суббота, 19 июня 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 11 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 11 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 11 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
П.-Хмельницький Переяславське: Горького

Пологи-Вергуни: Одинця, Шевченка, Кам'янський, Щорса, Макаренка, Підгірна, Луки, Набережна, Миколаєнка, Черкаська, Боберська

Шевченкове: Переяславська, Шевченка, Центральна, Перемоги, Молодіжна, Польова, Космонавтів, Садова, Вулиця невизначена, Механізаторів

Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна

Ташань: Переяславська, Шевченка, Житника, Леніна пров., Лугова, Леніна, Молодіжна, 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Польова, Перемоги

Положаї: Польовий, Жовтневої Революції, Садова, Космонавтів, Шевченка пров., Шевченка, 1-го Травня, Польова, 8 Березня, Молодіжна

Єрківці: Весняна

Тарасівка: Шевченка

Чистка траси з 15 по 20 год
Броварський Михайлівка: Леніна, Набережна, Зоряна

Шевченкове: Глібова, Мічуріна, Кільцева, П.Ангеліной, Окунинівська, Б.Хмельницького, Кукси Миколи, Перша Кільцева, Широка, Друга Кільцева, Бобрицька, Вишнева, Теплична, Шкільна

Бобрик: Шевченка

Реконструкція з 10 по 16 год
Обухівський Витачів: Городищенська, Старовитичська, Молодіжна, Воздвиженська Реконструкція з 10 по 20 год
Макарівський Грузьке: Авіаційна, Фрунзе, Червоноармійська Реконструкція з 10 по 17 год
Вишгородський Жукин: Першотравнева, Вулиця невизначена, Дружби, Набережна, Київська, Лісова, Урочище Поле

Боденьки: Качаненка, Громової, Молодіжна, Поліська, Шевченка, Лугова, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Луговий, Садова, Деснянська, Старе село

Сувид: Піщана, Студентська, Деснянська, Лесі Українки, Івана Мазепи

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Богуславський Іванівка: Центральна, Садова, Васильківська Реконструкція з 9 по 20 год
Бородянський Бородянка: Миру Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Дружня: Жовтнева, Петровського, Чубаря, Нова Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Бородянка: Семашка Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Бородянка: Дружнянський, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська

Блиставиця: Нова

Реконструкція з 9 по 17 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м

Григорівка: Героїв Майдану, Леніна, Молодіжна, Шкільна, Лісова, Козацька, Сонячна, Кринична, Щаслива

Реконструкція з 9 по 16 год
Білоцерківський Мала Антонiвка: Олексія Цмокна, Володимира Козака, Ставок Реконструкція з 9 по 20 год
Богуславський Бране Поле: Центральна, Подільська, Садова, Остапа Вишні, Квітнева, 30 років Перемоги Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Побережка: І.Франка, Ярослава Мудрого, Лесі Українки Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Вишгородський Сувид: Нагірна, Піщана, Гори, Гагаріна, Горіхова, Українська, Шевченка, Макаренка, Набережна, Чернігівська, Виноградна, Лугова, Лісова, Підлісна, Вулиця невизначена

Боденьки: Старе село

Лебедівка: Шевченка

Вища Дубечня: Леніна

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Вишгородський Жукин: Шевченка, Чубінідзе, Дружби, Миру, Польова, Полярна, Шевченка пров., Жукин, Київська, Радянська

Вишгород: Грушевського

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Вишгородський Воропаїв: CТ“Авіатор”, Воропаїв, СТ "Букет", СТ “Букет-3”, Київська

Жукин: Дружби, Українська, Радянська, Перемоги, Київська, Дачна, СТ "Букет тп 285", Шевченка, Гетьманська, Новосільна, Дубовий, Миру, Піонерська, Коцюбинського, Обірок, Придеснянська, СТ "Букет ТП-777", Жукин, Вулиця невизначена

Нижча Дубечня: Лугова

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Вишгородський Жукин: Жукинське лісництво, Дружби, Турчинська, СКЗ Чернігівське ЛВУМС, Шевченка, Жукин

Ровжі: Мисливська, Партизанська, СТ "Дружба", СТ "Енергобудівник", СТ "Промінь", ур. “Ошитки”

Синяк: Садова

Сувид: МСТ “Придніпрянський”, Сувид

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Богуславський Калинівка: Росьова Реконструкція з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Велика Каратуль: Перемоги, Середня, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Франка Івана, Чернишевського пров., Лялька контр-адмірала, Шкільна, Грушевського Михайла, Андрющенка, Мірошніченка, Анучина, Спортивна, Ковальська, Грушевського Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Озерна: Чумацька, Богдана Хмельницького, Виноградна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Яготинський Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Незалежності, Дарницька, Винниченка, Чкалова, Лермонтова, Паркова, Гастелло, Бондаренка

