вторник, 25 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 20 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Богатирський, Чехова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Січневого Прориву, Матросова Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Білоцерківський Розаліївка: Дружби, Народна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Богуславський Дмитренки: Красилівка, Берегова, Садова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Медвин: Шевченка, Проценкова, Набережна, Зарічок

Богуслав: Я.Мудрого

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Дударкiв: Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська

Бориспіль: Київський Шлях

Займище: Горького

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Центральна, Мєшкова, Прорізна, Л.Українки Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Пухівка: П. Мирного, Шевченка, Шевченка пров., Тиха, Хуторська, Космонавтів, Сагайдачного, Рожівська, Мисливська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру

Рудня: Козацька

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Васильківський Кожухівка: Першотравнева, Кільцева, Газова

Глеваха: Вокзальна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Мала Бугаївка: Мальовнича, Березовий

Дерев'янки: Дерев'янка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Мала Солтанівка: Осінній Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Київська, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Жовтневої Революції, Кожарова, Михайлівський, Набережна, Вокзальна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Дружби, Боженка

Старі Петрівці: Жовтневий пров., Дачна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна

Пилява: Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Володарський Надросівка: Лесі Українки, Квітнева, Дружби Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Красне: Жовтнева, Шевченка, Леніна, Пушкіна, Семенова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Заруддя: Миру, Пушкіна, Шкільний, Шкільна, Партизанська, Заозерна, Лісова Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Новозаводська, Рекунова, Нова, Бучанське Шосе, Свято-Покровська, Дніпровська

Михайлівка-Рубежівка: Європейська

Горенка: Леніна

Підключення/відключення споживачів з 10 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Райдужна

Хотів: Богомольця

Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна

Тарасівка: Високовольтна

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Кагарлицький Сущани: Трохименка, Радянська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Бишів: Гайок, Жданова, Степова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Новосілки: Каховська, Будівельна, Поліська, Київська, Підлісна, Калиновий Кут, Нова, Озерна, КТП в полі, Прорізна, Миру

Лишня: Київська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Героїв Небесної Сотні, Франка, Черненка, Пушкіна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Гагаріна, Соборності, Стрільця, Франка, Пироженка, Пушкіна, Академіка Ремесла, Ватутіна, Григорія Сковороди, Черняховського

Карапиші: Кривошеї

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Підгірці: Київська, Васильківська, Нагірна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Креничі: Польова, Центральна

Обухів: Київська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Підгірці: Садова, Київська, Межигірська, Васильківська

Нещерів: Садова

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова

Копачів: Горького

Обухів: Київська

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена

Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Підгірці: Лугова, Гагаріна, Жорновки Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Підгірна

Нові Безрадичі: СТ "Медик"

Підгірці: Піщана

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Креничі: Межигірська, СТ "Родник", Зелений Гай, Межигірський пров. Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Підгірці: Боровкова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Будьонного, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова, 8 Березня, Кузьми Краськова, Франка, Солов`їна, Робоча, Малишка, Володимира Чаплінського, Заводський, Радянська, Чаплинського, Буканова, Малишковський, 7 Листопада, Стрілецька, Козацька, Парковий, Жеваги, Яблуневий м-р, Будівельників, Будівельник м-р, СТ Будівельник, Черняхівська, Зелений Гай, А/С, Калинова, Калініна

Підгірці: Васильківська, В/Ч

Українка: Будівельників, Зв'язку, пров. Загребельний

Матяшівка: Коноша, Зелений Гай

Красне Перше: Нова, Жовтнева

Дерев'яна: Ярова

Григорівка: Шкільна, Заводська, Колгоспна

Нові Безрадичі: Піщана

Тарасівка: Пушкіна

Козин: Київська

Великі Дмитровичі: Садова, Підгірна

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Горбані: Перемоги, Переяславська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Горбані: Леніна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ташань: Шевченка, Житника, Молодіжна, 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Переяславська, Леніна, Леніна пров., Польова, Лугова, Перемоги

Шевченкове: Переяславська, Молодіжна, Шевченка, Центральна, Механізаторів, Перемоги, Садова, Вулиця невизначена, Польова, Космонавтів

Переяславське: Горького

Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна

Тарасівка: Шевченка

Пологи-Вергуни: Луки, Набережна, Миколаєнка, Одинця, Шевченка, Макаренка, Щорса, Підгірна, Кам'янський, Черкаська, Боберська

Єрківці: Весняна

Положаї: Жовтневої Революції, Космонавтів, Шевченка пров., Шевченка, 1-го Травня, Молодіжна, 8 Березня, Польовий, Садова, Польова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Ентузіастів Ремонтні роботи з 6 по 23 год
Сквирський Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Сквирський Красноліси: Шевченка, 1-го Травня Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Сквирський Красноліси: Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Гейсиха: Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Гейсиха: Садова, Нова, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Гейсиха: 40 років Перемоги, Садова, Центральна, Нова, Миру, Шевченка, Федоренка

Богатирка: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Гейсиха: Степова, Гагаріна, Молодіжна, Федоренка, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Гейсиха: Садова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Гейсиха: Центральна, Чумацька, 1-го Травня Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Ківшовата: Маковецька

Маковецьке: Лісова

Усунення дефекту з 8 по 19 год
Тетіївський Голодьки: Миру, 8 Березня, Садова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Фастівський Томашівка: Рибинка, Вулиця невизначена, Лесі Українки

Дорогинка: Гагаріна, Гаєва, Шевченка, Комарова, Молодіжна, Колгоспна, Грисюка, Центральна, Грисюка пров., Дачна, Вулиця невизначена, Колгоспний пров., Шкільна, Польова, Польовий, Морозова

Пришивальня: Набережна, Набережний, Буйка, Буйка пров., Щорса, Щорса пров., Леніна

Ярошівка: Садова, Вінницька, Василенка, Буйка, Войтенка, Кооператив "Веселка", Польова

Велика Мотовилівка: Васильківська

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Годунівка: Кравченка, Борщика Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Годунівка: Борщика Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 19 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

вторник, 25 января 2022 г.
09:22
Из-за ДТП с потерпевшими на трассе Киев-Одесса затруднено движение в направлении столицы (фото, видео)
09:01
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 70 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 января 2022 года
понедельник, 24 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:36
Группа компаний DIM – партнер Ukrainian Fashion Week FW 22−23
20:29
Руководитель больницы №8 в Киеве Пилецкий остался без должности, - Трубицын
20:23
В столичном Национальном художественном музее Украины презентовали аудиогид на крымскотатарском языке
20:11
На Киевщине в аэропорту “Антонов” силовики провели антитеррористические учения (фото, видео)
20:05
“Киевводоканал” опубликовал график отключений холодного водоснабжения (адреса)
19:46
В селі Центральне Обухівського району побудують нову каналізацію
19:33
В НАБУ сообщили о завершении расследования хищений на 115 млн гривен в КО “Киевзеленстрой”
19:26
Полицейские Киева задержали двух мужчин за вымогательство 30 тысяч долларов у IТ-специалиста
19:09
Компания “Интергал-Буд” признана застройщиком года по версии премии “Строительный Олимп-2021”
19:01
Розпочала роботу конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
18:45
Клуб Экспертов продолжил серию передач о политических идеологиях
Календарь событий