воскресенье, 25 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 22 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському і Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Назва районного підрозділу Населений пункт Назва вулиць на яких буде відсутнє постачання електроенергії Роботи Години проведення робіт
Баришівський Лукаші, Лук’янiвка вул:Шевченка, Гагаріна, Криворізька, Терновська, Саксаганського, Шахтарська, Червоноармійська, Перемоги, Зоряна, Молодіжна, Паркова, Лугова, Калинова, Миру, Центральний, Чича, Степова, Вулиця невизначена, Центральна, Набережна, Леніна пров., Студентська, Сонячна, Зарічна, Козацька, Індустріальна, Єдності, Вишнева вул:Гагаріна організації:ЛУКАШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, Товариство з обмеженою відповідальністю, ФОП РуденкоВалерій Павлович, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, БАРИШІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ БАРИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ Рунець Тетяна Миколаївна, ФОП Шапран Софія Андріївна, ФОП Корж Сергій Васильович, Комунальне некомерційне підприємство, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ Капітальний ремонт з 8-30 по 16-30 год
Білоцерківський Поправка вул:Комора, Ферма, Івана Франка , ФОП Ошийко Євгеній Вікторович, ФОП Донченко Віктор Андрійович, ФО Мельник Олександр Миколайович, ФОПЯстреб Юрій Григорович, ФОП Висіцький Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Чупира вул:Гетьманська, Незалежності, Вишнева Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський c.Поправка вул.:Промисловий Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Андрія Шептицького, Олеся Гончара, Першотравнева Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Курсова, Пушкінська, Лєрмонтова, Логінова, Чкалова Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Нєкрасова Капітальний ремонт з 8-00 по 18-00 год
Богуславський Синиця Шевченка Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Синиця, Дибинці, Бородані вул:Набережна, Центральна, Вишневий, Гагаріна, Молодіжна, Синиця, Шевченка, Садова вул:Шкільна, Ланок, Тичини, Надросся, Здрока, Промисловий, Олексія Вовченка, Миру, Нечуй-Левицького, Волошенка, Братів Олексієнків, Зацерквянська, Гірний, Гагаріна, Шевченка, Вербний, Гагаріна пров., Марка Вовчка, Польова, Садовий, Садова, Луговий, Ставковий, Ставкова, Яровий, Жукова пров., Сиволапа, Мандрики, Сидора Мандрики, Вулиця невизначена, Мілкий Нерубай, Кирієнка, Росьовий пров., ЛесіУкраїнки, Молодіжна, Макаренка, Нова вул:Корольова, Ланова, Франка пров., Набережна, Остапа Вишні, Марка Вовчка, Руданського , Синицька сільська рада, Відділ культури АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, Товариство з обмеженою відповідальністю, ФОП Лисенко Світлана УПЦ, ФЕРМЕРСЬКЕАнатолівна, Релігійна громада УПЦ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ФОП БОНДАРЕНКО СВІТЛАНА ПАВЛІВНА, Дибинецька сільська рада, ФОП Поліщук Олександр Іванович, Релігійна громада СУП БЦЄ ГОСПОДАРСТВО, ФОП ЧИКАЛЕНКО ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, Приватне акціонерне товариство, Сільськогосподарське товариство, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО, ФО Боровик Сергій Михайлович, ФО Могільніцька Ольга Василівна, ФО Цимбаленко Дмитро Шкарбан Віктор Іванович, БОГУСЛАВСЬКЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Панченко Анатолій Петрович, Відділ освіти Богуславської РДА, ФОП Лінський Ігор Володимирович, ФОП НАЗАРЕНКО ЯРОСЛАВ ІВАНОВИЧ, АТ УКРТРАНСГАЗ, ТОВ ДИБИНЕЦЬКИЙ ЦЕГЕЛЬНИЙ Новохацький Олександрович Технічне обслуговування з 9-00 по 17-00 год
Богуславський Синиця вул:Центральна організації:Синицька сільська рада Технічне обслуговування з 9-00 по 17-00 год
