среда, 28 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 14 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 14 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 14 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Торфяна, Торфяний, Лісний Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Баришівський Веселинівка: Б.Хмельницького, Горького, Київська, Квіткова, Гагаріна, пров. В.Дарди, Чехова, Пушкіна, Корольова, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Садове: Центральна, CТ “Левада”, СТ, Якуба Колоса, Дачна, СТ "Здоров’я", СТ "Сувенір-2", СТ “ Вишукувач-1”

Недра: СТ, Каштан

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Коженики: Новосельська, Вишнева, Катодна Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Коженики: Набережна, 8 Березня, Росьовий, Козацька, Яровий пров. Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Коженики: Ферма Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Ярова, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Гоголя, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Богуславський Медвин: Жовтнева, Капецівка, Соборна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Київський Шлях, Глибоцька, Верхній Вал, Бабкіна пров., Ясна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Леніна, Садова, Шевченка, Урожайна, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Головатого, Робітнича, Київський Шлях, Європейська, Бориса Дробинського, Філатова, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Київський Шлях, Бабкіна, Бабкіна пров., Військове містечко Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Північна, Шевченка пров., 8 Березня, Щаслива, Незалежності, Шевченка, Московська, Сковороди Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Майданівка: Миру, Центральний, Центральна, Миру пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Загальці: Гагаріна, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Загальці: Шевченка

Майданівка: Шевченка, Малинова, Миру, Центральна

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Майданівка: Центральна Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Загальці: Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Буда-Бабинецька: Незалежності, Лісова

Бабинці: Лісова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Щолківська, Металургів, Залізнична, Ярослава Мудрого, Петлюри Симона, Київська Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Літочки: Набережна, Прирічна, Миру Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Бровари: Полуботка Павла, Зазимський шлях, Петропавлівська, Чепурного, Деснянський, Чехова, Юрія Шевельова, Благодатна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Воїнів-афганців, Бандери Степана, Чайковського, Старченка, Механізаторів, Тракторний

Рожівка: Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Жердова: М.Онопрієнка, Озерна, Лугова, Лисенка, М. Заньковецької, Леніна, Лісова, Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Тарасівка: 9 Січня, Патона, Молодіжна, Січковий, Січневий, Космонавтів пров., Лугова, Лесі Українки, Чорновола, Травнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Плесецьке: Комарова, Соснова, Кошового, Барвінкова, Єсеніна Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Мала Солтанівка: Зарічна, Лісова

Скрипки: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Миколаївська, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Мала Солтанівка: Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка

Васильків: Софіївська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Мала Солтанівка: СТ "Будівельник -2", Лугова, Сонячна, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Зелений Бір: Освіти, Сонячна, Молодіжна, Тараса Шевченка, Садова, Садовий, Миру, Озерна, Л.Українки, Зоряна, Виноградна, Пшеничний, Центральна, Глевахівська

Липовий Скиток: Бобрицька

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Гребінки: Кірова, Партизанська, Партизанський, Стаханівська, Блюхера, Київська

Васильків: Софіївська

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Тростинка: Молодіжна, Миру, Богдана Хмельницького, Шевченка, Кірова

Плесецьке: Варовицька

Ковалівка: Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Миколаївка: Квіткова, Набережна, Вулиця невизначена Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Круги: Ватутіна, Затишна, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Сичівка: Грощенків, Вулиця невизначена, Петрівська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна, Васильєва

Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шолуденка, Глібова

Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”, Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського, Трофімова, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького, урочище "Лісове-1", Нефьодова, 50 років СРСР, Комарова, Пушкіна, Шевченка, М.Рильського, Ватутіна, Урочище “Туровча”, Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І. Франка, Малькова, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова, Панченко, Вишгородська, Дніпровська, Масив Північний, Молодіжна, Бірківська, Новий масив

Литвинівка: Червона Слобода

Воропаїв: Молодіжна

Глібівка: Соборна

Димер: Вулиця невизначена

Синяк: Жовтнева

Старі Петрівці: СТ “Міраж”