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Чистка траси з 8 по 19 год
Білоцерківський Шкарівка: Козацька, Дружби, Лесі Українки, Таращанська, Коцюбинського, І.Франка, Незалежності, Росьова, Яблунева, Шевченка Тараса, Конденсаторний Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Гайворон: Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Бучанське Шосе, Рекунова Реконструкція з 8 по 19 год
Броварський Плоске: Ватутіна, Сонячна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Свято-Покровська Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Чумацький шлях, Л.Українки, Київська, Дачна Реконструкція з 8 по 19 год
Броварський Плоске: Ватутіна, Сонячна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Грушевського, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Степова, Богдана Хмельницького Реконструкція з 8 по 19 год
Миронівський Ємчиха: Миру, Вишнева Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Героїв України, Широка, А.Даниленка, Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Ведмедівка: Жовтнева, Новоселиця, Горького, Першотравнева, Центральна, Молодіжна, Дніпровська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Лебедин: Незалежності, Сулими Івана

Кiрове: Лисенка, Незалежності, Леніна пров., Чубинського, Леніна, Привокзальна

Кучаків: Незалежності, Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Шевченка, Матросова, Шевченка пров.

Мала Снітинка: Матросова, Шевченка, Матросова пров.

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Малі Лисовці: Дружби, Ленінська, Валетова, Лісова, Зарічна, Садова, М.Слободського, Богаченка, Шкільна, Польова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Шамраївка: Центральна, Волоти, Шевченка, Городище, Шкільна, Шкільний пров. Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Черевки: Мисливська, Шкільний, Жовтнева, Травнева, Леніна, Молодіжна, Урожайна, Зоряний, Шкільна, Польовий, Українська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Нова Олександрівка: Лесі Українки, Гагаріна, Молодіжна, Паркова, Кооперативна, Садова, Українська, Шевченка, Юності, Франка, Чернинська, Солом`янська, Вулиця невизначена, Київське шосе, Перемоги

Олександринівка: Олександринівка

Старе: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна

Мазінки: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський Бориспіль: Грушевського, Л.Курбаса, Л.Курбаса пров., Лісова, Либідська, Івана Некрашевича, 2 Лісний, Ботанічна, Мічуріна, Яновського пров., Павла Полуботка, Юрія Яновського, Котляревського, Яновського, Карпенка Карого, Дем`яна Кошмана, Василя Симиренка, Лісовий, Городецького, Гоголя пров., Івана Миколайчука, Остапа Вишні, Головатого

Рогозiв: Калинова, Степана Разіна

Кийлiв: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Сонячна, Медова, Волошкова, Дружби пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Баришівський Баришівка: Привокзальна, Центральний, Центральна, Привокзальний, Яблуневий Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Бажана, Червона, Паркова, Болотна, Гетьмана Дорошенка, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцька, Гагаріна, Бажана пров., Привокзальна, Одеська, Зерова, Трубіжська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Фастівський Фастів: Б.Хмельницького, Набережна, Героїв України, Незалежності, Б.Хмельницького пров., Набережний, Гайдамаків, Гетьманська, Героїв України пров., Мічуріна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Дмитрівка: Ігоря Струтинського, Тітова пров., Кільцева, Миру, Вулиця невизначена Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Плоске: Ватутіна, Сонячна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Плоске: Ватутіна, Сонячна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Грушевського, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Северинівка: Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Курортна, Європейська, Радянська

Ірпінь: Соборна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Демиденка, Грушевського, Гаркуші, Одеська, Сергієнко, Перспективна, Сергієнко пров., Гоголя, Єдності, Став`янка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Джерельна, Паризької Комуни, Січових стрільців Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Садова, Герцена, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Дзвеняче: Польова, Гагаріна, Вишнева, Набережна, Зарічна, Степова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Березова, Соборна, Донбасівська, Донбасівський, Цегельний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Мар'янівка: Комсомольська, Зарічна, Фастівський, Красікова, Лугова, Чапаєва Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Калинова, Кібернетична, Виноградна, Зелений, Дорошенка, Інститутська, Кібернетичний, Незалежності, Зелена, Андріївська, Коцюбинського

Неграші: Ватутіна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Обухівський Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова

Копачів: Горького

Обухів: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська

Стоянка: Тичини

Малютянка: Ботанічна

Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна

Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова

Тарасівка: Північний, Островського, Комарова

Новосілки: Нова

Святопетрівське: Петрівського

Боярка: Яблунева

Бобриця: Набережна

Музичі: Леніна

Забір'я: Перемоги

Софіївська Борщагівка: Кошова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Полковниче: Поповича, Христюка, Партизанська, Незалежності, Садова, Карташова

Ясенівка: Молодіжна, Миру, Першотравнева, Польова, Незалежності, Набережна, Шевченка, Шкільна, Гагаріна

