среда, 12 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 13 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час
Баришівський Баришівка: Ломоносова, Селянська, Київський шлях, Бориспільська

Швачиха: Індустріальна

Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Богдана Хмельницького, Центральна, Березанська, Некрасова, Філатова, Софіївська-34, Центральний

Дернівка: Березанський шлях

Чистка траси з 8 по 17 год
Білоцерківський Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, СТ, Індустріальна, Конденсаторний, Мазепи Івана, Княгині Ольги, Соборна, Грушевського, Єдності, Хмельницького Богдана, Відродження, Набережна, 2 Таращанська, Таращанська, Гайова, Бердова, Юріївська, СКЗ, Світанкова, Миру, Томилівське лісництво вул.Ліснича

Біла Церква: Таращанська

Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Макіївка: Шевченка, Київська, Замочіївська, Озерна, Центральна, Космонавтів Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Макіївка: Гагаріна Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Розкопанці: Зарічана, Росьова, Заріччя, Крутий Спуск, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Лесі Українки, Леніна, Короленка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Гельсінської групи, Ружного Михайла, Онікієнка Олега, Виговського, Вавілова пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Шевченкове: Механізаторів, Кошового, Київська, Гоголівська, Козацька, Макаренка, Лесі Українки, Б.Хмельницького, Михайлівська, Нова, Незалежності, Райдужна, Гіталова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Винниченка, Шевченка, Мічуріна, Київська, Миколаївка, Симоненка, Геологів, Костомарова Миколи, Короленка, Майбороди, М.Лагунової, Савченка Володимира, Бульвар Незалежності, Винниченка пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Вишгородський Дудки: Райдужна, Миру, Дудки Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Матвіїха: Посьолок, Лісова, Молодіжна, Центральна Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Мала Супоївка: Гагаріна, Недрянська, Садова, Ставкова Чистка траси з 8 по 17 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Горностайпіль: В.Правика, Шевченка, Товаровського, Інтернаціональна, Жовтнева, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Першотравнева, Пролетарська, Гагаріна, Пономарьова, Фокіна, Перемоги

Страхолісся: Мостового, Набережна, Кошового, Цвіткова, Ватутіна, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Кудрявцева, Космонавтів, Рибалко, Миру, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна

Медвин: Лісова

Лапутьки: Річкова

Губин: Чорнобильська, Гагаріна, Лісовий

Станішівка: Миру

Зорин: Лугова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Родини Матушевських, Сади,10 лінія, Волгоградська, Гоголя, Світлогорська, Зеленогірська, Дачна, Полярна, Іркутська, Газова, Уральська, Молодіжна, Сєдова, Коротка, Соборності, Віталія Королюка, Шевченка, Сади,8,9 лінія, СТ "Більшовик 2", лінія11, СТ "Приладобудівник" , Лінія 8

Вишневе: Залізнична

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Макарівський Ніжиловичі: Підсухи, Забуянська Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Грузьке: Київська Чистка траси з 8 по 18 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Будьонного, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова, 8 Березня, Кузьми Краськова, Франка, Солов`їна, Робоча, Малишка, Володимира Чаплінського, Заводський, Радянська, Чаплинського, Буканова, Малишковський, 7 Листопада, Стрілецька, Козацька, Парковий, Жеваги, Яблуневий м-р, Будівельників, Будівельник м-р, СТ Будівельник, Черняхівська, Зелений Гай, А/С, Калинова, Калініна

Підгірці: Васильківська, В/Ч

Українка: Будівельників, Зв'язку, пров. Загребельний

Матяшівка: Коноша, Зелений Гай

Красне Перше: Нова, Жовтнева

Дерев'яна: Ярова

Григорівка: Шкільна, Заводська, Колгоспна

Нові Безрадичі: Піщана

Тарасівка: Пушкіна

Козин: Київська

Великі Дмитровичі: Садова, Підгірна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Травневе: Переяславська, Зарічна, Центральна, Леніна Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Воскресенське: Центральна, Польова, Набережна, Зарічна, Садова, ім. Т.Г. Шевченка, Івана Франка Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Пологи-Вергуни: Луки, Набережна, Миколаєнка

Єрківці: Весняна

Чистка траси з 8 по 17 год
Сквирський Пищики: Молодіжна, Перемоги, Миру, Садова, Польова, Леніна, Гагаріна, Надрічна, Шевченка, Лісова, Будівельна, Театральна

Безугляки: Шевченка, Нова

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Великополовецьке: Центральна, Стадіонна, Молодіжна, Шкільна, Садова

Сквира: Сонячна

Технічне обслуговування з 9 по 13 год
Сквирський Великополовецьке: Підгайя, Центральна, Соборна, Чапаєва, Заярчанська, Садова, Кошова, Першотравнева, Шкільна, Макаренка, Гагаріна, Вишнева, Молодіжна Технічне обслуговування з 9 по 13 год
Ставищанський Брилівка: Першотравнева

Журавлиха: Комсомольська, 40-річчя Перемоги, Березова, Леніна, Гагаріна, Радянська, Чапаєва, Шевченка, Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров. Реконструкція з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лугова, Дачна, Лісова, Вільхова, Антонова, Софіївський пров., Соснова Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Чкалова, Безіменна, Орликівка, Довженка Олександра пров., Виговського Івана, Довженка Олександра, Садова, Пилипченка, Свободи, Чкалова пров., Миру, Перемоги Реконструкція з 8 по 18 год
Тетіївський Кашперівка: Богдана Хмельницького, Радгоспна, Московська, Пушкіна, Заготівельна, Гагаріна, Кузнечний, Яблуневий, Гоголя, Гоголя пров., Лісова, Кошового, Лесі Українки, Яблунева, Мисливський, Макаренка, Суворова, Франка

Тетіїв: Купальська, Автомобілістів, Енергетиків, Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Польова, Цвіткова, Остапа Вишні, Срібний, Польовий Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Фастівський Великі Гуляки: Дачна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Насташка: Жовтнева

Супоївка: Вітовецька, Кільцева, Молодіжна, Польова, Більшовицька, Супоївська, Набережна

Засупоївка: Молодіжна

Чистка траси з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 12 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 12 мая 2021 г.
10:53
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
11:44
Аеропорт “Бориспіль” обрав СК “КРОНА” для страхування працівників
11:25
На проспекте Гузара в Киеве перевернулась бетономешалка (видео)
11:06
Минулої доби коронавірус зафіксували в понад сотні жителів Київщини
10:44
Подчиненные рассказали Кличко, как судятся за участки для пострадавших от аферы “Элита-Центр”
10:26
“Киевзеленстрой” способствует расследованию возможного уклонения от уплаты налогов при реконструкции столичных парков
10:04
Курс валют в Киеве: 12 мая 2021 года
09:44
В ЖК “Лесной квартал” введен в эксплуатацию паркинг, - Cityconsult Development
09:27
В центре Киева до вечера ограничили движение транспорта
09:02
Более 4,5 тысяч новых случаев коронавирусной болезни выявили за сутки в Украина
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 12 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 12 мая 2021 года
вторник, 11 мая 2021 г.
20:45
В среду, 12 мая, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:24
Река Лыбедь в Киеве пожелтела (видео)
20:12
Завтра, 12 мая, возможны ограничения движения в центре Киева из-за визита главы Сейма Литовской Республики
19:53
В ЖК “Лесной квартал” введен в эксплуатацию дом №8
Календарь событий