четвер, 26 травня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 28 січня 2022 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Тетіївському та Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Софіївська-34, Софіївська, Незалежності, Незалежності пров., Будівельників, Будівельників пров.

Селичівка: Польова, Гагаріна, Комарова, Глиницька, Чехова, Набережна, 1-го Травня, Озерна, Некрасова, Київська, Шкільна, Лісова, Возз'єднання, Загребельна, Миру, Лугова, Зарічна, Прип`ятська, СТ, Незалежності, Першотравневий, Маяковського, Стадіонний, Берегова, Паркова, Гоголя, Шевченка, Охотнічий, Ранкова, Дубова, СТ “Інтурист”, Лесі Українки

Волошинівка: Шкільна, Миру, Дарницька, Будівельна, Механізаторів, Вулиця невизначена, Гагаріна, Коцюбинського, Комарова, Садова, Нова, Заозерна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Космонавтів, Невизначена

Хлопків: Польова, Набережна, Хуторська, Хлопківська

Шовкове: Шовкова

Богданівка: Айвазовського

Березань: Хутірська, Філатова

Борщів: Лесі Українки пров., Шевченка, Лесі Українки, Б.Хмельницького, Грушевського пров., Борщівська, Київська, Приканальна, Автошосе Київський Шлях, Лугова, Грушевського, Тихий, Незалежності, Перемоги, Зелений, Переселенців, Дружби народів

Коржі: Б.Хмельницького, Корольова, Грушевського, Винниченка, Лесі Українки, Шевченка, Гагаріна, Радужна, Бійми, Вулиця невизначена, СТ

Усунення дефекту з 8 по 13 год
Білоцерківський Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня Усунення дефекту з 9 по 15 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, Затишна, Ватутіна пров., Ватутіна, Антюшина, Кришталева, Калинова, Гоголя, Затишний, Гранітна, Фабрична, Франка, Заросянська, Стадіонна, Райдужна, Вереснева, Ярова, Сонячна, Лугова, Чехова, Толстого, Толстого пров., Корольова, Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров., 1-го Травня пров., 1-го Травня, Шевченка, Будівельна, Сошенка, Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, П.Запорожця, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Сагайдачна, Б.Левченко, Шкільна, Марка Вовчка, Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонний, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна

Розкопанці: Антюшина пров.

Ісайки: Заріччя

Усунення дефекту з 9 по 14 год
Бориспільський Рогозiв: Глибоцька, Незалежності, Садова, Вороньківська Виконання приєднання клієнтів з 10 по 16 год
Бориспільський Бориспіль: Аеропорт Усунення дефекту з 10 по 15 год
Бородянський Дружня: Чубаря, Петровського Усунення дефекту з 10 по 16 год
Броварський Рудня: Івана Франка, Шкільна, Київська, Лісова, Л. Українки, Ковпака, Шевченківська, Ватутіна, Лебідська, Лебідський пров., Віталія Шевченка

Семиполки: Героїв Партизан, Київське шосе, Смоловика

Гайове: П.Мирного, Стуса, П.Загребельного, Коцюбинського, Сагайдачного, Куліша, Центральна, Жукова, Нова

Шевченкове: Вишнева, Вокзальна, Київська

Бобрик: "СТ ""Діброва"""

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 14 год
Броварський Зоря Войково: Гагаріна, Гагаріна пров., Леніна, пров. Перемоги, Перемоги, Щорса, Миру

Зоря: Сонячна, Димерська, Каштанова, Смерекова, Затишна, Перемоги

Гоголів: Каштанова, Жовтнева, Миру

Велика Димерка: Вокзальна, Садова, Бобрицька, Вереснева, М.Миронець, Тарасівська, Степана Разіна, Квітнева, Пушкіна, Богданівський, Заліська, Лісова, Квітневий, Богданівська, Відродження, Січнева, Пушкіна пров., Городня, Північна, Комунальна, Вишнева, Докучаєва, Покровська, Чернігівська, Сковороди, Окружна, Молодіжна, Котовського, Бобрицький, Волошкова, Гайова, Тополина, Грушевського

Семиполки: Миру

Богданівка:

