среда, 21 апреля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 15 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Центральна, Залізнодорожний, Жовтнева, Торфяна, Богдана Хмельницького, Князя Володимира, Яблуневий, Затишна, Стадіонний, Коцюбинського пров., Автопарковий, Софіївська, Коцюбинського, Незалежності пров., Червона, Богуна, Польова, Привокзальна, Центральний, Привокзальний Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, СТ, Індустріальна, Конденсаторний, Мазепи Івана, Княгині Ольги, Соборна, Грушевського, Єдності, Хмельницького Богдана, Відродження, Набережна, 2 Таращанська, Таращанська, Гайова, Бердова, Юріївська, СКЗ, Світанкова, Миру, Томилівське лісництво вул.Ліснича

Біла Церква: Таращанська

Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Клочки: Травнева, Лугова, Шевченка, Шкільна, Піщана, Межова, Горова, Колгоспна, Нагірна1 Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Іванівка: Центральна, Садова, Васильківська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Богуславський Саварка: Польова, Гагаріна, Слобода Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Затишне: Нова, Н.Тютюна, Центральна, Паркова, Травнева, Молодіжна, Польова, Садова, Пасічна, Весняна

Щасливе: Фестивальний, Харківське шосе, Липовий Гай

Ревне: Садова, Солідарності, Виноградна, Будівельників

Вишеньки: Кар'єрна, Пушкіна, Леніна

Мартусівка: Бориспільська, Мойсеєва, Шевченка, Калинова, Франка, Чубинського, Заводська, Травнева, Каштанова, Виноградна, Дружби, Садова, Перемоги, Шкільна, Широка, Гагаріна, Молодіжна, Дачна, Невизначена

Кiрове: Пащенкових

Бориспіль: Радянська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Артема, Виставкова, Київська

Мала Олександрівка: Розкішна, Спаська, Патона, Макарова, Митна, Білозерська, Перемоги, Гагаріна, Польова, Овочева, Рубльовка, Зелена

Велика Олександрiвка: Гагаріна, Європейська

Глибоке: Грушевського

Кийлiв: Павлівська

Проліски: Броварська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Партизанська, Леніна, Горького, Козацька, Короленка, Центральна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Короленка, Горького, Леніна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Короленка, Дружби народів, Храмова, Горького, Леніна, Гоголя, Центральна, Лесі Українки, Жертв Революції, Боженка, Гагаріна, Братів Ганжів Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Гора: Шкільна, Аеропортовська, Бориспільська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського

Олександрівка: Берегова

Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова

Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів

Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна

Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська

Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Вишеньки: Шевченка

Бородянський Берестянка: Центральна Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Літки: Молодіжний, Челюскіна, Грушевського, Буслівський, Коцюбинського, 8 Березня, Пушкінський, Лесі Українки, Грушевий, Б.Хмельницького, Харченка, Покровська, Гагаріна, Костенка, Тиха, Некрасова, Сонячна, Калинова, Рибальський, Бузковий, Шевченка, Каштанова, Набережна, Савченка, Луговий, Кошового, Київська, Літківська, Урочище "Лозовик", Лісова, Яблунева, Садова, Велика Садова, Зоряна, Армійська, Озерний, Дарницький, Молодіжна, Буслівська, Травнева, Миру, Північна

Бервиця: Ступака, Котовського, Шевченка

Соболівка: Ватутіна, Островського, Київська

Літочки: Ватутіна, Озерна

Рожни: Б.Хмельницького, Літківська, Молодіжна, Літківський пров., Травнева

Богданівка: Богдана Хмельницького

Семиполки: З.Космодем'янської, Дніпровська

Залісся: Резиденція

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Васильківський Васильків: Ватутіна, Декабристів

Мархалівка: Поле, 1 Травня, Озерна, Приозерна

Застугна: Гагаріна

Гвоздів: СТ "Гроно"

Крушинка: Поле, Удодівська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Багрин: Гагаріна, Горького, Лисенка, Островського, Залізнична, Пушкіна, Київська, Молодіжна, Шевченка, Озерна, Залізничний, Польова, Лугова, Соборна, Михайлівська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Князя Ігоря, Князя Ігоря пров., Антонія і Феодосія, Козацька, Республіканська, Козацький пров., Козацький 2 пров., Гастелло Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Калинівка: Центральна Реконструкція з 10 по 15 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Лесі Українки, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ворошилова, Соборна, Леніна, Свято-Покровська, Ново – Київська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Вишгородський Абрамівка: Центральна, урочище “Лісове”, Калина, Жовтнева Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Володарський Рогізна: Леніна