Іванівка: Хортицька, Валентини Білорус, Сім'ї Клименків

Стрижавка: Польова, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Сонячна, Медова, Волошкова, Дружби пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Гута-Межигірська: Силкіна, Нагірна, Вулиця невизначена, СТ "Лютіж"

Лютіж: Ватутіна, Шевченка

Димер: Революції

Синяк: Зарічна, Леніна, Нова, Набережна, Молодіжна, Київська, Жовтнева, Овчаренка, Депутатська, Шевченка, Садова, Комсомольська, СТ "Полум'я", СТ "Оріон", урочище Шевелівка

Червоне: Пролетарська, Вулиця невизначена, Волошкова, урочище “Калинове”

Раківка: Чайки, Гагаріна, Лугова, СТ "Журавлі", СТ "Дружба-2"

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бородянський Загальці: Поповича, Незалежності, В.Дубичанська, Правди, Миру Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Матросова, Арсенальна, Макаровицька, Зої Космодем'янської, Перемоги, Матросова пров.

Гнідин: Шевченка пров.

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Дружня: Петровського, Чубаря, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Макарівський Плахтянка: Кільменецька, Кавказька, Буковинська, Коцюбинського Чистка траси з 8 по 20 год
Васильківський Митниця: Шевченка, 1 Травня, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Петропавлівське: Малинова, Березова, Малинна, Бориспільська, Травнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Проліски: Щаслива Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Петропавлівське: Абрикосова, Сливова, Харківська, Полтавська, Будівельна

Гнідин: автодорога Київ-Ревне-Рогозів 9 км

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Раківка: Чайки, Гагаріна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Петропавлівське: Малинова, Березова, Малинна, Бориспільська, Травнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Червоне: Пролетарська, Вулиця невизначена Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Любарцi: Матросова, Арсенальна, Макаровицька, Зої Космодем'янської, Перемоги, Матросова пров.

Гнідин: Шевченка пров.

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Червоне: Пролетарська, Волошкова, урочище “Калинове”

Раківка: Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Іванків: Харківська, Кагатська, Невизначена, Польова, Грушевського, Грушевського пров., Квітнева, Дачна, Любарецька, О.Пчілки

Любарцi: 53 км траси Київ-Харків, Польова, Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Іванків: Харківська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
К.-Святошинський Чабани: Польова, Квітковий, Польовий, Нова, Південна, Кірова, Квіткова, Аграрний, Покровська

Боярка: Іркутська

Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Заворичі: Леніна, Кооперативна, Суворова, Радгоспна, Культури, Набережна Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Кутузова, Комарова, Остапа Вишні, Народна, Народний, Амосова, Зоряна, Амосова пров., Партизанська, Шевченка, Івана Суліми, Кільцева, Калинова, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Суворова, Федора Петруся, Садова, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова, Бориспільський, Бориспільська, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки, Весняний пров., Весняна, Незалежності пров., Бродівська, Вереснева, Миру, Гагаріна, Гагаріна пров., Піщана, Молодіжна, Чубинського, Городищенська, Кучаківська, Вишнева, П.Сагайдачного, Петруся, Джерельна, Федора Петруся пров., Пінська Флотилія, Джерельний пров.

Іванівка: Квітнева

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Бежівка, Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ'яненка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Іванків: Польова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Іванків: Польова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Щасливе: Лугова

Проліски: Мічуріна, Щаслива, Соборна, Паркова, Б.Хмельницького, Урожайна, Центральна, Ватутіна, Промислова, Пушкіна, Матросова, Маяковського

Іванків: Комарова пров., Харківська, Невизначена, Центральна, Б.Іванова

Бориспіль: Привокзальна, Мистецька, Мечникова, Харківська, Нечуя –Левицького пров., Н.Левицького, Фізкультурний пров., Голосіївська, М.Залізняка, Максима Залізняка пров., Запорізька, Богдана Ступки пров., Айвазовського, Збанацького, Козацька, Приозерна, Галицька, Паторжинського, Фізкультурна, Ганни Каленченко

Петропавлівське: Вчительська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
К.-Святошинський Хотів: Набережна, Заслонова, Московська, Нова

Вишневе: Святошинська

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Шевченка, Т.Наливайко, Гагаріна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Новосілки: Сонячна, Янтарна, Богуславська, Інститутська, Смерекова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Польова, Незалежності, Лісниківська, Вітянська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Чабани: Кірова, Автодорога М-05 Київ-Одеса км 16+570

Боярка: 33 лінія Геолог

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Пирогівська, Б.Хмельницького

Лісники: Погрібного

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Енергетиків Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ "Сонячний"