Рожни: Старе село

Русанів: Пролетарська

Требухів: Парникова

Усунення дефекту з 10 по 16 год
Васильківський Зелений Бір: Виноградна, Кібенка, Яровий, Об'єднання

Крушинка: Кібенко

Виконання приєднання клієнтів з 13 по 14 год
Васильківський Зелений Бір: Олександра Довженка, Івана Миколайчука, Івана Богуна, Михайла Дорошенка Виконання приєднання клієнтів з 10 по 11 год
Васильківський Крушинка: Лісний, Спортивна, Лісна, Річна, Урожайна Усунення дефекту з 10 по 15 год
Васильківський Рославичі: Жукова, Пушкіна, Чкалова пров., Ботанічна, Чкалова, Джерельна Усунення дефекту з 8 по 13 год
Васильківський Іванковичі: Березова, Вишнева, Підгайна, Лесі Українки Усунення дефекту з 10 по 15 год
Васильківський Кожухівка: Шкільна, Валентина Загороднього, Б.Хмельницького, Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Франка Усунення дефекту з 9 по 15 год
Васильківський Глеваха: Київська, Коцюбинського, Франка, Вокзальна, Морозова Усунення дефекту з 12 по 17 год
Васильківський Глеваха: Гетьманська, Ярославська, Сагайдачного, Мономахівська, Дорошенка, Соборна, Олегівська Усунення дефекту з 11 по 16 год
Васильківський Іванковичі: Березова, Лесі Українки Усунення дефекту з 10 по 15 год
Васильківський Глеваха: Кожарова Усунення дефекту з 10 по 15 год
Вишгородський Лебедівка: Ягідний, Сваромська, Польовий, Калинова, Лісовий, Шевченка, Затишна, Ватутіна, Урочище “Рябіна”, Лебедівка, Сагайдачного

Осещина: Леніна

Вишгород: Гриненка

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 15 год
Вишгородський Лебедівка: Сваромська, Соборна, Кургузова, Лебедина, Шолуденка, Шевченка, Затишна, Чкалова, Ватутіна, Калинова

Вища Дубечня: СТ "Автоматика", Леніна, Соборна, Визволителів

Осещина: Київська

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 14 год
Вишгородський Нові Петрівці: Бучанська, Каневська, Польова, Ірпінська, Ново – Київська, Петрівська, Гоголівська, Мощунський, Мощунська, 1-го Травня пров. Усунення дефекту з 10 по 15 год
Вишгородський Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна

Старі Петрівці: Леніна, Польова

Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"

Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо

Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи

Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка

Лебедівка:

Усунення дефекту з 10 по 15 год
Володарський Володарка: С.Палія, Зв'язківців, Шкільна, Квітнева, Польова, Вишневий, Підгірна, Миру, Польовий пров., Квітневий, Поліська, Курганний, Героїв Чорнобиля, Зарічна, Загородня, Будівельна, Лесі Українки, Івана Франка, Садовий, Гагаріна, Шевченка, Ювілейна, Затишний пров., Соборний, Ярослава Мудрого, Миру пров., Коцюбинського Усунення дефекту з 10 по 15 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Янтарна, Слобідська, Молодіжна Усунення дефекту з 10 по 16 год
Ірпінський Ворзель: Курортна, 1-го Травня, Б.Хмельницького, Стражеска, Ворошилова, Великого Жовтня, Котляревського, Тюльпанова, Соснова Усунення дефекту з 10 по 16 год
К.-Святошинський Гатне: Сірка

Білогородка: Лісна, 40 років Перемоги, Будівельна, Лугова, Джерельна, Церковна, Яблунева, Різдвяна, Лісова, Франка, Проліскова, Святкова, Михайлівська, Ярославська, Барвінкова, Веселкова, Князя Володимира, Дивовижна, Зарічна, Світанкова, Сосніних, Ягідна, Сергіївська, Саксаганська, Ромашкова, Східна, Кобзаря

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська

Шевченкове: Андріївська, Східна, Виноградна

Усунення дефекту з 10 по 16 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Мічуріна, Травнева, Незалежності, Олімпійська, Нова, Польова, Лісна, Радісна, Гагаріна, 40 років Перемоги, Садова, Миру, Молодіжна, Бузкова, Озерна, Щаслива, Дачна, Жовтнева, Сонячна, Шляхова, Польовий, Дмитрівка-2