Бориспільський с. Щасливе вул. Леніна, Бориспільська, Садова, Лесі Українки, Перспективна, Квіткова, Спортивна, Озерна, Мальовнича, Урожайна, Шкільна, Каштанова, Райдужна, Лисенка, Фестивальна, Героїв Майдану, Світанкова, Соснова, Святкова, Фестивальний, Молодіжна, Олімпійська, Фермерська, Польова, Зарічна Капітальний ремонт з 09-00 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль, Кiрове, Артемівка вул:Новопрорізна, Чубинського, Новопрорізний, 60 Років СРСР пров., Гоголя, Київський Шлях, Молодіжна, Пушкіна, Деснянська, 60 Років СРСР, Прорізний, Калинова, Садова вул:Польова вул:Травнева організації:Комунальнепідприємство, Бориспільська центральна районна лікарня, Фізична особа – підприємець, КПВКГ Бориспільводоканал, Садове товариство Дзвіночок, Головне ЖКГ Міськради, Субєкт підприємницької діяльності, Товариство з обмеженою відповідальністю, ОСББ Супутник, ГО СТ ТРАВНЕВЕ – 5, Фізична особа-підприємець Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський с.Старе всі вулиці Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль вул:Стефаника, Остапа Вересая, Поштова, Амосова, Булгакова, Сірова Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Дударкiв вул:Мисливська, Миру Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Дударкiв вул:Горького, Грушевського, Лесі Українки Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бородянський с. Небрат Покровська,Журавлина. Реконструкція з 9-00 по 17-00 год
Бородянський Нова Буда вул:Миру, 1-го Травня організації:Українська православна церква Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Дружня вул:Радянська, Леніна організації:ФОП Степаненко Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Броварський Погреби, Зазим'є, Пухівка, Рудня, Семиполки, Бровари, Гоголів, Рожни нас.пункт:Погреби вул:Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, Масив Кругла, Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, Масив Діброва, Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, Масив Залющина, Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О. нас.пункт:Зазим'є вул:Промислова, Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова нас.пункт:Пухівка вул:Деснянська нас.пункт:Рудня вул:Лебідська, Шкільна нас.пункт:Семиполки вул:Київське шосе нас.пункт:Бровари вул:Ступака нас.пункт:Гоголів вул:Шевченка нас.пункт:Рожни вул:Молодіжна організації:Свято-Успеньська церква с.Погреби, Сільська рада с.Погреби, КДНЗ(Ясла-садок)Лісова Пісня, ФОП Нічога Олексій Олексійович, Споживче товариствоВідродження, Товариство з обмеженою відповідальністю, ТОВТалісман -2003, ФОП Кокошко Сергій Миколайович, Акціонерне товариство Укртрансгаз, , П.П. СільмагІ., П.П.Вегера Світлана Григорівна, ФОП Улещенко Ярослава Петрівна, Калитянське споживче товариство, Приватне підприємствоГорєва, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, Фізична особа Муцький Петро Михайлович, Фізична особа, Фізична особа-підприємець, ФО Пашаєв Натіг Абдулазім Огли, ФО Лобур Ігор Олександрович, П.П.Родсевич Л.Ф., ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ, ТОВ Коспаш Лтд, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, П.П.Парфенюк Володимир Петрович, Публічне акціонерне товариство, Титаренко Денис Анатолійович, ФОП Денисюк Юрій Віталійович, Відділ освіти Броварської районної, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВОДОБРОБУТ, ФОП Богатир Тетяна Олександрівна, ФОП.Улещенко Оксана Михайлівна, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Захарченко Василь Михайлович, Бабан Наталія Адоліївна, Магдій Олександр Володимирович, ФОП Ярошинський Микола Іванович, ФОП Ганнущенко Павло Дмитрович, П.П.Прищепа Олег Дмитрович, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ПП Сергієнко Віктор Гаврилович, ФОП Красуліна Яна Олександрівна, ПП Калінін Микола Володимирович, ТзОВАвтомобільне підприємство С.Т.Р., П.П.Герасімов Волод.Анатол., П.П.Мельниченко Володимир Федорович, ПРИВАТНА ФІРМАКМК, ФО Курбатова Олена Андріївна, П.П.Аванесов Єраст Олександрович, ФОЦ Зір, ФО Стеценко Сергій Михайлович, ЗАЗИМСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО, ФО Мазур Василь Олексійович, ФО Ярошенко, ФОП Касич Ніна Іванівна, ФОП Полегенький Олександр, Вергелес Володимир Васильович, ФОП Суско Євгенія Володимирівна, П.П. Мегедь Іван Олексійович, Фізична особа Похваліна-Танасійчук Олена, ФОП Мельничук Руслан Ярославович, ФОП Пан Анатолій Михайлович, ОКСТІмені Горького, Фізична особа – підприємець, ФО Бублій Юрій Анатолійович, Шорохов Олексій Вячеславович, ФОП Якобчук Олександр Валерійович, Фізична особа Муцька Надія Іванівна, Фізична особа Муцька Наталія Петрівна Технічне обслуговування з 8-00 по 18-30 год
