среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 20 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Бикова Гребля: Садова, Набережна, Зелена, Хоздвір Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Чупира: Шкільна, 3 відділення, Молодіжна

Озерна: Котельня, Молодіжна, Їдальня, Гуртожиток, Клуб, Контора, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна

Реконструкція з 8 по 19 год
Богуславський Медвин: Прокопенкова, Олександра Бочарова, 2 Першотравневий Реконструкція з 9 по 20 год
Богуславський Богуслав: 8 Березня, 1 Гаражна, Любові, Зоряна, Виноградний, Святогірська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Млиново Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Ревне: Українська, Квартальна, Шкільна, Радгоспний, Солідарності, Садова, Виноградна, Вишнева, Шевченка, Будівельників, Гагаріна, Польова, Бориспільська, Жовтнева, Бригадна, Горького, Новонарізна, Новопрорізна, Радгоспна, Медова, Паркова, Центральна, Миру, Столична, Смарагдова, Ягідна, Волошкова, П.Зубаня, Молодіжна, Дружби, Новоселів, Яблунева, Київська, Полунична, Соснова, Малинова, Персикова, Смородинова

Щасливе: Фестивальний

Кийлiв: 1 Рудяківська

Процiв: Дружби, Хутірська, Пролісок

Петропавлівське: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Гагаріна, Травнева, Козацька, Свободи, Петлюри, Вербна, Гагаріна пров.

Дружня: Привокзальна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бородянський Нова Буда: 1-го Травня, Нова, Миру Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бородянський Спартак: Спартак, Спартак

Нова Буда: Спартак

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Нова Буда: Слобідська, 1-го Травня Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Нова Буда: Миру, 1-го Травня, Лісова, Шкільна

Пісківка: Ніни Сосніної

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Нова Буда: Миру, 1-го Травня, Лісова, Шкільна

Пісківка: Ніни Сосніної

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Нова Буда: 1-го Травня, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Реконструкція з 8 по 17 год
Васильківський Мархалівка: Комсомольська, Калініна, Кавказька, Зарічна, Грушевського, Гагаріна, Дачна, СТ "Берізка", Сосновий, Шкільна, Садова, Яровий Капітальний ремонт з 13 по 19 год
Вишгородський Вища Дубечня: Київська, Леніна, Соборна, Прибережна, Шевченка, Шкільна, Набережна, Жовтнева, Лугова, Перемоги, Лісова, Лісовий, Визволителів, СТ "Дубечня"

Пірново: Пірново, Поштова, Леніна, Піонерська, Комсомольська, Радянська, Партизанська, Заповідна, Пірнівське лісництво, Калініна, Левадна, Прирічна, Червоноармійська, Чкалова, Деснянський, Київська, Кірова, Набережна, Урочище “Газосклад”, Л. Українки, Банкова, Лугова, Шолуденка, Миру, Горького, Червонофлотська, Деснянська, Дубовий гай, БВ "Полянка", Урочище ”Зайків пісок”, І.Франка

Воропаїв: Шевченка, Київська, Муравище, Лугова, Незалежності, Садова, Молодіжна, Садовий

Реконструкція з 8 по 20 год
Володарський Мармуліївка: Борщагівська, Слободянюка, Жовтнева Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Володарський Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена

Рачки: Суворова

Шевченкове: Миру, Першотравнева

Брідок: Лесі Українки, Франка

Хмельницьке: Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів

Матвіїха: Чапаєва

Лобачів: Лісова, Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Горенка: Київська

Боярка: Агрономічна

Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Лісова, Матросова, Українська, Соборна, Федорова, Достоєвського Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Стайки: Преображенська, Зелена, Шестопала, Садова, Вербна, Чехова, Київська, Свободи Реконструкція з 9 по 20 год
Кагарлицький Ржищів: Комарова, Соборна, Незалежності, Лісна

Кагарлик: Котляревського

Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Мічуріна, Травнева, Незалежності, Олімпійська, Нова, Польова, Лісна, Радісна, Гагаріна, 40 років Перемоги, Садова, Миру, Молодіжна, Бузкова, Озерна, Щаслива, Дачна, Жовтнева, Сонячна, Шляхова, Польовий, Дмитрівка-2