Біліївка: Коцюбинського, Травнева, Шевченка, Лесі Українки, Миру

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Згурівський Усівка: Криворізька, Молодіжна, Металургів, Спортивна, Київська, Центральна, Гірників, Шевченка, Першотравнева, Центральний пров., Українська, Чкалова, Макаренка, Кармелюка, Макаренка пров., Кошового, Набережна, Бідненків

Войтове: Європейська, Перемоги, Незалежності, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру, Набережна, Загреблівська, Лесі Українки, Шевченка, Генерала Опанасенка

Чистка траси з 8 по 17 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Горностайпіль: В.Правика, Шевченка, Товаровського, Інтернаціональна, Жовтнева, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Першотравнева, Пролетарська, Гагаріна, Пономарьова, Фокіна, Перемоги

Страхолісся: Мостового, Набережна, Кошового, Цвіткова, Ватутіна, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Кудрявцева, Космонавтів, Рибалко, Миру, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна

Медвин: Лісова

Лапутьки: Річкова

Губин: Чорнобильська, Гагаріна, Лісовий

Станішівка: Миру

Зорин: Лугова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Чкалова, Свято-Покровська, Центральна, Сонячний, пров. Мальовничий, Покровська Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Києво-Мироцька, Тургенєва, Тургенєва пров., Пушкінська, Революції, Миколи Гамалія, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Революції, Революції пров., Пушкінська, Миколи Гамалія

Ірпінь: Миру, Северинівська

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Горенка: Заводська, Київська, Молодіжна, Лісова, Київський, Мічуріна Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Зелена, Свердлова, О.Кошового, Зарічна, Ф. Кричевського, Бучанський, Бучанська, Ворзельська, Висоцького, Сонячна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Садова, Лермонтова пров., Мечнікова, Садовий, Лермонтова

Буча: Склозаводська

Петропавлівська Борщагівка: Мельниченко

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Чабани: Машинобудівників, Покровська Реконструкція з 6 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Хрещатик

Шпитьки: Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Декабристів, Хрещатик Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Вишневе: В.Чорновола, Шевченка, Кутузова, Ватутіна, Садова, Балукова, Святошинська, Лісний, Київська, Весняний

Боярка: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Ржищів: Шевченка, Калинова, Новоселів, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Паркова, Свято-Троїцька, Каштанова, 97 Стрілецької Дивізії, Загородня, Столична, Володимира Великого, Тітова, Берегова, Столичний пров., 1-го Травня, Став`янка, Росавська, Незалежності, Шевченка, Став`янський пров., Ярослава Мудрого, Київська, Кооперативна, Історична, Відродження, Пушкіна, Каштановий, Мічуріна, Миру, Симиренка, Яблунева, Городецька, Білоцерківська, Шевченка пров., Ковпака, Перспективна, Полтавська, Стадіонна, Героїв Небесної Сотні, Вознесенська, Бригадна, Чапаєва, Горького, Коцюбинського, Південна, Зеленського

Ржищів: Соборна

Новосілки: Шевченка

Шубівка: Дидикало

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Чорногородка: Молодіжна, Ірпінська, Шевченка, Бишівська, Новоселиця, Франка Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Ніжиловичі: Забуянська, Петровського Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Копилів: Шевченка, Мигринівка, Жовтнева

Северинівка: Нова

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Миронівський Ходорів: Героїв Дніпра, Ходорів, Шевченка Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Микитяни: Микитяни, Лугова, Польова, Тракторна, Жовтнева, Колгоспна, Гайдара

Яхни: Яхни, Польова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Промислова, Каштанова, Гоголя Капітальний ремонт з 9 по 16 год
Обухівський Обухів: Каштанова, Б.Хмельницького Капітальний ремонт з 9 по 16 год
П.-Хмельницький Пологи-Чобітьки: Радянська, Переяславська, Горького Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Пологи-Чобітьки: Переяславська, Молодіжна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дівички: Космонавтів, Леніна, Горького, Садова, Гагаріна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна

Єрківці: Безіменний, Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна, Світла, Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Польова, Західна, Східна, Топольовий

Переяслав-Хмельницький: Бабачиха, Поліська, Самутіної Ганни

Гайшин: Гайова

Чистка траси з 9 по 16 год
Рокитнянський Шарки: Перемоги, Миру, Молодіжна, Надрічний, Набережна, 8 Березня, Господарство