Броварський с. Зазим'є всі вулиці Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год
Вишгородський Вишгород Набережна Набережна,6Г Реконструкція з 9-00 по 17-00 год
Вишгородський Лісовичі, Литвинівка вул:40 років Перемоги, Набережна, Садова вул:Лесі Українки організації:ЛИТВИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕПІДПРИЄМСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Синяк вул:Леніна, Жовтнева, Овчаренка, Депутатська, Київська організації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФОП Деревінський Сергій Володимирович, Релігійна громадаукраїнської Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Володарський Тадіївка вул.Свободи Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Володарський Гайворон вул:Селищанська Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Володарський Біліївка вул:Коцюбинського, Шевченка, Миру , КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Ірпінський Ірпінь вул:Новоірпінська, Донецька, Чайковського організації:ТОВ Меридіан-плюс, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ІРПІНСЬКА, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, ФО Грищенко Д.І. Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Ірпінь вул:Річний пров., Лугова, 9Лінія Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Кагарлицький Кагарлик вул:Ватутіна, Франка, Полтавська, Поповича, Олеся Бердника, Франка пров., Ватутіна пров. організації:ПП Олексієнко С.А., Фізична особа-підприємець Тесленко С.М. Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький Халча вул:Бригадна організації:ТОВ ДАН-ФАРМ УКРАЇНА Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Києво-Святошинський Вишневе Машинобудівників Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Крюківщина, Гатне Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров.,Ленінградська площа, Червоноармійська;вул.Садова, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна,Д.Дуба,Озерна,Березнева,Мічуріна,Жулянська Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Крюківщина, Вишневе, Тарасівка, Софіївська вул:Франка, Я.Мудрого, Шкільна, Київська, Шевченка, Чумацька, Перемоги, Червоноармійська, Археологічна, Вишнева вул:Європейська вул:Комарова Борщагівка вул:Кошова організації:Сільська рада Крюківщина Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Гатне вул:Сірка, Чумацька, Курганна, Грушева, Зоряна, Симоненко, Каштанова, Б.Хмельницького організації:Гатненська сільська рада Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Крюківщина, Хотів, Боярка, Княжичі, Вишневе, Софіївська вул:Котирло, Шкільна, Жовтнева, Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров., Археологічна вул:Т.Наливайко, Вигінська, Суворова вул:Маяковського вул:Леніна вул:Балукова Борщагівка вул:Травнева організації:ТОВ Рембудсервіс, Сільська рада Крюківщина, Фізична-особа підприємець, СПД Котирло П.Д., ФО Барчук Сергій Олександрович, ФОП Хільчевський, Христовоздвиженська парафія (Княжичі), Товариство з обмеженою Олександравідповідальністю, ПП Шалабай О.А., ФО-П Сандул М.О., ТОВ Аллан, Публічне акціонерне товариство, ФО-П Пацьора К.Г., ФОП Ніколаюнас Г.