суббота, 22 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 18 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Шевченків шлях, Островського, Набережна, Чкалова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Березань: Шевченків шлях, Гагаріна, Героїв Небесної Сотні Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Рибна, Грибоєдова, Нєкрасова Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Олександрійський, 1 Водопійний, Водопойний Виконання приєднання клієнтів з 8 по 18 год
Білоцерківський Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Річна, Гагаріна, Левада, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Сидори: Миру, Лісова, Набережна, Садова, Весняна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Івки: Ставкова, Богуславська, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Перемоги, Горького пров., Чапаєва пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Дибинці: Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Ланок, Макаренка, Польова, Олексія Вовченка, Промисловий, Нова Усунення дефекту з 8 по 18 год
Бориспільський Сошникiв: Іванова, Ліченка, Іскрівська, Революційна, Зоряна, Стрімка, Молодіжна, Калініна, Герасименка, П. Тригуба, Ліченка пров., Жовтнева, Коцюбинського, Лісова, Зелений Гай, Чапаєва, Боженка, Щорса, Солонська, Комарова, Гагаріна, Щучинська

Гнідин: Лугова, Млиново, Шкільна, Шкільний

Старе: Лісова, Левадна, Сріблянська, Молодіжна, Герасименка, Садова, Гагаріна

Чубинське: Яблунева

Бориспіль: Київський Шлях, Лермонтова, Григора Тютюнника, Пилипа Орлика, Головатого

Кийлiв: Озонна

Дударкiв: Миру

Вишеньки: Б.Хмельницького, Чубинського

Ремонтні роботи з 6 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Бориса Дробинського, Київський Шлях, Шевченка, Лютнева, Головатого, Толстого, Коцюбинського, Ганни Берло, Шкільний, Лобановського Виконання приєднання клієнтів з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська

Бориспіль: Київський Шлях

Займище: Горького

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Старе: Герасименка

Васильки: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Мартусівка: Бориспільська, Молодіжна, Вишнева, Шевченка, Радгоспна, Шкільний, Калинова, Мойсеєва, Поле, Виноградна, Козацька, Шкільна, Котляревського пров., Дружби пров., Радгоспний, Дружби, Київський, Кооперативний, Чубинського, Широка, Перемоги, Гагаріна, Заводська, Лесі Українки, Польова, Травнева, Каштанова

Щасливе: Фестивальний

Гнідин: Нова, Польова, автодорога Київ-Ревне-Рогозів 9 км, Зелена, Дачна

Петропавлівське: Сливова, Садова, Абрикосова, Харківська, Полтавська, Будівельна, Вчительська, Тополина, Бориспільська, Травнева, Вишнева, Дружби, Молодіжна, Київська, Зелена, Центральна, Польова, Бузкова, Переяславська, Григорія Берегового, Григоренка, Берегового, Горіхова, СТ "Форвард+", вул. Каштанова, Лустівська

Проліски: Промислова

Воронькiв: Паркова

Київ: Лютеранська

Затишне: Центральна, Польова, Молодіжна, Шевченка, Травнева, Н.Тютюна, О.Бердник, Садова, Г. Бідненко

Святопетрівське: Вишнева, Лугова

Петрівське:

Вишеньки: Каштанова, Юності, Набережна, 4005

Бориспіль: Київський Шлях

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Бородянський Шибене: Перша Зарічна, Кооперативна, Франка, Петровського, Шевченка

Красний Ріг: Красий Ріг, Маковських, Маковських Братів, СТ "Озерний"

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Качали: Кооперативна, Лесі Українки, Торфяне Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Плоске: Леніна, Будівельників, Київська, Ватутіна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Пухівка: П. Мирного, Шевченка, Шевченка пров., Тиха, Хуторська, Космонавтів, Сагайдачного, Рожівська, Мисливська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Літки: Шевченка, Музиченка, Мельника, Базарний, Харченка, Київська, Набережна, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Виноградний Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Броварський Зазим'є: Київська

Бровари: Київська, Анатолія Луценка, І.Сірка, Стельмаха, Зеленського Євгенія

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Грушевського, Ярослава Мудрого, Возз'єднання Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру

Рудня: Козацька

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Васильківський Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Васильківський Мар'янівка: Гагаріна

Устимівка: 50-річчя Жовтня

Технічне переоснащення з 8 по 12 год
Васильківський Васильків: Дніпрельстан, Лермонтова, Дніпрельстан пров., Польовий Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Велика Солтанівка: Лісова, Кармелюка, Гагаріна, Піщаний, Лугова, Піщана, Леніна, Луговий Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Київська, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Жовтневої Революції, Кожарова, Михайлівський, Набережна, Вокзальна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Устимівка: Лісова, Комінтерна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Ковалівка: Леніна, Колгоспна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Ковалівка: 2 П`ятирічка, Стадіонна, Леніна, 8 Березня, Лісова, Шевченка

