субота, 28 травня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 17 січня 2022 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському і Києво-Святошинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Білоцерківський

Шкарівка: Ватутіна, Лугова, Миколи Вінграновського, Луговий 1 пров., Луговий 2 пров., Гагаріна

Виконання приєднання клієнтів

з 10 по 16 год

Білоцерківський

Біла Церква: Леваневського, Кагарлицька, Східна

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 11 по 17 год

Богуславський

Хохітва: Лісова, Садовий, Садова, Соснова, Набережна, Шевченка

Івки: Ставкова

Тептіївка: Корсунська

Богуслав: Корсуньська

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Богуславський

Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна, Зіменкова, Виноградна, Нечуй-Левицького, Самсонова Гора, Стадіонна, Зелений Яр, Садова, Стеблівська, Микитчина, Миколаївська, Глибока, Шевченка, Молодіжна

Медвин: Зосимівка

Киданівка: Горобцівка, Круг Колгоспу, Дикарівка, Вовківня, Чайківня, Верибка, Лазурівка, Панська, Кокорівка, Морозівка, Ковалівка, Аштемівка, Житомир

Тептіївка: Радьки

Поташня: Паркова, Лісна

Хохітва: Каштанова, Н. Левицького, Лісова

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Богуславський

Богуслав: Миколаївська, 1 Гаражна, Інтернаціональна, Франка пров., Джерельна, Некрасова, Жуковський Узвіз, Тургенєва, Горького, Дачна, Мисайлівська

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Бориспільський

Процiв: Дружби

Рогозiв: Лісова, Довженка

Усунення дефекту

з 9 по 15 год

Бориспільський

Лебедин: Шевченка, Гагаріна, Чапаєва, Незалежності, Шевченка пров., Петра Базюченка

Гора: Шевченка

Усунення дефекту

з 9 по 15 год

Бориспільський

Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова

Усунення дефекту

з 9 по 15 год

Бориспільський

Нестерівка: Гайдамацька, Весняна, Ювілейна, 1 Шолохова пров., Комінтерна, Східна, Квітнева, Незалежна, Космонавтів, Виноградна, Світлична, Шолохова, Декабристів, Невського, 2 Шолохова пров., Вишнева, Молодіжна, пров. Молодіжний, Партизанів, Примакова, Княжицька

Бориспіль: Вишнева, Виноградна, Шолохова, Шолохова пров., Молодіжний пров., Декабристів пров., Східна, Северина Наливайка, Незалежності, Пантелеймона Куліша, Патріотів, Мальовнича, Урожайна, Гостинна, Набережна, Чорнобильська, Марії Приймаченко, Павла Тичини, Прип’ятська, Павла Тичини пров., Бориспільська, Євгена Гребінки, Каштанова, Кленова, Прип'ятський пров., Райдужна, Профспілкова, Профспілковий пров., Максима Рильського, Весняний, Завокзальна, Київський Шлях, Княжицька, Корольова, Щаслива, Промінська, Світлична, Космонавтів, Незалежна, Квіткова, Декабристів, Партизанів, Михайла Калмикова, Бажана, Лозова, Затишна

Лозівка: Лозова, Чернобильська, Ленінського Комсомола, Прип'ятська, Урожайна, Набережний, М.Рильського, Райдужна, Тичини, Прип'ятський, Профспілкова, Бажана

Сеньківка: Шевченка, Західна, Ізмаїльська

Сеньківська с/р, Садовий масив Лозовка: Рильського, Третя, Четверта, П'ята

Сеньківська с/р, СМ Європейський Маєток: Лісова

Проліски: Броварська

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Бориспільський

Воронькiв: Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Бориспільський

Воронькiв: Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Бориспільський

Воронькiв: Українська, Дніпровська

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Бородянський

Дмитрівка: Вишнева, Дмитрівський

Озірщина: Гагаріна

Виконання приєднання клієнтів

з 10 по 17 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Генерала Небогатова, Соборності, Привокзальний, Шевченка, Соснова, Привокзальна