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Б.Хмельницького, бульв. Шевченка, Лесі Українки Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Б.Хмельницького, бульв. Шевченка, Лесі Українки Реконструкція з 8 по 20 год
Броварський Бровари: Ярослава Мудрого, Київська, Шолом-Алейхема, Шевченка Реконструкція з 8 по 19 год
Іванківський Карпилівка: 8 Березня, Корольова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Слобода-Кухарська: Лугова, 1-го Травня Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Волі, Набережна, Срібний Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Тетіївський Теліжинці: Вишнева, Зарічна, 60-річчя Жовтня, Вінницька Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Осіння, Хмельницького Богдана, Комунарська, Літня, Озерна, Бабачиха, Західна, Комарова, Гетьмана Івана Сулими, Волинська, Весела, Сонячна, Алєксєєва, Ювілейна, Космонавтів, Паркова, Лаврова, Каштанна, Канівська, Перемоги, Дружби, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров., Рибальська, Морська, Набережна, Зимова, Костюка Петра, Костюка Петра пров., Філатова, Чайкіної Лізи, Андрушівська, Тарасівська, Героїв Дніпра, Трубайлівська, Цвіточна, Пшенична, Панфілова, Монастирська, Лісова

Стовп'яги: Молодіжна, Київська, Польова, Шевченка, Шкільний, Підгірна, Кавказька, Лесі Українки, Шкільна, Комунарська, Луговий, Ярова, Соснівська, Миру, Нова, Підгірний, Вузький, Перемоги, Садова, Бориспільська, Буда-Варовицька, Дніпровська, Миронівська, Поліська, Білоцерківська, Лісова, Зарічна, Дружби, Мирна, Прорізна

Кавказ: Комунарів, Молодіжна, Вишнева, Польова, Незалежності, Низинна, Історична, Весняна, Набережна

Веселе: Миру

Дівички: Жовтневої Революції

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Дніпровська, Літописна, Музейна, Прибережна, Кузнецова, Береговий пров., Золотоніське Шосе

Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова, Перемоги, Лугова

Велика Каратуль: Садова, Польова, Володько, Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Середня, Перемоги, Гагаріна, Жовтневої Революції, Набережна, Шевченка, Переяслівська, Хутір Плескачі, Хутір Мар'янівка

Переяславське: Заводська

Мала Каратуль: Центральна, Набережна, Василенка, Польова, Зарічна, Ярмоленка пров., Небесної сотні, Переяславська, Ярмоленка

Воскресенське: Центральна, Польова, Садова, Набережна, Зарічна, ім. Т.Г. Шевченка, Івана Франка

Травневе: Переяславська, Зарічна, Центральна, Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Прибережна, Кузнецова, Кравченка, Губаря, Новоселицька, Богуна, Коваленка Івана, Низинна, Правика, Святкова, Степова, Яблунева, Хуторянська, Привітна, Чубуки, Каранська, Об'їзна, Володимира Мономаха, Грушевського, Дібровна, Губаря пров., Борисовське поле, Червоноармійців

Циблі: Шевченка, Дачна, Героїв Дніпра, Набережна

Стовп'яги: Лісова, Садова, Соснівська, СТ “Швейник”, вул. Фабрична

Жовтневе: Кравченка пров.

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський Головурiв: Садова, Карташова, Чкалова, Рудяківська, Вишнева, Калинова, Худайбергенова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Головурiв: Нова, Карташова, Польова, Дружби, Шевченка, Горького, Паркова, Квітнева

Мирне: Покровська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 10 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 18 июня 2021 г.
13:53
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
22:12
Стали відомі останні подробиці про будівництво метро на Виноградар у Києві (відео)
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 19 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:21
В Киеве открыли памятник врачам, погибшим от COVID-19 (фото)
20:04
Покушение на экс-депутата КОС Соболева: расследование продлили на год для проверки новой версии
19:46
В Борисполе выбрали победителя конкурса проектов реконструкции центрального парка культуры и отдыха
19:26
Предпринимателям, к работе которых есть замечания, было отказано в расположении сезонных и летних площадок, - депутат Трубицын
19:05
В KAN рассказали, как работает управкомпания ЖК Tetris Hall
18:42
Движение по Северному мосту в Киеве будет ограничено с 19 по 22 июня
18:25
Роботи з реконструкції школи в Піях вже розпочалися, - депутат КОС Кузьменко
18:04
Передача Минкульту Гостиного двора на Подоле может состояться 29 июня - Ткаченко
17:46
Нацкорпус требует от Кличко уволить коррупционеров Тация и Свистунова, - Кирилл Сазонов
17:25
На Оболони продолжаются бесплатные тренировки для детей, - Трубицын
17:24
Кличко под видом “Муниципальной варты” завел себе частную армию с гранатометами, - Сазонов
17:03
СБУ подозревает столичную “Муниципальную варту” в организации незаконного стрелкового полигона (фото, видео)
16:42
Киевоблсовет ликвидирует КП “Киевоблкино” со второй попытки
Календарь событий