четвер, 26 травня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 25 січня 2022 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Тетіївському та Яготинському районах.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Кийка, Святкова, Польова, Б.Хмельницького пров., Новоселиця, Б.Хмельницького, Садовий, Котляревського, П. Мирного, Шевченків шлях, Толстого, Корольова, Героїв Небесної Сотні, Сортова, Промислова, Маяковського, Яготинська, Криниці, Світанкова, Пасічний, Шевченка, Горова, Шкільний, Шевченка пров., Вишневий, П. Мирного пров. Виконання приєднання клієнтів з 10 по 16 год
Білоцерківський Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня Усунення дефекту з 11 по 15 год
Білоцерківський Фурси: Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Ярослава Мудрого, Космічна, Шевченка, Нова Усунення дефекту з 11 по 17 год
Богуславський Софійка: Софіївська, Молодіжна Усунення дефекту з 10 по 16 год
Богуславський Дибинці: Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Ланок, Макаренка, Польова, Олексія Вовченка, Промисловий, Нова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Старе: Польова, Перемоги, Садова, Заводська, Партизанська, Герасименка, Загатка, Дніпрова, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Леніна, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська Усунення дефекту з 10 по 16 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Кутузова, Комарова, Остапа Вишні, Народна, Народний, Амосова, Зоряна, Амосова пров., Партизанська, Шевченка, Івана Суліми, Кільцева, Калинова, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Суворова, Федора Петруся, Садова, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова, Бориспільський, Бориспільська, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки, Весняний пров., Весняна, Незалежності пров., Бродівська, Вереснева, Миру, Гагаріна, Гагаріна пров., Піщана, Молодіжна, Чубинського, Городищенська, Кучаківська, Вишнева, П.Сагайдачного, Петруся, Джерельна, Федора Петруся пров., Пінська Флотилія, Джерельний пров.

Іванівка: Квітнева

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Бежівка, Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ'яненка

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Франка Ремонтні роботи з 11 по 17 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Дружня: Чубаря, Петровського Усунення дефекту з 11 по 17 год
Броварський Красилівка: Лесі Українки, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Квітнева, Вереснева, Пушкіна, Богданівський, Заліська, Лісова, Квітневий, Богданівська, Відродження, Січнева, Вокзальна, Пушкіна пров., Городня Усунення дефекту з 10 по 16 год
Броварський Красилівка: Басова, -, Ковальська, Гоголя, Ладанська, Гагаріна, Лесі Українки, Троїцька, Козацька, Шкільна, Горошкова, Привітна, Бажана, Корольова, Незалежності, Володимирська, Роздольна, Березнева, Перемоги пров., Каштанова, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова, Мічуріна, Енергетиків, Вишнева, Мічуріна пров., Весняна, Механізаторів, Старошулявська, Європейська, Грушева, Райдужна, Будівельників, Урочище Виямка, В. Гутора, П. Мирного, Басейний, О.Довженка, Вишневий, Київська, Пушкіна, Квітневий, Нова Садова, Польова, Джерельна, пров. Польовий, І.Радченка, І. Марченка, Гончара, Кожедуба, Новосадова, Дружний, Постишева, Симоненка, Суворова, Щастя, Павленка, Гоголівська, Павла Тичини, Грушевського, Дорошенка, Б.Хмельницького, Б. Олійника, Нова

Требухів: Броварська, Польова, Польовий, Яблунева, Франка, Космонавтів, Дзержинського, Городня, Каштанова, Незалежності, Вокзальний, Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Пухівка: Пасічанська

Гоголів: Європейська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: 1 Мічуріна пров., 2 Мічуріна пров., Мічуріна, Заводська, Мічуріна пров., Кільцева, 1-го Травня, Небесної Сотні, Покровська, Квітки-Основ'яненка, Володимирська Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Васильківський Яцьки: Мічуріна, Больнічна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Шевченківка: Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Шевченківка: Горького Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Яцьки: Набережна, Комсомольська, Свердлова, Б.Хмельницького, Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Вільшанська Новоселиця: Дзержинського Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Яцьки: Леніна, Шевченка, Фрунзе Технічне переоснащення з 19 по 19 год
Васильківський Вільшанська Новоселиця: Тарнавського, Горького Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Рославичі: Жукова, Пушкіна, Чкалова пров., Ботанічна, Чкалова, Джерельна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Глеваха: Київська, Комсомольська, 1 Травня, Механізаторів, Шкільний, Шевченка, Лугова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Польова, Матросова, Ковальова, Марка Шляхового, Лугова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Матросова, Північний, Гастелло, Олександра Лістрового, Преображенська, Козацька, Матросова пров., Гастело пров., 4 Петровського пров., Овражний, Вугільний Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Вишгородський Вишгород: Межигірського Спасу, Ватутіна, С.Палія Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Вишгородський Вишгород: Ромашкова

