вторник, 27 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 12 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 12 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 12 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Корніївка: Діброва, Польова, Набережна, Харківська, Лубянська, Будівельників, Набережний, Бовищанська, Франка, Героїв Чорнобиля, Прорізна, Незалежності, Лесі Українки, Омельченко, Лісна, Молодіжна, Гагаріна Капітальний ремонт з 21 по 7 год
Баришівський Лукаші: Інгулецька Капітальний ремонт з 21 по 7 год
Баришівський Лукаші: Шевченка, Гагаріна, Криворізька, Терновська, Саксаганського, Шахтарська, Червоноармійська, Перемоги, Зоряна, Молодіжна, Паркова, Лугова, Калинова, Миру, Центральний, Чича, Степова, Вулиця невизначена, Центральна, Набережна, Леніна пров., Студентська, Сонячна, Зарічна, Козацька, Індустріальна, Єдності, Вишнева

Лук’янiвка: Гагаріна

Капітальний ремонт з 21 по 7 год
Баришівський Лукаші: Єдності, Вишнева, Павлоградська, Будівельників, Індустріальна, Зоряна, Криворізька, Долгінцевська, Горнорудна, Західна, Саксаганського, Терновська, Поліська, Медова, Лесі Українки, Шахтарська, Інгулецька, Соборна, Шевченка, Червоноармійська, Київська, Дніпропетрівська, Сонячна Капітальний ремонт з 21 по 7 год
Баришівський Березань: Калинова, Криниці, ім. Григорія Сковороди, Журавлиний пров., Набережна, Журавлина, Молодіжна, Цегельна, Калиновий, Героїв Крут, Автошосе Київський Шлях, П. Мирного Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Черкас: СТ, Лісова, Заріччя, Набережна, Полігони сховищ хімвідходів

Хутір Черкас: Вишнева, Лісництво, Набережна, Штанева, Піонерська, Польовий, Ставок

Біла Церква: Траса Київ-Одеса

Поправка: Івана Франка, Зарічна, Млин, Нова, Прозорівська, Шевченка, Молодіжна, Зелена, Ярова, Яровий, Катодна, Клубний, Комора, Садова, Ферма, Промисловий

Хутір Одноріг: Чкалова, Шкільна, Шкільний, Лесі Українки

Скребиші: Нова

Шкарівка: І.Франка

Фурси: Кільцева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Поправка: Івана Франка, Зарічна, Млин Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Франка, Толстого, 2 Гаражна, Калініна Костянтина, 3 Гаражна Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Москаленки: Шевченка, Шелестуха, Хрещатик, Кутовий

Богуслав: Мисайлівська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Бобрик: Кооперативна, Ентузіастів, Ватутіна, Шевченка, Гагаріна, Колгоспна, Парникова, Михайлівська, Райдужна, Польова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита: Ювілейний, Миру, Скока, Зернова, Ювілейна, Шевченка, Піщана, Спортивна, Бредака, Сонячна, Прорізна, Турчиновського, Квітнева, Озерна, Малинова, Польова, Кобзаря, Чернігівська

Русанів: Київська

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита: Миру, Шевченка, Ювілейний, Скока, Молодіжний, Піщана, Сонячна, Осіння, Новоселів, Польова, Прорізна, Малинова, Бредака, Кобзаря, Бредака пров.

Погреби: Малишка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита: Зернова, Миру, Шевченка, Польова, Слуківська, Турчиновського, Озерна, Франка, Кобзаря Реконструкція з 8 по 20 год
Васильківський Тростинка: Хліборобська, Артема, Богдана Хмельницького, Зарічна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Тростинка: Волошиних, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Велика Солтанівка: Кармелюка, Поліська, Дачна, Піщаний, Жовтнева, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Велика Солтанівка: Жовтнева, Леніна

Васильків: Покровська

Порадівка: Радгоспна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Велика Солтанівка: Леніна, Щорса, Річний, Гагаріна, Першотравнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Велика Солтанівка: Лісова, Кармелюка, Гагаріна, Піщаний, Лугова, Піщана, Леніна, Луговий Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Велика Солтанівка: Набережна, Васильківська, Лісова, Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Незалежності

Мала Солтанівка: Осіння, Садова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Вербна, Незалежності, Дніпровська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Гаврилівка: Леніна, Садова, Шевченка, Ватутіна, пров. Парковий, Свято-Троїцька

Димер: Соборна

Синяк: Леніна

Вишгород: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Володарський Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена

Рачки: Суворова

Шевченкове: Миру, Першотравнева

Брідок: Лесі Українки, Франка

Хмельницьке: Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів

Матвіїха: Чапаєва

Лобачів: Лісова, Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Згурівський Войтове: Космонавтів, Незалежності, Загреблівська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Щасливе: Каштанова, Толстого, Прилуцька, Київська, Шевченка Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Пасківщина: Центральна, Сумська, Українська, Конотопська Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Пасківщина: Поліська, Будівельників, Київська, Українська, Сумська, Миру, Стечанська, Конотопська Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Лизогубова Слобода: Шевченка, Українська, Шкільна, Дружби Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Любомирівка: Київська, Шевченка, Садова, Дружби, Запоріжська, Студентська, Миру, Набережна Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Вознесенське: Запоріжська, Гагаріна, Мелітопольська, Українська Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Вознесенське: Гагаріна, Українська Реконструкція з 8 по 20 год
Згурівський Нова Оржиця: Тракторний стан Реконструкція з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська

Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова

Рудня-Левківська: Дружби

Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Жерева: Жеревська

Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби

Зимовище: Миру

Яхнівка: Яхнівська, Річна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Іванківський Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Жеревпілля: Запорізька Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Кагарлицький Горохове: Пасічна, Дачна, Миру

