воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 15 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Капітальний ремонт

з 9 по 18 год

Білоцерківський

Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова

Реконструкція

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Пилипча: Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Миру, Гагаріна пров., Садова, Соборна, Лесі Українки

Реконструкція

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Глибочка: Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Шевченка, Верхня гребля

Реконструкція

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Пилипча: Калинова, Урожайна, Соборна

Реконструкція

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Авіаторів, Френкеля, Соборний пров., Київський Шлях, Соборна, Б.Іванова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Воронькiв: Кільцева, Вишнева, Мазепи, Центральна, Я.Ручко

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Сеньківка: Миру, Гагаріна, Шевченка, М.Вербицького, Набережна, Нова, П. Чубинського, Садова, Польова, Лугова, Калинова, Лютнева

Бориспіль: Завокзальна, Л.Курбаса

Мартусівка: Бориспільська, Заводська, Дружби, Будівельна, Гагаріна, Каштанова, Виноградна, Мойсеєва

Григорівка: Стасюка, Красилівська, Лісова, Бориспільська

Дударкiв: Незалежності

Перегуди: Центральна

Гнідин: Кравченка

Гора: Івана Котляревського пров.

Вишеньки: Боженка

Мала Стариця: Леніна, Новоселів, Чапаєва, Пархоменка, Михайлівська, Степова

Кучаків: Польова

Технічне обслуговування

з 9 по 20 год

Бородянський

Козинці: Шевченка, Франка, Шкільна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Козинці: Франка, Паліїв, Шкільна

Діброва:

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Козинці: Франка, Лісна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Козинці: Шевченка, Франка

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Бровари: Щолківська, Металургів, Залізнична, Ярослава Мудрого, Петлюри Симона, Київська

Реконструкція

з 8 по 17 год

Васильківський

Пологи: Леніна, Береговий

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Вишгородський

Гута-Межигірська: Нагірна, Силкіна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Гута-Межигірська: Нагірна, Силкіна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Гута-Межигірська: Силкіна, Нагірна

Лютіж: Ватутіна

Димер: Революції

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Савенки: Лісова, Травнева, Лугова, Молодіжний пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Згурівський

Нова Олександрівка: Паркова, Українська, Роговця, Юності, Ягідна, Вулиця невизначена

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Нова Олександрівка: Українська, Садова, Перемоги, Ягідна, Київська, Лесі Українки, Вулиця невизначена, Паркова

Лизогубова Слобода: Українська

Згурівка: Залізнична

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Нова Олександрівка: Солом`янська, Українська, Ягідна, Садова, Київське шосе, Гагаріна, Польова, Перемоги, Шкільна, Гагаріна пров., Шевченка, Лесі Українки, Вулиця невизначена

Старе: Шевченка

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Нова Олександрівка: Лесі Українки, Гагаріна, Молодіжна, Паркова, Кооперативна, Садова, Українська, Шевченка, Юності, Франка, Чернинська, Солом`янська, Вулиця невизначена, Київське шосе, Перемоги

Олександринівка: Олександринівка

Старе: Шевченка

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Нова Олександрівка: Київське шосе, Північна, Перемоги, Українська, Садова, Київська, Роговця, Лесі Українки, Вулиця невизначена

Старе: Шевченка

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Личанка: Польова, Пролетарська, Нова, Кооперативна, Шевченка, Покровська, Баштанна, Садовий, Шкільна, Центральна, Козацька, Вагнера, Господарська, Квітнева

Гатне: Коцюбинського, Зелений, Виноградна, Кібернетична

Мрія: Нова, Мечта, Житомирське шосе 26км, Горіхова, Кругликова, 27 км автошляху, Сонячна, Ромашкова, Тополина, Західна, Калинова, 29+300 км автошляху Київ-Чоп, Рокитнянська

Шпитьки: Ватутіна, Першотравнева, Молодіжна, Центральна, Фермерська, Нова, Леніна, Смолянська, Поле, Світла, Перемоги, Калинова, Кришталева, Яблунева, Дружби

