понедельник, 2 августа 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 28 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарликському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Назва районного підрозділу Населений пункт Назва вулиць на яких буде відсутнє постачання електроенергії Роботи Години проведення робіт
Баришівський Поділля вул:Козацька, Польова, Шевченка, Мисливців, Молодіжна, Миру Технічне обслуговування з 8-30 по 16-30 год
Баришівський смт.Баришівка с.Пасічна смт.Баришівка Селищанська, Новоселів, Черняховського, Сосюри, Медова, Соборна, Красилівка, Красилівська, Одеська, Ватутіна, Героїв Чорнобиля Пасічна: Поліська, Щастя, Тичини, Нектарна, Чкалова, Мальовнича, Світанкова, Сосюра, Механізаторів, Бузковий пров., Благодатна, Квітуча, Пузикова, Лісна, Суворова, Черняхівська, Зарічна, Шосткінська, Степовий, Сумська, Масив Новоселів, Сонячна, Лебединська, Селищанська, Зарічний Реконструкція з 8-30 по 16-30 год
Білоцерківський Трушки вул:Надрічна, Набережна, Водяний Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Василів вул:Олефіренка, Майданна Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Красне, Узин вул:Травнева, Вишнева вул:Незалежності організації:Приватне підприємство Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Грибоєдова, Нєкрасова, Героїв Крут Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Торгова Площа, Леся Курбаса, Ярослава Мудрого Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Богуславський Богуслав вул:40 років Перемоги, Соборна, Інтернаціональна, Інтернаціональний організації:ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Яцюки вул:Залужжя, Центральна, Миру, Набережна організації:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Ісайки, Яцюки Ісайки-вул.Іdківці, Яцюки-'Залужжя,Кірова,Леніна,Набережна,Новоселівська,Ревуки,Сторчакова,Хохітвянська,Хутір,Хутірська,Центральна,Шкільна Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Бориспільський с.Жеребятин вул.Центральна Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський с.Іванків вул.Артема вул Ломоносова вул.Пролетарська Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський с. Гора с. Чубинське Гора вул.Польова вул Лесі Українки вул Яблунева вул Бориспільська .Чубинське. вул.Науки.Зелений маєток. Технічне обслуговування з 08-00 по 20-00 год
Бориспільський Перемога, Іванків всі вулиці Капітальний ремонт з 8-00 по 17-00 год
Бориспільський Чубинське, Мала Олександрівка, Безуглівка, Велика вул:Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова вул:Лісова, Соснова, Садово-Янтарна, Київська, Гагаріна, Пшенична, Малинова, Янтарна, Горіхова, Космічна вул:[]}, {"city":"Сошникiв вул:Іванова Олександрiвка вул:Вишнева, КиївськийШлях, Незалежності, Б.Хмельницького, Гагаріна, Сухомлинського, Молодіжна, Кочнєва, Європейська, Тиха, Чубинського, Лесі Українки, Озерна, Сонячна, Каштанова, Петлицького організації:ТОВ ПІІ Укрвторресурси, СІЛЬСЬКА РАДА С.В.ОЛЕКСАНДРІВКА, Приватне акціонерне товариство, ПІДПРИЄМСТВО З товариство НАФТОВИК, Державна організація Бортницьке МУВГ, Товариство з обмеженою відповідальністю, ДОІБСГ Олег, ФізичнаНива(сараї, гаражі), КП КУП Олександрівкажитлобудсервіс, Фізична особа-підприємець, Фізична особа підприємець Мойсеєнко, Фізична особа підприємець, Державна організація(установа, заклад), ОСББ Чубинське, Субєкт підприємницької діяльності, Фізична особа-підприємець Грива особа – підприємець, Корпорація Украгропромбіржа, Садове товариство Янтар, Приватний підприємець, ФОП Семенко Н.М., ОСББ Чубинська перлина, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бородянський с. Мирча всі вулиці Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Немішаєве вул:Чкалова, Біохімічна, Різдвяна, Мічуріна , ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ІНСТИТУТ КАРТОПЛЯРСТВА Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Броварський Рожівка, Пухівка вул:Соборна, Паркова, Піщана, Лесі Українки, Незалежності, Слави, Шпильова, Броварська, Озерна, Ватутіна, Перемоги, Садова, Молодіжна вул:Лісовий організації:Реліг.гром.Правосл.церкви Св.Миколая, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД БРОВАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ, с\/р с.Рожівка, ГАВРИШ ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА, СпоживчетовариствоГала, Публічне акціонерне товариство, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Товариство з обмеженою відповідальністю, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИТЕЛЯ Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год