Гореничі: Нова

Мила: Комарова, Затишна, Шевченка, 40-р. Перемоги, Садова, Садовий, Шевченка пров., Шевченківський пров., Проміжна, Підлісна, Прорізна, Комарова пров., Дмитрівська, Київська, Тополева, Спортивна, Європейська, Оксамитова, Наукова, Свободи, Дніпровська, Житомирська, 26 км автошляху Київ-Чоп, 25+500 км автошляху Київ-Чоп, Дослідна

Петрушки: Лісна, Лесі Українки, Шевченка, Миру, Центральна, Шевченка пров., Гагаріна, Газовиків, Садова, Ентузіастів, Франка, 40 років Перемоги, Гагаріна пров., Ломоносова, Лісова, Яблунева, Дачна, Богдана Хмельницького, Гайовий, Поле, 40-річчя Перемоги пров., Патріотів

Крюківщина: Дружби

Святопетрівське: Янтарна

Капітанівка: Соборна, Лісна, Соснова, В/Ч А-2319, СТ "Берізка-2"

Неграші: Садова

Тарасівка: Островського

Княжичі: Жовтнева

Боярка: Шевченка

Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса

Шпитьки: Шевченка

Софіївська Борщагівка: Велика Кільцева

Любимівка: Польова

Шевченкове: Санаторна

Реконструкція з 10 по 19 год
К.-Святошинський Музичі: Шевченка, Гагаріна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Музичі: Дачна, Садова, Сонячна, Урожайна, Приозерна, Літня, Грибний, Кар'єрний, Лісний, Долиногірська, Дружби, Кооперативна, Вільхова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гнатівка: Київська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гореничі: Проектна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гореничі: Бігова, Снайпера, Хоменка Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Музичі: Дружби, Кооперативна Реконструкція з 8 по 20 год
Обухівський Козин: Київська, Урожайна, Мистецька, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Озерна, Садова, Рудики, Нова, Вереснева, Тихий, Прикарпатська, Лугова, Луговий пров., ж/м “Козинський”, Пайова, Набережно-Лугова, СТ “Ватра”, Сосновий, Гостинний, СТ “Лужок”, Городній пров., ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський, Придорожна, Вересневий, Лобановського, Дачна

Плюти: Малишка, Плютовська, Лугова, Пархоменка, Невизначена, Сосновий, Ж/м Лісовий, СТ “Луговий”, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, пров. Січневий, Серпневий

Українка: Лугова, Юності, Соснова, Київська, СТ "Вычислитель", СТ “Ватра”, СТ “Лужок”, СТ “Орія”, СТ “Дубок”, ГО "Спілка співвласників "Левада"", СТ “Луговий”

Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м

Київ: Старообухівська

Нещерів: Садова

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Горького, Садова, Васильківська

Красна Слобідка: Шевченка

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Тарасівка: Шевченка

Кулі: Вишнева

Чистка траси з 9 по 17 год
Обухівський Плюти: Плютовська Чистка траси з 9 по 17 год
Обухівський Халеп'я: Шевченка, Садовий, Вознесенська, Садова, Молодіжна

Мала Вільшанка: Садова

Нещерів: Косіора

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Халеп'я: Садова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Халеп'я: Київська, Колгоспний, Беркутова, Вознесенська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська

Халеп'я: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Осіння, Хмельницького Богдана, Комунарська, Літня, Озерна, Бабачиха, Західна, Комарова, Гетьмана Івана Сулими, Волинська, Весела, Сонячна, Алєксєєва, Ювілейна, Космонавтів, Паркова, Лаврова, Каштанна, Канівська, Перемоги, Дружби, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров., Рибальська, Морська, Набережна, Зимова, Костюка Петра, Костюка Петра пров., Філатова, Чайкіної Лізи, Андрушівська, Тарасівська, Героїв Дніпра, Трубайлівська, Цвіточна, Пшенична, Панфілова, Монастирська, Лісова