Любка: Жовтнева

Ольшаниця: Рокитнянська, Чоповського, Чоповського пров., Миронівська, Господарство, Кривенка, Горянська, Молодіжна, Грушевського, Жовтнева, Польова, Червоноармійська, Центральна, Бучацького, Богдана Хмельницького

Бакумівка: Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Сквирський Руда: Грудневий Прорив, Залізнична, Лисака Імріха, Урожайна Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Самгородок: Замкова, Молодіжна, Берегова, Н.Фастівська Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Василиха: Наумова, Заріччя, Шевченка, Громадська, Кооперативна, Затишна, Пустовітна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Лісовичі: Перемоги, Пасічна, Добровольських, Короленка, Лісова, Берегова, Лугова, Швайчиха, Миру пров., Садова, Рибацька, Польова, Мандибурів пров.

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров., Шевченка пров., Шевченка, Садова, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна, Ясенова, Миру

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1

Тараща: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Тетіївський Стадниця: Гагаріна, Березова Гатка, Лесі Українки, Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Кашперівка: Січнева, Богдана Хмельницького, Урожайна, Партизанська, Крилова, Весняна, Патона, Зарічна, Цвіткова, Молодіжна, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Фастів: Андрія Саєнка пров., Ярослава Мудрого, Квітнева, Васильківська, Друкарська, Небесної Сотні, Небесної Сотні пров., Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Якубовського, Завокзальна, Яблунева

Оленівка: Громадська, Миру, Дружби, Центральна, Фастівська, Духовських, Варвари Ханенко, Садова, Ювілейна, Святкова, Фастівський, Новоселів

Фастівець: Польова, Зелена, Дружби, Леніна пров., Веселий, Тихий, Дачний, Снітинська, Снітинський, Нова, Шевченка, Тхоржевського, Мічуріна

Гвардійське: Волинська, Лесі Українки, Польова, Вулиця невизначена

Клехівка: Мічуріна, Шкільна, Польова, Мічуріна пров., Комсомольська, Берегова, Космонавтів

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Оленівка: Варвари Ханенко Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Мала Снітинка: Унавська, Гагаріна, Собковського, Гагаріна пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Тарасенки: Лісова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Богуна, Соборна, Грушевського, Вишнева, Степова Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Яготинський Райківщина:

Сулимівка: Кравченка, Комарова, Ліманова, Першотравнева, Запорізька, Перемоги, Щорса, Чапаєва, Гагаріна, Польовий стан, Шевченка, Леніна

Жоравка: Кравченка, Польовий стан

Яготин: Шевченка

Божки: Фрунзе

Кайнари: від.Шевченка Гагаріна, від.Шевченка Філатова, від.Шевченка Центральна, Вулиця невизначена, Польовий стан

Двірківщина: Вулиця невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 14 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 20 апреля 2021 г.
14:25
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
На одном из корпусов Киевского политеха французский художник создал мурал с изображением абстрактных атомов (видео)
20:26
В Киеве чиновника Миграционной службы задержали на взятках за легализацию иностранцев в Украине
20:04
В Киеве 15 мая состоится масштабный экстремальный забег с препятствиями Race Nation
19:46
Семья директора Департамента финансов КГГА Владимира Репика сумела в прошлом году приумножить сбережения
19:31
ЖК “Озерный Гай Гатное” начал сотрудничество с “Кредобанком” в рамках программы “Доступная ипотека 7%”
19:25
На площади Победы в Киеве повысят безопасность движения и обустроят велодорожки и велопарковки
19:02
Постепенная стабилизация ситуации с заболеваемостью COVID-19 в Киеве является следствием сурового карантина - Анна Старостенко
18:42
Валентин Мондриевский: В Киеве запустили первое радио для школьников
18:26
В Минздраве объяснили, когда вакцинироваться второй дозой вакцины Covishield/AstraZeneca
18:04
Киев первый в Украине закупил соцуслугу стационарного ухода для лиц с инвалидностью с психическими расстройствами
17:44
В Ракитнянском районе в результате пожара в частном доме погиб мужчина
17:27
Столичная горгосадминистрация переоформила ГБР землю на улице Телиги, 8
17:03
Столичные власти планируют переоборудовать три остановки в Днепровском районе
16:48
“Свобода” требует, чтобы Кличко прекратил дерибаны Комарницкого и уволил Оленича, Свистунова и Тация - Кирилл Сазонов
16:42
Столичные власти объявили конкурс на должность директора Департамента транспортной инфраструктуры КГГА
Календарь событий