понеділок, 23 травня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 18 січня 2022 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Ставищанському, Таращанському, чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Недрянська, Механізаторів, ім. Іллі Турчиновського, Трубізька, Недрянський, Мирна, ім. Василя Стуса, Чаленка, Миру пров., Незалежності, Затишна, Березанський шлях, Чкалова, СТ Технічне переоснащення з 22 по 7 год
Білоцерківський Біла Церква: Леваневського, Кагарлицька, Східна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 11 по 17 год
Богуславський Богуслав: Б. Хмельницького, Садова, Садовий, Сагайдачна, Озерна Ремонтні роботи з 10 по 16 год
Богуславський Щербашенцi: 9 Травня, Центральна Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Бориспільський Воронькiв: Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський Ремонтні роботи з 11 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Українська, Дніпровська Ремонтні роботи з 11 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова Усунення дефекту з 9 по 15 год
Бориспільський Бориспіль: Маяковського пров., Степана Криворученка, Яцютівка, Київський Шлях, Пречистенська, Шкіля, Верхній Вал, Котляревського, Митрополита Шептицького, Маяковського, Нахімова, Олесницька, Короленка, Бежівка, Степана Криворученка пров., Шолом-Алейхема, Павла Дришлюка пров. Ремонтні роботи з 11 по 17 год
Бориспільський Щасливе: Фестивальна

Бориспіль: Привокзальна

Ремонтні роботи з 9 по 15 год
Бородянський Блиставиця: Соборна, Польова, Молодіжна, Ярослава Мудрого, Полянського, Єдності, Поліська, Нова, Лісова, Грушевського, Садова, Центральна, Незалежності, пров. Петровського, Шевченка, Приозерна, Вишнева, Узвізна

Немішаєве: Біохімічна, Паркова, Чкалова

Луб'янка: Шевченка, Чкалова, Квіткова

Бородянка: Жовтневий, Велика

Здвижівка: Шевченка

Бабинці: Травнева

Галинка: Центральна

Микуличі: Центральна

Мироцьке: Політехнічна, Леніна

Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Балабуєва, Південний пров.

Чабани: Польова

Усунення дефекту з 9 по 15 год
Броварський Бровари: Героїв УПА, Онікієнка Олега, Бульвар Незалежності Усунення дефекту з 9 по 12 год
Броварський Богданівка: Пушкіна, Кримця, Заліський, Заліська, Подильна

Бобрик: Лесі Українки

Технічне переоснащення з 10 по 16 год
Броварський Бровари: Київська, В’ячеслава Чорновола Технічне переоснащення з 10 по 16 год
Броварський Красилівка: Басова, -, Ковальська, Гоголя, Ладанська, Гагаріна, Лесі Українки, Троїцька, Козацька, Шкільна, Горошкова, Привітна, Бажана, Корольова, Незалежності, Володимирська, Роздольна, Березнева, Перемоги пров., Каштанова, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова, Мічуріна, Енергетиків, Вишнева, Мічуріна пров., Весняна, Механізаторів, Старошулявська, Європейська, Грушева, Райдужна, Будівельників, Урочище Виямка, В. Гутора, П. Мирного, Басейний, О.Довженка, Вишневий, Київська, Пушкіна, Квітневий, Нова Садова, Польова, Джерельна, пров. Польовий, І.Радченка, І. Марченка, Гончара, Кожедуба, Новосадова, Дружний, Постишева, Симоненка, Суворова, Щастя, Павленка, Гоголівська, Павла Тичини, Грушевського, Дорошенка, Б.Хмельницького, Б. Олійника, Нова

Требухів: Броварська, Польова, Польовий, Яблунева, Франка, Космонавтів, Дзержинського, Городня, Каштанова, Незалежності, Вокзальний, Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Пухівка: Пасічанська

Гоголів: Європейська

Ремонтні роботи з 10 по 16 год
Броварський Красилівка: Лесі Українки, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Морозова, Зелена, Зелений, Пушкіна, Лісна, Боярська, Молодіжна, Учительський Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Васильківський Васильків: Польова, Комарова Технічне переоснащення з 10 по 16 год
Васильківський Крушинка: Річна, 40 років Перемоги, Польовий, Польова Технічне переоснащення з 11 по 17 год
Васильківський Дерев'янки: Кармелюка, Депутатська, Дерев'янка, Кооперативна, Коцюбинського, Озерна

Мала Бугаївка: Мальовнича

Залізне: СТ "Статистик"

Технічне переоснащення з 11 по 17 год
Васильківський Борисів: Вишнева, Боженка, Матросова, Зелений, Боженка пров., Ставкова, Вишневий

Залізне: Народний

Технічне переоснащення з 11 по 17 год
Васильківський Васильків: Декабристів, Польова Технічне переоснащення з 11 по 17 год
Васильківський Зелений Бір: Олександра Довженка, Івана Миколайчука, Івана Богуна, Михайла Дорошенка Технічне переоснащення з 11 по 17 год
Васильківський Борисів: Боженка, Фабрична, Клименка, Квітнева, Козацька, Ставкова Технічне переоснащення з 11 по 17 год
Васильківський Крушинка: Щаслива Технічне переоснащення з 11 по 17 год
Васильківський Глеваха: Київська, Комсомольська, 1 Травня, Механізаторів, Шкільний, Шевченка, Лугова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Польова, Матросова, Ковальова, Марка Шляхового, Лугова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Матросова, Північний, Гастелло, Олександра Лістрового, Преображенська, Козацька, Матросова пров., Гастело пров., 4 Петровського пров., Овражний, Вугільний Ремонтні роботи з 9 по 16 год
Вишгородський Вища Дубечня: Жовтнева, Лугова, Леніна, Перемоги, Київська, Лісова, Соборна, Лісовий, Шевченка, Визволителів, Прибережна

