пятница, 24 сентября 2021 г.

Нардеп Перебийніс: “найціннішим скарбом є люди”

Нардеп Перебийніс: “найціннішим скарбом є люди”

Влада зробить все, аби в умовах пандемії COVID-19 захистити життя та здоров'я українських громадян. При цьому найголовніше сьогодні – забезпечити належні умови роботи та захисту українських медиків, які знаходяться на передовій боротьби з хворобою.

Про це KV стало відомо з повідомлення народного депутата Максима Перебийніса (фракція "Слуга народу" ).

"Сьогодні ми разом з командою мали можливість надати службі швидкої допомоги Дарницького району Києва гуманітарну допомогу – комбінезони різних розмірів і захисні рукавички. Для того, щоб ті медичні працівники, які зараз перебувають на першій лінії вогню боротьби з коронавірусною інфекцією, були більш захищені. Адже найбільш цінним скарбом є люди. І турбота про людей є найголовнішим", – відзначив Перебийніс.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Разом з волонтерами народний депутат поспілкувався з медиками Центру екстреної швидкої допомоги №9 та №17 у Дарницькому районі столиці. Всі захисні медичні костюми, передані лікарям – українського виробництва та вироблені з сертифікованої сировини, відповідно до стандартів ВООЗ.

"У мене зараз в руках знаходиться захисний костюм від українського сертифікованого виробника. І що дуже важливо для наших медиків, – він більшого розміру, ніж ті, що зараз привезли з Китаю. Особливо важливо, що тут на блискавці є захист. Блискавка закривається вся повністю. Це допомагає якісно захистити наших медиків в будь-якій ситуації. І під час виїзду, і в лікарні, коли вони контактують з хворими на коронавірус", – розповіла волонтер Надія Вербенська журналістам, які ретельно перевірили якість захисних костюмів.

Як відзначили волонтери, ситуація, що склалася нині в Україні, коли кожен 5-й інфікований COVID-19 – це медик, є неприпустимою. І свідчить про недостатню захищеність лікарів перед смертельною хворобою. Тому завдання і держави, і відповідальних громадян – змінити на краще цю сумну статистику.

"Насамперед хотілось би подякувати всім медикам та працівникам медичної сфери. Адже вони працюють на передовій, наражаються на смертельну небезпеку кожного дня заради здоров'я кожного з нас. Адже близько 20% підтверджених випадків коронавірусу – це саме медичні співробітники. І ми разом маємо виправити цю ситуацію на краще", – висловив впевненість волонтер Максим Макаренко.

За словами медиків, саме волонтерська та спонсорська допомога сьогодні неабияк стає в нагоді всім співробітникам столичних лікарень. Особливо тим, які мають стосунок з інфікованими на COVID-19 пацієнтами.

"Від усього серця, від усієї душі щиро дякуємо всім, хто нам допомагає. Багато дуже дзвінків, багато дуже волонтерів. Багато дуже тих, хто хоче до нас приїхати та допомогти. І ми всі від щирого серця дуже вдячні", – не приховувала своїх емоцій у спілкуванні з волонтерами заступник завідувача Центру екстреної (швидкої) медичної допомоги (підстанція №9) Києва Галина Руденко.

Як розповів ЗМІ народний депутат Максим Перебийніс, головне завдання українського парламенту сьогодні – не лише безпосередньо тримати на контролі захист здоров'я медиків та пересічних громадян, але й законодавчо забезпечити швидкість та невідворотність позитивних змін всієї системи охорони здоров'я в Україні.

"Ми продовжимо піклуватися про здоров'я дарничан. І сподіваємося, що жителі нашого району, як і всі жителі України, будуть захищені. Ми зробимо все для цього. Починаючи від надання безпосередньо гуманітарної допомоги і – до роботи щодо зміни нашого законодавства. Для того, щоб захист здоров'я громадян завжди був на належному рівні", – підкреслив Перебийніс.

Фото: gazeta.ua

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: позиція, COVID-19, слуга народа, коронавірус, новини києва, медики, макисм перебийніс

четверг, 23 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Аэропорт “Борисполь” занял четвертое место в Европе по эффективности в своей категории
20:02
Стипендии Киевсовета получат 100 одаренных столичных детей
19:50
Подольское управление образования и Киевское строительное училище подвергнут аудиту
19:37
Киевсовет снова отказался объявлять озеро Вырлица ландшафтным заказником
19:24
На Киевской таможне обнаружили в конструкторе каннабис стоимостью более 200 тысяч гривен (фото)
19:03
Столичные спецдома для ветеранов собрались реорганизовать
18:55
“Укрзализныця” назначила на выходные дополнительный рейс Интерсити+ во Львов
18:42
В Киеве создадут Карту доступности
18:29
На внеочередную сессию ВР, созванную спикером Разумковым почти никто не пришел
18:15
В Киеве откорректируют проект реконструкции трамвайных путей по улице Дмитриевской
18:01
Святошинскую РГА попросили отремонтировать школу-сад “Интел”
17:47
В Киеве полиция “закрыла” интернет-магазин по продаже наркотиков, конфискован “товар” на 700 тысяч гривен (фото, видео)
17:28
Понад 300 дітей в Обухові навчатимуться в сучасному дитсадку завдяки “Великому будівництву”
17:05
“Новостройки” о ЖК “Милос”: совершенствование Троещины
16:48
К 80-й годовщине трагедии Бабьего Яра во всех школах страны пройдет урок памяти
Календарь событий