Реконструкція з 9 по 17 год
Володарський Володарка: Шкільна, Молодіжна, 30-річчя Перемоги, Калинова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Жуківка: Шкільна, Вулиця невизначена Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Жуківка: Перемоги, Покровська, Матросова, Каштанова, Корольова, Шкільна, Вулиця невизначена Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Жуківка: Корольова, Вишнева, Покровська, Каштанова, Нова, Вулиця невизначена Реконструкція з 8 по 8 год
Згурівський Мала Супоївка: Гагаріна, Недрянська, Садова, Ставкова Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Жуківка: Набережна, Покровська, Корольова, Шкільна, Вишнева, Перемоги, Каштанова, Вулиця невизначена Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Мала Березанка: Франка, Козацька, Набережна, Шевченка Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Усівка: Криворізька, Молодіжна, Металургів, Спортивна, Київська, Центральна, Гірників, Шевченка, Першотравнева, Центральний пров., Українська, Чкалова, Макаренка, Кармелюка, Макаренка пров., Кошового, Набережна, Бідненків

Войтове: Європейська, Перемоги, Незалежності, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру, Набережна, Загреблівська, Лесі Українки, Шевченка, Генерала Опанасенка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Тетерівське: Садова, Шевченка, Зелена Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Київський, Гагаріна, Ватутіна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська

Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова

Рудня-Левківська: Дружби

Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Жерева: Жеревська

Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби

Зимовище: Миру

Яхнівка: Яхнівська, Річна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Ірпінський Буча: Грушевського Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Шевченка

Буча: Жовтнева, Жовтневий, Островського, Вокзальна, Гоголя

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Коцюбинське: Пономарьова, Доківська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Джерельна, Озерна, Козацька, Каштанова, Доброго Дуба, Березнева, Мічуріна, Садова, Доброго шляху, Жулянська, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Гагаріна, Яблунева, Шкільна, Володимирська, Прикордонна, Південна, Київська, Щасливий пров., Ватутіна, Парковий, В. Швеця, Березневий

Крюківщина: Київська, Котирло, Я.Мудрого, Червоноармійська, Шкільна, Жовтнева, Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров., Археологічна, Сагайдачного, Парникова, Афінська, Дніпровська, Захисна, Мальцева, Благовісна, Єдності, Світанкова, Одеська, П. Орлика, Ярова, Жулянська, Европейська

Вишневе: Першотравнева, В.Чорновола, Григорія Сковороди, Піонерська, Шевченка, Святоюрівська, Південна, Освіти, І. Мазепи, Затишна, Балукова, Свободи, Сонячна, Кутузова, Ватутіна, Садова, Святошинська, Промислова, Лесі Українки, Лісний, Європейська, Київська, Зелена, Машинобудівників, Весняний, Б.Хмельницького, Козацька, П.Дорошенка, Василя Стуса, Миколи Хвильового, І. Франка, Стуса, Сагайдачного Петра, Островського

Хотів: Т.Наливайко, Вигінська, Червоноармійська, Суворова

Лісники: Суворова, Клубна

Тарасівка: Братів Щеглов пров., Шевченка, Бондарчука

Софіївська Борщагівка: Вишнева, Весняна, Чорновола, Соборна, Велика Кільцева, Мала Кільцева, Промислова, Кільцева, Асканія, Чорновола пров., Хутір Фермерський вул. Вишнева, Пушкіна, Травнева, Миру

Петропавлівська Борщагівка: Трояндова, Щорса, Леніна, Жовтнева

Боярка: Маяковського, Б.Хмельницького, Молодіжна

Княжичі: Леніна

Лісне: Лісна

Святопетрівське: Лесі Українки, Шевченка, бульв. Шевченка

Юрівка: Лугова

Малютянка: Затишна

Мрія: Західна

Забір'я: Зелена

Мила: Підлісна

Гореничі: Спортивна

Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Амосова, Б.Хмельницького, Райдужний Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Польова, Енергетиків Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Польова, Енергетиків Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Прорізна, Назарія Яремчука, Грушевського, Козацький Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Боярка: Хрещатик