Нові Петрівці: Каневська, Польова, Свято-Покровська, Івана Кудрі, Козацька

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Вишгородський Сухолуччя: Мічуріна, Миру, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева Усунення дефекту з 11 по 17 год
Вишгородський Катюжанка: Леніна Усунення дефекту з 11 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Ватутіна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
К.-Святошинський Бузова: Маковська, Леніна, Дзвонова, Гагаріна, Озерна, Зоряна, Комарова, Центральна

Святопетрівське: Травневий

Бобриця: Набережна

Тарасівка: Горького

Петрушки: Дачна

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 17 год
К.-Святошинський Хотів: Київська, Луговий, Гайова, Коцюбинського, Князькина, Б.Хмельницького, Лугова, Лісова, Голосіївська

Буча (Києво-Св.): Пролетарська

Технічне переоснащення з 10 по 16 год
К.-Святошинський Княжичі: Леніна, Жовтневий, Грушевського, Ватутіна, Набережна, Шевченка, Жовтнева, Шкільна, Вишнева, Берегова, Новоселицька

Забір'я: Калинова, Лугова, Лісна, Молодіжна, Перемоги, Шевченка, Жовтнева, Садова, Сонячна, Польовий, Ярова, Грушевського, Гончаренко, Гориновичів, Лісова, Тупіковий, Квітневий, Зелена, Тихий, Вітянська, Яблунева, Зоряна, Центральна, Панаса Мирного, Кутовий, Смарагдова, Симоненка, Ярослава Мудрого

Жорнівка: Зоряна, Комсомольська, Ірпінська, Лісна, Першотравнева, Ярова, Підлісна, Комсомольський, Польова, Озерний, Садова, Перемоги, Дачна, Сонячна, Шляхова, Кооперативна, Кооперативний пров., Гагаріна, Богатирська

Бобриця: Лісна, Козацька, Озерна, Лугова, Зоряна, Заозерна, Садова, Шкільна, Набережна, Полунична

Ходосівка: Набережна

Софіївська Борщагівка: Центральна, Скіфська

Крюківщина: Археологічна, Нова, Новосільська, Мічуріна

Новосілки: Теремська

Тарасівка: Щорса, Гагаріна

Малютянка: Перемоги

Білогородка: Леніна

Боярка: Молодіжна, Білогородська

Гореничі: Кленовий узвіз

Юрівка: Шевченка

Петрушки: Квіткова

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
К.-Святошинський Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська

Стоянка: Тичини

Малютянка: Ботанічна

Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна

Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова

Тарасівка: Північний, Островського, Комарова

Новосілки: Нова

Святопетрівське: Петрівського

Боярка: Яблунева

Бобриця: Набережна

Музичі: Леніна

Забір'я: Перемоги

Софіївська Борщагівка: Кошова

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Джерельна, Озерна, Козацька, Каштанова, Доброго Дуба, Березнева, Мічуріна, Садова, Доброго шляху, Жулянська, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Гагаріна, Яблунева, Шкільна, Володимирська, Прикордонна, Південна, Київська, Щасливий пров., Ватутіна, Парковий, В. Швеця, Березневий

Крюківщина: Київська, Котирло, Я.Мудрого, Червоноармійська, Шкільна, Жовтнева, Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров., Археологічна, Сагайдачного, Парникова, Афінська, Дніпровська, Захисна, Мальцева, Благовісна, Єдності, Світанкова, Одеська, П. Орлика, Ярова, Жулянська, Европейська

Вишневе: Першотравнева, В.Чорновола, Григорія Сковороди, Піонерська, Шевченка, Святоюрівська, Південна, Освіти, І. Мазепи, Затишна, Балукова, Свободи, Сонячна, Кутузова, Ватутіна, Садова, Святошинська, Промислова, Лесі Українки, Лісний, Європейська, Київська, Зелена, Машинобудівників, Весняний, Б.Хмельницького, Козацька, П.Дорошенка, Василя Стуса, Миколи Хвильового, І. Франка, Стуса, Сагайдачного Петра, Островського