Стовп'яги: Молодіжна, Київська, Польова, Шевченка, Шкільний, Підгірна, Кавказька, Лесі Українки, Шкільна, Комунарська, Луговий, Ярова, Соснівська, Миру, Нова, Підгірний, Вузький, Перемоги, Садова, Бориспільська, Буда-Варовицька, Дніпровська, Миронівська, Поліська, Білоцерківська, Лісова, Зарічна, Дружби, Мирна, Прорізна

Кавказ: Комунарів, Молодіжна, Вишнева, Польова, Незалежності, Низинна, Історична, Весняна, Набережна

Веселе: Миру

Дівички: Жовтневої Революції

Реконструкція з 9 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Золотоніське Шосе, Мічуріна, Черняховського, Петропавлівська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Яготинська, Сухомлинського, Новокиївське Шосе, Хмельницького Богдана, Дощова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Толстого, Глінки, Кутузова, П. Мирного, Пасічна, Гагаріна, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Тичини, Толстого пров. Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Петропавлівська, 1 Петропавлівський, Гаяринська, Гаяринський, Авраменка Віктора, Новокиївське Шосе Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярослава Мудрого, Короленка, Чайковського, Гоголя, Лермонтова, Тетері Павла, П. Мирного Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Міщанська, Лесика, Гагаріна, Потапенка Ярослава, Підварський, Петропавлівська, Квітки Основ'яненка, Авраменка Віктора, Гаяринська, Городищенська, Козацька, Леонтовича Михайла, Корнійчука Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Гагаріна, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Ватутіна, Лазенка Сергія, пров. Гагаріна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Суворова пров., Новокиївське Шосе, Суворова, Жданова, Якубовського Реконструкція з 8 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Тополева, Ентузіастів Реконструкція з 9 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Тополева, Ентузіастів Реконструкція з 9 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Тополева, Ентузіастів Реконструкція з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Липовецька, Поштовий, Корольова, Соборна, Кривоноса, Успенська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: пров. Горького, Богачевського, Незалежності, Гоголя, Гоголя пров., Червона, Каштановий пров., Горького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Незалежності, Колос 1 Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Гагаріна, Байдукова, Байдукова пров., Проектна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Польова, Комарова, Чорновола Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Лівобережна, Лівобережний пров., Чорновола Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Шевченка, Київська, 8 Березня, Абрикосова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Таращанський Северинівка: Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Таращанський Лука: Вільхівець, Просвіти, Миру, Видний пров., Б.Хмельницького, Шевченка, Світанкова, Лучанська, Лесі Українки, Гнатова, Гоголя, Польова, Волі, Гагаріна, Козацька, Вишнева Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Тетіївський Кашперівка: Київська, Ленінградська, Панченка, Свободи, Великий шлях, Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: С.Палія, Ватутіна, С. Петлюри, Панфілова, Івана Мазепи, Костельна, Папаніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Триліси: Жовтнева, Шевченка, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Корчіївка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна Реконструкція з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна, Бишівська, Дорогинська, Дорогинський, Сагайдачного, Дорошенка, Журавлина, Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Козацька, Савченка, Силенка, Савченка пров., І. Виговського, Тітова, Лермонтова, Лермонтова пров., Григоренка Дмитра, Героїв Мінометників, Бояринцева, Драгоманова

Мала Снітинка: Польова, СТ “Чайка” вул. Калинова, Терешкової, Молодіжна, Матросова, Шкільна, Сеповська, Тітова

Велика Офірна: Чумацький Шлях

Реконструкція з 5 по 16 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 19 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
17:05
Кличко отобрал у Генпрокуратуры землю в Лабораторном переулке
16:44
В ночь на завтра, 22 сентября, в Деснянском районе Киева проведут промывку сетей водоснабжения (адреса)
16:25
На Подольском мосту, помимо Комарницкого, с подачи Кличко зарабатывает Рувин и его “семейство” - Беловол
16:14
ВР предварительно одобрила законопроект “о фрилансерах”
Календарь событий