Броварський Погреби, Зазим'є, Пухівка, Рудня, Семиполки, Бровари, Гоголів, Рожни нас.пункт:Погреби вул:Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, Масив Кругла, Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, Масив Діброва, Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, Масив Залющина, Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О. нас.пункт:Зазим'є вул:Промислова, Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова нас.пункт:Пухівка вул:Деснянська нас.пункт:Рудня вул:Лебідська, Шкільна нас.пункт:Семиполки вул:Київське шосе нас.пункт:Бровари вул:Ступака нас.пункт:Гоголів вул:Шевченка нас.пункт:Рожни вул:Молодіжна організації:Свято-Успеньська церква с.Погреби, Сільська рада с.Погреби, КДНЗ(Ясла-садок)Лісова Пісня, ФОП Нічога Олексій Олексійович, Споживче товариствоВідродження, Товариство з обмеженою відповідальністю, ТОВ Талісман -2003, ФОП Кокошко Сергій Миколайович, Акціонерне товариство Укртрансгаз, , П.П. СільмагІ., П.П.Вегера Світлана Григорівна, ФОП Улещенко Ярослава Петрівна, Калитянське споживче товариство, Приватне підприємствоГорєва, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, Фізична особа Муцький Петро Михайлович, Фізична особа, Фізична особа-підприємець, ФО Пашаєв Натіг Абдулазім Огли, ФО Лобур Ігор Олександрович, П.П.Родсевич Л.Ф., ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ, ТОВ Коспаш Лтд, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, П.П.Парфенюк Володимир Петрович, Публічне акціонерне товариство, Титаренко Денис Анатолійович, ФОП Денисюк Юрій Віталійович, Відділ освіти Броварської районної, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВОДОБРОБУТ, ФОП Богатир Тетяна Олександрівна, ФОП.Улещенко Оксана Михайлівна, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Захарченко Василь Михайлович, Бабан Наталія Адоліївна, Магдій Олександр Володимирович, ФОП Ярошинський Микола Іванович, ФОП Ганнущенко Павло Дмитрович, П.П.Прищепа Олег Дмитрович, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ПП Сергієнко Віктор Гаврилович, ФОП Красуліна Яна Олександрівна, ПП Калінін Микола Володимирович, ТзОВАвтомобільне підприємство С.Т.Р., П.П.Герасімов Волод.Анатол., П.П.Мельниченко Володимир Федорович, ПРИВАТНА ФІРМАКМК, ФО Курбатова Олена Андріївна, П.П.Аванесов Єраст Олександрович, ФОЦ Зір, ФО Стеценко Сергій Михайлович, ЗАЗИМСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО, ФО Мазур Василь Олексійович, ФО Ярошенко, ФОП Касич Ніна Іванівна, ФОП Полегенький Олександр, Вергелес Володимир Васильович, ФОП Суско Євгенія Володимирівна, П.П. Мегедь Іван Олексійович, Фізична особа Похваліна-Танасійчук Олена, ФОП Мельничук Руслан Ярославович, ФОП Пан Анатолій Михайлович, ОКСТІмені Горького, Фізична особа – підприємець, ФО Бублій Юрій Анатолійович, Шорохов Олексій Вячеславович, ФОП Якобчук Олександр Валерійович, Фізична особа Муцька Надія Іванівна, Фізична особа Муцька Наталія Петрівна Технічне обслуговування з 8-00 по 18-30 год
Васильківський Здоріка, Путрівка Здорівка: Щорса, Луговий, Кірова, Ватутіна, Жовтневий, Лесі Українки пров., Шляховий, Шляхова,Дружби, Молодіжна, Пушкінська, Дружби, Молодіжна, Пушкінська, Соборна, Миру, СТ Сотка, СТ Лужайка, Польовий , ФО-П ТКАЧ ЮРІЙ БОРИСОВИЧ,ЗДОРІВСЬКА С/РАДА

УПЦ -парафія Успіння Святої Богородиці

ПП НАЗАРЕНКО Ігор Іванович Путрівка: Путрівська, ПП Дельта

Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Васильківський Ксаверівка вул:Південна, Київська, Південний, Центральна організації:КСАВЕРІВСЬКА С\/РАДА, ТОВ Ксаверівка-Став Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Нові Петрівці вул:1-го Травня, 1-го Травня пров. організації:НОВОПЕТРІВСЬКА, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ПАЛЕХА Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Нові Петрівці вул:Леніна, Ворошилова пров., Ватутіна, Нова, Жовтнева, Комсомольська, Лермонтова, Ново – Київська, Гагаріна, Ворошилова , НОВОПЕТРІВСЬКА, Вишгородське районне, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Фізична особа-підприємець, Товариство з обмеженою відповідальністю, КАЦІМОН ТЕТЯНАОЛЕКСАНДРІВНА, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Володарський Ожегівка, Тарган, Пархомівка, Тадіївка вул:Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, Луговий, 9 Травня, Соборний, Польовий вул:Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська вул:Шевченка, Свято – Покровська, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги вул:Шевченка, Миру, Свободиорганізації:Товариство з обмеженою відповідальністю, ФОП Поліщук Тетяна Олександрівна, ПАРХОМІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, СТ Лотос сільська Рада, Фермерське господарство, Ожегівка сільська Рада, Публічне акціонерне товариство, ФОП Розворська Т.