Бородянка: Дружнянський

Технічне переоснащення

з 10 по 16 год

Броварський

Красилівка: Лесі Українки, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Вокзальна, Онікієнка Олега, Гасин Ольги, Гетьманська

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Броварський

Княжичі: Мирна, Максименка, Зелена, Слави, Лисенка, Майська, Травнева, Гороб'я, Стогнія, Польова, Соборності, Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Будівельників, Княжий пров., Садова, Київська, Дачна, Озерна, Стогнія пров., 5 Лінія, Київський, 3 Лінія, Ялинкова, Вільхова, Лісна, 9 Лінія, Ювілейна, Кутузова, Абрикосова, Марії Лагунової, Кутузова пров., Щаслива, Патріотична, Шкільна, Глибока, Свободи, М.Логунова, Нова, Осинкова, Лесі Українки, Гагаріна, Ясна, Поповича, Ясний, Райдужна, Корольова, СТ "Ялинка", "СТ ""Ялинка""", -, Кільцева, Любомира Гузара, Гузара, Затишна, Кагатна

Требухів: Щаслива

Зазим'є: Мельника

Бровари: Гордієнка Костя, М.Лагунової, Короленка, Металургів, Окружна

Шевченкове: Теплична, Космонавтів, Київська

Соболівка: Воїнів Інтернаціоналістів

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Броварський

Богданівка: Пушкіна, Кримця, Заліський, Заліська, Подильна

Бобрик: Лесі Українки

Виконання приєднання клієнтів

з 10 по 16 год

Броварський

Бровари: Київська, В’ячеслава Чорновола

Технічне переоснащення

з 10 по 16 год

Броварський

Красилівка: Басова, Мічуріна, Центральна, Енергетиків, Вишнева, Мічуріна пров., Горошкова, Весняна

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Броварський

Красилівка: Лесі Українки, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Васильківський

Васильків: Матросова, Північний, Гастелло, Олександра Лістрового, Преображенська, Козацька, Матросова пров., Гастело пров., 4 Петровського пров., Овражний, Вугільний

Ремонтні роботи

з 9 по 16 год

Васильківський

Глеваха: Морозова, Зелена, Зелений, Пушкіна, Лісна, Боярська, Молодіжна, Учительський

Ремонтні роботи

з 9 по 16 год

Васильківський

Васильків: Соснова, Олександра Лістрового, Прорізна, Довженка, Хлібна, Вулиця невизначена, Княжа, Козацька, Згоди

Технічне переоснащення

з 10 по 16 год

Васильківський

Хлепча: Косіора, Шевченка, Якіра, Батюка, Підгірна, Ватутіна, Лісова Поляна, Молодіжна, СТ "Сахенерго", СТ "Лісова поляна", СТ "Струмок", Верхній Вал, Степова, Гориста, Дачна, Змієвий вал

Велика Солтанівка: Набережна, Васильківська, Лісова, Жовтнева, Леніна

Діброва: Щастя, Центральна, Грушевського, Мічуріна, Садова, Жовтневий, Калинова, Шкільна, Лісовий, Шкільний, Яровий, Нова, Горіховий, Вишнева, СТ "Дуброва", СТ "Стугна", Васильківська, Васильківський, Благодатна, Лесі Українки, Калинівська

Багрин: Польова, Гагаріна, Горького, Лисенка, Островського, Залізнична, Пушкіна, Київська, Волошкова, Квіткова, Механізаторів, Шевченка, Молодіжна, Дружби, Озерна, Незалежності, Заводська, Залізничний, Лугова, Михайлівська, Соборна

