пятница, 25 июня 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 28 жовтня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Назва населеного пункту або району

Назва вулиць та номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення робіт

Баришівський

с.Рудницьке

с.Рудницьке – всі вулиці

Заміна ЛР-63

з 9 по 19 год

Білоцерківський

с.Піщана, с.Скребиші

Всі вулиці

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

с.М.Вільшанка

Всі вулиці

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

м.Б.Церква

Сквирське шосе (юридичні спживачі)

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Білоцерківський

с.Піщана, с.Скребиші

с.Піщана(вул.Замкова), с.Скребиші(вул.Вишнева, Юрківська, Калинова, Нова, 50р.Перемоги, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

с.М.Вільшанка

вул.Миру, вул.Миру, пров.Миру,1-й,2-й,3пров.Миру, вул.Шкільна, пров.Перемоги

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський-місто

м.Б.Церква

Сквирське шосе (юридичні спживачі)

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Білоцерківський-район

с.Піщана, с.Скребиші

Всі вулиці

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський-район

с.М.Вільшанка

Всі вулиці

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Богуславський

Н.Михайлівка,Олексіївка

Н.Михайлівка,Олексіївка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Богуславський

Н.Михайлівка, Олексіївка

c.Н.Михайлівка-Шевченка, Берегова, c.Олексіївка-Садова,Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

с. Млиново

Млиново (абон.)

Винесення ПЛ-10кВ

з 8 до 20 год

Бориспільський

с. Млиново

Млиново (абон.)

Для безпеки

з 8 до 20 год

Бориспільський

с. Млиново

Млиново (абон.)

Для безпеки

з 8 до 20 год

Бориспільський

с. Млиново

Млиново (абон.)

Для безпеки

з 8 до 20 год

Бориспільський

с. Сошників с. Старе

Сошникiв: Іванова, Ліченка, Іскрівська, Революційна, Зоряна, Стрімка, Молодіжна, Калініна, Герасименка, П. Тригуба, Ліченка пров., Жовтнева, Коцюбинського, Лісова, Зелений Гай, Чапаєва, Боженка, Щорса, Солонська, Комарова, Гагаріна, Щучинська Старе: Лісова, Левадна, Сріблянська, Молодіжна, Герасименка, Садова, Гагаріна

Підрядні роботи

з 8 до 20 год

Бородянський

Озера

Михайлівська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

смт. Бородянка

. Л.Украінки, Полтавська, Чернігівська, Черкаська, Авіаторів, Ігнатова, Чорновола, Поштова, Михайлівська

Встановлення додаткового обландання

з 10 по 15 год

Бородянський

с. Блиставіця

Лугова,Інтернаціональна

Заміна обладнання

з 10 по 15 год

Бородянський РП

Озера

Михайлівська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Броварський

с.Красилівка

Садова

капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Броварський

Русанів

Пасічна (Фрунзе), Польова, Київська (Леніна), Шевченка, Горіхова (Постишева), Гайова, Садова, Хамбира

капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Броварський

м.Бровари

Київська, Д.Янченка, Леонтовича, Маяковського, Запорізька

Ремонтні роботи

з 08 по 20 год

Броварський

м.Бровари

Гагаріна 6,6А,8А,10,10А,12,12А, Центр реабілітації дітей інвалідів

Ремонтні роботи

з 08 по 20 год

Броварський

м.Бровари

Адмінкорпус Гагаріна 18, Альянсінвестбуд Гагаріна 21А, атракціон в парку, фонд земельних ресурсів, Ринок, кафе ПП  Гулевець, туалет, РУС

Ремонтні роботи

з 08 по 20 год

Броварський

м.Бровари

ж/б Небесної сотні,5а,7а, Ш. Алейхема,93

Ремонтні роботи

з 08 по 20 год

Васильківський

с.М.Солтанівка

вул.1 Травня,Щорса,ФАП

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

с.М.Солтанівка

вул.Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Володарський

Руде село (частково)

Руде село (частково)

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Володарський

Руде село

вулиці частково

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Володарський РП

Руде село (частково)

Руде село (частково)

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Згурівський

с. Турівка

Залізнична

Технічне обслуговування

з 12 по 15 год

Згурівський

с. Турівка

Центральна

Технічне обслуговування

з 15 по 19 год

Згурівський

смт Згурівка

магазин "Черемшина"

Технічне обслуговування

з 8 по 12 год

Іванківський

Шпилі, Р. Шпилівська,Р. Тальська, Зимовище, Леонівка, Феневичі- частково

Всі вулиці

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Іванківський

с. Жиривпілля, Жерева, Тетерівське, Підчайне, Яснівка-частково

Всі вулиці

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Іванківський

Шпилі, Р. Шпилівська, Р. Тальська, Зимовище, Леонівка, Феневичі

Пенсійний фонд, заправка

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Ірпінський

Коцюбинське

Доківська, Паркова, пров.Парковий

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

М.РубежІвка

1-го Травня, Роговенка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Коцюбинське