М., ШкрібаТетяна Якимівна, ПАРАФІЯ ПОКРОВА БОЖОЇ МАТЕРІ, ФОП Бургела Віктор Дмитрович, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Відділ культури Володарської районної, ФОП Багатюк Олена Володимирівна, Приватне акціонерне товариство, Фермерське господарство Гайок, ПРИВАТНО-ОРЕНДНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ, Відділ освіти Володарської Районної, Івасенко Сергій Борисович, ФОП Богатир Микола Іванович, Фермерське господарство сільська Рада, ВОЛОДАРСЬКЕ РАЙОННЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО, Публічне акціонерне товариство по, ФОП Магар Юрій Анатолійович, ФОП Спасибко Вікторія Іванівна, ФОП Шевчук Ігор Леонідович, ПП ПОЛІЩУК ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ, ФОП Руслан Балан Олег Васильович, ФОП Збронжко Віталій Валерійович Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Володарський Володарка вул:Миру, Польова, Героїв Чорнобиля організації:ФОП Артімонова Галина Лаврівна, Комунальне підприємство Володарської, ФОП Поліщук Ганна Миколаївна Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Володарський Михайлівка вул:Росьовий, Польова, Шевченка, Героїв Революції, Жовтнева, Берегова, Набережна, Кооперативна, Лісова, Лісовий пров. організації:Логвин сільська Рада, Відділ культури Володарської районної, ВОЛОДАРСЬКЕ РАЙОННЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО, КОМУНАЛЬНЕНЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Згурівський Вознесенське, Гречана, Пайки, Горбачівка вул:Гагаріна, Українська, Жовтнева, Запоріжська, Мелітопольська Гребля вул:Гр.Гребля, Незалежності вул:Пайки вул:Горбачівка організації:СП ТОВ Нива Переяславщини, ПУБЛІЧНЕАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Вознесенська сільська рада, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ, Відділ освіти Згурівської акціонерне товариство, Згурівське районне споживче товариство, ФОП ГОСПОД А.І., ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Технічне обслуговування з 8-30 по 16-00 год
Іванківський Кухарі, Підгайне, Рудня-Левківська, Жеревпілля, Розважів, Жерева, Тетерівське, Зимовище, Яхнівка вул:Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська вул:Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова вул:Дружби вул:Заводська, Запорізька вул:Заводська вул:Жеревська вул:Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби вул:Миру вул:Яхнівська, Річна культури, національностей, , СГВК Перемога, Фізична особа-підприємець, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, КАЛЕНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, ФО ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, КОМУНАЛЬНЕБратасюк, Товариство з обмеженою, Розважівська сільська рада, ІВАНКІВСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ, Хоменко Наталія Федорівна, ТОВ Елеріан, ТОВ СМГ Полісся, Тетерівська сільська рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФІЗИЧНА НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМТВО, Державне підприємство, Садівницьке товариство БАЙКАЛ, Садове товариство Сонячне, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Ірпінський Коцюбинське вул. Лісова Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Коцюбинське вул. Лісова Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Ірпінь вул:Зелена, Свердлова, О.Кошового, Зарічна, Ф. Кричевського, Бучанський, Бучанська, Ворзельська, Висоцького, Сонячна організації:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ, Комунальне підприємство, ФОП Нетецький Сергій Костянтинович, ТОВ Торговий дім Прогрес, ФОПЛубська Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка вул:Підприємців, Хутірська Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка вул:Садова Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка вул:Хутірська, Зелена, Радянська, Сонячна, Я.