Гореничі: Нова

Мила: Комарова, Затишна, Шевченка, 40-р. Перемоги, Садова, Садовий, Шевченка пров., Шевченківський пров., Проміжна, Підлісна, Прорізна, Комарова пров., Дмитрівська, Київська, Тополева, Спортивна, Європейська, Оксамитова, Наукова, Свободи, Дніпровська, Житомирська, 26 км автошляху Київ-Чоп, 25+500 км автошляху Київ-Чоп, Дослідна

Петрушки: Лісна, Лесі Українки, Шевченка, Миру, Центральна, Шевченка пров., Гагаріна, Газовиків, Садова, Ентузіастів, Франка, 40 років Перемоги, Гагаріна пров., Ломоносова, Лісова, Яблунева, Дачна, Богдана Хмельницького, Гайовий, Поле, 40-річчя Перемоги пров., Патріотів

Крюківщина: Дружби

Святопетрівське: Янтарна

Капітанівка: Соборна, Лісна, Соснова, В/Ч А-2319, СТ "Берізка-2"

Неграші: Садова

Тарасівка: Островського

Княжичі: Жовтнева

Боярка: Шевченка

Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса

Шпитьки: Шевченка

Софіївська Борщагівка: Велика Кільцева

Любимівка: Польова

Шевченкове: Санаторна

Усунення дефекту з 10 по 16 год
К.-Святошинський Лісники: Козача, Суворова, Громової, Ігнатенків, Колгоспна, Вітряна, Ватутіна Усунення дефекту з 10 по 15 год
К.-Святошинський Хотів: Київська, Луговий, Гайова, Коцюбинського, Князькина, Б.Хмельницького, Лугова, Лісова, Голосіївська

Буча (Києво-Св.): Пролетарська

Усунення дефекту з 10 по 15 год
К.-Святошинський Лісники: Суворова

Вишневе: Південна, Освіти, Балукова, В.Чорновола, Київська, Європейська, Святошинська, Першотравнева, Святоюрівська

Софіївська Борщагівка: Весняна

Гатне: Київська

Боярка: Молодіжна

Усунення дефекту з 10 по 16 год
Кагарлицький Горохове: Заріччя, Садова, Загоруйка Виконання приєднання клієнтів з 11 по 12 год
Кагарлицький Леонівка: Гагаріна, Миру Виконання приєднання клієнтів з 13 по 14 год
Кагарлицький Великі Пріцьки: Центральна, Шевченка, Підлісна, Зарічна, Дружби, Садова, Солов'їна, Леніна, Польова, Гагаріна, Булиги, Виселка, З-к Торговий, Жовтнева, Радянська, Освіти, Молодіжна, Калинова, Харківська

Зікрачі: Б. Хмельницького пров.

Демівщина: Леніна, Комсомольська, Гагаріна, Космонавтів, Молодіжна, Горького, Шевченка, Воровського

Кузьминці: Василя Путаненка, Гагаріна, Свободи, Садова, Нагірна, Кузьминці, Нова, Кірова, Придорожня, Кооперативна

Ржищів: Соборна

Усунення дефекту з 10 по 16 год
Макарівський Макарівська Буда: Шевченка, 1 Травня, Гагаріна, Травнева, Партизанська

Новомирівка: Мирна

Соболівка: Лісна, Лісова, Невизначена, Дачна

Кодра-торф: Партизанська

Макарів: Димитрія Ростовського

Кодра: Ковпака

Копилів: Заводська

Рожів: Котовського

Усунення дефекту з 10 по 15 год
Макарівський Бишів: Мічуріна, Гагаріна, Брусилівська, Шевченка, Київська, Захисників України, Підгаївська, Польова, Степова, Нова, Шкільна, Мічуріна пров., Циганкова, Новоселицька, 1 Травня, Гайок, Жданова, Римаря, Свято-Покровська

Горобіївка: Калинова

Макарів: Заводський

Усунення дефекту з 10 по 16 год
Миронівський Миронівка: Сонячна, Перемоги, Соборності, Бузницького, Гагаріна, Литвиненка, Полуботка, Сухомлинського Виконання приєднання клієнтів з 10 по 11 год
Миронівський Дударі: Підгірна, Шевченка, Дударі, Набережна