Хотів: Т.Наливайко, Вигінська, Червоноармійська, Суворова

Лісники: Суворова, Клубна

Тарасівка: Братів Щеглов пров., Шевченка, Бондарчука

Софіївська Борщагівка: Вишнева, Весняна, Чорновола, Соборна, Велика Кільцева, Мала Кільцева, Промислова, Кільцева, Асканія, Чорновола пров., Хутір Фермерський вул. Вишнева, Пушкіна, Травнева, Миру

Петропавлівська Борщагівка: Трояндова, Щорса, Леніна, Жовтнева

Боярка: Маяковського, Б.Хмельницького, Молодіжна

Княжичі: Леніна

Лісне: Лісна

Святопетрівське: Лесі Українки, Шевченка, бульв. Шевченка

Юрівка: Лугова

Малютянка: Затишна

Мрія: Західна

Забір'я: Зелена

Мила: Підлісна

Гореничі: Спортивна

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
К.-Святошинський Тарасівка: Маяковського, Набережна, Чапаєва, Київська, Радянська, Гагаріна, Жовтневий, Щорса, Пушкіна

Чайки: Катерини Білокур

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Кагарлицький Мирівка: Польова, Берегова Усунення дефекту з 9 по 15 год
Макарівський Гавронщина: Миколаївська, Товстолеская, 1 Травня

Бишів: Садова

Усунення дефекту з 11 по 17 год
Миронівський Миронівка: Сонячна, Перемоги, Соборності, Бузницького, Гагаріна, Литвиненка, Полуботка, Сухомлинського Виконання приєднання клієнтів з 9 по 15 год
Миронівський Македони: Македони, Шахтобудівників, Садова, Центральна, Торезька, Джерельна

Малі Прицьки: Яблунева

Ремонтні роботи з 10 по 14 год
Обухівський Деремезна: Перемоги, Шкільна, Центральна, Гагаріна, імені М.Кулика, Пенькових, Приозерна Виконання приєднання клієнтів з 10 по 16 год
П.-Хмельницький Переяславське: Лесі Українки, Польова, Горького, Привокзальна, Переяслівська, Центральна Усунення дефекту з 11 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Волі, Садова, Коцюбинського, Лесі Українки, Базарний, Танкістів, Колгоспна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Рокитнянський Калинівка: Молодіжна, Польова

Шарки: Господарство

Першотравневе: Господарство

Ремонтні роботи з 12 по 18 год
Сквирський Сквира: Гагаріна, Байдукова, Байдукова пров., Проектна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Ставищанський Красилівка: Центральна Виконання приєднання клієнтів з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Януша Острозького, Соборна, П.Запорожця, Крючкова Виконання приєднання клієнтів з 10 по 13 год
Тетіївський Тетіїв: Януша Острозького, Соборна, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров. Виконання приєднання клієнтів з 9 по 13 год
Яготинський Яготин: Толбухіна, Ціолковського, Фурманова, Ціолковського пров., Карпенка Карого пров., П.Орлика Усунення дефекту з 11 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 24 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

четвер, 26 травня 2022 г.
09:41
У Києві 26 травня ярмарки пройдуть в п'яти районах міста (адреси)
09:07
Поліція Київщини затримала групу підозрюваних у крадіжках пального
09:00
В МВС готові до відсічі спроб вторгнення з Півночі, вздовж кордону з білоруссю ударні групи ворога не формуються
08:21
Ворог здійснив нальоти гелікоптерами на Миколаївщину та Херсонщину, - ОК “Південь”
08:10
За два дні продали близько 2 млн марок “Русскій воєнний корабль… Всьо!”, - Смілянський
08:03
Зеленський нагородив 144 українських військових
07:30
Тривають бої на Бахмутському напрямку і в Лимані, ЗСУ відбили 10 атак ворога, - Генштаб
середа, 25 травня 2022 г.
22:07
З 1 червня у низці європейських країн скасують безкоштовний проїзд для українців
21:48
Внаслідок ракетного удару військ рф по Запоріжжю пошкоджено понад 60 приватних будинків та ТРЦ (фото, відео)
21:27
Рашисти використали 60 відсотків запасів високоточної зброї, - Міноборони
21:03
Зеленський підтримав петицію про візовий режим для громадян рф
20:46
Під час оборони Маріуполя загинув чемпіон України з кікбоксингу та чемпіон світу з тайського боксу Олексій Янін
20:29
Російський генерал з позивним “90-й”, який керував мародерством на ЧАЕС, отримав підозру за 3 статтями
20:05
За поданням ДБР суд передав більшість облгазів в управління української держави
20:02
У Маріуполі окупаційна влада почала видавати російські паспорти
19:49
У Бучанському районі лісники знайшли тіло вбитого рашистами чоловіка
Календар подій