Устимівка: Білоцерківська, Лісова

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Ковалівка: Кільцева, Леніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Устимівка: Леніна, Кільцева, Колгоспна, 8 Березня, Білоцерківська Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Устимівка: 50-річчя Жовтня, Ілліча, Набережна, Леніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Ковалівка: Леніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Устимівка: Колгоспна, Леніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Ковалівка: Щорса, Матросова, Шевченка, Стадіонна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Устимівка: Леніна, Колгоспна, Миру, Привокзальна, Лісова Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Устимівка: Білоцерківська, Пушкіна

Васильків: Соборна

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Вишгородський Хотянівка: СТ "Пролісок", СТ "Каскад", Садова, СТ "Зоря", СТ “Рассвет”, СТ "Червоний прапор", СТ "Ялинка", СТ "Залізничний", СТ "Нива", СТ "Лаванда", СТ "Дружба КПІ", СТ "Урожай", СТ "Лелека", СТ "Лотос", СТ "Лотос-1", СТ "Озерне", СТ "Озерний-3", Масив “Світанок”, СТ " Азарт", СТ "Глядин", СТ "Сонячний", СТ "Оболонь", СТ "Пролісок-10", Лісова, Лісовий, Піщана, СТ “Світанок”, Яблунева, Михайлівська, Урочище Баштан, масив "Північний", СТ "Дальнє"

Лебедівка: СТ "Глядин", Озерна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна

Пилява: Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева, Коцюбинського, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровський, Урочище “Сад”, Яржина, Шевченка, Сонячний, Київська, Переяславська, Братів Логіних, СТ "Берізка", Польова, Садова, СТ " Полімер", СТ "Поліграфіст", Молодіжна, Лугова, СТ "Авіатор", СТ "Алмаз", Урочище “Біля офісу”, СТ “Поляна”, Полтавська, Озерна

Толокунь: Лісна, Набережна, Вишгородська, Шкільна, Шевченка, Київська, Толокунь

Сухолуччя: Миру, Молодіжна, Вулиця невизначена, Мічуріна, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева, Горького, Шевченка, Ювілейна, Лісова, Гагаріна, Старика, Жовтнева, Вербна, Маяковського, Урочище "Акація"

Новосілки: Амбулаторна

Овдієва Нива: Лісова

Глібівка: Кільцева

Нові Петрівці: Польова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Володарка: С.Палія, Зв'язківців, Шкільна, Квітнева, Польова, Вишневий, Підгірна, Миру, Польовий пров., Квітневий, Поліська, Курганний, Героїв Чорнобиля, Зарічна, Загородня, Будівельна, Лесі Українки, Івана Франка, Садовий, Гагаріна, Шевченка, Ювілейна, Затишний пров., Соборний, Ярослава Мудрого, Миру пров., Коцюбинського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Михайлівка: Росьовий, Польова, Шевченка, Героїв Революції, Жовтнева, Берегова, Набережна, Кооперативна, Лісова, Лісовий пров. Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Згурівський Войтове: Паркова, Миру, Перемоги, Набережна, Генерала Опанасенка, Космонавтів, Незалежності, Загреблівська, Європейська, Чкалова, Корольова, ПІдгайна, Київська, Молодіжна, Щаснівська, МТФ, Лесі Українки, Шевченка

Крупіль: Щаслива, Мирна, Незалежності, Київський шлях, Комарова, Українська, Набережна, Шевченка, Зоряна, Голубівка, Перемоги, Гагаріна, Жданова, Шкільна, Польова

Вільне: Вільне

Середівка: Г. Кривди

Усівка: Шевченка

Лизогубова Слобода: Дружби

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Степанівка: Зарічна, Пролетарська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Іванківський Іванків: Київська, Івана Проскури, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Ремонтні роботи з 10 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Ніжинська, Соборна

Буча: Старояблунська, Миколи Гамалія

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Садова, Сосновий, Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, Чумацький шлях, Окружна, Річний

Горенка: Садова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Горенка: Раменський, Раменська, Кільцева, Леніна, Папулова пров., Папулова, Польова, Пушкіна, Радгоспна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Свято-Покровська, площа Рекунова, Нова, Вербицького, Сонячний, Сонячна, Леніна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Остромирська, Мирна, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Некрасова, Степова, Ярова, Дніпровська, Ярослава Мудрого, Південна, Садова, Вишнева, Вереснева, Правика, Військ.містечко №4, Весняна, Сонячна, Лугова, Автошляхова, Покровська, в/ч-0565, Українська, Південний пров., В. Радченка, Озерна, Радченка пров., пров. Л. Бикова, Червоноармійський, Свято-Покровська, Кірова, Балабуєва, Героїв України, Проскурівська