Калинівка: Центральна, Сонячна, Леніна, Ватутіна, Степова, Олега Кошового

Кожухівка: Данилівська

Здорівка: Ватутіна

Данилівка: Зелений Бір, Д.Галицького, Травнева, Н.Верещак

Іванковичі: Садова

Глеваха: Фастівська

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Васильківський

Дзвінкове: Запорізька, Ірпінська

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Васильківський

Хлепча: Косіора, Шевченка, Якіра, Батюка, Підгірна, Ватутіна, Лісова Поляна, Молодіжна, СТ "Сахенерго", СТ "Лісова поляна", СТ "Струмок", Верхній Вал, Степова, Гориста, Дачна, Змієвий вал

Велика Солтанівка: Набережна, Васильківська, Лісова, Жовтнева, Леніна

Діброва: Щастя, Центральна, Грушевського, Мічуріна, Садова, Жовтневий, Калинова, Шкільна, Лісовий, Шкільний, Яровий, Нова, Горіховий, Вишнева, СТ "Дуброва", СТ "Стугна", Васильківська, Васильківський, Благодатна, Лесі Українки, Калинівська

Багрин: Польова, Гагаріна, Горького, Лисенка, Островського, Залізнична, Пушкіна, Київська, Волошкова, Квіткова, Механізаторів, Шевченка, Молодіжна, Дружби, Озерна, Незалежності, Заводська, Залізничний, Лугова, Михайлівська, Соборна

Калинівка: Центральна, Сонячна, Леніна, Ватутіна, Степова, Олега Кошового

Кожухівка: Данилівська

Здорівка: Ватутіна

Данилівка: Зелений Бір, Д.Галицького, Травнева, Н.Верещак

Іванковичі: Садова

Глеваха: Фастівська

Технічне переоснащення

з 11 по 17 год

Васильківський

Васильків: Гетьмана Сагайдачного

Технічне переоснащення

з 11 по 17 год

Васильківський

Васильків: Зарічна, Вільний, Вільна, Лермонтова, Соборна, Солов'їна, Зарічний, Набережна

Технічне переоснащення

з 11 по 17 год

Васильківський

Васильків: Шевченка

Технічне переоснащення

з 11 по 17 год

Васильківський

Здорівка: Піщаний, Чапаєва, Ватутіна, 2-й Яровий пров., Івана Франка

Технічне переоснащення

з 11 по 17 год

Васильківський

Васильків: Зарічна, Зарічний, Молодіжна, Козловського

Технічне переоснащення

з 11 по 17 год

Васильківський

Дзвінкове: Нова, Ірпінська, Річна, Лісна, Лісний, Приірпінська, Запорізька, Київська, Шевченка, Леніна, Грушевського, Відродження, Травнева, Незалежності, Шкільна, Грушова, СТ "Лісове ", Окружна, Південна, Польова, Лесі Українки, Соснова, Молодіжна, Сподарецька

Перевіз: Річна, Центральна

Плесецьке: Поле

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Вишгородський

Катюжанка: Святомихайлівська, Шевченка, Комуністична, Лісна, Леніна, Заводська, Зінченко, Ранкова, Вишнева, Південна, Сім'ї Дяківських, 60-річчя Жовтня

Литвинівка: Лесі Українки

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Вишгородський

Вишгород: Кургузова, Київська, Лугова

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Вишгородський

Нові Петрівці:

Вишгород: Ватутіна

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Вишгородський

Рихта: Подільська, Шевченка, Рихта, Лісна

Ритні: Ритні, Тетерівська

Овдієва Нива: Лісова, Овдієва Нива, Бесарабська

Осещина: Лугова

Пилява: Набережна, Перемоги, Травнева, Пилява, Лісова

Сухолуччя: Лісова, Вулиця невизначена

Богдани: Богдани, Набережна, Підгірна, Київська

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Вишгородський

Вища Дубечня: Жовтнева, Лугова, Леніна, Перемоги, Київська, Лісова, Соборна, Лісовий, Шевченка, Визволителів, Прибережна

