четвер, 11 серпня 2022 г.

Ненасытные киевские коммунальщики незаконно “тянули” деньги с провайдеров

Ненасытные киевские коммунальщики незаконно “тянули” деньги с провайдеров

Проверки, проведенные столичной прокуратурой по вопросам законности получения коммунальным предприятием “Киевжилспецэксплуатация” средств за размещение телекоммуникационных сетей в жилых домах столицы, показали, что средства КП получало незаконно.

Об этом сообщил начальник отдела защиты финансово -экономических интересов государства прокуратуры Киева Александр АВДЕЕНКО .

Дирекция по развитию телекоммуникационных сетей КП “Киевжилспецэксплуатация ” является единственным уполномоченным органом заключать договоры с предприятиями на размещение телекоммуникационных сетей и соответствующего оборудования в жилых и нежилых зданиях коммунальной собственности.

Однако, как выяснилось в ходе проверки, в отдельных случаях коммунальное предприятие необоснованно взимало с субъектов хозяйствования средства за использование помещений не коммунальной формы собственности.

Всего за период с 2011 по 2013 года интернет - провайдеры безосновательно оплатили КП “Киевжилспецэксплуатация” около 220 тыс. гривен. Эти средства должны были поступить на счета жилищно-строительных кооперативов и ОСМД, и быть использованы, в частности, на улучшение состояния придомовых территорий и проведения текущих ремонтов в жилых домах.

По результатам проверки сведения о совершении уголовного преступления должностными лицами КП “Киевжилспецэксплуатация” внесено в Единый реестр досудебных расследований ч. 3 ст. 365 УК Украины - превышение служебных полномочий.

Досудебное расследование продолжается.

фото siapress.ru

Теги: прокуратура, жэк, интернет, коммунальщик, провайдер

середа, 10 серпня 2022 г.
20:44
Три столичні виші стали лідерами вступної кампанії
20:27
На Київщині експосадовицю міськради підозрюють у незаконному використанні благодійних внесків на мільйон
20:14
На деяких вулицях Борисполя буде відсутня електроенергія
20:02
У Бучі затримали мародерів, які грабували ломбарди під час бойових дій
19:47
Ворог вів наступальні дії у напрямках Авдіївки та Пісків, але отримав відсіч та відійшов, - Генштаб ЗСУ
19:28
До столиці привезли ще 16 загиблих захисників Маріуполя
19:14
У Святошинському районі столиці на ремонті басейну привласнили 1,3 млн гривень, - прокуратура
19:03
Ігор Кушнір про закон щодо будівництва бомбосховищ: сьогодні це необхідно
18:45
СБУ оголосила в міжнародний розшук колишнього нардепа - “регіонала” Ігоря Маркова
18:41
ТОП-5 Новин дня від КиївВлади (відеодайджест)
18:24
Українці попрощались з легендою агробізнесу: власниця ритуальної компанії Алла Ландар про Олексія Вадатурського
18:03
У Яготинській громаді частково обмежать газопостачання
17:43
У Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії у Києві за 20 днів збираються відремонтувати три поверхи
17:24
У Богданівці відбудують дитсадок на 1,1 мільйон доларів за кошти меценатів
17:02
Поліцейські Білоцерківщини затримали чоловіка напідпитку, який влаштував стрілянину на вулиці (відео)
16:44
ЮНІСЕФ допоможе створити укриття у дитячому садку “Калинка” у Славутичі
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.