неділя, 14 серпня 2022 г.

На реконструкцию учебных заведений Приирпенья потратили более 2,5 млн гривен

На реконструкцию учебных заведений Приирпенья потратили более 2,5 млн гривен

На восстановление учебных заведений Ирпеня и Приирпенья к осеннему сезону из городского бюджета было выделено более 2,5 миллионов гривен.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевского областного совета.

“Комиссия, которую возглавляет заместитель Ирпенского городского головы Наталья Семко, проверила готовность школ и детских садов Приирпенья к новому учебному году. Более 2,5 миллиона гривен этим летом было вложено в восстановление учебных заведений”, - говорится в сообщении.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В частности, в школах были проведены капитальный ремонт, реконструкция системы освещения с заменой лампочек на энергосберегающие и замена окон на металлопластиковые.

Централизованно управлением образования и науки были закуплены и направлены во все учебные заведения краска и материалы для проведения текущих ремонтов. Кроме того, всем учреждениям были выделены дополнительные средства для решения проблемных вопросов в рамках подготовки к новому учебному году: для детских садов - 321 тыс. гривен, для школ - 269 тыс. гривен.

Дополнительно для школ было закуплено технологическое оборудование для пищеблоков на сумму 367,5 тыс. гривен и школьная мебель на сумму 199 тыс. гривен. Для детских садов была приобретена компьютерная техника на 100 тыс. гривен и  технологическое оборудование на 60 тыс. гривен.

Сообщается также, что решением последней сессии Ирпенского городского совета выделены дополнительные средства, которые будут направлены на ремонт в школе Ворзеля - 45,8 тыс. гривен, на приобретение газовых котлов и оборудования для пищеблоков Ворзеля - 51,8 тыс. гривен, на замену окон и покупку мебели в школу Коцюбинского - 70 тыс. гривен.

Как рассказала в комментарии KV директор Департамента образования и науки Вера Рогова, реконструкцию учебных заведений провели не только в Приирпенье, но и по всей Киевской области.

“Были отремонтированы многие учебные заведения Киевщины. Сейчас мы готовим информацию по этим школам и садикам, делаем объезд и проверяем выполнение работ”, - прокомментировала Вера Рогова.

Читайте: Ирпенский горсовет выделил денег на книжки школьникам

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, ирпень, школы, ворзель, учебный год, пищеблоки

неділя, 14 серпня 2022 г.
17:30
Поліцейські Київщини викрили шахраїв, які під виглядом посадовців “збирали” гроші для потреб ЗСУ
17:05
Завтра, 15 серпня, буде відновлено роботу столичного трамвайного маршруту № 28 (схема)
16:04
Від початку війни повернуто додому тіла 522 захисників України, - Мінреінтеграції
15:05
КМДА запрошує підприємців на ринки міста (перелік)
14:02
МКІП зафіксував вже 464 епізоди злочинів росії проти української культурної спадщини
13:09
У липні столичними інспекторами було внесено понад 2 тис. приписів за порушення правил благоустрою
12:12
Ще 352 мешканця Ірпеня отримають тимчасове житло (фото, відео)
11:04
Ворог втратив в Україні понад 43,5 тисячі вояків та 194 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
10:01
У неділю, 14 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
09:09
На Київщині поновили час комендантської години
08:06
На шести напрямках ворог, окрім обстрілів артилерією, наносив авіаудари, – Генштаб ЗСУ
субота, 13 серпня 2022 г.
17:48
Контррозвідка СБУ запобігла витоку до ворога інформації про розташування Сил оборони столиці
17:05
На Київщині піротехніки ДСНС знешкодили майже 61 тисячу вибухонебезпечних предметів
16:27
Пошук талантів: Ірпінська дитяча школа мистецтв запрошує на навчання
15:47
Автобуси маршруту № 21 курсуватимуть із заїздом до станції метро “Почайна”
15:05
Резніков закликав країни - учасниці формату “Рамштайн” допомогти Україні покарати рф за воєнні злочини
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.