І., ФО Озадовська Зінаїда Володимирівна, ФО Буряк Миколаївна Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Крюківщина вул:Гайова, Шкільна, Сахравська, Космонавтів, Котляревського, Гагаріна, Будьоного організації:ФОП Лошак Людмила Миколаївна Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Гатне вул:Садова, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Жулянська, Гагаріна, Володимирська, Ватутіна організації:Гатненська сільська рада, ФОП Ігнатенко Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Гатне вул:Молодіжна, Перемоги, Шкільна, Кібернетична, Шкільний, Лісова організації:Гатненська сільська рада, СПД Журова О.Я. Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Макарівський Маковище, Марянівка,Колонщина,Вишеград Маковище: Корабельна,, Жовтнева, Шевченка, Центральна,Набережна, Пльова, Перемоги; Марянівка- Марянівська,Колонщина-Шевченка, Леніна,, Воровського,Садова, Херсонська,Жукова;Вишеград-Вишеградська Реконструкція з 9-00 по 17-00 год
Макарівський Фасівочка, Макарів вул:Веселкова, Левадна, Валова, Кривоноса, Теліги Олени вул:Зарічна, Веселкова, Олени Теліги Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Миронівський Пустовіти вул:Шевченка Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Обухівський Дерев'яна вул:Хуторна, Усівська, Глинищанська, Невизначена Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Обухівський Підгірці Романків вул:Лісова вул:Лісова Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Переяслав-Хмельницький Хоцьки вул:Піонерська, Садова, Чапаєва, Старий Шлях, Виноградна, Травнева, Колота, Піонерів, Піонерський, Колгоспна, Кільцева, Шкільна ПО, Хоцьківська сільська рада Чистка траси з 12-00 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Ковалин вул:Садова, Новомирська, Молодіжна, Каласовка , ФОП Кузьменко Петро Олексійович, Дівичківська сільська рада Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Рокитнянський Синява, Рокитне, Рокитне-2 нас.пункт:Синява вул:Жовтнева, Заводська, Боярська, Заводський, Піти, Шевченка, Білоцерківська, Радгоспна, Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров., Шкільна, Лугова, Садова, Пташина, Зелена, Набережна, Комсомольський, Вишнева, 97 Стрілецької Дивизії, Щорса, Польова, Заросянська, Молодіжна, Совхозна, Урочище Перетічок нас.пункт:Рокитне вул:Кар'єрна, Юнатів, Зарічна, Радгоспна, Гната Хоменка, Козацька, Білоцерківська, Жовтнева нас.пункт:Рокитне-2 вул:Кар'єрна, Зарічна, Свиноферма, Володимира Піти, Жовтнева, Юнатів, Хоменка, Малика, Заводська, Радгоспна, Білоцерківська, Боженка, Пташина, Мітлицького, Агрономічний, Садова організації:Товариство з обмеженою, Райагропроменерго, Товариство з додатковою, Товариство з обмеженою відповідальністю, Відділ освіти Рокитнянської РДА, ФОП Омелян В.П., ПАТ УКРТЕЛЕКОМ, Рокитнянська селищна рада, ТОВ Тех-маш-ліс, ФОП Сивченко Валентина Миколаївна, ФОП Алєксєєв В.А., ФОП Яковлев Сергій Леонідович, ФОП Бакаленко О.В., ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, ФОП Мітлицька Ольга Вікторівна, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ БЛАЖЕННОЇ, Публічне акціонерне товариство по, СТ Фортуна, ТОВ Земляк, ФО Сахно Павло Михайлович, ФОП Ковінька В.М., ФОП Ковтун Юлія Вікторівна, Синявська сільська рада, ФОП Левченко В.І., ФО Дубовий Роман Володимирович, ПП Ковальчук В М, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОШУК- СВМ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФОП Григоренко Роман Вікторович, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Григоренко В.М., КНП Рокитнянської районної ради, Коледж інформаційних технологій та, ФОП Рухаленко А.В., ФОП Боровик Олег Леонтійович, ФОП Говорун Л.А., Українська православна церква с. Синява, ФОП Сайчишина Галина Іванівна, ФОП Липовий Микола Федорович, МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО АННА, ФОП Мовчан О.Ф., СПД Гамарис Ганна Іванівна Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Рокитнянський Синява вул:Шкільна, Лугова, Шевченка пров., Шевченкапо Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Сквирський с.Шамраївка в.