Пірново: Київська

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Володарський

Городище-Косівське: Червоноармійська, Демченка, Мельника, Нечипоренка

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Згурівський

Крупіль: Комарова

Середівка: Г. Кривди

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Згурівський

Войтове: Набережна, Корольова, Щаснівська, Миру

Крупіль: Комарова, Шкільна

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Ірпінський

Михайлівка-Рубежівка: Європейська, Зарічна

Ворзель: Кичеївська

Підключення/відключення споживачів

з 9 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Степанівська, Університетська, Північний, Північна, 2 Північний Тупік, Гоголя, Карла Маркса

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Ірпінський

Гостомель: Леонтовича пров., Леонтовича, Свято-Покровська, Черняхівська, Лермонтова, Чернинський, Калинова

Ворзель: Європейська

Виконання приєднання клієнтів

з 9 по 10 год

Ірпінський

Ірпінь: Виговського, Київська

Виконання приєднання клієнтів

з 10 по 11 год

Ірпінський

Гостомель: Ярова, Вишнева, Червоноармійський, Свято-Покровська, Ватутіна, Франка, Вереснева, Кімерська, Кобзаря, Черняхівська, Пушкіна, Рекунова, Гагаріна, Лугова, Новозаводська, Чкалова, Ярослава Мудрого, Молодіжна, Зарічна, Некрасова, Озерна, Ювілейна, Дніпровська, Приозерна, Зоряна, Миру, Лісова, Мирна, Богдана Хмельницького, Ювілейний, Сонячний, пров. Мальовничий, Вишневий, Коцюбинського, Шевченка

Ірпінь: Підгірна, Піонерська, 1 Північний Тупик, Ватутіна, Українська, Гагаріна, Соборна

Мощун: Франка

Буча: Л. Симиренка, Козацька, В. Марченко, Котляревського, Івана Котляревського, пров. В. Марченка, Д.Багалія, Гулака-Артемовського, Революції, Василя Липківського

Вишневе: Європейська

Виконання приєднання клієнтів

з 11 по 17 год

Ірпінський

Буча: Тургенєва

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Ірпінський

Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 11 по 17 год

Ірпінський

Гостомель: Весняна, Молодіжна, Остромирська

Виконання приєднання клієнтів

з 13 по 14 год

К.-Святошинський

Білогородка: Новоселиця

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Садова, СТ "Залізничник"

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

К.-Святошинський

Петропавлівська Борщагівка: Олени Теліги, Винниченка, Малишко, Лесі Українки, Грушевського, Марка Вовчка, Франка, Стельмаха, Котляревського, П. Мирного, Борщагівська, Дачна, Катерини Білокур, Вишнева, Сковороди, Білаша, Леонтовича, Зоряна, Старицького, Ярова, Сливова, Князя Володимира, Коцюбинського, Нечуй-Левицького, Пушкіна, Ярослава Мудрого, Щорса, Озерна, Жовтнева, Леніна, Шкільна, Сонячна, Урочище Чайка, Шевченка

Білогородка: Калініна, Щорса, Виноградна, Ранкова, Жовтневий, Громова, Миколаївська, Сонячна, Героя Печеного, Бочальська, Семашка, Франка, Святкова, Урицького, Нова, Щорса пров., Озерна, Шевченка, Леніна, Франка пров., Будьоного, Київська, Джерельна, Леніна пров., Жовтнева, Лісна, Калинова, Михайлівська, Свердлова, Мнішенко, Проліскова, Боженка, Дачна, Гречка, Гагаріна, Вишнева, Ушакова, Мересьєва, Молодіжна, Полунична, Чорнобильська, Підвальна, Хмельницька, Ширма, 40 років Перемоги, Прип'ятьська, Волошкова, Церковна, Вулиця невизначена, Левадна, Рівненська, Південно Українська, Князя Володимира, Аличова, Запорізька, Каштанова, Соколова, Шудрівська, Рябінова, Громова пров., Зоряна, Володимирська, Зелена, Георгіївська

Чайки: Коцюбинського, Остапа Вишні, Олени Теліги, Стельмаха, Старицького, Марії Заньковецької, Г. Сковороди, Малишка, Панаса Мирного, Катерини Білокур, Марка Вовчка, Лесі Українки, Франка, Дачна, Грушевського, Лобановського, Вінніченко, Валентини Чайки, Нечуя – Левицького, Леонтовича, Білаша