Мила: Комарова, Дослідна, Європейська, Дипломатична, Житомирська

Шевченкове: Волошкова

Лісне: Лісна

Гурівщина: 29 км Житомирського шосе

Київ: 27 км траси Київ-Чоп

Гореничі: Теплична

Юрівка: Кооперативна

Боярка: Сахалінська

Святопетрівське: Польова

Кременище: 50 років Перемоги

Реконструкція

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Райдужна

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Небесної Сотні

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Петропавлівська Борщагівка: Коротченко, Леніна, Мельниченко

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська, Чкалова, Берегова

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Петропавлівська Борщагівка: Чкалова, Берегова

Софіївська Борщагівка: Шевченка

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Гатне: Коцюбинського, Зелений, Виноградна, Кібернетична

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Володимировська

Реконструкція

з 8 по 20 год

Кагарлицький

Кагарлик: Довженка, Бащенка, Каштанова, Нектарна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Каштанова, 1-го Травня, Серпневий

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Переселення: Гагаріна, Гагаріна пров.

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Свято-Троїцька, Каштанова, Став`янка, Став`янський пров., Загородня

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Мирівка: Польова, Берегова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна

Капітальний ремонт

з 9 по 19 год

Макарівський

Мар'янівка: Залізнична, Агробудівельна, Бродівська, Леніна, Пролетарська, Кірова, Львівська

Реконструкція

з 10 по 18 год

Макарівський

Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна

Реконструкція

з 10 по 18 год

Макарівський

Червона Слобода: Лесі Українки, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Польова, Крайова, Дачна, Заводська

Рожів: Червона Площа, Котовського, Здвижка, Комсомольська, Польова, Бондарівка, Шевченка, Висажна, Молодіжна, Миру, Леніна, Щорса

Великий Карашин: Радянська, Леніна, Перемоги, Ровенська, Дубнівська, Брусилівська, Набережна, Польова, Шевченка, Нова, Ланова, Островського, Коломійська, Будівельна, Франка, Косівська, Галицька, Дружби, Київська, Костопільська, Кузнецова, Жовтнева

Карашин: Окружна

Реконструкція

з 10 по 18 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Стовп'яги: Бориспільська, Поліська, Лесі Українки, Польова, Київська

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Стовп'яги: Шевченка, Луговий, Соснівська, Київська, Перемоги, Дружби, Польова

Реконструкція

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Дівички: Гагаріна, Леніна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Горького, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна, Садова

Єрківці: Безіменний

Реконструкція

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Дівички: Перемоги, Садова, Дружби, Леніна, Жовтневої Революції, Космонавтів

Реконструкція

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Весела, Сонячна, Озерна, Алєксєєва, Дружби, Цвіточна

Реконструкція

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Стовп'яги: Підгірна, Ярова, Миру, Нова, Підгірний, Вузький, Польова, Мирна

Реконструкція

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Стовп'яги: Лесі Українки, Лісова, Зарічна, Дружби, Шевченка, Буда-Варовицька, Поліська

Реконструкція

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Ювілейна, Панфілова, Монастирська

Реконструкція

з 8 по 17 год

Тетіївський

П'ятигори: Центральна, Нова, Радгоспна

Капітальний ремонт

з 9 по 20 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Чистка траси

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 14 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:33
Украинский народ лишили права болеть за украинца. Артур Палатный раскритиковал госорганы за не показ боя Усик-Джошуа по ТВ
17:03
В Киеве прошел Климатический марш (фото, видео)
16:06
В Святошинском районе высадили еще 13 “слоновых деревьев”
15:01
За останню добу на коронавірус захворіли 132 жителя Київщини
14:04
В столичном хостеле в результате пожара погиб мужчина
13:05
Ректор НМУ им. Богомольца отрицает принуждение студентов к вакцинации под страхом исключения из вуза
12:02
Коммунальщиков просят восстановить благоустройство после реконструкции коллектора по ул. Литвинского, 52/16
11:03
За сутки в Украине выявили 4 647 новых носителей коронавируса
10:06
Двойной праздник: Усик стал объединенным чемпионом мира в супертяжелом весе в 12-ю годовщину своего успешного сватовства (фото, видео)
09:04
Под Броварами подросток на мотоцикле сбил насмерть женщину на велосипеде
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
Календарь событий