среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 3 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 3 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 3 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: ім. Павла Чубинського, П. Мирного, Медична, Калинова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Героїв Небесної Сотні, Комарова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Буденний: Набережна, Гагаріна, Червона Зірка, Шевченка, Травнева

Михайлівка: Дружба

Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Іванівка: Шевченка, Молодіжна, Зоряна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Зарічна, Волі, Вишнева, Склад Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Миру, Патріотів, Молодіжна, Нова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Іванівка: Першотравнева, Центральна, Миру

Степок: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Іванівка: Миру, Центральна, Васильківська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Дешки: Росьова Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: 9 Травня, Лесі Українки, Чкалова, Берегова, Польова Капітальний ремонт з 8 по 15 год
Богуславський Мисайлівка: Лісова, Ярі, Нагірна, Лесі Українки, Грушевського Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Медвин: Лісова, 1 Олександра Василенка пров., Олександра Василенка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Дибинці: Волошенка, Ставковий, Миру, Ставкова, Олексія Вовченка, Яровий, Жукова пров., Здрока Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Мисайлівка: Лугова, Центральна, Гагаріна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Мисайлівська, Ярова, Фабрична, 1-го Травня пров., 1-го Травня, Шевченка, Стадіонна, Будівельна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Пушкіна, Дібровина, Лесі Українки, Млин, Центральна

Богуслав: Я.Мудрого

Капітальний ремонт з 15 по 18 год
Бориспільський Мирне: Леніна, Центральна Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Бориспільський Мирне: Садова

Кийлiв: Набережна

Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Бориспільський Тарасівка: Мирнинська, Нова, Дімітрова, Шевченка, Авіаторів

Мирне: Рудяківська

Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Бориспільський Старе: Лісова, Сріблянська, Загатка, Герасименка, Перемоги, Левадна, Дніпрова, Шевченка, Польова, Садова, Заводська, Партизанська, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний, Заповідна, Берегова, Шевченка пров., Військовий полігон

Вишеньки: Короленка

Сошникiв: Герасименка

Займище: Лісова, Дачна, Лугова, Польова, І.Франка

Мирне: Молодіжна, Іващенка, Нова, Рудяківська, Центральна, Лесі Українки, Березнева, Польова

Щасливе: Садова

Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Бориспільський Мирне: Центральна, Фермерська

Малі Єрківці: Дружби, Центральна, Садова

Старе: Гагаріна, Садовий

Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Бориспільський Чубинське: Блізниченка

Гора: Київська, Горіхова, Шевченка, Пушкіна, Мостова, Калинова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Бориспільська, Грушевського, Інститутська, Мічуріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Вишнева, Квітнева, Л.Українки, Яблунева, Польова, Західна, Садова, Київська, Чубинського, Горіхова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Щаслива, Тиха, Толстого, Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Київська, Східна, Степова, Західна, Сонячна, Чубинського, Садова, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Центральна, Сонячна, Басейна, Грушевського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Лісова, Яблунева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Байди-Вишневецького, Толстого, Миру, Полтавська, Лютнева, Сергія Камінського, Київський Шлях, Толстого пров., Георгія Тороповського, П.Грабовського Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Процiв: Центральний, Моцака, Центральна, Савонівська, Гагаріна пров., Світанкова, Світанковий пров., Савонівський пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Процiв: Івана Кудрі, Кудрі пров., Панська, Софіївська

Нестерівка: Комінтерна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Шкільна, Привокзальна, Генерала Небогатова, Франка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Квіткова, Привокзальний, Шкільний пров., Амосова, Вербна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Коцюбинського, Короленка, Франка, Довженка, Джерельний пров., Довженка пров., Шевченка, Генерала Шовколовича, Генерала Шовколовича пров., Амосова пров., Амосова

Бабинці: Зарічна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Шевченка, Генерала Шовколовича, Успенська, Успенський пров., Соборності, Генерала Небогатова, Центральний пров. Реконструкція з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Генерала Небогатова, Соборності, Привокзальний, Шевченка, Соснова, Привокзальна

Бородянка: Дружнянський

Реконструкція з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Травнева, Свободи, Севастопольський, Варшавська, Ворошилова Реконструкція з 8 по 17 год
Бородянський Пороскотень: Лісова, Миру, Пороскотень, Перемоги, Нова, Лісна, Дачна

Шибене: Кооперативна

Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, Масив "Кругла", Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, Масив "Діброва", Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, Масив "Залющина", Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.

Зазим'є: Промислова, Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова

Пухівка: Деснянська

Рудня: Лебідська, Шкільна

Семиполки: Київське шосе

Бровари: Ступака

Гоголів: Шевченка

Рожни: Молодіжна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Підлісся: Гагаріна, Шевченка, Жовтнева, Козацький пров., Лісова, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Гоголів: Гоголя, Черняховського, Остапа Вишні, Котляревського, Гоголя пров., Черняховського пров., Чернишевського, Чернишевського пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Саливонки: Леніна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Саливонки: 1-го Травня, Леніна, Леніна пров., Набережна, Пушкіна, Польова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Саливонки: Перемоги, Фрунзе, Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Саливонки: Леніна, Б.Хмельницького, Радянська, Дружби, Берегова, Рибацький Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Гребінки: Кірова, Партизанська, Партизанський, Стаханівська, Блюхера, Київська

