субота, 20 квітня 2024 г.

Некоторых жителей ЖК “Глория парк” вынуждают платить за отопление наперед (видео)

Некоторых жителей ЖК “Глория парк” вынуждают платить за отопление наперед (видео)

В новом столичном жилом комплексе “Глория парк” некоторые жители остались без отопления. По их словам, у них требуют за предоставление услуги теплоснабжения необоснованную предоплату. В свою очередь представители обслуживающей компании заявляют, что действуют правомерно, поскольку заранее предупреждали местных жителе об оплате авансом.

Об этом KV стало известно из сюжета “Телеканала ZIK”, который был размещен на сервисе Youtube 12 декабря 2018 года.

В апреле 2018 года семья Светланы Таратайко въехала в свою квартиру в новом жилом комплексе “Глория парк”, но по словам авторов сюжета, обещанного комфорта не получила - “половина лифтов не работает, освещения в дворах нет, а отопительный сезон начался с холодными батареями”. Несмотря на это, за ноябрь женщина получила квитанцию за отопление на 4 тыс. гривен.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Нам сказали так - деньги на стол, а потом включается отопление. Вы не заплатили - отопления не получите”, - рассказала Светлана Таратайко.

В аналогичной ситуации оказались и другие жители жилого комплекса. В частности, Илья Померанец отметил, что “ЖЭК путем шантажа требует у людей необоснованную предоплату”.

В свою очередь директор обслуживающей компании ООО “Экомисто” (*) Василий Ткачук заявил, что они действуют законно, поскольку “об оплате за отопление авансом жителей предупреждали заблаговременно и не один раз”.

“Дом только ввели в эксплуатацию и не успели передать к отопительному периоду на прямые договора. Предупредили, что включаем отопление, но оно идет по предоплате, потому что получается, что те, кто не заплатил деньги, отапливается за счет тех, кто их заплатил”, - подчеркнул он.

В связи с этим возникает логичный вопрос: а почему дома не были своевременно подключены к сетям? Ответить на него должны в ООО “Киевресурсбуд” (**) и ООО “Строительная компания “Геос” (***), которые являются заказчиком, а также генеральным подрядчиком и соинвестором строительства ЖК “Глория парк”соответственно.

В Аналитико-исследовательском центре “Институт города” сказали, что выключать отопление, как и требовать оплату за услугу наперед, в обслуживающей компании не имеют права.

“Это нарушение на нарушении. Есть Закон “О жилищно-коммунальных услугах”, который четко предусматривает, в каких случаях не предоставляется услуга: первое - это профилактика летом во время межотопительного периода, второе - это аварийная ситуация”, - сообщил директор Аналитико-исследовательского центра “Институт города” Александр Сергиенко (на фото).

Как ранее сообщала KV, с проблемой получения качественной услуги теплоснабжения столкнулись и жители Деснянского района Киева. Так, в двух многоэтажках по улице Лисковская от людей закрыли тепловой пункт и игнорируют заявления об открытии доступа к счетчику тепла. Жильцы еще одного дома не могут добиться замены прибора учета, который вышел из строя еще 10 месяцев назад.

Читайте: Жители нескольких домов в Деснянском районе жалуются на отсутствие доступа к счетчикам тепла (видео)

*ТОВ “Екомісто” (код  ЄДРПОУ: 35429115)

**ТОВ “Київресурсбуд” (код  ЄДРПОУ: 34487783)

***ТОВ “Будівельна компанія “Геос”  (код ЄДРПОУ: 41660313)

Фото: Український репортер

KиевVласть

Катерина Борисенко

Теги: новости киева, отопление, отключение отопления, жк глория парк, ооо строительная компания геос, ооо киевресурсстрой, ооо экомисто

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.