Буча: Зої Гайдай, Миколи Носова, Мельниківська, Тургенєва, Сілезька, Пушкінська, Кірова, Лісова, Максима Ридзанича, Євгена Гребінки, Євгена Маланюка, Вокзальна, Котляревського, Інститутська, Л. Симиренка, Івана Котляревського

Ірпінь: Натана Рибака

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Садова, Берегова, Дачна, Болгарська, Ярошівська, Набережна, Зарічна, Жулянская, Святошинська, СТ "Медик" Лінія 3, Садовий, Лугова, Парникова, Київський, Береговий, Черешнева, Озерна, Толстого, Колективні сади, Соборна, Велика Кільцева, Лісова, Пушкіна, Травнева, Никольська Борщагівка, Київська, Київський проспект, СТ "Залізничник", Асканія, Вишнева, Квітнева, Горького, СТ "Дружба", Васнецова, с/т “Медик”,вул. Садова Лінія, Скіфська, СТ “Дружба”, лінія 1, Гагаріна

Хотів: Вітянська

Боярка: Незалежності

Вишневе: Святоюрівська, Святошинська, Київська

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Личанка: Нова, Кооперативна, Покровська, Шевченка, Баштанна, Центральна, Козацька

Святопетрівське: Польова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Кагарлицький Черняхів: Перемоги, Миру Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Панікарча: Польова, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Осиково: Івана Мазепи, Чапаєва, Горького, Київська, Лугова, Ватутіна, Садова, Ватутіна пров., КТП в полі, Лісна, Абрикосова, Травнева, Квітнева

Лишня: Київська, Київський, Шевченка, 40 років Жовтня, Запорізька, Кар'єрна, Польова, КТП в полі, Садова

Мостище: Шевченка, Осиківська, Щорса, Лісова, Кірова, КТП в полі, Рибчин Яр

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Макарів: Б.Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Макарів: Б.Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Макарів: Шевченка, Б.Хмельницького, Героїв Крут, Героїв Чорнобиля, А/С Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Березівка: Житомирська, Лесі Українки, Архітектурна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Калинівка: Київська Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Липівка: Дружби, Шевченка, Прогресовський, Київська, Миру, Коцюбинського, Садова, Кримська

Лозовик: Лозовик

Андріївка: Незалежності, Петриченка

Макарів: Голуба Андрія, Проектна, Ватутіна, Димитрія Ростовського, Довга, Грушевського, Житня, Свободи, Собка Вадима, Озерна, Малика, Волощенка, Черешньових, Кулаковського, Ю.Яновського

Червона Слобода: Лесі Українки

Гавронщина: 1 Травня, Київська

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Пашківка: Колгоспна, Зелена, Зарічна Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Заводська, Абрикосова, Шкільний, Заводський, Ярослава Мудрого Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Новосілки: Каховська, Будівельна, Поліська, Київська, Підлісна, Калиновий Кут, Нова, Озерна, КТП в полі, Прорізна, Миру

Лишня: Київська

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Миронівський Шандра: Шандра, Євпаторійська, Вишнева, Сімферопольська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Шандра: Шандра, Сімферопольська, Севастопольська, Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Стрілецька, Заслонова, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Вершути Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Обухівський Таценки: Лісова, Лісна, Ентузіастів, Абрикосова, Вишнева, СТ “Надія”

Обухів: Малишка, Гоголя

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 16 год
Обухівський Підгірці: Київська, Васильківська, Нагірна, Польова, Боровкова

Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова, Польова, СТ "Родник", Зелений Гай, Межигірський пров.

Копачів: Горького

Обухів: Київська

Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена

Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська

Українка: Зв'язку

Григорівка: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Паращина: Садова

Рославичі: Поле

Гвоздів: СТ "Смерічка – 2"

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Обухівський Трипілля: Лермонтова, Суворова, Партизанська, Партизанський, Корольова, Малишка

Щербанівка: Польова, Шевченка

Технічне переоснащення з 9 по 16 год
Обухівський Нові Безрадичі: Сонячна, Церковний пров. Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Садова, Васильківська, Володимирська, Гагаріна, Київська

Малі Дмитровичі: Садова, Васильківська, Вишнева, Жовтнева, Сорочинська, Володимирська

Перше Травня: П. Гудима

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Підгірна

Нові Безрадичі: Піщана, Садова, Кооп. “Авгур”, Комсомольська

Нещерів: СТ “Стугна”, Садова

Обухів: Б.Хмельницького

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Нові Безрадичі: Набережна, Березова

Березове: Березова

Старі Безрадичі: Березова

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Нові Безрадичі: Набережна, Молодіжна, Комсомольська, Київська