Васильків: Софіївська

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Вишгородський Лісовичі: 40 років Перемоги, Набережна, Садова

Литвинівка: Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Лісовичі: 40 років Перемоги, Молодіжна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Гаврилівка: Леніна

Тарасовщина: Щорса, Заліська, Шевченка, Київська, Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Рихта: Подільська, Шевченка, Рихта, Лісна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: Преображенська, Лілейна, Затишна, Богдана Хмельницького, Лісова, Черкаська, Ягідна, Луцька, Масив "Музейний", Драгоманова Михайла, Василя Сухомлинського, Музейна, Довженка, Соборна, Павла Тичини, Львівська, Виноградна, Колоскова

Старі Петрівці: Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева Реконструкція з 10 по 18 год
Володарський Володарка: Будівельна, Лесі Українки, Івана Франка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Стара Оржиця: Центральна, Незалежності, Миру Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Соснівка: Центральна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Термахівка: Шевченка, Малинська, Поліська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Квіткова, Світла, Зелена, Житомирська, Тиха, Радянська, Шкільна, Я.Мудрого, Сонячна, Слобідська, пров. Хутірський

Забуччя:

Лісне: Лісна

Шпитьки: Леніна, Садова

Буча: Богдана Хмельницького

Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Малютянка: ОК "Рябинки", вул. Привітна, Затишна, ОК "Рябинки", вул. Успішна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Дачна, Гагаріна, Квітневий, Шляхова, Сонячна, Квітнева

Віта-Поштова: Ярослава Мудрого

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Малютянка: ОК "Рябинки", вул. Привітна, ОК "Рябинки", вул. Успішна, Затишна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Хотів: Матросова, Набережна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Володимировська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Мічуріна, Нова, Садова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бобриця: Козацька, Шевченка, Леніна-Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Слобода: Польова

Переселення: Медова, Київська, Гаркуші

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Переселення: Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Переселення: Комунарська, Садова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Переселення: Площа Миру, Садова, Гагаріна пров., Гагаріна, Комунарська, Кільцева Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Мирівка: Першотравнева, Вишнева, Гагаріна, Молодіжна, Миру, Масляннікова, Шовкова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Липова, Соборна, Радіаторна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Кагарлик: Б.Хмельницького Реконструкція з 9 по 20 год
Макарівський Копилів: Заводська Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Грузьке: Пролетарська, Червоноармійська, Піонерська, Леніна, Молодіжна, Фрунзе, Авіаційна, Дружби, Франка, Івано Франківська Чистка траси з 9 по 19 год
Макарівський Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Миронівський Козин: Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Малий Букрин: Михайлівська, Жукова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р Реконструкція з 9 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Лагерна, 1 Лагерний, Орлова, Каплунова, Гастелло, Кооперативна, Лісова, Лозова

Циблі: Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Соснова: Перемоги, Берегова, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Соснова: Поліська, Новомарківська, Леніна, Космонавтів, Жовтневої Революції Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Віненці: Ветеранів

Лецьки: Першотравнева, Шевченка, Мостового, Польова, Ветеранів, Добрикова, Шевченка пров., Молодіжна, Радянська, Леніна

Реконструкція з 9 по 18 год
П.-Хмельницький Лецьки: Набережна, Радянська, Мостового, Вишнева, Добрикова, Річна Реконструкція з 9 по 18 год
П.-Хмельницький Віненці: Колгоспна, Комунарська, Загребельна, Молодіжна, Молодіжний, Вербова

Лецьки: Леніна, Мостового, Молодіжна

Реконструкція з 9 по 18 год
Рокитнянський Запруддя: Набережна, Шевченка

Телешівка: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2 Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ставищанський Ставище: Водопійна, Цимбала Сергія, Лісова, Героїв Чорнобиля, Ярослава Мудрого, Ярова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Салиха: Центральна, Молодіжна, Щаслива, Зарічна Чистка траси з 8 по 18 год
Таращанський Мала Березянка: Шевченка, Кооперативний, Ярова, Короленка, Перемоги, Кооперативна, Польовий, Польова, Лесі Українки, Колгоспна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Дібрівка: Вишнева, Середня, Скарбова, Мічуріна, Центральна, Козацька, Жовтнева, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри Реконструкція з 9 по 20 год
Фастівський Великі Гуляки: Шевченка, Шевченка пров., Шкільна, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Добраничівка: Музейна, Вишнева, Озерна, Поліська

Капустинці: Гагаріна

Плужники: Лозова, Юрія Ляпіна, Гордієнка

Яготин: Винниченка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Капустинці: Столбова, Першотравнева, Онищенка, Шевченка, Перемоги пров., 9 Травня, Набережний, Кривошеї, Миру, Кооперативний, Гагаріна, Хоменка, Горова, Садова, Лісовий

Фарбоване: Кутова

Добраничівка: Музейна

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Яготинський Фарбоване: Польовий стан, Гагаріна Капітальний ремонт з 9 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 2 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
17:05
Кличко отобрал у Генпрокуратуры землю в Лабораторном переулке
16:44
В ночь на завтра, 22 сентября, в Деснянском районе Киева проведут промывку сетей водоснабжения (адреса)
16:25
На Подольском мосту, помимо Комарницкого, с подачи Кличко зарабатывает Рувин и его “семейство” - Беловол
16:14
ВР предварительно одобрила законопроект “о фрилансерах”
Календарь событий