Новосілки: Паркова

Віта-Поштова: Васильківська

Шевченкове: Виноградна, Джерельна, Щорса, Київська, Мисливська, Лікарська, Прорізна, Княгині Ольги, Запорізька, пров. Мальований, Героя Печеного, Шевченка, Всеславська, Столична, Святославська, Амосова, Ранкова, Рябінова, Сонячна

Гатне: Ботанічна, Кленова

Боярка: Сєдова, Київський

Вишневе: Європейська, Затишна

Неграші: Шевченка

Крюківщина: Франка

Святопетрівське: Польова, Б.Хмельницького

Юрівка: Лугова

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська

Стоянка: Тичини

Малютянка: Ботанічна

Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна

Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова

Тарасівка: Північний, Островського, Комарова

Новосілки: Нова

Святопетрівське: Петрівського

Боярка: Яблунева

Бобриця: Набережна

Музичі: Леніна

Забір'я: Перемоги

Софіївська Борщагівка: Кошова

Технічне переоснащення

з 11 по 17 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Боголюбова

Виконання приєднання клієнтів

з 14 по 15 год

Кагарлицький

Черняхів: Берегова, Шевченка

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Кагарлицький

Кадомка: Волошка, Смілкової, Олексіїнка

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Макарівський

Фасівочка: Полтавська

Технічне переоснащення

з 10 по 16 год

Макарівський

Кодра: Ключова, Лесі Українки, Ковпака, Центральна, Кооперативний, Ковпака пров., Шевченка, Варшавська, Північна, Дружби, Партизанська, Красноармійська, Польова, Франка, Миру, Лісова, Садова, Миру пров., Садовий пров.

Кодра-торф: Партизанська

Колонщина: Набережна

Макарів: Ватутіна

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Миронівський

Маслівка: Маслівка, Молодіжна, Шкільна

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Обухівський

Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів

з 9 по 17 год

Обухівський

Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів

з 10 по 16 год

Обухівський

Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська

Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Конча-Озерна

Нещерів: Садова

Витачів: Нагірна

Семенівка: Грушевського

Українка: Соснова

Перегонівка: Хуторна

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Дніпровська, Літописна, Музейна, Прибережна, Кузнецова, Береговий пров., Золотоніське Шосе

Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова, Перемоги, Лугова

Велика Каратуль: Садова, Польова, Володько, Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Середня, Перемоги, Гагаріна, Жовтневої Революції, Набережна, Шевченка, Переяслівська, Хутір Плескачі, Хутір Мар'янівка

Переяславське: Заводська

Мала Каратуль: Центральна, Набережна, Василенка, Польова, Зарічна, Ярмоленка пров., Небесної сотні, Переяславська, Ярмоленка

Воскресенське: Центральна, Польова, Садова, Набережна, Зарічна, ім. Т.Г. Шевченка, Івана Франка

Травневе: Переяславська, Зарічна, Центральна, Леніна

Усунення дефекту

з 9 по 15 год

П.-Хмельницький

Студеники: Переяславське Шосе, Переяславське Шосе пров., Мохорівка, Лісова, Якушева, Акаційова, Студениківська, Вишнева, Козелецька, Якушева пров., 1 Пономаренка пров., Озерна, Кільцева, Пономаренка, 2 Радянський, Садова

Строкова: Колгоспна, Зелена, Центральна, Лугова, Лісова, Піщана, Польова, Молодіжна, Садова, Шкільна, Перемоги, Перемоги пров.

