суббота, 16 октября 2021 г.

Парубій засудив спроби політичних партій підпорядкувати собі загони самооборони

Комендант Євромайдану Андрій Парубій назвав неприпустимими спроби керівництва партій УДАР та ВО Свобода підпорядкувати собі сотні Народної Самооборони, що формуються в Києві та в інших регіонах.

Про це Парубій заявив журналістам на Майдані Незалежності у вівторок, 11 лютого.

Народний депутат нагадав, що Народна Самооборона є понадпартійним громадським рухом, який підпорядковується виключно Штабу національного спротиву у Києві та спеціально створеній Раді самооборони, до якої входять сотники всіх 39 сотень та сам Парубій.

“Ми неодноразово наголошували на необхідності дотримання чіткої субординації. Сотні Самооборони підпорядковуються виключно Штабу національного спротиву та не можуть мати жодної партійної приналежності. Відповідно, публічні заяви керівника УДАРу Віталія Кличка про те, що представники цієї партії на місцях відповідальні за формування загонів самооборони, є неприпустимими. Більше того, подібні розмови заважають досягненню нашої спільної мети – повалення правлячого кримінального режиму”, — заявив Парубій.

Комендант Майдану також повідомив, що лідер ВО Свобода Олег Тягнибок надав своїм підлеглим у регіонах негласну вказівку не допускати підпорядкування сотень самооборони на місцях Штабу національного спротиву.

“Свобода зараз фактично пішла проти волі Майдану і заборонила своїм місцевим організаціям співпрацю із Штабом. Це є абсолютно хибний крок наших партнерів по опозиції, адже зараз потрібно не ділити повноваження і майбутні посади, а працювати злагоджено заради спільної перемоги”, — сказав політик.

Крім того, Парубій обурився спільним діями партійців Свободи з представниками влади у Львові, де тривають репресії влади проти членів його родини.

“Зараз у Львові правоохоронні органи разом із Залізничним районним судом відпрацьовують замовлення Банкової кинути за грати мою сестру, Парубій Олену Володимирівну, за повністю сфабрикованим звинуваченням у одержанні хабара – це ст. 368-2 Кримінального кодексу. Навіть влада не спромоглася постановити їй обвинувальний вирок, тому я звертаюся до представників Свободи, які там активно допомагають владі, з проханням не турбуватися і залишити мою родину у спокої”, — наголосив очільник Самооборони.

Парубій підкреслив, що усі три опозиційні політичні сили повинні об’єднати зусилля задля перемоги революції, незалежно від власних амбіцій їх керівників.

“Сьогодні вже навіть скептикам стало остаточно зрозуміло, що українська національно-визвольна революція переможе – за участі ВО Свобода чи без неї. Тому давайте хоч на мить відкинемо власні амбіції. Тільки беззаперечне підпорядкування Народної Самооборони одному лідеру та чітка субординація зможуть зробити її ефективним інструментом захисту революції”, — резюмував Парубій.

Як відомо, раніше ЗМІ з посиланням на проросійське видання “Вести” повідомили, що в самообороні Майдану виникли проблеми з субординацією начебто через те, що частина сотень заявили про підпорядкованість партіям ВО Свобода та УДАР.

источник: Правда Украины

Теги: кличко, евромайдан, удар, свобода, самооборона, парубий

суббота, 16 октября 2021 г.
11:03
Пьяный водитель грузовика сбил в Киеве двух человек и попытался скрыться
10:01
Сегодня, 16 октября, на столичном Южном вокзале научат проводить реанимацию
09:06
За сутки в Украине вакцинировано от коронавируса почти 150 тысяч человек
07:15
Сегодня, 16 октября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 октября 2021 года
пятница, 15 октября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:08
ТРЦ Gulliver подготовил развлечения в преддверии празднования Halloween
16:01
До конца октября на станции столичного метро “Театральная” будет действовать выставка об инсулине (фото)
15:10
Кличко направил своих подчиненных в Дубай и Лозанну
14:02
За останню добу коронавірус діагностували в 391 жителя Київщини
13:57
“Подельники Кличко в 2019-2021 годах украли на ремонтах столичных домов 30 млн гривен”, - Беловол
13:15
Кличко просят навести порядок с нарушенным благоустройством в Дарницком районе Киева
12:08
На Киевщине открыли еще одну полицейскую станцию
11:09
Сегодня, 15 октября, из-за футбола может быть изменена работа столичного метро
10:10
В Киеве открыли памятный крест в честь погибших защитников Украины
09:04
За минувшие сутки в Украине вакцинировано от коронавируса почти 35 тысяч человек
Календарь событий