Шпитьки: Лугова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Зоряна, Курганна, Симоненко

Лісники: Куцьова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Чайки: Марка Вовчка, Катерини Білокур, Леонтовича, Стельмаха

Петропавлівська Борщагівка: Катерини Білокур

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бобриця: Козацька

Княжичі: Набережна, Шевченка, Шкільна, Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Жорнівка: Комсомольська, Комсомольський, Польова, Садова, Шляхова, Гагаріна

Білогородка: Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Бурти: Тутукіна, Вільхова, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кадомка: Волошка, Смілкової, Олексіїнка Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кадомка: Смілкової Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Очеретяне: Садова

Бурти: Леніна

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Халча: Кошового, Будівельників, Березняки, Шевченка, Жовтнева, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, ім. Романа Наумовича Куща, Дружби, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Кагарлицький Мирівка: Польова, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна Реконструкція з 9 по 19 год
Макарівський Мар'янівка: Залізнична, Агробудівельна, Бродівська, Леніна, Пролетарська, Кірова, Львівська Реконструкція з 10 по 18 год
Макарівський Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна Реконструкція з 10 по 18 год
Миронівський Шандра: Садова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Росава: Центральна, Підгірний, Шкільний, Тракторна

Миронівка: Миронівка, Соборності

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Українка: Приозерна, пров. Загребельний, Південна, Гагаріна, Юності, Горького-Ігнатевська, Вишнева, Загребельна, Ігнатівська, Промислова, Комарова, Залізнодорожна, Київська, СТ “Стугна”

Козин: Козацький пров.

Плюти: Невизначена

Обухів: Київська, Миру, Малишка

Великі Дмитровичі: Польова

Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Обухівський Українка: Приозерна Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Вереснева, Старокиївська

Українка: Б.Хмельницького, Чапаєва, Шевченка, Промислова, Енергетиків, СТ "Вычислитель", Вишнева, Приозерна, Придніпровська, пров. Загребельний, Загребельна

Обухів: Київська, Б.Хмельницького, Промислова

Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Обухівський Українка: Промислова Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Обухівський Перше Травня: Нова, Центральна, П. Гудима, Чорноморська, Зарічна, Верхній, Зелений, Першотравнева

Нові Безрадичі: Тиханська

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Лозова, Соснова, Лісова, Кооперативна, 1 Лагерний Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Соснова: Поліська, Новомарківська, Леніна, Космонавтів, Жовтневої Революції Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Сомкова Долина: Перемоги, Якима Сомка, Христини Цуприк, Садова, Шевченка, Перемоги пров., Пугачова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Соснова: Радянська, Жовтневої Революції, Перемоги, Поліська, Берегова, Леніна Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дениси: Набережна, Центральна, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського, Шевченка, Золотогірська, Городищенський Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дениси: Центральна, Набережна, Соборна, Незалежності, Таращанський, Павлюченка пров., Шевченка Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Соснова: Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Леніна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Велика Каратуль: Сахна, Перемоги

Чирське: Покровська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: 40-річчя визволення Переяславщини, Ярмаркова, Соборна, Коцюбинського пров., Солонці, Коцюбинського, Дорошенка Петра, Дорошенка Петра пров., Федора Лободи, Белінського, Чехова, Чехова пров., Курченко Надії, Дощова, Вулиця невизначена Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Синява: Шевченка, Першотравнева, Таращанська, Щорса, Набережна, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Цапіївка: Березнева, Прибережна, Новорічна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Сквирський Шамраївка: Волоти, Центральна, Шевченка, Городище, Шкільна, Шкільний пров., Садова, Паркова, Синявщина, Набережна, Ватутіна, Меліоративна, Іванівська, Чапаєва, Першотравнева, Новоселів, Новоселиця, Медична, Ювілейна, Лісова, Миру

Тарасівка: Миру, Партизанська, Зелена, Набережна, Лісова, Гагаріна, Гоголя, Квітнева

Кам'яна Гребля: Шевченка

Саврань: Савранська

Нова Пустоварівка: Дружби, Шевченка

Руда: Іванівська, Першотравнева, Чапаєва, Ювілейна, 30 років Перемоги, Новоселів, Паркова, Заводська, Лісова, Медична

Безпечна: Шевченка

Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Ставищанський Розкішна: Паланської Надії, Ярова, Франка, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1 Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Тетіївський Бурківці: Леніна, Старинці, Дромарецького пров.