Жовтнева, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Ворзель

Квіткова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Коцюбинське

Бокала, пров.Жовтневий

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.Святошинський

с.Бобриця

вул.Козацька

Капітальний ремонт

з 8 по 13 год

К.Святошинський

с.Бобриця

вул.Щаслива, вул.Південна

Капітальний ремонт

з 13 по 18 год

К.Святошинський

м.Боярка

вул.Тургенева, вул.Партизанська, вул.Калинова, вул.Надії

Капітальний ремонт

з 18 по 20 год

К.Святошинський

с.Музичі,Лука

вул.Київська, Набережна, Молодіжна; Стуса, Вишнева

Нові підключення

з 18 по 17 год

Кагарлицький

м.Кагарлик

вул. Незалежності, ресторан "АА", нова "Фора", "Будмайстер", магазин ПП Куян, магазин "Бриз", МП "Мрія", лабораторія ринку, контора ринку, магазин "Декор"

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Кагарлицький

м.Ржищів

вул. Шевченка, Кошового, Медова, Вокзальна, Соборна, Пилипа Орлика, Франка, Троїцька, Адмірала Петренка, Солов'їна, школа №2, банк "Аваль", церква, РСУ-15, райтелеком, РІПТ, лікарня, пожежна, газова, мисливство

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Кагарлицький

с.Вороновка

Леглич,Садова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Кагарлицький

м.Ржищів

вул.Київ.Шлях, Лугова

Встановлення додаткового обландання

з 8 по 17 год

Києво-Святошинський

с.Бобриця

вул.Козацька

Капітальний ремонт

з 8 по 13 год

Києво-Святошинський

с.Бобриця

вул.Щаслива, вул.Південна

Капітальний ремонт

з 13 по 18 год

Києво-Святошинський

м.Боярка

вул.Тургенева, вул.Партизанська, вул.Калинова, вул.Надії

Капітальний ремонт

з 18 по 20 год

Києво-Святошинський

с.Музичі, Лука

вул. Київська, Набережна, Молодіжна; Стуса, Вишнева

Нове приєднання

з 18 по 17 год

Макарівський

Фасова

Довга

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

с.Креничі, с.Дмитровичі

вул.Центральна; Польова; Васильківська; Садова; Вишнева; Київська; Л.Українки; Бдношея

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

м.Обухів

М-Р "Піщана" (конкретніші адреси будуть надані за 10діб до відкл.)

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

П.Хмельницький

с.Соснівка,с.Соснова с.С.Долина

с.Соснівка, с.Соснова с.С.Долина

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

П.Хмельницький

с.Вовчків

Шевченка.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

П.Хмельницький

с.Вовчків

Леніна.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

П.Хмельницький

с.Соснівка, с.Соснова с.С.Долина

вул. Миру Набережна, Поліська, Польова, Пухівська; вул. Берегова, Ошкала, Гагаріна, Жовтневої Революції, Космонавтів, Леніна, Новомарківська, Перемоги, Поліська, Радянська, Садова; вул. Лісова, Перемоги, Поліська, Пугачова, Садова, Цуприк, Шевченка, Сомка.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Переяслав-Хмельницький

с.Соснівка,с.Соснова с.С.Долина

с.Соснівка,с.Соснова с.С.Долина

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Переяслав-Хмельницький

с.Вовчків

Шевченка.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Переяслав-Хмельницький

с.Вовчків

Леніна.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Рокитне

Заводська, Набережна Першотравнева, Медоварна, Садова, Ювілейний, Лесі Українки, Нижній, Лугова

технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Синява

Шевченка,Шкільний

технічне обслуговування

з 9 по 18 год

Сквирський

с.Руда

вул.Івана Лучинського

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Сквирський

м.СКВИРА

вул.Лугова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

м.СКВИРА

вул.Лугова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський РП

с.Руда

вул.Івана Лучинського

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Сквирський РП

м.СКВИРА

вул.Лугова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський РП

м.СКВИРА

вул.Лугова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ставищанський

Розкішна

В.Галянта

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Ставищенський

смт Ставище

Запрвка,СФГ Русь

Чистка траси

з 8 по 15 год

Ставищенський

смт Ставище

Першотравнева, Жовтнева, Сонячна, Нагаївського, Базарна, Богуна, Слобідська, Кравченка, Куніцького, Незалежності, Матросова, Паланського, Перемоги, Перехідна, Сумська, Пушкіна, Садова, Ювілейна.