Пірново: Київська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 10 по 16 год
Вишгородський Катюжанка: Святомихайлівська, Шевченка, Комуністична, Лісна, Леніна, Заводська, Зінченко, Ранкова, Вишнева, Південна, Сім'ї Дяківських, 60-річчя Жовтня

Литвинівка: Лесі Українки

Ремонтні роботи з 9 по 15 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Європейська, Зарічна

Ворзель: Кичеївська

Підключення/відключення споживачів з 9 по 18 год
Ірпінський Ворзель: М-07 Київ-Ковель-Ягодин ділянка км 30+600-31+020, Великого Жовтня

Ірпінь: Новооскольська, Гоголя, Мечнікова, Курортна

Гостомель: Свято-Покровська, Дніпровська, Черняхівська, Черняхівського

Київ: 19 км Житомирського шоссе

Підключення/відключення споживачів з 9 по 17 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 10 по 16 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Європейська, Зарічна

Ворзель: Кичеївська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Південно Українська Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Шевченкове: Андріївська, Санаторна, Лікарська

Білогородка: Андріївська

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Хотів: Київська, Луговий, Гайова, Коцюбинського, Князькина, Б.Хмельницького, Лугова, Лісова, Голосіївська

Буча (Києво-Св.): Пролетарська

Технічне переоснащення з 10 по 17 год
К.-Святошинський Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Київська

Жорнівка: Першотравнева

Технічне переоснащення з 11 по 17 год
Макарівський Новосілки: Калиновий Кут, Старосільська, Заозерна, Дачна Технічне переоснащення з 11 по 17 год
Макарівський Новосілки: Каховська, Будівельна, Поліська, Київська, Підлісна, Калиновий Кут, Нова, Озерна, КТП в полі, Прорізна, Миру

Лишня: Київська

Технічне переоснащення з 11 по 17 год
Макарівський Яблунівка: Поліська, Грушевського, Миру, КТП в полі, Польова, Молодіжна, Шевченка, Бишівська, Радянська

Леонівка: Набережна, Бородіна, КТП в полі

Ясногородка: Київська, Дружби

Чорногородка: Будівельна

Мостище: Постишева

Великий Карашин: Ровенська

Технічне переоснащення з 9 по 15 год
Миронівський Пустовіти: Пустовіти, Івана Франка, Шкільна, Мирний пров., Богдана Хмельницького, Польова, Кузьми Дриги пров., Шевченка, Галіченко, Новосілка, Садова, Кооперативна, Київська, Набережна, Шевченківський узвіз, Першотравнева, Молодіжна, Всеволода Меляницького пров.

Карапиші: Карапиші, Богуславська

Миронівка: Бузницького

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 11 по 17 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Виконання приєднання клієнтів з 11 по 17 год
Обухівський Креничі: Межигірська, СТ "Родник", Зелений Гай, Межигірський пров. Виконання приєднання клієнтів з 11 по 17 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Поліська, Г. Ошкала пров., Космонавтів, Жовтневої Революції, Радянська, Перемоги, Берегова

Студеники: Якушева, Якушева пров., Студениківська, Кільцева

Сомкова Долина: Якима Сомка, Пугачова, Христини Цуприк, Перемоги, Садова, Шевченка, Перемоги пров., Лісова, Поліська

Соснівка: Миру, Польова, Набережна, Пухівська, Поліська

Ремонтні роботи з 9 по 16 год
Рокитнянський Рокитне: Заводська, Набережна, Вокзальна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Ставищанський Бесідка: Вишнева, Виноградна, Шкільний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності Виконання приєднання клієнтів з 8 по 17 год
Чорнобильський Черемошна: Набережна

Чорнобиль: Радянська

Ремонтні роботи з 9 по 15 год
Яготинський Яготин: Шевченка Ремонтні роботи з 10 по 15 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 17 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

неділя, 22 травня 2022 г.
19:48
Українці жорстко висміяли крадіжку бренду “Живчик” (18+)
18:20
Під Макаровом на Київщині розпочалося відновлення мосту через річку Здвиж
17:40
Змінені правила отримання водійського посвідчення
17:10
Київ надав гуманітарну допомогу персоналу підприємств та установ зони відчуження, - Кличко
16:20
З 22 травня на Броварщині комендантська година триватиме з 23.00 до 05.00
15:30
На Київщині виявили ще двох вбитих окупантами мирних жителів
15:08
Верховна Рада продовжила військовий стан до 23 серпня
14:16
Українські волонтери стикнулися з проблемою ввезення до країни гумдопомоги
14:05
У Київському ботанічному саду пік цвітіння бузку
13:15
У Бородянці вже монтують модульне містечко для постраждалих від війни
12:05
Рашисти вже втратили в Україні понад 29 тисяч вояків та 1285 танків, - Генштаб ЗСУ
11:45
Протягом 21 травня на Київщині знешкоджено 211 вибухонебезпечних предметів, - КОДА
11:16
Атмосферне повітря в Броварах за основними показниками відповідає нормі, - Сапожко
10:05
На Київщині під час польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій
09:38
У ДТП загинув прокурор Андрій Степанчук
09:28
У Києві 22 травня ярмарки пройдуть у чотирьох районах міста (адреси)
Календар подій