Тетіїв: Лисенка пров.

Технічне обслуговування з 8 по 14 год
Тетіївський П'ятигори: Сікорського, Київська, Польова, Горького Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Тетіївський П'ятигори: Базарна, Гагаріна, Садова, Нова, Київська, Квітнева, Паркова, Лугова, Кулішева, Матросова, Сікорського, Зарічна, Шкільна, Дачна, Мічуріна, Затишна, Шевченка, Вишнева, Молодіжна, Яблунева, Ватутіна, Миру пров., Миру, Берегова, Поштова Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Тетіївський Попружна: Зарічна

Тетіїв: Березна, Героїв Бреста, Віктора Гуменюка

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Тетіївський Попружна: Зарічна

Тетіїв: Березна, Героїв Бреста, Віктора Гуменюка

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Фастівський Мотовилівка: Соборна, Шкільна, Квітнева, Фастівська, Садова, Озерна, Лесі Українки, Польова, Озерний, Польовий, Вулиця невизначена, Без назви

Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна

Велика Мотовилівка: Васильківська, Хмельницького, Шкільна, Урожайна, Комарова, Гоголя, 1-го Травня, Толстого, Я.Мудрого, Шевченка, Миру, Оленівська, Короленка, Колгоспна, Руліковського, Пушкіна, Васильківський, Котовського пров., Господарство

Оленівка: Шевченка, Соборна, Бойцова, Шкільна, Незалежна, Варвари Ханенко

Борова: Олександра Свірського, Залізнична, 1-го Травня, Січових Стрільців, Абрикосний, Табірний, Мічуріна, Сергія Гуріча пров., Миру, Вокзальна

Фастів: Броварський пров.

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: І. Виговського, Тітова, Лермонтова, Лермонтова пров.

Мала Снітинка: Тітова

Велика Офірна: Чумацький Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Фастівський Малополовецьке: Дакалівська, Лесі Українки, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Мічуріна, Набережна, Січових Стрільців, Героїв України пров., Челюскінців, Комарова, Мічуріна пров., Героїв України, Урочище Казнівське Реконструкція з 9 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Чистка траси з 8 по 19 год
Яготинський Засупоївка: Сидоренка, Набережна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 13 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

среда, 28 июля 2021 г.
07:15
Сегодня, 28 июля, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 28 июля 2021 года
вторник, 27 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
“Киевводоканал” рассказал, почему вода из-под крана лучше бутилированной
20:05
Киевлян предупреждают о возможных в среду грозах и шквалах ветра
19:45
Столичные коммунальщики собираются реставрировать сгоревший дом на улице Китаевской
19:25
“Киевтеплоэнерго” через суд требует от “Укргаздобычи” продавать газ украинской добычи без посредничества “Нафтогаза”
19:05
У рамках “Великого будівництва” на Київщині відремонтували ще одну сільську дорогу
18:45
В приложении “Киев Цифровой” появится возможность голосования за проекты Общественного бюджета
18:23
Жители Украинской общины требуют отмены решения о повышении налоговых ставок
18:03
KAN обнародовал видеодайджест о ходе строительства ЖК “Республика” за июль
17:45
В КГГА заявляют, что победившие в конкурсе перевозчики подписывают договора на новых условиях
17:23
В мероприятиях, посвященных 1033-летию Крещения Киевской Руси, приняли участие около 55 тысяч жителей и гостей столицы (видео)
17:16
Руководству АРМА сообщено о подозрении в присвоении “воровского общака”
17:02
В Київоблраді розглянуть можливість будівництва спортивного майданчику в Літках
16:45
На Київській митниці ДБР ліквідувало канал контрабанди товарів на десятки мільйонів гривень (фото)
Календарь событий