Слобода: Польова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Південна, Лугова, Ботанічна, Андріївська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Червона Слобода: Лесі Українки, Лісовий, Заводська, Дружби, Садова, Лісова

Пашківка: Шевченка

Чистка траси з 9 по 19 год
Миронівський Владиславка: Центральна, Заводська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Гулі: Гулі, Набережна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Карапиші: Б.Хмельницького, Вишневського, Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Гайшин: Стаднійчука, Садова, Переяслівська, Покровська, Польова, Шевченка, Гайова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Комсомольська, Шевченка, Комунарська, Жовтневий, Жовтнева, Старий Шлях, Першотравнева, Першотравневий, Чапаєва, Новосільська, Миру, Гельмязівська, Новосільський, Паркова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Пологи-Чобітьки: Жовтнева, 2 Польова, Радянська, Польова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Кузнецова, Кравченка, Губаря, Новоселицька, Низинна, Героїв Дніпра, Яблунева Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Богуна, Правика, Каранська, Дібровна, Степова Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Літописна, Музейна Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Каштанна, Дружби, Алєксєєва, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров. Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Комунарська, Волинська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров., Набережна, Алєксєєва Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Осіння, Хмельницького Богдана, Літня, Зимова, Пшенична Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Польова, Комунарська, Садова

Переяслав-Хмельницький: Комунарська

Кавказ: Вишнева, Польова, Незалежності, Низинна, Історична

Реконструкція з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Прибережна, Героїв Дніпра, Правика, Святкова, Степова, Хуторянська, Привітна, Об'їзна, Борисовське поле Реконструкція з 8 по 17 год
Рокитнянський Ромашки: Виноградова, Набережна

Телешівка: Птахофабрика, Шевченка, Слобідська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Рокитнянський Шарки: Соборності, Перемоги, 8 Березня, Молодіжна, Господарство

Калинівка: Молодіжна, Леніна, Садова, Польова

Першотравневе: Вишнева, Садова, Берегова, Леніна, Господарство

Ольшаниця: Піщана

Луб'янка: Першотравнева, Гагаріна, Шкільна, Перемоги, Центральна, Вишнева, Шевченка, Садова, Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська, Шкільна, Садова, Молодіжна, Шевченка, Космонавтів

Домантівка: Центральна, Мічуріна, Новий

Квітневе: Шевченка, Миру, Гагаріна

Ями: Першотравнева

Саврань: Савранська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Рогізна: Центральна, Радянська, Щорса, Ворошилова, Котовського, Кірова, Горького Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Сквирський Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська, Шкільна, Садова, Молодіжна, Шевченка, Космонавтів

Домантівка: Центральна, Мічуріна, Новий

Квітневе: Шевченка, Миру, Гагаріна

Ями: Першотравнева

Саврань: Савранська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Велика Березянка: Зарічна, Михайлівська, Ушакова, Миру, Піщаний, Кошового Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Ватутіна, Сікорського, Київська, Польова, Горького, Світанковий, Макаренка, Учительський, Набережна, Тихий Капітальний ремонт з 16 по 19 год
Тетіївський Галайки: Леніна, Шкільна Капітальний ремонт з 14 по 16 год
Тетіївський Черепин: Макаренка, Петрівського, Кузнецька, Молодіжна, Бобровського, Леніна Капітальний ремонт з 12 по 14 год
Тетіївський Тетіїв: Плоханівський, Мендєлєєва, Праці, Весняна, Ярослава Мудрого, Куйбишева пров., Плоханівська, Вінницька Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Тетіївський Попружна: Зарічна

Тетіїв: Березна, Героїв Бреста, Віктора Гуменюка

Технічне обслуговування з 8 по 12 год
Фастівський Кожанка: Сергія Гуріча, Вишнева, Півня, Поштова, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Чистка траси з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Кірова, Без назви, Шкільна, Б. Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Оташів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Ливарна, Радянська, Миру, Червонопрапорна, Кірова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Мономаха, Лісняківський, Репіна, Грабовського, Добролюбова, М.Кривоноса, Будівельна, Миру, Коцюбинського, Філатова, Набережна Чистка траси з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 11 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 27 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
“Киевводоканал” рассказал, почему вода из-под крана лучше бутилированной
20:05
Киевлян предупреждают о возможных в среду грозах и шквалах ветра
19:45
Столичные коммунальщики собираются реставрировать сгоревший дом на улице Китаевской
19:25
“Киевтеплоэнерго” через суд требует от “Укргаздобычи” продавать газ украинской добычи без посредничества “Нафтогаза”
19:05
У рамках “Великого будівництва” на Київщині відремонтували ще одну сільську дорогу
18:45
В приложении “Киев Цифровой” появится возможность голосования за проекты Общественного бюджета
18:23
Жители Украинской общины требуют отмены решения о повышении налоговых ставок
18:03
KAN обнародовал видеодайджест о ходе строительства ЖК “Республика” за июль
17:45
В КГГА заявляют, что победившие в конкурсе перевозчики подписывают договора на новых условиях
17:23
В мероприятиях, посвященных 1033-летию Крещения Киевской Руси, приняли участие около 55 тысяч жителей и гостей столицы (видео)
17:16
Руководству АРМА сообщено о подозрении в присвоении “воровского общака”
17:02
В Київоблраді розглянуть можливість будівництва спортивного майданчику в Літках
16:45
На Київській митниці ДБР ліквідувало канал контрабанди товарів на десятки мільйонів гривень (фото)
16:23
Разделение должностей главы КГГА и мэра Киева наладит процесс управления городом, – эксперт
16:01
В “Киевспецтрансе” заявили о возможном срыве графика вывоза мусора из-за действий СБУ на полигоне бытовых отходов №5
Календарь событий