Помоклі: Молодіжна, Травнева, Жовтнева, Піщана, Павленка, Б.Хмельницького, Перемоги, Щорса, Лісна, Радянська, Зарічна, Шкільна, Дружби, Страдного, Гагаріна, Кірова, Садова, Польова, Шевченка, Берегова, Луговий, Лугова, Щорса пров., Самарівська

Жовтневе: Шевченка, Садова

Ремонтні роботи

з 9 по 16 год

Рокитнянський

Савинці: Шкільна

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Рокитнянський

Савинці: Шкільна

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Сквирський

Сквира: Кибенка

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 8 по 18 год

Сквирський

Лаврики: Шевченка, Липнева, Яровий, Ярова, Річковий, Шевченка пров.

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Сквирський

Пищики: Молодіжна

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Ставищанський

Бесідка: Вишнева, Виноградна, Шкільний

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Ставищанський

Бесідка: Вишнева, Виноградна, Шкільний

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Іванівка: Валентини Білорус

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Таращанський

Тараща: Сікевича Володимира, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Тімірязєва, Фізкультурний

Усунення дефекту

з 9 по 15 год

Таращанський

Антонівка: Антонівка, Центральна, Контушівська

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Тетіївський

Бурківці: Леніна, Надводського

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Тетіївський

Тетіїв: Януша Острозького, Соборна, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров.

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Тетіївський

Тетіїв: Б.Хмельницького, Віктора Гуменюка

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Тетіївський

Тетіїв: Злагоди, Чкалова, Лесі Українки, Лаврентія Похилевича, Шевченка, Лермонтова, Сковороди, Кленова, Мисливський

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Тетіївський

Бурківці: Леніна, Надводського

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Фастівський

Дідівщина: Шевченка

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Фастівський

Дідівщина: Ломоносова

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Фастівський

Фастів: Київська

Усунення дефекту

з 9 по 11 год

Фастівський

Дідівщина: Шевченка

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Фастівський

Дідівщина: Ломоносова

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Фастівський

Дідівщина: Ломоносова

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Фастівський

Дідівщина: Шевченка

Ремонтні роботи

з 11 по 17 год

Чорнобильський

Черемошна: Набережна

Чорнобиль: Радянська

Ремонтні роботи

з 9 по 15 год

Яготинський

Фарбоване: Вишнева, Першотравнева, Польовий стан, Піонерська, Молодіжна

Ремонтні роботи

з 10 по 16 год

Яготинський

Яготин: Шевченка

Ремонтні роботи

з 10 по 15 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 16 січня 2022 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

субота, 28 травня 2022 г.
16:29
Волонтери з усієї України відправляють цивільним і військовим тонни гуманітарного вантажу (фото)
15:32
В Україні частково відновлено електронні черги для подачі документів на паспорт
14:05
Ботанічний сад на столичному Печерську відкрили для відвідувачів
13:15
Україна отримує протикорабельні ракети Harpoon, - Міноборони (відео)
12:47
На Київщині комендантська година з 29 травня по 5 червня діятиме щодня з 23:00 до 5:00
12:13
Створено онлайн-бібліотеку обкладинок світових ЗМІ, присвячених Україні за час війни
11:01
На Київщині за минулу добу знешкоджено понад 238 вибухонебезпечних предметів
10:20
Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинули 242 дитини, понад 440 отримали поранення
10:03
Втрати рашистів сягнули 30 тисяч вояків та 1 330 танків, - Генштаб ЗСУ
09:21
Сьогодні, 28 травня, ярмарки пройдуть в семи районах столиці (адреси)
09:15
В ніч на суботу окупанти обстріляли одну з громад Дніпропетровщини, під вогонь потрапила церква
08:31
В росії проводять приховану мобілізацію, - Генштаб (відео)
п'ятниця, 27 травня 2022 г.
22:40
“Нафтогаз" стане національним оператором на ринку нафтопродуктів, - голова правління НАК
22:00
Собор УПЦ оголосив про повну самостійність, засудив війну в Україні та висловив незгоду з позицією Кирила
21:35
Україна закликала Німеччину припинити або скоротити транзит газу через “Північний Потік-1”
21:03
На Харківщині українські десантники знищили ще один російський вертоліт Ка-52 “Алігатор”
Календар подій