Старі Безрадичі: Набережна, Свободи, СТ “Медик-3”

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Гетьмана Івана Сулими, Комарова, Шкільна, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Петропавлівська, 1 Петропавлівський, Гаяринська, Гаяринський, Авраменка Віктора, Новокиївське Шосе Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Пугачова, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Пугачова, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Віненці: Колгоспна, Набережна, Ветеранів, Жовтневої Революції Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Ігоря Зінича, Слави, Вишневий, Гайова, 8 Березня Виконання приєднання клієнтів з 8 по 17 год
Рокитнянський Синява: Білоцерківська, Радгоспна, Жовтнева

Рокитне-2: Радгоспна, Білоцерківська

Рокитне: Радгоспна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Великі Єрчики: Молодіжна, Баландіна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Сквирський Великі Єрчики: Коноплястого Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Сквирський Пищики: Миру, Гагаріна, Будівельна, Леніна Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Сквирський Пищики: Молодіжна Ремонтні роботи з 11 по 15 год
Ставищанський Гейсиха: 40 років Перемоги, Садова, Центральна, Нова, Миру, Шевченка, Федоренка

Богатирка: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна

Тараща: Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька

Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Чернин: Лобківка

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Заводський, Шевченка пров., Б.Хмельницького, Виговського Івана, Мазепи Івана пров. Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Дільничий пров., Видна, Сікевича Володимира, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні, Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Шевченка пров., Виговського Івана, Мазепи Івана пров., Софіївська, Ломана, Зарічна, Піонерська, Соснова, Лисенка Миколи, Грибенка, Амосова Миколи, Вільхова, Івана Багряного, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Гаражний, Пролетарська, Володимира Великого, Озерна, 40 років Перемоги

Тетіїв: Коцюбинського

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Тетіївський Голодьки: Польова, Крючкова, Колесніка, 8 Березня, Миру Ремонтні роботи з 7 по 19 год
Тетіївський Голодьки: 8 Березня, Цвіткова, Лісова, Шевченка, Крючкова, Садова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Фастівський Томашівка: Рибинка, Вулиця невизначена, Лесі Українки

Дорогинка: Гагаріна, Гаєва, Шевченка, Комарова, Молодіжна, Колгоспна, Грисюка, Центральна, Грисюка пров., Дачна, Вулиця невизначена, Колгоспний пров., Шкільна, Польова, Польовий, Морозова

Пришивальня: Набережна, Набережний, Буйка, Буйка пров., Щорса, Щорса пров., Леніна

Ярошівка: Садова, Вінницька, Василенка, Буйка, Войтенка, Кооператив "Веселка", Польова

Велика Мотовилівка: Васильківська

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Фастівський Фастів: Калинова, Моріна, Бояринцева, С. Васильченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Яготин: Польова, Сінна, Сінний, Чайковського, Старицького, Толбухіна, Ватутіна, Суворова, Говорова, Привокзальна, Кутузова, Говорова пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Траса Київ-Харків

Богданівка: Луначарського

Ремонтні роботи з 9 по 16 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 17 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

пятница, 21 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:36
В Киеве будут судить чиновника Управляющей компании по обслуживанию жилфонда Шевченковского района за коррупцию при ремонте домов
20:26
“Киевзеленстрой” взял поселившихся на Оболони лебедей под свой патронат
20:05
Усадьба Барбана из-за снятия ареста с земучастка, на котором она расположена, находится под угрозой демонтажа
19:42
На улицах Киева с начала недели патрульные обнаружили 11 человек с наркотиками
19:41
По случаю Дня Соборности к памятникам Шевченко и Грушевскому в Киеве возложили цветы (фото)
19:24
Смертельный пожар на Киевщине: задержана 18-летняя мать, оставившая детей без присмотра
19:04
У Білій Церкві на Київщині хочуть побудувати новий парк
19:02
У задержанной в Киеве уроженки Николаевщины изъяли наркотиков на 250 тысяч гривен (фото)
18:44
Международный аэропорт “Борисполь” присоединился к Всеукраинской акции памяти защитников Донецкого аэропорта (видео)
18:20
На Киевщине задержали объявленного в международный розыск Интерпола беглеца (видео)
18:01
Власти Киева рекомендовали перевести всех работников на дистанционный режим работы из-за коронавируса
17:41
Бюджет Боярской общины в конце года недополучил почти 45 млн гривен - Александр Зарубин
17:37
В Киеве будут судить врачей за вымогательства при выдаче тел умерших от COVID-19
17:22
В “Интергал-Буд” рассказали о ходе строительства ЖК “Голосеевский”
17:09
ТРЦ Gulliver 31 января проведет розыгрыш наручных часов
Календарь событий