Мудрого, пров. Хутірський організації:МИХАЙЛІВСЬКО-РУБЕЖІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, Гостомельське споживче товариство, ПП Радченко Анатолій Олександрович Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Кагарлицький с. Мирівка Миру Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Кагарлицький Мирівка вул:Берегова, Гагаріна, Шовкова організації:Приватне акціонерне товариство, ФОП Дау Хатем Дауд, ПО Чуха Ю.М. Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький Слобода вул:Польова організації:СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Києво-Святошинський Лісники Крюків, Стежки, Урочище Раликове, Обсерваторна, Сонячна Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Личанка вул:Пролетарська, Шевченка, Центральна, Нова, Польова, Покровська організації:Личанська сільська рада Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Личанка вул:Прорізна організації:Личанська сільська рада Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Макарівський Мотижин, Копилів В. Говгича,Горького,Жовтнева,Леніна,Садова, Шевченко, Комсомол-Мотижин,Копилів-Леніна, Черняховського Реконструкція з 8-30 по 18-00 год
Макарівський Соснівка, Вільно Соснівка-Київська, Сніжка,Пшенична, Соборна,Волинська, Рокитнянська,Шевченка,Мічуріна, Д. Народів;Вільно-Миру, Слободи,Д. Народів, Будівельників Реконструкція з 9-00 по 17-00 год
Макарівський Фасова Франка Реконструкція з 10-00 по 17-00 год
Миронівський Зеленьки, Миронівка вул:Кобзаря, Шпака, Росавська, Польова вул:Кільцева по Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Обухівський Витачів вул:Городищенська, Старовитичська, Молодіжна, Воздвиженська Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Обухівський Халеп'я вул:Київська, Колгоспний, Беркутова, Вознесенська організації:Приватне акціонерне товариство, Халепянська с\/р, Фізична особа Герасименко Тарас Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Обухівський Витачів вул:П.Осоченка , Сільськогосподарський виробничий Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Переяслав-Хмельницький Переяславське, Вул,Шевченка, Нова. Газовий термінал ТОВ.Прогрес, Навтоб.Переяславська БРСМ Нафта Технічне обслуговування з 9-00 по 16-00 год
Переяслав-Хмельницький Переяславське, Вул,Шевченка, Нова. Газовий термінал ТОВ.Прогрес, Навтоб.Переяславська БРСМ Нафта Технічне обслуговування з 9-00 по 16-00 год
Переяслав-Хмельницький Соснова вул:Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Леніна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова організації:ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СОСНОВА, ТОВ Яготин водопостачання, ФО Рогачов Микола Анатолійович, Студениківська сільська рада Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Дем'янці,Харківці вул:Кучеренка, Центральна, Слави, Шкільна, Молодіжна, Кучеренка пров., Партизанська ПО, СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Публічне акціонерне товариство, Дем`янецька сільська рада, РАЙОННИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, СПДПастернак Р.М., ФОП Миколаєнко Володимир Вікторович, ФОП Лоха О.С., Споживче товариство Регіна-М, ФОП Кузьменко Олексійович Свиноферма,Слави, Одинця,Героїв,Садова. Технічне обслуговування з 10-00 по 15-00 год
Переяслав-Хмельницький Ковалин вул:Садова, Новомирська, Молодіжна, Каласовка , ФОП Кузьменко Петро Олексійович, Дівичківська сільська рада Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Рокитнянський Ольшаниця вул:Піонерська, Центральна, Шевченка організації:ПАТ УКРТЕЛЕКОМ, Відділ освіти Рокитнянської РДА, РОКИТНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО, ФО Діхтяренко, Ольшаницька сільська рада Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Рокитнянський Ольшаниця вул:Піонерська, Центральна, Шевченка організації:ПАТ УКРТЕЛЕКОМ, Відділ освіти Рокитнянської РДА, РОКИТНЯНСЬКЕ РАЙОННЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО, ФО Діхтяренко, Ольшаницька сільська рада Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Сквирський с.Горобіївка Господарство Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Сквира в.Лівобережна.Чорновола,Комарова,Польова,Чумацька,пр.Озірний,Лісова,Стаханова,Чижика,Фруктових садів,Січова,Весняна Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Сквира вул:Павленківський пров., Садова, Павленківська, Котляревського, Чернишевського Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Ставищенський Ставище Мижигірська Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Лука вул:Вільхівець, Просвіти, Миру, Видний пров., Б.Хмельницького, Шевченка, Світанкова, Лучанська, Лесі Українки, Гнатова, Гоголя, Польова, Волі, Гагаріна, Козацька, Вишнева організації:Лучанська сільська рада, ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична особа-підприємець Реконструкція з 8-00 по 17-00 год