Ремонтні роботи

з 15 по 19 год

Ставищенський

Розкішна

В.Галянта

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Таращанський

с.Ріжки

Центральна, Садова, Набережна, Лісова, Шевченка, Господарство.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

м. Тетіїв,с.Голодьки,с.Росішки

м. Тетіїв, вул. Одеська, Поліська,Дібрівецька,с.Голодьки Миру,Садова,с.Росішки вул.Перемоги,колгосп

капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

с. Хмелівка, с. Клюки

с. Хмелівка, КСП, Польова,Свято-Покровська, пров. Миру, Садова, Нагірна,Ватутіна, Василівська, Центральна, с. Клюки, КСП, с Клюки, вул. Миру, школа, пров. Садовий,Піонерськ

капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

Томашивка, .Дорогинка, Пришивальня

Адреси: Томашівка: Рибинка, Вулиця невизначена, Лесі Українки, Дорогинка: Гагаріна, Гаєва, Шевченка, Комарова, Молодіжна, Колгоспна, Грисюка, Центральна, Грисюка пров., Дачна, Вулиця невизначена, Колгоспний пров., Шкільна, Польова, Польовий, Морозова, Пришивальня: Набережна, Набережний, Буйка, Буйка пров., Щорса, Щорса пров., Леніна, Ярошівка: Садова, Вінницька, Василенка, Буйка, Войтенка, Кооператив "Веселка", Польова, Велика Мотовилівка: Васильківська, Організації: ТОВ "ФУДЕМБІР", Томашівська сільська рада Підприємство споживчої кооперації, ФО Дунда Олександр Павлович , Дорогинська сільська рада Державне підприємство "Фастівське лісове, " ГІПО", Товариство з обмеженою відповідальністю Приватне акціонерне товариство, ФОП Булах Віталій Валентинович, Садівниче товариство "Медік-Плюс", Пришивальницька сільська рада, Фермерське господарство "АГРО-ЛЕНД" ФОП Степура Олег Миколайович, ФО Нечепоренко Максим Володимирович, Сафонюк Юрій Володимирович, ТОВ "ОРГАНІК МАШРУМС", Дихтяр Тамара Василівна фізична особа ТОВ "НВФ "МІКОТЕК ФАРМ", ПАТ "Укрпошта", Київська міська дирекція ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ПАТ "КИЇВОБЛГАЗ", Відділ культури, молоді та спорту, Власенко Микола Михайлович, Релігійна громада парафії "Святого архи- КНП ФРР "Фастівський Центр ПМСД", Відділ освіти Фастівської, ХМТ (Місія) "МІЖНАРОДНА ДОПОМОГА ДОВІРИ", СТ "Маргарита", Сад.тов. "Веселка" МВС України, ФОП Яременко Віктор Євгенійович, Сад.тов. "Мрія Ярошівська", ПП Євроліс

Встановлення додаткового обландання

з 8 по 19 год

Фастівський

Мотовилівка, Велика Снітинка, Велика Мотовилівка, Оленівка, Борова.

Мотовилівка: Соборна, Шкільна, Квітнева, Фастівська, Садова, Озерна, Лесі Українки, Польова, Озерний, Польовий, Вулиця невизначена, Без назви Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна Велика Мотовилівка: Васильківська, Хмельницького, Шкільна, Урожайна, Комарова, Гоголя, 1-го Травня, Толстого, Я.Мудрого, Шевченка, Миру, Оленівська, Короленка, Колгоспна, Руліковського, Пушкіна, Васильківський, Котовського пров., Господарство Оленівка: Шевченка, Соборна, Бойцова, Шкільна, Незалежна, Варвари Ханенко Борова: Олександра Свірського, Залізнична, 1-го Травня, Січових Стрільців, Абрикосний, Табірний, Мічуріна, Сергія Гуріча пров., Миру, Вокзальна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

с.Велика Мотовилівка,Борова

Соколова; Іванкова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

с.Велика Снітинка

Леніна; Островського; Піонерська, Революції, школа

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинська дільниця Згурівського РП

с.Богданівка

трансформатор демонтовано

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

с.Богданівка

трансформатор демонтовано

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 27 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

четверг, 24 июня 2021 г.
13:16
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
В Киевском зоопарке на время жары животным сменили питание и организовали прохладный душ (видео)
20:03
С завтрашнего дня, 25 июня, будет ограничено движение на столичном проспекте Бандеры (схема)
20:00
Киевсовет просит Верховную Раду увеличить штрафы за нарушение правил благоустройства, - депутат Трубицын
19:40
Київщина отримала 42 нових автомобілі екстреної медичної допомоги
19:33
Дмитрий Аленин: чтобы получать адресную корреспонденцию от налоговых органов, своевременно сообщайте об изменении личных данных
19:31
В Киеве может появиться новая парковая зона рядом с озером Вырлица
19:24
На Крещатике мужчина разбился насмерть, выпав из окна здания (фото)
19:17
Фукс показав документи, які підтверджують, що він не є громадянином РФ (фото)
19:04
Полицейские задержали в Киеве находящегося в международном розыске иностранца
18:44
В Белой Церкви продадут воздушную линию электропередач за 2,6 млн гривен (фото)
18:42
Василь Володін представив голову Білоцерківської РДА
18:27
В КГГА озаботились состоянием лестниц с путепровода около железнодорожной платформы “Киевская Русановка”
18:05
ЖК “Lake house”: безопасно и со вкусом
17:43
В ходе весеннего призыва на срочную воинскую службу призвали более 500 жителей Киева
Календарь событий