, Миру, Краматорська, Констатинівська, Донецька

Зеленьки: Шпака

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Перемоги, Карапиші, Новосілка, Кривошеї

Пустовіти: Кооперативна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Пії: Левадна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Українка: Будівельників Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Вовчків: Лесі Українки, Сонячна, Польова, Теплична, Хитяників, Переяславська, Молодіжна, Лугова Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Суворова, Толстого, Глінки, Кутузова, П. Мирного, Пасічна, Гагаріна, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Тичини, Толстого пров., Разіна Степана, Чайковського, Лермонтова, Невського Олескандра, Міщанська, Міцкевича Адама, Лермонтова пров., Ярослава Мудрого, Героїв Чорнобиля, Тетері Павла, Корнійчука, Лесика, Короленка, Новокиївське Шосе, Шевченка, Музейний, Поліська, Делегацька, Гостинна, Авраменка Віктора, Зустрічна, Краєвидний, Краєвидна, 1 Петропавлівський, Гаяринська, Гаяринський, Гоголя, Ніколенка Анатолія, Золотоніське Шосе, Музейна, Ромашкова, Черняховського, Самутіної Ганни, Підварський, Квітки Основ'яненка, Городищенська, Козацька, Леонтовича Михайла, Гайдамацька, Крайня, Магістральна, Східна, Привітна, Індустріальна, Ватутіна, Лазенка Сергія, пров. Гагаріна Технічне обслуговування з 9 по 16 год
Рокитнянський Савинці: Садова, Набережна, О.Кобильченко пров. Реконструкція з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Самгородок: Зарічна Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Руда: Франка Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Кобзаря, Слобідська, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Ставищанський Василиха: Наумова, Заріччя, Шевченка, Громадська, Кооперативна, Затишна, Пустовітна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ставищанський Ставище: Траса Київ-Одеса, Вереснева, Цимбала Сергія, Автодорога Ставище-Володарка

Кривець: Шевченка

Вишківське: Партизанська, Ставищенська

Реконструкція з 8 по 14 год
Таращанський Володимирівка: Молодіжна, Шевченка, Пролетарська, Джерельна, Колгоспна, Липова Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Круті Горби: Тараса Шевченка, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Лесі Українки, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Красюки: Лісова

Северинівка: Шкільна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Реконструкція з 9 по 18 год
Тетіївський Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Дібрівка: Центральна, Першотравнева, Коцюбинського, Молодіжна, Молодіжний, Весняна, Космонавтів, Середня, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Велика Снітинка: Некрасова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Трудова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Франка, Українська, Набережна, Світла Реконструкція з 9 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Франка, Українська, Набережна, Світла Реконструкція з 9 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Шевченка Реконструкція з 9 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 2 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 10 мая 2021 г.
16:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
В Киеве возле станции метро “Бориспольская” заметили потерявшегося олененка (видео)
17:04
Столичные правоохранители сообщили о подозрении 55-летнему хулигану “заминировавшему” Верховную Раду
16:04
В столице за сутки выявили сотню новых носителей коронавируса
15:05
Журналисты подсчитали во сколько бюджетных средств обойдется столице реконструкция Труханова острова
14:04
За останню добу на коронавірус захворіло 184 жителів Київщини
13:03
Кличко просят восстановить благоустройство в межквартальных проездах в Подольском районе
12:02
Украина получила еще полмиллиона доз вакцины CoronaVac (фото)
11:03
ТРЦ Gulliver открывает сезон экскурсий на крыше
10:04
За сутки в Украине выявили около 3 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
09:04
В Киеве результате пожара в многоэтажном доме погибла женщина
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 10 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 10 мая 2021 года
воскресенье, 9 мая 2021 г.
18:03
В КГГА хотят создать специальный список для выдачи спецпропусков для проезда в транспорте в случае введения локдауна
17:08
Полиция составила протокол на 16-летнего киевлянина за нацистское приветствие во время акции у парка Вечной Славы
16:06
Мэр Киева Виталий Кличко почтил память павших во время Второй мировой войны и поздравил ветеранов с Днем Победы (фото)
Календарь событий
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
30 апреля 2021 г. 09:30
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
В августе 2021 года Высший антикоррупционный суд (ВАКС) может закрыть уголовное производство, в рамках которого расследуется причастность руководства КП “Информатика” к крупной растрате бюджетных средств. Речь идет о закупке этим коммунальным предприятием в 2016-2017 годах систем видеонаблюдения у ООО “Каргон” и ООО “Интелекшуал Констракшн”. Сотрудничество указанного КП с этими компаниями, по информации аудиторов Киевской горгосадминистрации (КГГА), привело к потере городским бюджетом около 30 млн гривен. Именно аудиторский отчет лег в основу уголовного производства, открытого Национальным антикоррупционным бюро (НАБУ) в сентябре 2019 года. Но детективы этого бюро, по мнению судей ВАКС,  явно затягивают не самое сложное дело: провалили проведение судебно-товароведческой экспертизы, фактически ничего не делали по этому делу с августа 2020 года. 
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
29 апреля 2021 г. 12:00
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
В Киеве бюджетные средства вливаются в обустройство очередного парка в отсутствии оформленной для этого земли. На сей раз речь идет о заливе Берковщина, где на берегу Днепра Ян Табачник и Иосиф Кобзон с санкции Киевсовета ранее планировали построить высотный многофункциональный комплекс. Теперь “Киевзеленстрой” там обещает построить парк “Прибрежный” (по документам работы значатся как “капремонт благоустройство парка”). Подрядчик  – ООО “Евротехнологии групп” – в минувшем году получил за соответствующие работы 6,8 млн гривен, сейчас подписан договор еще на 33,7 млн гривен. В учредителях этой компании ранее значился замначальника управления  капвложений “Киевзеленстроя” Тарас Бойправ. Наверное, не удивительно, что указанное ООО сделали генподрядчиком создания парка еще до его победы в первом тендере.