Таращанський Лука вул:Гнатова, Польова, Волі, Гагаріна, Козацька організації:ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО Реконструкція з 8-00 по 17-00 год
Таращанський Потоки вул:Центральна, Зелена, Вишнева, Центральний пров. , СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ, Лісовицька сільська рада Чистка траси з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Кашперівка вул:Калинова,Загородня ,Київська,Матросова,Панченка,Підлісна,Спортивна Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Високе вул:Леніна, Прорізна, Шевченка, Жовтнева організації:Укр. православна церква парафії О., Приватне акціонерне товариство, ФОП Саленко Анатолій Петрович, ФОП Кучерук, Височанськасільська рада, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, РЕЛІГІЇ, МОЛОДІ, Публічне акціонерне товариство, Відділ освіти Райдержадміністрації, КП ЦПМСД міської ради, Відділ культури і туризму Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Тетіїв вул:Центральна, Визволителів, Лермонтова, Волошкова, Космонавтів, Михайла Грушевського, Шкільна, Прорізна, Матросова, Івана Стогнійчука, Кагарлуцького пров., Залізничників пров., Дачний, Кочубея, Журавлина, Толстого, Юрія Марценюка, Іскри, Суворова, Суворова пров., Дачне селище, Сухомлинського пров., Добровольського пров., Метулинського пров., Нова, Різдвяна, Незалежності пров., Щиголяпров. організації:СФГ Максим, ФОП Мельник Юрій Васильович, ПП Мотузюк Олег Вікторович, Тетіївський СТК України, ПП Хмельова Наталія Петрівна, ПП Гайнуліна Галина Кирилівна, Державна інспекція Володимирович, ТОВАРИСТВОсільського, Свято-Миколаївська церква Київської, ПП Зімбіцький Віктор Юліанович, ФОП Охримович, ТОВ Анко , Приватна Агрофірма Промінь, ПП Метулинський Олег Петрович, ФОП Чубай Олександр З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФОП Поляруш Сергій Сергійович, ФОП Селіхов, Публічне акціонерне товариство, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, РЕЛІГІЇ, МОЛОДІ, УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО, АТ Ощадбанк, ПП Сергій Дмитрович, ПСП Слобода, ПАТ УКРПОШТА, Комунальне підприємство, ПАТ Укртелеком, ФОП Левченко Надія Прокопівна, ФОП Товстонога Валентина Вікторівна, ФОП Яремич, ПП Головенко Галина Володимирівна, ПП Моргун Василь Вікторович Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Чорнобильський Чорнобиль вул:Без назви, Радянська організації:ДСП Екоцентр, Державне спеціалізоване підприємство, Головне управління Національної поліції Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 27 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 2 августа 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 3 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
За июль в Киеве было зарегистрировано четыре температурных рекорда
20:02
Віддайте нам наші квартири: інвестори ЖК “Варшавський Плюс” прийшли до Фонду державного майна України з акцією
20:01
В Киеве обезврежена преступная группа, на счету которой 150 нападений на иностранных граждан (фото, видео)
19:41
Вышгородский райсовет соберется на внеочередное заседание по передаче Вышгородской теплосети и Ивановского стадиона
19:26
Медучреждениям Киева выдали почти 25 тыс доз вакцины Moderna (адреса)
19:06
В Украинке предлагают достроить стадион на набережной
18:45
В Киеве зарегистрировали еще одну общину ПЦУ
18:26
Басейн у Славутичі зроблять безбар'єрним у рамках “Великого будівництва”
18:01
Ко Дню независимости в Украине планируют запустить ЦХОЯТ - Герман Галущенко
17:45
Индонезия просит продать землю в Киеве для обслуживания посольства
17:21
КГГА занимается политикой, а не эффективным управлением Киевом, - Владислав Трубицын
17:01
ГБР сообщило о подозрении таможенникам аэропорта “Борисполь” по факту нанесения миллионных убытков государству
16:44
Подозреваемый в избиении около столичного гей-клуба сотрудник УГО задержан (видео)
16:21
Разделение должностей мэра и главы КГГА улучшит качество управления Киевом, - Владислав Трубицын
16:03
Ход строительства ЖК “Урловский-1”
Календарь событий