Районний підрозділ |
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків |
Вид планових робіт |
Час проведення |
Білоцерківський |
Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Білоцерківський |
Мала Антонiвка: Олексія Цмокна, Володимира Козака, Ставок |
Реконструкція |
з 9 по 20 год |
Богуславський |
Хохітва: Лісова, Садовий, Садова, Соснова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Богуславський |
Вiльховець: Шкільна, Центральна |
Технічне обслуговування |
з 9 по 19 год |
Богуславський |
Тептіївка: Корсунська, Лісний, П.Запорожця |
Технічне обслуговування |
з 9 по 19 год |
Бориспільський |
Кийлiв: Рудяківська, Петренка, Шкільна, Дачі Дніпра, Дніпровська |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Бориспільський |
Бориспіль: Голубівка, Головатого |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Бородянський |
Бородянка: Дружби, Героїв Чорнобиля, Свободи, Франка, Перемоги, Індустріальна, Кибенка, Молодіжна, В.Чорновола |
Реконструкція |
з 9 по 17 год |
Бородянський |
Бородянка: Миру |
Реконструкція |
з 9 по 17 год |
Бородянський |
Бородянка: Леніна, Центральна, Млинова |
Реконструкція |
з 9 по 17 год |
Бородянський |
Бородянка: Поштова, Польова, Полтавська, Михайлівська, Жовтневий |
Реконструкція |
з 9 по 17 год |
Бородянський |
Клавдiєво-Тарасове: Соборності, Генерала Небогатова, Шкільна
Немішаєве: Заводська
Озера: Партизанська |
Реконструкція |
з 9 по 18 год |
Броварський |
Бровари: Полуботка Павла, Зазимський шлях, Петропавлівська, Чепурного, Деснянський, Чехова, Юрія Шевельова, Благодатна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Броварський |
Бровари: Бульвар Незалежності, Короленка, Незалежності
Княжичі: Слави |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Броварський |
Бровари: Полуботка Павла, Зазимський шлях, Петропавлівська, Чепурного, Деснянський, Чехова, Юрія Шевельова, Благодатна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Броварський |
Бровари: Бульвар Незалежності, Короленка, Незалежності
Княжичі: Слави |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Васильківський |
Данилівка: Нова, Новий, Набережна, Лесі Українки, Центральна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 14 год |
Володарський |
Рубченки: Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Володарський |
Завадівка: Радянська, Леніна, Гагаріна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Згурівський |
Крупіль: Комарова, Щаслива, Мирна, Незалежності, Перемоги, Зоряна, Гагаріна, Голубівка, Жданова, Шкільна
Войтове: Миру |
Технічне обслуговування |
з 9 по 20 год |
Іванківський |
Старовичі: 8 Березня, 1-го Травня |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Іванківський |
Мусійки: Центральна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Іванківський |
Доманівка: Садова, Лісова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Ірпінський |
Ворзель: Курортна, 1-го Травня, Б.Хмельницького, Стражеска, Ворошилова, Великого Жовтня, Котляревського, Тюльпанова, Соснова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Ірпінський |
Буча: Києво-Мироцька, Вокзальна |
Реконструкція |
з 8 по 19 год |
Ірпінський |
Буча: Будівельна, Будівельний Тупик, Кірова
Гостомель: Кірова |
Реконструкція |
з 8 по 19 год |
Ірпінський |
Буча: Польова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Ірпінський |
Буча: Чкалова |
Реконструкція |
з 8 по 19 год |
К.-Святошинський |
Гатне: Київська, Зоряна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Макарівський |
Калинівка: Київська, Молодіжна |
Технічне обслуговування |
з 10 по 16 год |
Обухівський |
Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня
Германівка: Гагаріна
Нові Безрадичі: Тиханська
Обухів: Лермонтова
Деремезна: Приозерна |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
П.-Хмельницький |
Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка, Каласовка, 4 Москаленка пров., Хутірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Дригуча, Ковалинська, Поліська, Дружби, Солов'їна, Шевченка, Шкільна, Новомирська, Молодіжна
Єрківці: Польова, Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна, Набережна, Озерний, Нова, Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Миру, Весняна
Переяслав-Хмельницький: Набережна
Соснова: Новомарківська |
Чистка траси |
з 8 по 20 год |
П.-Хмельницький |
Переяславське: Горького
Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна
Тарасівка: Шевченка |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Ставищанський |
Гостра Могила: Центральна, Миру, Вербова, Січневий, Березневий, Соборна, Жовтнева, Липовий, Шкільна, Молодіжна, Клубний, Нова, Вітряний, Мирний, Зелений
Кривець: 1 Травня, 8 Березня
Розкішна: Шевченка
Любча: Поштова, Берегова, Береговий, Райдужна, Нова, Польова
Журавлиха: Ватутіна
Ставище: Траса Київ-Одеса |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Таращанський |
Чернин: Ювілейна, Перенька, Канівщина, Ковалівка |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Тетіївський |
Тетіїв: Академіка Байраківського, Джерельна, Грінчука, Пушкіна, Кармелюка пров., Франка, Пам'яті Героїв, Робітнича, Дружна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Тетіївський |
Кашперівка: Богдана Хмельницького, Толстого, Яблуневий, Лесі Українки, Боємського, Зоряний, Базарна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Тетіївський |
Тетіїв: Центральна, Космонавтів, Визволителів, Волошкова, Матросова, Івана Стогнійчука, Прорізна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Тетіївський |
Дзвеняче: Польова, Гагаріна, Вишнева, Набережна, Зарічна, Степова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Фастівський |
Дідівщина: 1-го Травня, Ломоносова, Вулиця невизначена |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Фастівський |
Волиця: Гагаріна, Бояринцева, Тесленка |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Фастівський |
Триліси: Миру, Корчіївка, Котляревського, Котовського пров., Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Заводський пров., Котляревського пров., Незалежна, Територія спиртзаводу |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Чорнобильський |
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Чорнобильський |
Чорнобиль: Б. Хмельницького, Без назви, Горького, Полупанова |
Технічне обслуговування |
з 10 по 16 год |