Ювілейна,лікарня,Медична Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Сквирський с.Шамраївка в.Лісова,Медична,Ювілейна,лікарня Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Великополовецьке вул:Центральна, Шкільна, Макаренка, Гагаріна, Вишнева по, ФОП Дубина Ольга Станіславівна, Великополовецька сільська рада Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Токарівка Шапіївка вул:Гагаріна вул:Леніна Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Ставищенський Ясенівка вул:Польова, Незалежності, Миру організації:ПАТ Київоблгаз Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Володимирівка Шевченка Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Тараща Озерна Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Велика Березянка вул:Свободи, Гагаріна, Великоберезянська, Рибачий організації:КНПТРР Таращанський центр первинної, ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО Реконструкція з 8-00 по 18-00 год
Тетіївський Денихівка вул:Центральна, Нова, Леніна організації:ДПДГ Шевченківське, ПрАТ Київстар , Товариство з обмеженою відповідальністю Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Ненадиха вул:Шевченка, Підлісна, Білгород-Дністровська, Польова організації:Тетіївське споживче товариство, ТОВ Агро-Дібрівка, Публічне акціонерне товариство, Димцюра Ганна Феодосіївна Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Тетіїв вул:Дібрівська, Івана Сенька, Голембовського, Чорновола організації:ПАТ Укртелеком, ВУВКГ Тетіївводоканал Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Фастівський Пришивальня, Ярошівка, Томашівка, Яхни вул:Набережний, Набережна, Набережний пров., Щорса, Польова вул:АБЗ, Кар'єр, Гагаріна, Набережна, Буйка вул:Лесі Українки, Лісова, Учительська, Вулиця невизначена, 30 років Перемоги, Ірпінська, Шевченка, Дружби, Ковельська вул:Польоваорганізації:Підприємство споживчої кооперації, ТОВ МАС ЕНЕРДЖІ, СТ Маргарита, Томашівська сільська рада, ПАТ КИЇВОБЛГАЗ, Сільськогосподарське товариство, ПАТ Київська міська дирекція, Фізична особа-підприємець, ТОВ АЛАС ФАСТІВ , ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ сільськаТОВАРИСТВО, Єременко Валерій Вікторович, ФОП Яременко Віктор Євгенійович, КНП ФРР Фастівський Центр ПМСД, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Приватне акціонерне товариство, Приватне підприємство, Пришивальницька рада, Київський Свято-Введенський чоловічий Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Фастівський Дорогинка вул:Лісна, Садова організації:Дорогинська сільська рада Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 20 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

воскресенье, 25 июля 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:02
В столице планируют установить мемориальную доску в честь историка-киевоведа Виталию Ковалинского
16:06
Кличко попросили учесть в градостроительной документации сквер на улице Красноткацкой
15:01
Еще трое киевлян умерли от последствий COVID-19
14:05
“Укрзализныця” с понедельника, 26 июля, запустит на Киевщине дополнительные пригородные поезда
13:02
На время Олимпийских игр в столичном Сырецком парке и Городе спорта в Гидропарке развернули фан-зоны (фото)
12:09
В июле сразу три заместителя Кличко получили материальную помощь для решения своих социально-бытовых вопросов
11:04
За останню добу на коронавірус захворіли 11 жителів Київщини
10:06
Спортивные состязания изменили маршруты столичного общественного транспорта (схемы)
09:03
В минувшую субботу в Украине более 71,5 тысяч человек вакцинировались против COVID-19
07:15
Воскресные ярмарки 25 июля пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 июля 2021 года
суббота, 24 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Полицию просят проверить законность размещения автомобильной стоянки по улице Драгоманова, 6
16:06
На проспекте Бандеры произошел пожар на СТО
15:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
Календарь событий