воскресенье, 20 июня 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 16 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Ставищанський Станіславчик: Шевченка, Садова, Набережна

Красилівка: Центральна, Сергія Альмужного, Голощапова, Олександра Бачинського, Кравців, Тернового

Розкішна: Першотравнева

Чистка траси з 9 по 15 год
Броварський Залісся: Центральна, Резиденція Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Богуславський Семигори: Стадіонна, Лозова, Шевченка, Горького, Соснова, Макаренка, Котки Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Броварський Гоголів: Європейська, Винарського, Тургенєва, Фрунзе, Володимирська, Леніна пров., Топіхи, Винарського пров., Чубинського, Кошового, Богуна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Травнева, Шевченка, Старий Шлях, Шевченка пров., Перемоги, Партизанська, Колота, Жовтневий, Пролетарська, Першотравнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Яготинський Яготин: Незалежності, Дмитрівська, СТ "Супій", Некрасова, Некрасова пров., Глінки пров., Макаренка, Вороного пров., М.Рильського, Тургенєва, Піонерська, Ніни Алексєєвої пров.

Райківщина: Садове товариство “Супій”

Чистка траси з 8 по 19 год
Броварський Гоголів: Європейська, Винарського, Тургенєва, Фрунзе, Володимирська, Леніна пров., Топіхи, Винарського пров., Чубинського, Кошового, Богуна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Шевченкове: Миру, Першотравнева

Зрайки: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Чумацька, Богдана Хмельницького, Виноградна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Ярова, Зоряна Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Бучанське Шосе Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Кірова, Богдана Хмельницького Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Вокзальна Реконструкція з 8 по 19 год
Згурівський Нова Олександрівка: Київське шосе, Північна, Перемоги, Українська, Садова, Київська, Роговця, Лесі Українки, Вулиця невизначена

Старе: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Руда: Заводська, Першотравнева

Шамраївка: Паркова

Чистка траси з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Маяковського пров., Степана Криворученка, Яцютівка, Київський Шлях, Пречистенська, Шкіля, Верхній Вал, Котляревського, Митрополита Шептицького, Маяковського, Нахімова, Олесницька, Короленка, Бежівка, Степана Криворученка пров., Шолом-Алейхема, Павла Дришлюка пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Південна, Плеханова, Багряного, Данила Амеліна, Київський Шлях, Галицька, Глибоцька, Степова, Паркова, Тиха, Спаська, Південний, Дубичанська, Дубичанський, Г.Успенського, Крапивницького, Глінки, Остапа Вишні

Вишеньки: Чубинського, Вербова, Жертв Революції, Патона, Л.Українки

Глибоке: Черняховського пров., Глибоцька

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Баришівський Баришівка: Лугова, Луговий, Штанька, Паркова, Болотна, Воздвиженська, Радужний, Чайковського, Космонавтів, Бажана Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Фастівський Волиця: Унавська, Гагаріна, Горького Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Цимбала Сергія, Гоголя, Лугова, Нагаївського Георгія, Санаторна, Прорізна, Затишна, Базарна, Поштова, Одеська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Чернин: Ювілейна, Перенька, Канівщина, Ковалівка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Калинівка: Гагаріна, Лісова, Росьова, Корсунська, Росьовий, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Київська, Кооперативна, Історична, Столична, Росавська, Відродження, Пушкіна, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Садова, Герцена, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Бурківці: Леніна, Дромарецького пров., Козуба Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Хохітва: Лісова, Садовий, Садова, Соснова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Пологи: Лесі Українки, Нова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Пологи: Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Мала Вільшанка: Вишнева, Джерельна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Мала Вільшанка: Вишнева, Джерельна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Мила: Комарова, Шевченка, 40-р. Перемоги, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Нові Петрівці: Богдана, Леніна, Вишгородська, Свято-Покровська, Богдана пров., Валківська, Ярова, Боженка

Вишгород: Ромашкова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: Корольова, Леніна, Ново – Київська, Н.Прорізна, Дачна, Вишгородська, Валківська, Корольова пров., Богдана Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Макарівський Бишів: Підгаївська, Підгаївський Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Пашківка: Нова

Нові Опачичі: Луцька, Волинська, Миру, 1 Травня, Лісний, Лесі Українки, Кібенка, Карцевої, Опачицька

Макарів: Дорожна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Макарівський Макарів: Зарічна, Кочубея, Сірка Івана, Кошового, Незалежності, Правика, Франка, Кочубея пров., Львівська, Комунальна, Донецька, Гончара Олеся, Ольгинська, Довбуша, Ярослава Мудрого, Льотчика Потапенка Чистка траси з 8 по 20 год
Фастівський Фастів: Яблунева, Яблуневий, Родини Симиренків Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Шкарівка: Ватутіна, Надрічна, СТ Реконструкція з 8 по 20 год
Таращанський Лука: Шевченка, Заводська, Світанкова, Лучанська, Гоголя, Київська, Видний пров., Гнатова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Іванківський Заруддя: Садова, Лісова, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Оране: Нова, Шевченка, Поштова, Червоний шлях, Шляхова, Польова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Оране: Набережна Капітальний ремонт з 8 по 20 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 15 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

воскресенье, 20 июня 2021 г.
14:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
15:01
Кличко поздравил киевлян с Троицей
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 4 человека
13:03
В Киеве сегодня, 20 июня, с 14:00 ограничивают въезд в город грузовиков из-за жары
12:01
На Київщині за добу виявили 32 нових носії коронавірусу
11:03
Ермак попросил Шмыгаля повлиять на столичную власть для ускорения реализации проекта “Мемориал Холокоста ”Бабий Яр"
10:06
За сутки в Украины выявили 479 новых носителей коронавируса
09:04
Завтра, 21 июня, на части улицы Андреевской до августа перекроют движение транспорта (схема)
07:15
Воскресные ярмарки 20 июня пройдут в шести районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 20 июня 2021 года
суббота, 19 июня 2021 г.
18:23
В Пуще-Водице продолжаются “боевые” действия между общественностью и экс-нардепом Андриевским (фото, видео)
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:05
В столице за сутки от коронавируса умерли 3 человека
16:04
“Киевгорстрой” опубликовал график работы отделов продаж в июне
15:25
За останню добу на коронавірус захворів 41 житель Київщини
15:05
Жители столичного Подола возмущены отсутствием реакции властей на драки и шум на Контрактовой площади
Календарь событий