Ромашки: Олександра Кошиця, Богдана Хмельницького, Ромашки, Покровська

Малий Букрин: М.Букрин

Усунення дефекту з 10 по 15 год
Обухівський Обухів: Дзюбівка, Гоголя, Ковалевський ж/м Виконання приєднання клієнтів з 14 по 15 год
П.-Хмельницький Велика Каратуль: Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Перемоги, Середня, Шевченка, Набережна, Жовтневої Революції, Володько Виконання приєднання клієнтів з 10 по 15 год
Рокитнянський Рокитне: Вокзальна Виконання приєднання клієнтів з 10 по 15 год
Рокитнянський Житні Гори: Гагаріна, Вишнева

Ольшаниця: Горянська

Усунення дефекту з 10 по 14 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2 Виконання приєднання клієнтів з 10 по 15 год
Сквирський Таборів: Святкова, Балишова, Матросова, Жовтнева, Лісова, Першотравнева, Мічуріна

Чубинці: Набережна, Соборна, Львівська, Шевченка, Поповича

Усунення дефекту з 10 по 15 год
Сквирський Руда: Миру, Квітнева, Івана Лучинського, Ювілейна, Заводська, Франка, Чешська, Високовольтна, Медична, Польова, Відділок “Руда”, Шевченка

Пищики: Театральна

Дулицьке: Миру, Будівельна, Набережний, Набережна, Наумівка, Садовий, Першотравнева, Дружби, Хліборобів, Луговий, Голосіівський пров., Флотська, Флотський, Партизанська, Шкільна, Миру пров., Млинова, Заріччя, Березина, Польова, Загородній пров., Загородня

Безпечна: Шевченка, Млиновий-Спуск, Лісовий, Набережна, Лісова, Лисенка, Коцюбинського, Квітнева, Садова

Усунення дефекту з 10 по 15 год
Сквирський Малі Єрчики: Центральна, Київська, Шевченка, Польова, Космонавтів Усунення дефекту з 9 по 14 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Франка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Гоголя, Дачний Виконання приєднання клієнтів з 9 по 15 год
Тетіївський Дібрівка: Середня, Степова, Вишнева, Центральна, Богдана Хмельницького, Мічуріна, Космонавтів Усунення дефекту з 10 по 16 год
Фастівський Яхни: Центральна Усунення дефекту з 9 по 15 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 27 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Фото: pixabay

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

четвер, 26 травня 2022 г.
11:44
Поліцейський офіцер на Бучанщині повернув батькам зниклу дитину
11:25
Гідрослужби “Київавтодору” через зливу почали роботу в посиленому режимі
11:05
Через збройну агресію рф в Україні загинуло 240 дітей, понад 436 отримали поранення
10:51
Сьогодні в Києві очікуються сильні пориви вітру - 15-20 м/с
10:40
Втрати рашистів сягнули 29,6 тисячі вояків та 1 315 танків, - Генштаб ЗСУ
10:23
Дорожники Києва відремонтували 162 вулиці, - КМДА
09:41
У Києві 26 травня ярмарки пройдуть в п'яти районах міста (адреси)
09:07
Поліція Київщини затримала групу підозрюваних у крадіжках пального
09:00
В МВС готові до відсічі спроб вторгнення з Півночі, вздовж кордону з білоруссю ударні групи ворога не формуються
08:21
Ворог здійснив нальоти гелікоптерами на Миколаївщину та Херсонщину, - ОК “Південь”
08:10
За два дні продали близько 2 млн марок “Русскій воєнний корабль… Всьо!”, - Смілянський
08:03
Зеленський нагородив 144 українських військових
07:30
Тривають бої на Бахмутському напрямку і в Лимані, ЗСУ відбили 10 атак ворога, - Генштаб
середа, 25 травня 2022 г.
22:07
З 1 червня у низці європейських країн скасують безкоштовний проїзд для українців
21:48
Внаслідок ракетного удару військ рф по Запоріжжю пошкоджено понад 60 приватних будинків та ТРЦ (фото, відео)
21:27
Рашисти використали 60 відсотків запасів високоточної зброї, - Міноборони
Календар подій